Новорічні візерунки на вікнах з білого паперу: трафарети, шаблони для вирізання і наклеювання малюнка, витинанки, фото. Красиві паперові новорічні, зимові візерунки на вікнах до Нового року для оформлення: трафарети, шаблони, витинанки, фото

У статті описано, як своїми руками прикрасити вітражі вікон різними візерунками з білого паперу.

Зміст

Коли настають зимові свята, діти та дорослі завжди чекають чудес. Здавна прийнято на Русі прикрашати своє житло різними декораціями. Вікнам приділяють особливу увагу. Адже вони є дзеркалом душі будь-якого будинку. Завдяки їм атмосфера в приміщенні стане святковою. Так і спільної роботи вистачить і дітям, і дорослим, щоб створити витвір мистецтва на вікнах з паперових аплікацій.

Як приклеїти візерунки з паперу на екран: поради

Ще в давніх століттях з'явилася ідея прикрашати вікна на новорічні свята. У кельтів було прийнято на вікна викладати прикрашені гілочки ялинки, вони нібито, чистили оселю від нечисті. Жителі Піднебесної підвішували дзвіночки на вікнах. Вони відлякували демонів, не пускали їх у будинок.

Трафарети з паперу на вікна — чим клеїти?

В Російській Імперії Петро перший ввів цю традицію. Він наказав підлеглим прикрашати будинки ялинкою, а гілки стрічками, іграшками. Пізніше на вікнах почали клеїти сніжинки, малювати цілі шедеври на стеклах зубною пастою.

Аплікації на вікна під Новий рік

В сучасний час в наше життя прийшли нововведення з інших країн. Зараз за допомогою паперу можна створювати цілі казки на вікнах. Причому трафарети ви зможете як купити, так і намалювати самостійно. Потім залишається лише їх акуратно вирізати з допомогою підручних засобів і приклеїти до скла.

Дід Мороз і Снігуронька

Готові вирізьблені вироби клеять за допомогою води і мила. Після того, як свята пройдуть, ви з легкістю зможете відклеїти малюнок. Клей ПВА краще не використовувати. Інакше потім доведеться постаратися, щоб відклеїти витинанки.

Красиві новорічні візерунки на вікнах з білого паперу: трафарети, шаблони для вирізання і наклеювання

Для створення красивих візерунків на вікнах вам не знадобиться багато коштів. Достатньо взяти декілька аркушів білого паперу і вирізати композиції з вже заздалегідь задуманого рисунка. Цей процес сподобається вашим дітям, вони будуть раді допомагати вам прикрашати зал, вітальню, спальню усілякими візерунками.

Ялинка, сніжинки на вікна з паперу

У рік собаки добре буде, якщо ви вирежіте таку аплікацію і приклейте її на вікно. Малюнок намалюйте самі або скачайте в інтернеті.

Трафарет на вікно — 2018-й рік собаки

ВАЖЛИВО: Якщо ви хочете зробити складну форму з хитромудрих узорів, то заздалегідь запасіться часом. На створення цієї композиції може піти не один день. До того ж вам буде потрібно терпіння і гарний настрій.

Красиві новорічні візерунки на вікнах з паперу для малювання: трафарети, шаблони для вирізання

Після наклеювання візерунків на скла вже підніметься настрій і буде відчуватися, що свято скоро зробить крок на поріг будинку. З паперу можна зробити будь-які візерунки, фігурки, картинки з новорічною тематикою. Далі дивіться деякі ідеї для створення таких.

Готовий трафарет на вікна

Для даного мистецтва підійде і кольоровий папір і навіть великий аркуш ватману. Такі прикраси виглядають оригінально, казково. Дрібні деталі малюнків найкраще вирізати гострим канцелярським ножем на дерев'яній дощечці, щоб не зіпсувати меблі. Не зайвими будуть маленькі ножиці, простий олівець і гумка, з допомогою яких і виходять такі витинанки.

Різдвяні дзвіночки

Якщо вам не дано малювати красиво, то скористайтеся комп'ютером, принтером. Скачайте красиве зображення і роздрукуйте на папері. Після чого, його залишиться лише вирізати і приклеїти до скла звичайною мильною водою або скотчем.

Витинанка ялинка для тваринок

Однакових картинок ви не знайдете, а ідеї для своїх фантазій безліч. Ви можете подивитися далі роботи фахівців, а потім надихнувшись ідеями — придумати свою. Подивіться нижче цілу картину, що складається з зимового пейзажу і чарівних оленів. Оцініть, які гарні зимові їли вийшли у автора, вкриті пухнастим снігом.

Олені в зимовому лісі

Красиві новорічні візерунки на вікнах з паперу: витинанки

Вирізки з паперу і іменують витинанками. Художники можуть створити будь-які малюнки таким способом: Діда Мороза, Снігуроньки, сніговика, милих звіряток, гномів, казкових персонажів, новорічних іграшок, дзвіночків.

Новорічна композиція — Снігуронька, їжачок

Зараз ви побачите зменшені копії різноманітних витинанок, і вам не складе праці за шаблонами зробити аплікації на вікна. Діти з задоволенням будуть спостерігати за процесом і допомагати вам малювати, вирізати, клеїти картинки.

Візерунки для вікон — Дід Мороз

Щоб оформити загальний фон картинок можна ще зробити багато різьблених, ажурних сніжинок, які майже повністю займуть весь простір на вікні. Вони будуть відмінно гармоніювати з ялинками, сніговиками, милими звірятами і т. п.

Трафарет — Сніговик з ялинкою

 

Морозні, снігові, різдвяні візерунки з білого паперу на вікно: шаблони для наклеювання і малюнка

У садках, школах та інших установах завжди намагаються з приходом новорічних свят прикрасити вікна в приміщенні. Діти своїми руками разом з вихователями, вчителями роблять шаблони, малюють візерунки. Дорослі іноді, проходячи повз вікон таких будівель захоплюються виробами дітей. Це пробуджує бажання створити й у себе вдома такі ж гарні прикраси.

Зимовий пейзаж з паперу на вікні

Точні лінії, що підкреслюють кожну голочку ялинки, змушують захоплюватися вже готовими композиціями на вікнах. Не варто думати, що це просто. Робота над такими витинанками вимагає особливої майстерності, посидючості, твердої руки. Особливо, якщо доводиться вирізати дрібні деталі.

Зимовий пейзаж
Олені і Дід Мороз над містом

Ажурне вирізування з паперу прийшло до нас з Піднебесної. Китайці здавна займалися цим рукоділлям. І знаходили різне застосування вже готових елементів. Вони не тільки клеїли їх на вікна, а ще додавали 3-D форму виробів, наклеюючи їх на картон, робили листівки. Зараз це практикується і у нас. Причому створюються сучасні картинки з казковими героями і т. п.

Як прикрасити, зробити вітраж вікна зимовими візерунками до Нового року, Різдва, у дитячому садку, школі, на роботі, вдома: ідеї, фото

Далі будуть представлені спільні роботи дітей і дорослих з прикраси вітражами вікон до новорічних свят.

Візерунок з паперу на вікні — Зимова казка
Снігова Королева — узор на Новий рік
Будиночок в лісі — візерунок на вікна

Відео: Як прикрасити вікна витинанками?