Як поставити фото на аватарку ВК: у додатку на телефоні, комп'ютері, порожню аватарку, діфку на аву, на пісню, колишню, подвійну, горизонтальну. Як поставити аватарку в співтоваристві ВК?

У цій статті розповідається, як поставити фото на аватарку ВК.

Ви недавно зареєструвалися ВКонтакте? Тепер вам потрібно зайнятися своєю сторінкою: додати записи, фотографії і, звичайно ж, встановити аватарку. Це головна фотографія сторінки, яка розповідає про власника сторінки більше, ніж звичайні фото, завантажені в альбом. Як це зробити, читайте нижче.

Як поставити фото на аватарку ВК на комп'ютері?

Зараз у вас на сторінці немає аватарки, а є місце з картинкою фотоапарата. На цьому місці повинен стояти аватар. Ось інструкція, як поставити аву ВК:

Натисніть «Поставити аватарку»
  «Поставити фотографію». Натисніть на неї.
 • Відкриється вікно з вибором файлів. Натисніть фото або картинку.
 • Потім в новому вікні вам буде запропоновано вибрати ту частину файлу, яка буде відображатися на сторінці — позначте її. Натисніть «Зберегти та продовжити».
Виберіть область, яку буде відображатися на сторінці, а потім збережіть і продовжите
 • Потім виберіть область для маленької мініатюри так само, як і на попередньому кроці. Після цього клікніть на «Зберегти зміни».

Готово — тепер на вашій сторінці є аватарка. Якщо ви хочете поставити на аву фотку з тих, які вже завантажені ВК, тоді зробіть наступне:

 • Відкрийте фото зі сторінки ВК.
 • Внизу є активне посилання «Ще».
 • З'явиться додаткове меню. Виберіть «Зробити фотографією профілю».
 • Далі виконайте всі маніпуляції, описані вище по тексту і виберіть область для основного фото на аву і для мініатюри.

Тепер ви вмієте ставити аватарку на свою сторінку. Також вам може знадобитися інструкція, як знайти і додати друзів ВК. Докладну інструкцію ви знайдете в нашій статті за цим посиланням. Варто зауважити, що ВК є інші цікаві прийоми, які допоможуть зробити вашу сторінку унікальною. Читайте далі.

Як поставити порожню аватарку ВК?

Багатьом користувачам соцмережі ВК фотографії на аватарці набридають і хочеться щось поміняти на своїй сторінці. В цьому випадку можна поставити порожню аватарку.

Варто зазначити: Поставити порожній аватар майже неможливо, так як якщо ви будете видаляти фото з ави, то система буде сама встановлювати фотографію з вашої сторінки або вибирати випадкове фото з якогось альбому.

Але є одна хитрість, як поставити порожню аву: просто завантажте готову картинку і встановіть її як фотографію. Існує два види таких картинок: у вигляді зображення фотоапарата або голови тварини (заблокований користувач).

Варіант порожній аватарки
Варіант порожній аватарки

Збережіть ці картинки собі на ПК, а потім завантажте потрібну, як фото описано вище.

Як поставити діфку на аву ВК?

Анімовану картинку можна поставити на аватарку ВК, такої функції на сьогоднішній день не передбачено. Ви можете спробувати завантажити файл з розширенням .gif на свою аву, але рухатися вона не буде. Буде показана тільки нерухома частина анімації. Діфку можна завантажити на стіну в якості документа або помістити в якийсь альбом. Як завантажити документ ВК, читайте в цій статті.

Як поставити аватарку на пісню ВК?

Зараз існують програми, що дозволяють поставити картинку на трек, музику, пісню. Але ВКонтакте це зробити не вийде, так як система соцмережі сканує ресурси і не дозволяє причіпляти обкладинку разом з трекових файлом. Тому навіть якщо ви захочете завантажити трек в контакт з обкладинкою, пісня завантажиться з тегами, але без аватара.

Як поставити колишню аву ВК?

