Як сподобатися чоловікові або хлопцю ТЕЛЬЦЮ? Як привернути увагу, закохати в себе, спокусити і утримати хлопця або чоловіка ТЕЛЬЦЯ? Які компліменти люблять хлопці і чоловіки ТЕЛЬЦІ? Які дівчата і жінки подобаються чоловікам ТЕЛЬЦЯМ?

Телець – це земний знак, яким протегує Венера. А це, безсумнівно, позначається на його характері. Більш детально про чоловіка, який народився під знаком Тельця і його поведінку у відносинах з жінками піде мова в статті.

Зміст

Телець хлопець, чоловік: який він, який у нього характер?

Таку натуру можна назвати кілька складною і суперечливою. Телець, насамперед, має практичністю і тверезим розумом. Але, в той же час, він дуже романтичний та чуттєвий. Дівчині, яка буде поруч з таким чоловіком, потрібно запастися терпінням і розумінням.

 • Телець–чоловік — великий романтик. Для нього шлюб – це назавжди! Тому до вибору своєї обраниці підходить дуже трепетно. Якщо ж дівчина запала йому в серце, то довго і старанно її домагатися.
 • Йому також притаманна така риса характеру, як нерішучість. Телець може колами ходити біля коханої і зважитися заговорити лише через два тижні. Тому, дівчині потрібно м'яко натякнути йому на взаємність і допомогти в просуванні відносин. Оскільки, Тільця можна ще назвати і повільним.
Телець — романтик
 • Телець любить добре поїсти, дуже цінує комфорт і затишок в домі. Тому, перш за все, йому сподобається господарські дівчини.
 • Ромео і Джульєтта будуть виступати в його очах ідеалами в любові. Саме такими і повинні бути відносини. На все життя і до смерті. Потрібно враховувати і той факт, що Телець величезний власник і ревнивець.
 • Він м'який і поступливий, з одного боку. Але, часом, може бути дуже впертим і запальним. Особливо, в дрібницях. Поряд з таким чоловіком сварки будуть неминучі, але примирення з ним буде того коштувати.

Як привернути увагу хлопця і чоловіка-Тельця?

Як і будь-який інший чоловік, Телець є добувачем. Тому, щоб залучити такого хлопця потрібно ненав'язливо з ним пофліртувати і терпляче чекати чоловічих вчинків. Іноді, потрібно буде підштовхувати до більш рішучих дій. Але робити так, немов він сам цього захотів. Залучити такого чоловіка нелегко, але можливо.

 • Насамперед, цього знак, як ніхто інший, цінує жіночність і красу. Дуже сильно звертає увагу на зовнішній вигляд. Завжди потрібно стежити за собою! І в даному випадку краще відмовитися від вульгарних і відвертих речей.
 • Але тільки зовнішньою красою ситий не будеш. Про такого чоловіка такі слова звучать у прямому сенсі. Він обожнює смачну їжу і взагалі поїсти. Тому варто добре потренуватися, перш ніж кликати його на вечерю.
 • Телець, як вже згадувалося вище, любить дівчат господарських. Тому в будинку повинно бути чисто, охайно і затишно. А якщо у нього вдома ви запропонуєте свою допомогу, то точно не залишити його байдужим.
 • Також такий чоловік цінує в дівчині ощадливість, особливо у фінансовому питанні.

Які компліменти люблять хлопці і чоловіки-Тельці?

Цей чоловік не тільки цінує красу своєї обраниці, а й ретельно стежить за собою. І дівчині, яка хоче завоювати його серце, слід не забувати робити йому компліменти.

 • Тільця можна відразу впізнати по охайного вигляду. Він любить гарні і якісні речі. Тому не варто скупитися на комплімент про його зовнішньому вигляді. Досить сказати, як він сьогодні добре виглядає. Або оцінити його новий парфум, або зазначити, що ця сорочка ідеально підходить до кольору очей. Похваліть його словами: «У тебе божественний парфум».
Компліменти для Тільця
 • Такий чоловік, як правило, стежить за своєю фігурою. Тому шалено радий почути комплімент, про який у нього пружний прес або які сильні руки.
 • І, звичайно ж, не варто забувати хвалити і дякувати свого чоловіка. Від цього він точно не встоїть. Нехай навіть за банальні вчинки, як допомога по дому або вчасно винесений сміття. Скажіть йому: «Я так рада, що ще є чоловіки, які роблять для своїх жінок такі милі вчинки. Ти — ідеал».

Як сподобається хлопця або чоловіка-Тельця?

