Що робити, якщо сниться, приснився поганий сон? Молитви і обряди від поганих снів. Чому сняться погані сни, кошмари: думка психологів

Що робити, якщо приснився поганий сон?

Сни сняться абсолютно всім. Однак не завжди вони свідчать про щось приємне, нерідко сняться кошмари, погані сни. У цій статті ми розповімо, що робити, якщо вам приснився поганий сон.

Чому приснився поганий сон?

Необхідно розрізняти віщі, погані сни і кошмари. Всі вони відрізняються один від одного не тільки трактуванням, але ще й ставленням до них. В основному практично більша частина снів не попереджає нас ні про що, і не є віщими.

Особливості:

 • В основному це звичайні сни, які висловлюють наші переживання, а також емоційний стан. Вперше про те, що сни відображають наш емоційний стан, серед дослідників і науковців, став говорити Фройд. Правда, він пов'язував сни з сексуальною складовою нашого життя.
 • Трохи пізніше, інші вчені стали досліджувати сновидіння, і вивели взаємозв'язок між тим, що відбувається в звичайному житті і снами. У більшості випадків погані сни, а також кошмари сняться людям, які страждають від нервового перенапруження, а також стресу.
 • Якщо перед сном або протягом дня вас мучили якісь неприємності, ви відчували негативні емоції, злість, лють, чи страх, то з великою ймовірністю вам присниться кошмар або поганий сон. Ставитися до нього серйозно немає необхідності, він не є віщим.
 • Це всього лише відповідь вашого підсвідомості відбувається в звичайному житті. Постарайтеся перед сном слухати хорошу музику, розслаблятися, випивати смачного чаю і читати якусь доброзичливу книгу, дивитися комедію. Необхідно розбавляти негативні емоції, які виникають протягом дня, позитивними переживаннями.
 • З цією метою може впоратися спілкування з дитиною, купання його, або спілкування з близькою людиною в невимушеній обстановці. Постарайтеся відволіктися від неприємностей, які вас переслідують на роботі або в трудовій діяльності.
Ловець снів

Що робити, якщо сниться кошмар?

Що ж робити, якщо ви злякалися? Не поспішайте відразу ж бігти і розшифровувати поганий сон. Найчастіше він не є віщим, і в розшифровці немає необхідності. Існує кілька обрядів, за допомогою яких можна позбутися від дії сну, і зробити так, щоб він не справдився.

Способи:

 • Народні цілителі, а також багато людей, які займаються езотерикою, радять, як тільки вам присниться поганий сон, забути про нього. Тобто постарайтеся нічого про нього не згадувати. Припиніть відтворювати сон після пробудження.
 • Розкажіть до обіду про вашому сновидінні кому-небудь. Вважається, що якщо ви повідали про погане сновидінні до 12:00 дня, то воно не збудеться.
 • Після пробудження відкрийте вікно і скажіть: «Куди ніч, туди і сон». Закрийте вікно і заспокойтеся. Крім того, негативну енергетику від сну може прибрати полум'я або вода.
 • Після пробудження необхідно подивитися на полум'я запальнички, але краще для цього скористатися освяченою свічкою. Підпаліть її, подивіться на полум'я, і заспокойтеся. Скажіть про себе слова, що цей сон не збудеться.
 • Практично такі ж маніпуляції необхідно проводити, дивлячись на поточну воду з крана. Скажіть, нехай вода забирає поганий сон. Вам вдасться очистити думки від поганого сну і заспокоїтися. Справа в тому, що наші думки схильні матеріалізувати все те, про що ми думаємо. Саме тому постарайтеся забути про поганому сні і не зраджувати йому ніякого значення. Адже дуже часто через самонавіювання з людьми відбуваються несподівані ситуації і неприємності.
Нічні кошмари

Що робити, якщо приснився поганий сон кілька разів?