Це просто зробити, якщо ви колишнє фото з аватарки не видалили зі сторінки ВК. В цьому випадку воно знаходиться в альбомі. Відкривайте фотографію і робіть все по інструкції, описаної вище, коли ми в перший раз завантажували фото на аву: «Помістити на мою сторінку», «Зберегти та продовжити».

Якщо ж раптом ви вже видалили фотографію зі сторінки ВК, тоді знову завантажте її в будь-який з альбомів та встановіть за тією ж схемою на аватарку.

Як поставити подвійну аватарку ВК?

Фотошоп, щоб зробити подвійну аватарку

Щоб зробити подвійну аватарку, вам доведеться використовувати фотошоп. Якщо він не встановлений на ПК, тоді завантажте програму по цьому посиланню і встановіть на свій комп'ютер. Дотримуйтесь такої інструкції:

 • Завантажте в фотошоп два фото, які ви хочете використовувати для створення подвійний аватарки. Натисніть «Файл» в меню програми і виберіть «Відкрити». Знайдіть зображення і завантажте їх в редактор.
 • Тепер зробіть зображення однаковими за розміром. Спочатку клікніть на одне фото вгорі відкрийте «Зображення». Збережіть потрібні пропорції, змінюючи ширину. Натисніть «Ок».
 • Те ж саме зробіть з другої картинкою.
 • Об'єднайте два фото в одне. У меню натисніть «Створити». Задайте розмір фото, а саме висоту, так як ширину ми вже змінювали.
 • Клікніть по першій картинці і перетягніть її в поле, яке було створено. Потім перетягніть друге зображення.
 • Збережіть картинку собі на ПК, через вкладку «Зберегти як...». Готове.

Тепер завантажте картинку ВК, як звичайно, і насолоджуйтеся цікавою подвійний аватарки.

Як поставити фото на аватарку ВК у додатку на телефоні?

У мобільному додатку завантажити фото на аватар також просто, як і при виконанні цих маніпуляцій на ПК. Вам достатньо виконати такі дії:

Натисніть на значок фотоапарата і завантажити фото з галереї
 • Зайдіть в додатку в свій профіль ВК.
 • У тому місці, де повинна бути аватарка, справа внизу, є значок фотоапарата — натисніть на нього.
 • Відкриється віконце. У ньому можна вибрати завантаження з галереї або зробити знімок зараз. Наприклад, натисніть Завантажити з галереї».
 • Відкриється розділ «Галерея». Виберіть фото і натисніть на нього.
 • Якщо потрібно відредагувати фото, картинку. Потім натисніть «Прикріпити».
Натисніть «Прикріпити»

Тепер це фото буде красуватися на вашій аватарці.

Як поставити ВК горизонтальну аватарку?

Горизонтальна велика аватарка в групі

Звичайний користувач не може поставити велику горизонтальну аватарку собі на сторінку. ВКонтакте такої функції немає. Але така можливість є у груп цієї соцмережі. Як це зробити, читайте нижче.

Як поставити аватарку в співтоваристві ВК?

Натисніть на розділ з фотографіями

Коли будете створювати групи, виберіть у меню спільноти «Фотографія». Потім виберіть потрібну картинку з комп'ютера за допомогою вікна-провідника, який відкриється на наступному кроці. Натисніть «Зберегти». Все — аватарка вашої групи встановлена.

Якщо ви хочете встановити велику горизонтальну аватарку, тоді вам спочатку потрібно підготувати і завантажити собі на ПК картинку розміром 1590 х 400 пікселів. Тепер зробіть наступне:

Натисніть «Управління»
 • Праворуч натисніть «Управління».
 • Потім відкриється сторінка, натисніть «Завантажити».
Завантажте фото
 • У новому вікні виберіть файл і натисніть «Зберегти».

Після цього відкриється сторінка вашої групи з нової горизонтальної аватарки.

Аватарка — це головне фото вашого профілю. Вона повинна бути яскравою, стильною і цікавою. Тільки користувачі почнуть проявляти інтерес до вашої сторінці, якщо ви хочете, щоб вона була популярною в цій соцмережі. Удачі!

Відео: Як змінити аватарку ВК просто?