Видно гостей моєї сторінки ВКонтакте: способи 2019 року

Хочете дізнатися, видно гостей сторінки ВК? Читайте статтю, в ній докладно все описано.

Якщо вам буде цікаво дізнатися, хто відвідував вашу сторінку ВК, то в цій соцмережі ви не знайдете жодної функції, яка б передбачала такі дії.

 • Але, якщо ВК ви створили бізнес-профіль, то вам просто необхідно дізнатися, хто заходить до вас на сторінку і переглядає товар або послугу, щоб ви могли максимально швидко та ефективно отримати зворотній зв'язок вашої аудиторії.
 • Але, незважаючи на це, ви можете дізнатися, хто відвідує вашу сторінку.
 • У цій статті ми розглянемо всі прості і доступні способи.

Видно гостей моєї сторінки ВКонтакте: способи 2019 року

Вконтакті багато корисних функцій, наприклад, як викласти фото на аву, як відправити документи одного і так далі. Без цих функцій було б складно користуватися інтерфейсом соцмережі, так і нецікаво. Можливо, коли-то пропаде інтерес і до ВК з-за неможливості дізнатися гостей сторінки.

Багато користувачів стверджують: це дивно, що ВК немає офіційного способу, щоб дізнатися, хто відвідує мій профіль. Адже для публічних сторінок є різні потужні інструменти оцінки аудиторії. Так, чому ж розробникам не зробити ще і функцію, що передбачає визначення користувачів, які заходили в мій профіль?

Але, якщо адміни не хочуть вигадувати щось корисне і нове, тоді це зроблять творці додатків. Отже, ось кілька перевірених способів, за допомогою яких ви без зусиль дізнаєтеся, хто заходить до вас на сторінку.

Додаток «Ваша гості та друзі»

Це додаток існує ВК давно. Раніше воно по іншому називалося і у нього були інші функції. Зараз його вдосконалили і тепер кожен користувач ВК може ним скористатися і дізнатися своїх гостей. Спочатку встановіть програму. Для цього зробіть наступне:

Знайдіть додаток в налаштуваннях
 • Зліва в меню сторінки натисніть «Гри».
 • Потім на новій сторінці знайдіть в меню «Ще» і «Додатки».
 • Виберіть «Популярні».
 • Можна просто набрати в пошуку «Гості».
 • Відкриються всі популярні додатки ВК, у тому числі і додаток «Ваші гості...». Натисніть на його іконку.
Натисніть на зображення додатки
  «Запустити програму».
 • Після цього програма почне працювати. Вам потрібно ще поставити галочки навпроти пунктів, що згодні, щоб додатком були доступні ваші дані. Через кілька секунд роботи програми, ви побачите, хто заходив до вас в профіль.
Запустіть додаток
 • Під час подальшого використання просто зайдіть в програму і натисніть вкладку «Гості».
 • Щоб програма могла виконувати більш повний аналіз, додайте його в меню. Для цього натисніть кнопку білого кольору внизу, під усіма вкладками.
Заходьте у вкладку «Гості», щоб подивитися, хто був на сторінці

Тепер у вас є інструмент, який допомагає дізнатися, хто заходить до вас на сторінку і стежить за вами. Нижче ви знайдете ще один новий і дуже простий спосіб.

Цікавий новий спосіб

Про таке лайфхаке знають небагато. Це новий, але простий і цікавий спосіб, як дізнатися, хто заходить до вас на сторінку. Для цього виконайте наступне:

Новий і цікавий спосіб дізнатися, хто заходив до вас на сторінку
 • Зайдіть у своєму профілі в «Мої налаштування», розділ «Загальне».
 • Прокрутіть повзунок вниз і знайдіть посилання «Видалити мою сторінку». Натисніть на неї.
 • З'явиться вікно, в якому будуть перераховані причини видалення. Вам потрібно поставити позначку біля «Мою сторінку не коментують».
Поставте позначку і побачите своїх гостей
 • Нижче в рядку ви побачите запис, яка повинна з'явитися після видалення сторінки. В ній знаходяться імена тих людей, які найчастіше заходять до вас на сторінку.

Важливо: Природно, сторінку видаляти не потрібно. Просто подивіться імена користувачів і закрийте це вікно.

Ви можете натиснути «Видалити сторінку» і знову відкриється таке ж вікно. Натисніть знову «Мою сторінку не коментують», і ви побачите інших користувачів, які відвідували вас. Так можна робити багато разів, якщо у вас більше 100 друзів. Якщо друзів мало, тоді імена користувачів можуть повторюватися.

Існує багато інших способів, але вони не такі дієві і популярні, як попередні:

 • Пастка для гостей — це програма, яка видає посилання. Ви ставите посилання на своїй сторінці, а потім дивіться, хто по ній перейшов, той і ваш відвідувач. Але люди можуть зайти на сторінку, а посилання не відкрити. Тому таким способом мало хто користується.
 • Сторонні програми. В інтернеті багато різних програм, які обіцяють видати вам усіх ваших гостей. Але будьте обережні, не залишайте свій логін і пароль, а також інші дані, які можуть потрапити в руки шахраїв.
 • Сторонні додатки. Користуватися ними небезпечно, так як такі програми можуть містити віруси. Користуйтеся тільки тими додатками, які є ВК.

Загалом, тепер ви знаєте кілька перевірених способів, які допоможуть вам дізнатися ваших гостей. Можливо, в недалекому майбутньому хакери придумають щось нове або розробники соцмережі зроблять цю функцію ВК доступною, а зараз будемо задовольнятися тим, що є.

Відео: Як побачити гостей ВКонтакте?