Особливості:

 • Можливо, доля намагається про щось попередити, або ви тривалий час перебуваєте в стані стресу, і думаєте про щось погане. З такою метою можна скористатися методом трансформації. Для цього необхідно спробувати його змінити.
 • Тобто перед сном, якщо вам сниться падіння з даху, спробуйте придумати собі крила і летіти. Таким чином, замість жахливого падіння ви прокинетеся з почуттям повного задоволення від польоту. Те ж саме необхідно проробляти з будь-яким поганим сном.
 • Варто звернути увагу, вчені і лікарі попереджають, що погані сни, а також кошмари, які сняться досить часто, мають приблизно однаковий зміст, можуть говорити про проблеми зі здоров'ям. Досить часто людям, які відчувають труднощі з диханням і дихальною системою, сняться сни з задушенням, шибеницею. В такому випадку зверніть увагу на своє здоров'я.
 • Можливо, у вас бронхіт або якісь проблеми з легенями. Не зайвим буде зробити флюорографічне дослідження, рентген. Якщо ж вам постійно сниться, що погано пахне м'ясом, або мертвечиною, варто звернути увагу на стан своїх зубів, а також травного тракту.
 • Дуже часто погані запахи сняться саме через проблеми з зубами і шлунком. Людям, які відчувають проблеми з серцем і судинною системою, дуже часто сниться, як вони біжать і не встигають. Може снитися задишка, а також важкий стан у процесі бігу. Обов'язково проконсультуйтеся зі своїм кардіологом. 
У царстві Морфея

Ловець снів від поганих снів

Варто розуміти, що погані сни, а також кошмари, сняться більшості людей. Однак не всі вони запам'ятовуються. Тому людина з ранку прокидається з гарним настроєм і навіть не підозрює про неприємний сновидінні. У більшості випадків такі сни, пов'язані з дивним і складним емоційним станом. Запам'ятовуються ті сни, які сняться в швидкій фазі.

Якщо це була фаза глибокого сну, швидше за все, ви просто не запам'ятали, що вам снилося. Також запам'ятовуються сновидіння, які ви побачили безпосередньо рано вранці, перед пробудженням. Саме ці повідомлення або ж сни ми згадуємо після пробудження, і можемо судити про них як про кошмарах, або про погані трактуваннях, можливо про віщих снах.

У царстві Морфея

Ловець снів:

 • Нейтралізувати кошмари можна за допомогою ловця снів. Це своєрідний оберіг, який можна змайструвати з дуже простих предметів. Використовується він індіанцями і став популярний також в наш час. Тепер це виріб можна знайти в будь-якому магазині різної атрибутики та сувенірів. Вважається, що ці нескладні вироби поглинають погані сни, і допомагають збуватися хорошим.
 • Воно являє собою коло з вербової гілки, всередині цього кола присутня своєрідна павутина, плетіння, нитки або оленячих жив. Вважається, що погані сни заплутуються в цій павутині, а з першими променями сонця просто руйнуються. При цьому хороші сни прослизають крізь невеликі отвори і збуваються. З ловцем снів пов'язано безліч легенд, цікавих казок. 
 • Багато рекомендують робити ловців снів з п'яльці і щільних прутів. Однак насправді це помилка. В Індії, як і раніше, деякі племена виготовляють ловці снів з гнучкого, свіжого вербового прута. Як тільки він висихає і розпадається на частини, виготовляють новий. Ловець снів не призначений для тривалого використання. Час від часу необхідно міняти на новий. Саме тому, радимо вам не купувати його в сувенірній крамниці, а зробити самостійно.
Сниться кошмар

Поганий сон приснився — що робити?

Також можна прибрати сон за допомогою сили думки. Таким чином, ви нейтралізуйте його, і зможете зробити так, щоб він не справдився.

