Трафарети будиночків на вікна для прикраси до Нового року: завантажити для вирізання. Новорічні трафарети та витинанки на вікна – зимові будиночки в снігу, з трубою і димом, ялинкою, заметами, казкові, прості, сільські: шаблони, трафарети, фото

Шаблони і наклейки для прикраси вікон до Нового року.

Зміст

З наближенням Нового року все прагнуть прикрасити своє житло. Для цього використовують різноманітні елементи декору, новорічну мішуру, іграшки та гірлянди. Ще одним хорошим способом урізноманітнити своє житло, є візерунки на вікнах. Для цього можна використовувати не тільки фарби, зубну пасту і штучний сніг, але ще й витинанки, витинанки і наклейки з паперу.

Як вирізати і зробити будиночок з паперу на вікно для оформлення: поради

Одним з найбільш простих і доступних варіантів прикраси з паперу на вікно, є будиночок. Для його виготовлення використовують тонку папір формату А4. Для того щоб не морочитися і не малювати будиночок, можна скористатися готовими лекалами, яких дуже багато в мережі. Пропонуємо вам кілька варіантів.

Поради:

  • Для того щоб вибрати гарний малюнок будиночка, наклейку на вікно, необхідно трохи постаратися. Справа в тому, що по можливості всі будиночки повинні бути досить великого розміру з мінімальною кількістю деталей. Це гарантує простоту і економію часу.
  • Вам доведеться менше витрачати свого часу на те, щоб вирізати цей будиночок. Кріпляться такі будиночки на вікно за допомогою мильного розчину. Для цього невеликий шматочок білого лазневого мила розчиняють в теплій воді, занурюють туди будиночок і прикладають до вікна, ретельно розгладжують.
  • Після висихання будиночок надійно кріпиться до вікна і не відвалюється. Для того щоб задекорувати цю наклейку, можна скористатися штучним снігом або звичайною зубною пастою.
будиночок з паперу на вікно

Прикраси на вікна і новорічне оформлення вікна з білого паперу – будиночок: витинанки для наклейки на вікна, фото

Нижче представлено кілька симпатичних варіантів наклейок на вікна з білого паперу. Виберіть оптимальний варіант. Все залежить від розміру вашого вікна і завдання, який саме будиночок ви хочете бачити на своєму вікні. Важливо який декор буде використовуватися для прикраси цієї наклейки.

будиночок з паперу на вікно
будиночок з паперу на вікно

Новорічні трафарети на вікна — зимові будиночки в снігу: шаблони, трафарети, фото

Одним із самих симпатичних і незвичайних варіантів є зимові будиночки в снігу. Це імітація будиночка дах якого покрита снігом. Крім того, такі малюнки-наклейки прикрашають снігові замети, сніжки і сніговички. Нижче представлено кілька самих симпатичних варіантів.

зимові будиночки в снігу
зимові будиночки в снігу
зимові будиночки в снігу

Новорічні трафарети на вікна – будиночок з трубою і димом: шаблони, трафарети, фото

При вигляді симпатичного будиночка з димом з димаря, у нас виникає асоціація затишного зимового вечора, новорічної вечері і звичайно ж Різдва. Відразу згадується твір Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Нижче представлені найбільш симпатичні варіанти будиночка з димом з димоходу.

будиночок з трубою і димом
будиночок з трубою і димом

Новорічні трафарети на вікна – будиночок з ялинкою: шаблони, трафарети, фото

Якщо у вас є трохи зайвого часу, можете скористатися трафаретами з будиночками разом з ялинкою. Справа в тому, що для того щоб вирізати новорічну ялинку, вам знадобиться трохи більше часу. Новорічне деревце може містити багато кутів і дрібних деталей. Для того, щоб їх виготовити вам знадобляться манікюрні ножиці з вигнутими краями, які допоможуть вирізати всі дрібні деталі.

будиночок з ялинкою
будиночок з ялинкою

Новорічні трафарети на вікна – казковий будиночок: шаблони, трафарети, фото

У різноманітних новорічних творах нерідко згадуються казкові будиночки. Це може бути будиночок Снігової королеви, казковий замок або хатинка, в якій живуть симпатичні лісові герої. Такі будиночки невеликого розміру і відрізняються своєю казковістю і незвичністю. Нижче представлені найбільш поширені варіанти.

казковий будиночок
казковий будиночок
казковий будиночок

Новорічні трафарети на вікна – простий будиночок: шаблони, трафарети, фото

Якщо у вас не так багато часу, і ви не можете приділити прикрасі будинку півдня, можете скористатися найпростішими трафаретами будиночків на вікна. Це хатинки з мінімальною кількістю деталей і їх немає необхідності довго вирізати. Ви можете впоратися всього за 20-30 хвилин. Такі будиночки відмінно виглядають на вікні разом з декоруванням штучним снігом або зубною пастою. За допомогою цих простих речовин можна створити ілюзію справжнього падаючого снігу та хуртовини.

простий будиночок
простий будиночок

Новорічні трафарети на вікна – сільський будиночок з кучугурами: шаблони, трафарети, фото

Найкрасивіша зима звичайно ж у селі. У російському селі немає багатоповерхівок і величезних будинків, схожих на коробки. Всі будиночки невеликі і дуже милі. У холодну пору року дах будиночків покривається великою кількістю снігу, через це житло виглядає дуже симпатично і по-рождественски. Тому, якщо ви любите сільську зиму, можете скористатися трафаретами сільського будиночка кучугурами.

сільський будиночок з кучугурами
сільський будиночок з кучугурами

Замети на вікна з паперу: трафарети

На жаль, не всі трафарети, які є в мережі, можуть підійти. Для цього існує маса причин. Так як будиночок може сподобатися, а все що навколо нього, не дуже. Тому можете доповнити новорічний будиночок кучугурами, ялинками і деревами в снігу. Нижче представлено кілька симпатичних варіантів заметів на вікна з паперу. На трафаретах ви можете побачити сніговиків біля ялинки, снігові галявини. Доповніть такими кучугурами сюжет на вікні, і весь декор буде виглядати органічно.

Замети на вікна з паперу
Замети на вікна з паперу
Замети на вікна з паперу

Витинанки на вікна до Нового року: шаблони, трафарети, фото

Витинанки — це не що інше, як техніка виготовлення різноманітних фігурок, прикрас з паперу. З'явилося це ремесло досить давно. Ще до появи паперу слов'яни вирізали різноманітні красиві фігурки з тканини і берести.

В основному використовується симетричні візерунки. Для цього папір складають у кілька разів, наносять на неї малюнок і вирізують витинанку. Найчастіше такі вироби використовуються для прикраси будинку, а також для нанесення розпису. Ви можете скористатися технікою витинанки для прикраси вікна. До Нового року такі візерунки часто використовуються для вирізання сніжинок, будиночків у заметах і різноманітною новорічної тематики. Нижче представлені найбільш красиві і святкові варіанти.

Витинанки на вікна до Нового року
Витинанки на вікна до Нового року
Витинанки на вікна до Нового року
Витинанки на вікна до Нового року

Прикрасити будинок до Нового року досить просто. Для цього не обов'язково вміти малювати і купувати величезну кількість дорогих прикрас. Ви можете скористатися кількома аркушами паперу, милом, а також зубною пастою. З усього цього можна створити симпатична декор до Нового року на вікні.

Відео: Прикрашаємо вікно до Нового року папером