Оскільки Телець дуже романтичний, м'який і чутливий, то та дівчина поруч з ним повинна бути такою. Не варто плекати ілюзій, що для нього важлива тільки зовнішність. Для нього важливий внутрішній світ і інтелект обраниці.

 • Для Тельця дівчина повинна бути ще і одним, і хорошим співрозмовником. Їй потрібно вміти підтримати будь-яку розмову і добре прийняти гостей. Не варто боятися відстоювати свою точку зору. Він цінує в жінці відданість, але повне підпорядкування.
 • Телець дуже цінує добрих і чуйних дівчат. Тільки ваша допомога повинна бути щирою. Оскільки фальші і лицемірства Телець категорично не переносить.
 • Трохи банально, але для даного представника знака зодіаку важливо, щоб його обраниця знайшла спільну мову з його родичами. В тому числі і з мамою. Через свою впертість, на його вибір вона все одно не вплине. Але Тельцю це буде дуже приємно.
Не змушуйте Тільця ревнувати
 • А, головне, не намагайтеся змусити його ревнувати. Ніколи! Телець – самий ревнивий знак зодіаку і сам знайде, до чого причепитися. А в стані ревнощів, він настільки сильно виходить з себе, що порятунку не буде нікому.

Як закохати в себе, підкорити, завоювати хлопця або чоловіка-Тельця дівчині і жінці за знаками зодіаку?

Чоловік–Телець і Жінка–Овен

 • У такому союзі не обійдеться без конфліктів. Овен дуже активний і діяльний, в той час як Телець діє повільно, але впевнено. Жінка завжди буде намагатися підштовхнути свого чоловіка, розворушити і квапити.
 • Такий союз буде триматися тільки на терпінні Овна. Але надовго його не вистачить. Ці дві особистості дуже вперті. І коли хтось із них буде відстоювати свою точку зору, то сварка буде неминуча. Та й скандали між ними частіше, ніж мирні дні.
 • До всього цього, дані представники – лідери по натурі. І буде постійна боротьба за дане місце. Тому між Овном і Тельцем вкрай рідко виникає не тільки любов, а й дружба.

Чоловік–Телець і Жінка–Телець

 • Такий союз можна назвати ідеальним. У обох партнерів однакові погляди на життя, цінності і вимоги. Хоч обидва представника дуже вперті і ревниві, але сварки будуть виникати вкрай рідко. Вони розуміють один одного з півслова, готові не поспішаючи і старанно працювати, радіти і вирішувати проблеми.
 • Для Тельця на першому місці стоїть будинок і гроші. Так бажано стільки, щоб вистачило до старості. Тому вони обоє готові старанно працювати і збирати, облаштовувати своє житло і разом ростити дітей.

Чоловік–Телець і Жінка–Близнюки

 • Даний шлюб трапляється, але рідко. Не можна відразу сказати, що їм не бачити щасливого сімейного майбутнього, але надто вже вони різні. І, в першу чергу, у них різний темп життя.
 • Близнюки ведуть активний образ, і присвятити себе дітям і сімейного вогнища абсолютно неготові. Тільця це відразу ж буде дратувати. Йому важливо знати, що у своїй обраниці він на першому місці.
 • Тому Близнюкам варто більше часу приділяти своєму партнерові. Головним достоїнством цієї пари будуть фінанси. Обидва вміють, люблять і хочуть заробляти гроші.
 • Близнюки зможуть правильно направити Тільця, а той, у свою чергу, навчить добре ними розпоряджатися. Єдиним і фатальним буде ревнощі Тільця. Близнюкам потрібно не провокувати, а чоловікові постаратися менш бурхливо реагувати.
Ставлення Тельця до жінок

Чоловік–Телець і Жінка–Рак

 • Відмінна сумісність. Саме з такої пари може вийти міцна сімейна пара. Вони ніби доповнюють один одного. Рак буде піклуватися про дім і дітей, а Телець тільки буде цьому радий.
 • Адже в жінці він цінує саме це. Обидва хочуть мати свій будинок, добре його облаштувати, а також з них вийдуть прекрасні батьки. Звичайно, розбіжності будуть і в цій парі, але вони завжди зможуть знайти спільне рішення.
 • Головне, Раку слід говорити зі своїм партнером прямо і без натяків.
 • Також, Рак дуже вразливий і про це теж не слід замовчувати. А Тельцю потрібно більше довіряти своїй партнерці і поменше ревнувати до будь-якої дрібниці.

