Можна викидати старе, розбите дзеркало? Як правильно викинути дзеркало? Як очистити дзеркало обрядами і змовами?

Інструкція по утилізації старого, розбитого дзеркала.

Існує безліч прикмет, які обертаються навколо дзеркала. Дійсно, цей предмет інтер'єру завжди вважався чимось особливим, так як з'єднують між собою цей і потойбічний світ. Тому до дзеркал завжди ставилися насторожено і існував цілий ряд обрядів з утилізації дзеркал. У цій статті ми розповімо, як же можна викидати дзеркало, і чи варто це робити.

Можна викидати старе, розбите дзеркало?

Правила:

 • Все залежить від того, навіщо вам необхідно викидати предмет. Якщо ви здійснюєте ремонт в приміщенні, і у вас є старе дзеркало, яке трохи потерте, ви хочете замінити його новим, то не рекомендовано виносити його на сміття. Існує кілька варіантів, які дозволять позбутися від цього предмета інтер'єру.
 • Ні в якому разі не варто його розбивати. Справа в тому, що цей предмет накопичує в собі енергетику тих, хто в нього виглядав. Тому за допомогою відбиваючої поверхні можна зробити неприємно, боляче, завдати якоїсь шкоди або псування на людину, який виглядав у дзеркало. Відповідно якщо ви не хочете неприємностей від здійснення чаклунства, вам необхідно його очистити.
 • Тобто стерти всю пам'ять, яка в ньому накопичилася за все це час. Існує безліч обрядів і ритуалів, які допомагають очистити поверхню від вашої енергетики. Для цього необхідно на цілий місяць поставити дзеркало в комору, таким чином, щоб у ньому відбивалася бетонна стіна. Дзеркало втратить всю пам'ять, яка в ньому накопичилася і вам можна буде з легкістю винести його з дому.
 • Що стосується розбитих дзеркал, то їх ні в якому разі не можна зберігати вдома і дивитися в осколки. Якщо предмет розбився, краще всього змести його у відро для сміття, після цього піти у небагатолюдно місце, лісосмуги, і закопати неподалік від якого-небудь дерева. Це допоможе вам уникнути лиха або нещастя.
Осколки

Як викинути дзеркало?

Існує ще один варіант — загорнути його в білу шовкову тканину і в такому вигляді винести з дому. Але так як найчастіше людям шкода білої тканини, рекомендуємо використовувати інші способи. Ще одним відмінним варіантом очистити поверхню від вашої енергетики, є використання святої води. Для цього необхідно тричі омивати предмет і примовляти: Очищаю тебе від своєї енергії.

Після цього дзеркало витирається насухо. Намагайтеся після обмивання в нього більше не дивитися, тобто обмивати його потрібно стороною від себе, щоб відбивалася в ньому стіна або щось інше. Після цього предмет викидається в сміттєвий бак.

Уламок дзеркала

Інструкція:

 • Ще одним варіантом очищення є використання четвергової солі. Це сіль, яка заготовлюється в Чистий четвер перед Великоднем. Вона повинна зберігатися в будинку у кожної господині. Необхідно 3 щіпки кинути на поверхню і попросити її очиститися. Тільки після цього можна виносити предмет і викидати.
 • Ще одним способом очистити поверхню від своєї енергії, є її обмивання звичайною водою. З цією метою необхідно протягом 5 хвилин помити предмет під проточною водою. Тобто простіше всього, якщо воно невеликих розмірів, поставити у ванну і направляти на нього струмінь з душу зверху вниз.
 • Таким чином змиється вся енергія, яка в ньому накопичилася. Після цього можна загорнути в тканину та винести на смітник. Якщо ви боїтеся, що дзеркалом може хтось скористатися проти вас або зробити погано, начаклувати псування, то в такому разі варто закопати цей предмет інтер'єру.
 • Для цього виріб виносять в ліс, викопують яму і предмет повністю засипають землею. Зверніть увагу, що найкраще виносити такі предмети з будинку на звалище в період спадання Місяця. Під час зростаючого Місяця або в повний місяць, викидати дзеркало ні в якому разі не можна. Вважається, що такий ритуал може стати причиною втрати великої кількості грошових коштів, а також банкрутства.
Очищення поверхні

Як очистити дзеркало чужої енергії?

Що робити якщо дзеркало вам дісталося після старих господарів, але ви не хочете викидати, так як воно старовинне, досить красиве і раритетне? Можете його відновити, але перед цим бажано очистити від енергетики колишніх господарів. З цією метою необхідно провести один дуже простий обряд.

Інструкція:

 • Для цього необхідно взяти свічку, святу воду, а також сіль. Після цього в миску насипати солі, запалити свічку і сказати слова.
 • Після цього дзеркало тричі обсипається сіллю, а після обприскується водою. Далі, його потрібно тричі перехрестити, після цього можна користуватися цим предметом.
 • Можете його відновити, відреставрувати, прикрасити або лакувати дерев'яну рамку, все на ваш розсуд.

Змова:

 • Дзеркало освящаю, чужу енергію прибираю
Раритет

Інструкція з очищення дзеркала від чужої енергії:

 • Існує ще один обряд, який допоможе відновити стару відбивну поверхню, якщо ви хочете залишити її від попередніх господарів. Необхідно запастися дерев'яною мискою, четверг сіллю, червоною ниткою і звичайними новими ножицями.
 • Далі, необхідно розкласти по обидві сторони свічки. У центрі, навпроти відбиваючої поверхні, необхідно помістити дерев'яну миску з четвергової сіллю. У центр покласти червону нитку, після цього необхідно запалити свічки і стояти обличчям до дзеркала, вимовити змову.
 • Коли свічки повністю згорять, необхідно на червоній ниточці зав'язати 3 вузлика і прикріпити до предмета із зворотного боку, залишивши де-небудь під рамкою, щоб не було помітно цієї червоної нитки. Якщо залишилися свічки, трохи четвергової солі, їх необхідно винести, викинути в річку або озеро.

Слова змови:

 • Все зло спалюю, трубу виганяю,
 • Чисте скло на три замки замикаю,
 • Ті замки нікому не відімкнути,
 • У полум'ї світлому всьому поганому згоріти.
Красивий предмет

Як просто викинути стару дзеркальну поверхню?

Правила:

 • Існує ще кілька правил, яких варто дотримуватися, при утилізації дзеркала. Найкраще це робити самостійно, тобто без чиєї-небудь допомоги.
 • Якщо дзеркало дуже велика, ви не в силах його винести з будинку самостійно, скористайтеся допомогою одного. Але в цьому випадку доведеться загорнути його в чорну тканину, і лише потім виносити з дому. Крім того, не варто на місце винесеного вішати дзеркала відразу нове.
 • Потрібно щоб пройшло приблизно тиждень, після того моменту, як ви позбулися старого предмета інтер'єру.
Осколки

Як бачите, щодо дзеркал існує безліч прикмет, які є дуже корисними. Так як допоможуть очистити старе дзеркало від чужої енергетики, а також позбутися від своєї і правильно викинути предмет. Щоб з його допомогою можна було наслати порчу або якесь чаклунство.

ВІДЕО: Викидаємо старе дзеркало