Інструкція:

 • Для цього необхідно покласти руки на голову, сісти зручно на диван і при цьому опустити повіки. Необхідно щоб ваші очі були закриті. Тепер необхідно в своїй уяві намалювати водоспад і промовити такі слова: «Мій сон невпопад, йди водоспад, з водоспаду іди в пекло. Амінь». Це зробити досить просто і допомагає заспокоїти нервову систему.
 • Можна поділитися своїми тривогами з папером. Необхідно взяти ручку і коротко описати те, що наснилося. Намагайтеся бути максимально стислим. Тепер візьміть свічку, бажано щоб вона була церковною. Підпаліть аркуш паперу, далі вам варто виголосити під час горіння листка паперу такі слова: «Йди тривога від раба Божого (ім'я). Амінь». Тепер необхідно зібрати отриманий попіл і кинути його в унітаз, змив великою кількістю води. Під час змивання попелу, обговоріть ті ж слова, що і під час горіння папери.
 • Крім того, можна за допомогою свічки по-іншому виконати даний ритуал. Вам необхідно плазом покласти папір на полум'я свічки таким чином, щоб утворювався дим, і сказати: «Дим клубочиться, дим струмує, перетворюючись в небилицю, замикаючи все ключем, куди він, туди й сон. Це допоможе швидше позбутися негативної енергетики, а також дозволить не збуватися даними сновидінь.
Погані сни

Що робити, щоб поганий сон ніколи не справдився: молитви та ритуали

Якщо ви регулярно зустрічаєтеся з поганими вістями з царства Морфея, можете скористатися цікавим і незвичайним способом і перешкоджати появі поганих снів. Для цього наберіть в невелику ємність, вазочку, або графин святу воду, залиште її відкритою неподалік від свого ліжка.

Краще всього поставити посудину у головах. Таким чином свята вода буде вбирати всю негативну енергетику, і ваш сон не збудеться, а також ви швидше за все його просто не запам'ятаєте. Рано вранці необхідно вилити воду в унітаз.

У сні
<>Способи:
 • Позбутися негативного сну і уникнути його наслідків, можна за допомогою дуже простих ритуалів. Вам необхідно вивернути наволочку на внутрішню сторону, знову надіти її на подушку. Переверніть зворотною стороною, тобто догори ногами, і спробуйте знову заснути. Таким чином, подушка вбере в себе поганий сон і буде перешкоджати тому, що він збудеться.
 • Можна також не вживати їжу, після того як приснився поганий сон. Краще цього не робити до полудня. Тобто до 12:00 дня бажано нічого не їсти і не пити. При бажанні можна випити невеликими ковтками священну воду. Вважається, що такий обряд допоможе позбутися від негативних наслідків сновидінь.
 • Багато вважають, що позбутися від поганих снів, а також позбутися їх наслідків можна за допомогою вербени. Вам необхідно взяти суху гілку і підпалити її. Таким чином, в процесі горіння даної рослини, буде виділятися дим. Вам необхідно окур кожен кут в вашій квартирі, враховуючи балкон, а також туалет разом з ванною. Вважається, що дим з цієї рослини сприяє очищенню приміщення від злої сили та енергетики.
 • Нерідко, для того щоб позбутися від поганих сновидінь і перешкоджати тому, що вони збудуться, читають молитва святому Кіпріану. Саме цей священномученик допомагав людям, яким часто снилися кошмари. Існує кілька варіантів таких молитов, нижче представлені найбільш поширені з них. 
 • Якщо подібна дія вам не допомагає, можете впоратися за допомогою відвідування церкви. Необхідно придбати три священні свічки і поставити кожну з них біля ікони Божої Матері. Одну свічку варто ставити про здоров'я, про другу здоров'ї ворогів, а третю Всім святим. Необхідно кілька разів проводити такі маніпуляції. Рекомендується тричі повторити подібну процедуру з перервою кілька днів. Цей спосіб працює в тому випадку, якщо вам не сняться погані сни, а просто осягають невдачі одна за одною. Таким чином, святі сили, а також Господь Бог допоможе вам впоратися з неприємностями, поганими снами і невезінням.
Молитва Киприяну
Молитва Киприяну

Існує маса способів позбутися від поганих снів, а також перешкоджати їх втілення в життя. Постарайтеся максимально заспокоїтися перед сном, зайнятися релаксом, швидше за все погані сни перестануть вам снитися.

ВІДЕО: Поганий сон