Чоловік–Телець і Жінка–Лев

 • Така пара має стільки шансів на довге життя разом, як і на повний провал. Вони абсолютно різні, як за характером, так і ритмом життя. Хоча цей союз зустрічається досить часто, але рідко пари можуть зберегти свої стосунки.
 • Основна проблема – це фінансова сторона. Так, вони обидва люблять добре поїсти, гарно облаштувати будинок і багато виглядати. Але ось Лев не вміє цінувати і збирати гроші.
 • Тельцю часто здається, що його обраниця часто смітить грошима. Точніше, йому не завжди зрозуміла їх витрата, особливо, це стосується веселощів і розваг. Тому, щоб бути разом їм обом потрібно знаходити золоту середину і йти на компроміс.

Чоловік–Телець і Жінка–Діва

 • У цієї пари дуже високі шанси на створення міцних і довгих відносин. Вони зможуть доповнити гідності один одного – Телець прекрасний господар і сім'янин, а Діва дуже акуратна і відповідальна. Це допоможе створити їм своє затишне гніздечко, досягти фінансового благополуччя і стати чудовими батьками.
 • Важливо те, що Телець в цій парі бере роль лідера на себе. А це, безсумнівно, влаштовує обох. Правда, в їх відносинах рідко буде багато пристрасті і любові.
 • З боку може навіть видатися, що їх відносини більше схожі на ділові. Але партнерів влаштовує їх тиха, спокійна і стабільна життя. В їх сім'ї практично не буде сварок, оскільки вони здатні спокійно обговорити проблему і знайти рішення.

Чоловік–Телець і Жінка–Терези

 • Дані представники будуть жити душа в душу. Телець знайде в своїй обраниці ту жіночну, ніжну натуру, яка завжди зможе підтримати в скрутну хвилину.
 • Вони мають однакові цінності та потреби, а також в інтимному плані у них панує повна гармонія. Але Терезам не слід тиснути на партнера або намагатися його переробити.
 • Телець дуже впертий. І якщо він щось задумав, то зворотного шляху вже не буде. Але, як правило, всі їхні конфлікти не будуть переростати у великі скандали. Саме дані зодіакальні представники чудово розуміють один одного і зможуть знайти компроміс.
Чоловік Тілець у відносинах

Чоловік-Телець і Жінка–Скорпіон

 • Як не дивно звучить, але ця пара буде мати непогані шанси. Вони абсолютно різні, їх об'єднує лише одне — це дуже сильні особистості.
 • З них не вийде тиха сімейна пара, саме тут буде пристрасть на першому місці! А ось у фінансовому питанні у них повне взаєморозуміння.
 • Телець заробляє, а Скорпіон з розумом їх витрачає. Правда, їх об'єднує ще одна риса характеру – це ревнощі. Вони обидва страшенно ревниві і можуть придумати проблему на порожньому місці.
 • Щоб бути разом, треба менше думати, а більше обговорювати.

Чоловік–Телець і Жінка–Стрілець

 • Такий союз якщо і зустрічається, то частіше на взаємовигідних умовах. Тільця заворожує безстрашність і оптимізм другої половинки, з нею ніколи не буде нудно, а вже, тим більше, одноманітно. А Стрільця приваблює такий успішний і сильний чоловік.
 • Але, на жаль, довгими такі відносини не будуть. Навіть народження дитини не врятує ситуацію. Стрільцеві буде дуже важко сидіти вдома, в чотирьох стінах. А Телець незабаром втомиться утримувати партнерку.
 • Також, у фінансовому аспекті не виключені розбіжності. Адже Стрілець більше любить витрачати, а Телець – накопичувати.

Чоловік–Телець і Жінка-Козеріг

 • Обидва ці знаки земні. Тому цінності і погляди на життя у них однакові. У них все складається гармонійно і спокійно.
 • В обох на першому місці дім і сім'я, а роль добувача дістається Тельцю. Їм важливі всі земні потреби, вірність і відданість у них на першому місці.
 • Саме в такій дівчині Телець може бути впевнений і трохи послабити свою ревнощі. Їх пару сміливо можна назвати ідеальною. Причому не тільки в любовній сфері, але вони стануть один для одного прекрасними друзями і навіть діловими партнерами.
Телець у відносинах

Чоловік–Телець і Жінка–Водолій

  союз не буває довгим. Все тому, що Йому стає нудно з земним і практичним Тельцем. Жінку постійно тягне щось нове і незвичайне. А партнер не бачить в цьому ніякої необхідності.
 • Для нього не так важливий відпочинок і розваги. А ось будинок, в якому смачно пахне і бігає дітвора, має величезне значення.
 • Щоб зберегти таку пару, Йому потрібно менше парити в хмарах і стати для свого коханого ідеальної домогосподаркою. Ось тільки чи зможе настільки змінитися дівчина заради кохання?

