Весняні витинанки, до 8 березня для прикраси вікон: фото, шаблони для вирізання метеликів, квітів, тюльпанів, цифр, написи 8 березня

Шаблони і зразки виготовлення витинанок до 8 березня.

Витинанки — це вид народної творчості. У слов'ян ще до появи паперу подібні витинанки створювалися на аркушах бересту або з деревини. Спочатку для обрізання використовувалися ножі, гострі ножиці, а також канцелярський ніж. Зараз користуються невеликими манікюрними ножичками. До 8 березня можна створити симпатичні шедеври, якими прикрашають вікна, а також стіни в будинку.

Витинанки до 8 березня для прикраси вікон: шаблони метеликів, фото

Найчастіше до 8 березня створюють симпатичні квіткові композиції. Це тюльпани, мімози, а також різноманітні написи і привітання з 8 березнем. В основному створюються на папері і виготовляються з білого й кольорового паперу. Часто комбінують різноманітні кольори, щоб отримати оригінальну композицію.

Нижче представлені найбільш симпатичні варіанти витинанок, за допомогою яких можна прикрасити вікна, стіни, а також офіс до святкування 8 березня. Такі витинанки допоможуть підняти настрій, а також приємно здивувати жінок напередодні свята.

Самі красиві метелики виходять з величезною кількістю різьблених деталей. Тому, для того щоб виготовити подібні декоративні елементи, вам доведеться постаратися. Це досить тривалі маніпуляції. Тому, щоб вирізати метелика, вам доведеться витратити трохи часу.

Виглядають такі метелики дуже симпатично. Їх кріплять на стіну, також використовують при нанизування на нитку. Виготовляють з них гірлянди. Можна прикріпити до стелі, люстри або просто до ручок шаф.

Витинанки до 8 березня

Витинанки до 8 березня
Витинанки до 8 березня

Витинанки до 8 березня для прикраси вікон: шаблони квітів, фото

Одним з відмінних варіантів для створення декору на вікнах, є використання кольорів. Зазвичай вирізають мімози або якісь квітки з шістьма або п'ятьма пелюстками. Часто вирізають самі прості квіти, але нерідко використовують для прикраси святкового приміщення хризантеми, тюльпани, а також троянди. Ці квіти вирізаються трохи довше. Якщо ви хочете створити об'ємні квіти, вам доведеться постаратися і склеювати їх у кілька шарів. Таким чином вийде об'ємний бутон, який вже не клеїться на вікна. Ними можна прикрашати стіни, а також створювати з них об'ємні гірлянди.

шаблони квітів
<>

шаблони квітів
шаблони квітів

Витинанки до 8 березня для прикраси вікон: шаблони тюльпанів, фото

Першим провісником весни є тюльпани і проліски. Саме тюльпани дарують дівчатам в міжнародний жіночий день. Зазвичай для прикраси вікон створюють не окремі композиції з квітів, а букети. За допомогою цих букетів тюльпанами декорують вікна. Вони можуть бути як на стеблах, в оберемку, так і в загальній композиції. Тюльпани комбінують з мимозами та іншими весняними квітами.

шаблони тюльпанів
шаблони тюльпанів
шаблони тюльпанів

 

Витинанки до 8 березня на весняні теми: шаблони, фото

Не тільки різноманітними тюльпанами і бутонами можна прикрасити вікно до 8 березня. Також є інші варіанти весняної теми. Це різноманітні галявини, на яких тане сніг. Також поля з волошками, тюльпанами і нарцисами. Такі композиції створити досить складно, але якщо у вас є трохи часу, можете спробувати перетворити ваше вікно в справжній шедевр. Це поліпшить святковий настрій і зробить святкування захоплюючим і колоритним.

Витинанки до 8 березня на весняні теми

Витинанки до 8 березня на весняні теми
Витинанки до 8 березня на весняні теми
Витинанки до 8 березня на весняні теми

Витинанки до 8 березня для прикраси вікон: шаблони цифри 8 і написи 8 березня

Часто вікна декорують написами. Для цього можна використовувати як фігурні різьблені літери, так і звичайні. Для вирізання дрібних деталей використовують канцелярський ніж, бо він добре ріже. Якщо деталей не так багато, можна скористатися звичайними ножицями для паперу або манікюрними ножицями з закругленими кінчиками. Подібні інструменти допоможуть у короткий час виготовити витинанки.

Кріплять подібні прикраси на вікна на спеціальний клей або мильний розчин. Його наносять на губку і протирають витинанку. Після цього вироби з паперу прикладають до скла, придавлюють. Залишки клеїть речовини видаляють сухою тканиною. Тримаються такі прикраси досить довго. Зверніть увагу, що вони можуть розмокати при підвищенні вологості в приміщенні. Тому якщо використовується прикраса вікна на кухні, то необхідно під час приготування їжі провітрювати приміщення. Так як вікно буде пітніти і витинанки можуть розклеїтися і розмокнути.

Трафарети та шаблони на 8 березня

шаблони написи 8 березня

шаблони написи 8 березня
шаблони написи 8 березня
шаблони написи 8 березня

Вытананки красивих букв алфавіту дивіться в нашій статті: Красиві літери російського алфавіту друковані та прописні для оформлення свят.

Як бачите, виготовити витинанки і прикрасити вікно до 8 березня зовсім нескладно. Скористайтеся нашими ідеями і добре проведіть час.

ВІДЕО: Витинанки на вікна до 8 березня