Коханий зробив пропозицію, але чи варто виходити заміж? Коли не варто виходити заміж?

Весілля — справа серйозна, але чи варто виходити заміж і коли цього не потрібно робити? На ці питання відповість наша стаття.

Заміжжя є одним з найбільш важливих подій для жінки. Але інколи причини, які змушують нас йти під вінець, зовсім безглузді і неправильні. Якщо ви вирішили створити сім'ю, то не поспішайте бігти в ЗАГС. Спочатку краще подумайте про причини, чому ви на це зважилися. Якщо ви неправильно виберете супутника для життя, то ризикуєте залишитися розчарованою. Давайте розберемо основні причини, чому не варто виходити заміж.

Чому не варто виходити заміж: причини

1. Вам важливий соціальний статус

Тому не варто виходити заміж

Якщо чоловік відбувся в соціальному плані, значить він має вагу в суспільстві. Іншими словами, багатьох жінок приваблюють популярні чоловіки. Вони затребувані, їх всі знають і вони самі справжні лідери. Навіть не обов'язково, щоб чоловік був багатий чи розумний, у нього може бути просто хороша харизма і він чарівний.

У такому випадку вибір здійснюється навіть не по любові, а просто тому, що раз чоловік потрібен всім, то потрібен і вам. Ось тільки чи варто піддаватися думку оточуючих? Адже важливо не те, як людина підносить себе на людях, а то як він ставиться до вас.

2. Красивий зовнішній вигляд

Починаючи з раннього віку, дівчата більше уваги звертають не на те, якою людина взагалі, а на його гарне обличчя і фігуру. Так, безперечно, в чомусь тут винні інстинкти. Наш мозок влаштований цікаво і коли ви дивитеся на обличчя, то він вже сам приміряє образ батька сімейства. Якщо чоловік високий, сильний і привабливий, то прокидається інстинкт самки і в мозок подається команда, що він буде прекрасним главою сімейства.

Всі ці процеси ми ніяк не сприймаємо, але вони виявляються сильним потягом і закоханістю. Ось тільки діти — це все, що вам потрібно? А як же гармонія, почуття, стосунки? Робити вибір тільки по зовнішності дуже навіть безглуздо, адже вам доведеться жити поруч з цією людиною.

3. Вас умовляють батьки

Так, раніше було прийнято, що жениха і наречену вибирали батьки. Вони домовлялися між собою і ріднили сім'ї шлюбом дітей. Це потрібно для поліпшення становища у суспільстві, матеріального становища і так далі. Почуття тут грали взагалі не найбільш значущу роль, як говориться — стерпиться, злюбиться. Звичайно, такі шлюби були не самими щасливими, але і люди не розходилися, бо так теж було не прийнято.

У сучасному світі така традиція вже застаріла, але тільки деякі батьки все одно нав'язують свою волю. Добре, якщо варіант вас влаштує, а якщо — ні? Нехай людина він хороший, але якщо ви його не любите, навіщо вам це? Життя з нелюбом явно буде нещасливою, так навіщо ж псувати її собі і іншій людині?

4. На вас впливає громадська думка

Громадська думка

Коли всі подружки заміжня і в них вже є діти, а може бути ще немає, то хочеться спробувати себе в ролі дружини. Тим більше, що всі як один заявляють, що заміжня дуже добре. Це створює якусь громадську думку і чим більше ви думаєте про це, тим швидше захочеться завести сім'ю. Ось тільки ця ідея до добра не доведе, адже часто дівчата готові одружити на собі першого зустрічного.

5. Щоб забути старі відносини

Коли доводиться переживати черговий розрив або невдалий шлюб, то в якості помсти чи з інших мотивів жінка звертає свою увагу на того, хто так чекав її поблажливості. Насправді, колишньому від цього погано не стане, а от створення навіть стабільної сім'ї буде не на користь. Адже щастя тут не буде. В такому випадку муки будуть відчувати обоє. Дружині постійно буде мало пристрасті, почуттів та інших відчуттів, а чоловік буде усвідомлювати, що його не люблять і це буде позначатися на про зносини.

6. Якісний секс

Ви зустріли жаркого у всіх відносинах чоловіка, який повністю вас задовольняє? Якщо ваші зустрічі проходять так, що ви цілодобово проводите в ліжку, але не розмовляєте і спільних справ не маєте, то навіщо вам такий шлюб?

Психологи стверджують, що гармонія повинна бути однаковою як у відносинах, так і в ліжку. Причому відносини повинні бути на першому місці. Так, безперечно, секс може бути просто задоволенням потреб, а не проявами любові. Секс і любов-поняття хоч і сумісні, але не однакові. Пристрасть поступово проходить і коли цей момент настає, то виявляється, що з обранцем навіть і поговорити ні про що, та й взагалі ви різні люди.

7. Позбутися гніту батьків

Дуже небезпечно, коли дівчата намагаються піти від суворих батьків і тому виходять заміж. Можливо, це пригнічує вже не один рік, але тільки неуважний вибір партнера може обернутися великими проблемами. Можна нарватися на тирана, який буде змушувати робити все за його вказівкою, зануду, доводить всіх своєю педантичністю і настановами, або афериста, здатний затягти у великі борги.

Часто жінки наважуються навіть на шлюб з тим, хто їм зовсім не цікавий, тільки б вибратися з будинку. Якщо чоловік має окреме житло, то тоді сім'я створюється ще швидше. Так, безперечно, від батьків піти можна, ось тільки для цього треба стати самостійною особистістю і навчитися нести за себе відповідальність.

8. Ви боїтеся залишитися на самоті

Самотність

Самотність сьогодні вважається неналежним, і якщо у жінки немає чоловіка хоча б громадянського, то щоб уникнути тавра одинаки, вона погоджується вступити з ним у шлюб. При цьому не факт, що людина виявиться хороший.

У такій сім'ї постійно доведеться терпіти і вмовляти себе, що все буде добре і що іншого виходу немає, адже якщо ви підете, то залишитеся одна, а в вашому віці це вже трохи непристойно. Насправді усвідомлене самотність — це не погано. Ви зможете самі приймати рішення і ні від кого не залежати, а вийти заміж — це завжди встигну.

9. Пошкодувала

Часто співчуття призводить до шлюбу. Причин для жалю до чоловіка можна знайти дуже багато. Може він самотній, хворий, не відбувся у житті і так далі? І ось ви створюєте сім'ю з людиною, щоб не робити йому боляче, а відмовити шкода. А що в підсумку? Його таке становище влаштовує повністю і нічого після заміжжя не змінюється. Часто, за маскою такого бедненького і гарненького ховається егоїст, якому подобається турбота і він не звик нічого давати взамін.

10. Ворожіння і пророкування

Сьогодні все більше людей звертається до містики, статут щось вирішувати і гнатися за технічним прогресом. Дуже приємно думати, що нареченого вам послали вищі сили і він-ваша доля. Тому дівчата часто ходять ворожок і просять поворожити на судженого. Але насправді це все не більше, ніж просто розвага. Вибирати супутника життя, спираючись на передбачення або вдале розташування планет — це дуже несерйозно.

Як бачите, причин, коли не варто виходити заміж — більш ніж достатньо. Так що добре подумайте, чи справді ви виходите заміж від великої любові.

Відео: 10 причин не виходити заміж