Чоловік–Телець і Жінка-Риби

 • Про цю пару можна сказати однією фразою – вони доповнюють один одного. У всіх аспектах життя. Саме тут роль сильного чоловіка дістається Тельцю, а поступливої господинею стає Риби.
 • Їм не доводиться ділити верховенство в сім'ї або суспільстві. Вони стають не тільки хорошими коханцями, але і прекрасними друзями. А обидва шукали саме цього. Вони віддані, вірні і довіряють один одному, що важливо в сім'ї.
 • Телець всіма силами буде намагатися дати все найкраще своєї обраниці, а вона стане для нього ідеальною дружиною.

Як спокусити хлопця або чоловіка-Тельця?

Багато чоловіків віддають перевагу природній красі дівчини. Але саме для цього знака зодіаку цей критерій стоїть на першому місці. Менше косметики, довгих нігтів, красива посмішка і охайний вигляд придивляться Тельцю. Спокусити Тільця – завдання не з легких. Адже він не любить активних дівчат, а сам може довго не зважитися на більш сміливі вчинки.

 • Гарно виглядати, бути жіночною і ніжною. Ось, що потрібно Тельцю. З ним треба трохи фліртувати, але вирішальне слово залишити чоловікові. І не забуваємо про скромність.
 • Любов і шлунок у Тільця мають прямий зв'язок. Звучить трохи дивно, але для спокуси потрібно використовувати свої кулінарні здібності. До речі, саме серед цього знака зодіаку часто зустрічаються кухаря. Тому в їжі може бути трохи вимогливим.
Спокусити Тільця
 • А, головне, не варто намагатися лізти йому в душу. Він відкривається поступово і лише тим, хто повністю довіряє. А також свої карти теж варто відкривати послідовно. Залишати для нього завжди невелику загадку.
 • Якщо хочете, щоб побачення з Тельцем перейшло у щось більше, приготуйте йому романтичну вечерю. Саме зі свічками, пелюстками троянд, повільною музикою і хорошою їжею. Так, за харчі вже говорилося вище. Але красиво прикрашене блюдо він оцінить вище нового пеньюара!

Як утримати хлопця або чоловіка-Тельця?

Якщо чоловік–Телець дійсно закохався, то він сам ніколи не відпустить кохану. Навіть, якщо в сім'ї буде роздолля. Всіма силами буде намагатися її зберегти. Так вже він влаштований. Для нього відносини, а вже тим більше шлюб, це назавжди. Він не звик кидати справу на півдорозі. Тому, щоб не розлучитися з Тельцем остаточно, потрібно дуже сильно постаратися. Але й утримати його біля себе – завдання не з легких. Потрібно стати для нього тією самою єдиною.

 • Телець страшенно не любить скандали. Хоча сам часто може виходити з себе, дівчині цього не терпить. Його обраниця повинна бути спокійною, врівноваженою і гармонійною. Бурю емоцій і непостійності він не витримає.
 • Це той чоловік, який буде намагатися забезпечити свою сім'ю повністю самотужки. Можна навіть сказати, що він противник працюючої дружини. Але дівчина повинна стати берегинею вогнища і хорошою матір'ю для дітей.
 • Він ревнивець і власник. Тому друзів – хлопців, не повинно бути зовсім. Інакше, Телець може вапна своєю підозрілістю і ревнощами.
Утримати Тільця
 • Тельцю потрібна дівчина, яка не буде його квапити і, тим більше, тиснути на нього. Він сам захоче обсипати кохану квітами та облаштувати будинок найкращим чином. Просто до цієї мети рухається повільно. Все-таки він не всемогутній.
 • А ще Телець трохи нагадує маленького хлопчика. Особливо, якщо питання стосується хвороби. Йому потрібна та турботлива жінка, яка сама дасть під час ліки і буде його плекати, немов своє дитя.

Як зрозуміти хлопця або чоловіка-Тельця, що він закоханий, що ти йому подобаєшся?

Зрозуміти, що ти подобаєшся Тельцю дуже важко. У нього не буває кохання з першого погляду. Точніше, йому потрібно гарненько розглянути свою пасію і упевнитися в ній на всі сто. І навіть після цього він не буде атакувати штурмом. Такий чоловік буде довго ходити колами, перш ніж зробити перший крок. Але все ж є невеликі нюанси, які можуть видати його почуття.

