Як намалювати зимові морозні візерунки на вікні гуашшю, фарбами, зубною пастою і губкою поетапно: інструкція для новорічного оформлення вікон, фото. Морозні візерунки на вікні взимку — приклади малюнків на новорічному вікні: фото

Інструкція по створенню морозних візерунків на вікнах.

Зміст

Існує маса способів декорування вікна до Нового року. Найчастіше використовують готові трафарети паперові або наклейки, також в магазинах можна знайти сріблясті наклейки у вигляді сніжинок, морозних візерунків, Діда Мороза і ялинок.

Як намалювати зимові морозні візерунки на вікні, що для цього потрібно?

В інтернеті можна знайти об'ємні трафарети або наклейки для декорування вікон. В основному це засніжені будиночки, галявини, замети і ялинки. Такі візерунки є дуже красивими, але їх необхідно доповнювати якимись декоративними елементами. Одними з них є морозні візерунки на вікнах.

Щоб створити шедевр на вікні, не обов'язково володіти якимось талантом художника. Ви можете все зробити самостійно і навіть з допомогою дітей. Існує декілька технік нанесення морозних візерунків на вікна:

 • Використання зубної пасти або зубного порошку
 • Застосування магнезії і пива
 • Застосування фіксатора для фотографії. Цей реагент зможете придбати в магазині для фотолюбителів або в точках, де продаються хімічні реактиви
 • Акварельними фарбами чи гуашшю
зимові морозні візерунки на вікні

Як намалювати зимові морозні візерунки на вікні зубною пастою і губкою: покрокова інструкція, поради, фото

Одним з найпростіших способів намалювати морозні візерунки на склі, є використання зубної пасти.

Інструкція:

 • Спочатку вам необхідно зробити фон. Для цього наберіть в розпилювач трохи води і додайте туди приблизно половину тюбика зубної пасти. На 100 мл води вам знадобиться половина тюбика зубної пасти. Необхідно щоб у вас вийшла біла рідина.
 • Тепер за допомогою пульверизатора нанесіть рідину на вікно. Намагайтеся використовувати дрібні крапельки, щоб вони тонким шаром покривали скло. В такому випадку ви уникнете потьоків і візерунок вийде найбільш натуралістичний.
 • Коли вікно буде готово, можете приступати до малювання. Для цього можна скористатися шматочком звичайної губки для миття посуду або пензликом.
 • Далі використовується зубна щітка. Візьміть зубну щітку нанесіть на неї трохи зубної пасти, змішаної з водою і малюєте. Якщо у вас немає художнього таланту, можете скористатися трафаретами або творити в довільному порядку.
зимові морозні візерунки на вікні зубною пастою і губкою
зимові морозні візерунки на вікні зубною пастою і губкою
зимові морозні візерунки на вікні зубною пастою і губкою

Як намалювати зимові морозні візерунки для дорослих на вікні гуашшю, фарбами: покрокова інструкція, поради, фото

Як ви знаєте, гуаш і будь-яка інша фарба, навіть акварель, досить погано наносяться на скло. Тому існують певні методики нанесення морозних візерунків на вікна фарбами. Для цього пензлик спочатку змочують у воді. Трохи водять нею з господарського мила, а потім пензлик занурюють у фарбу. Завдяки цьому фарба не розтікається і ви зможете намалювати все, що задумали. Для простоти декорування вікон, скористайтеся готовими трафаретами. Можете просто взяти сподобалися візерунки і змалювати їх з якоїсь картинки.

Інструкція:

 • Для малювання використовується біла і блакитна фарба. Пензлик змочують водою, трохи водять нею по милу, потім занурюють у синю фарбу. Потім в білу. Таким чином на кисті виходить дві плями. Завдяки такій техніці у вас вийде акуратний мазок з ефектом градієнта. Чітка межа між фарбами не буде видною, це додасть малюнку натуральності.
 • Звичайно, доповнити морозними візерунками іноді необхідно якісь новорічні написи. Для цього можете скористатися клеєм і цукровою пудрою. Необхідно змочити тонкий пензлик в канцелярському клеї та написати привітання на вікні.
 • Після цього за допомогою пуховки або пензлики для нанесення рум'ян, наноситься цукрова пудра. Необхідно просто занурити кисть в пудру і поводити нею з клейовим буквах. Замість цукрової пудри можна скористатися блискітками або харчовою содою. Врахуйте, цей спосіб не підійде, якщо ваші вікна часто потіють, так як від впливу води літери просто попливуть.
зимові морозні візерунки для дорослих на вікні гуашшю, фарбами
зимові морозні візерунки для дорослих на вікні гуашшю, фарбами
зимові морозні візерунки для дорослих на вікні гуашшю, фарбами

Якщо ви не хочете морочити голову з трафаретами і малюванням, можете скористатися найбільш простим способом створення морозних візерунків на вікні. Для цього придбайте фіксатор для фотографій або можете скористатися магнезією з пивом. Вам необхідно 30 грам магнезії розчинити в 100 мілілітрах пива. Після цього розчин переливається в ємність для розпилення і за допомогою пульверизатора наноситься на вікно. Користуйтеся режимом створення дрібного туману. Це дозволить зробити візерунок найбільш реалістичним.

Точно таким же способом на вікно наноситься розчин з фіксатора для фотографій. Якщо у вас немає розпилювача, можете просто скористатися губкою для миття посуду. Занурте губку в приготований розчин і просто кілька разів за прикладайте до вікна. Після висихання ви отримаєте дуже симпатичні вигадливий кристали білого кольору, які дуже схожі на морозний візерунок.

зимові морозні візерунки для дорослих на вікні гуашшю, фарбами

Приклади малюнків зимові морозні візерунки на вікні: фото

На жаль, не всі вміють малювати і змальовувати. Саме для таких людей і створені трафарети. Вам необхідно роздрукувати вподобаний трафарет, вирізати малюнок. Трафарети кріпляться на вікно за допомогою скотча або мила, після цього береться губка, змочується в розчині зубної пасти і не дуже сильними мазками наноситься на скло. Після висихання у вас вийде симпатичні вигадливі візерунки.

Краса на віконцях
Приклади малюнків зимові морозні візерунки на вікні
Приклади малюнків зимові морозні візерунки на вікні

Приклади оформлення новорічних вікон малюнками зимових морозних візерунків на вікні: фото

Намалювати на вікні зовсім нескладно. Особливо якщо у вас є навички малювання. Не у всіх людей є талант і не всі люди вміють тримати в руках пензля. Тому найоптимальнішим варіантом є використання трафаретів. Якщо у вас проблеми з фантазією, можете скористатися готовими ідеями і подивитися, як можна оформити вікна і намалювати на них морозні візерунки. Нижче представлені кілька симпатичних фотографій для декорування вікон із застосуванням морозних візерунків.

Краса на віконцях
Приклади оформлення новорічних вікон малюнками зимових морозних візерунків на вікні
Приклади оформлення новорічних вікон малюнками зимових морозних візерунків на вікні

Новий рік — свято для всієї родини. Щоб створити новорічний настрій і повністю зануритися у світ емоцій і новорічного свята, не пошкодуйте часу і задекоріруйте своє житло. Одним з непоганих варіантів є декорування вікна морозними візерунками.

ВІДЕО: Морозні візерунки на вікнах