 • Піклуватися про кого-то у Тельця в крові. Він всіляко намагатися вам допомогти. Нехай навіть в елементарних речах, як донести пакети до будинку, допомогти полагодити стілець, накинути свій піджак, коли ви змерзли.
 • Телець сам любить добре поїсти і буде годувати свою дівчину. Навіть іноді може сам приготувати вечерю. В залежності від того, на якій ви стадії відносин або наскільки сильно знайомі.
 • Але не варто чекати відразу від нього дорогих подарунків. Деяким може здатися, що він скупий. Але це не так. Просто йому потрібен час, щоб переконатися в своєму виборі. Він готовий завалювати подарунками та квітами. Телець любить балувати свою половинку, тільки потрібно стати такою для нього.
Розпізнати закоханого Тільця
 • Якщо Телець покликав вас прогулятися по парку – це теж буде сигналом. Походи в клуб або дорогий ресторан він не вважає за потрібне. Для нього це марна трата грошей, і часу. А оскільки це ще і романтична натура, яка любить природу, то саме в простій і банальної прогулянці буде ховатися його симпатія.
 • Ще один важливий момент – закоханий Телець стає сором'язливою. Навіть якщо з іншими панянками він може годинами розмовляти, а саме з вами стає мовчазним, варто гарненько придивитися до його поведінки.

Що любить чоловік-Телець в ліжку?

Тельця можна назвати пристрасним і палким коханцем, але він цілком буде відданий своїй коханій. У цьому питанні він теж тривалий час буде придивлятися, щоб зрозуміти, що подобається його половинці. Для Тельця важливо не тільки особисте задоволення, він буде всіляко задовольняти і свою обраницю.

 • Тельці в ліжку користуються лише перевіреними методами і способами. Це не означає, що він проти експериментів. Але для цього йому потрібно якийсь час, щоб дозріти. Іноді, роль новатора варто взяти дівчині.
 • Але агресивні і занадто вульгарні заходи можуть його злякати. Не варто забувати, що це чутлива і ніжна натура. Тому більше ласки і чарівності.
Тельці в ліжку
 • Телець любить сталість у всьому, а в сексуальному плані тим більше. Це має бути не тільки регулярно, але і якісно. Особливо образити його може відмову. Але мова йде не про перших побаченнях. На початку відносин навіть краще потримати його на відстані.
 • І важливо бути йому вірною. Тельці в принципі дуже рідко змінюють свої дівчатам. А ось для його обраниці це взагалі неприпустимо. Тільки з такою дівчиною він зможе прожити довгі роки.

Які дівчата і жінки подобаються хлопцям і чоловікам-Тельцям?

У Тельця багато вимог до своєї обраниці. Саме тому цей чоловік так довго її шукає і уважно придивляється. Насамперед, він шукає дівчину для заміжжя, а також вона повинна бути схожа з ним характером.

 • Він уважний до дрібниць. Любить порядок у всьому, в тому числі й у зовнішності. Манікюр, зачіска макіяж – все це Телець відразу ж зверне увагу. Тому йому по душі доглянуті дівчата.
 • Але ніякої вульгарності і вульгарності. Він більше оцінить простих і скромних дівчат з мінімумом макіяжу. До татуювань і пирсингам теж ставитися доволі скептично. Такий типаж не для нього.
 • Якщо дівчина акуратна і вміє добре готувати – це головний її козир. Тільця не купиш на звичайні жіночі хитрощі. Але смачною їжею можна багато чого домогтися.
 • А головне, дівчина повинна бути врівноваженою, терплячою і передбачуваною. Він дівчині розглядає дружину і матір його дітей.

Що подарувати хлопцеві або чоловіка-Тельця на День народження, Новий рік?

З вибором подарунка Тельцю сильно ламати голову не доведеться. Він не надто оцінить незвичайний або дивний подарунок, а ось практичний і земної – доведеться йому до душі.

 • Оскільки він високо цінує затишок у домі, то це буде перша підказка. Але річ повинна бути потрібною і продуктивною. Не варто скупитися на подарунок, оскільки банальна дрібничка його теж не привабить.
 • Зовсім не оригінально, але гроші – це кращий подарунок для Тельця. Особливо, якщо погано знаєте його захоплення або бажання.
Подарунок Тельцю
 • Не раз згадувалося, що Телець любить поїсти і часто вміє добре готувати. Увімкніть політ фантазій і подаруйте потрібну річ на кухні або гарну кулінарну книгу.
 • А ще краще, якщо приготуєте вишукану страву своїми руками або спечете торт.
 • Оскільки цей земний знак дуже любить природу, та ще й справжній романтик. Подаруйте йому квітку, який буде символізувати вашу любов. Повірте, його радості не буде меж.

Тепер у вас є всі козирі для зваблювання Тільця. Прислухайтеся до наших порад і вже зовсім скоро ви почуєте серенаду під вікном від закоханого Тільця.

Відео: З ким буде щасливий чоловік-Телець?