Гарні побажання спокійної ночі коханому хлопцю, чоловікові, чоловікові своїми словами. Як оригінально, романтично, еротично побажати хлопцю, який подобається, спокійної ночі в прозі, віршиках, на різних мовах світу?

Стаття пропонує вам побажання спокійної ночі для коханого чоловіка.

Зміст

Гарні побажання спокійної ночі коханому хлопцю, чоловікові, чоловікові в прозі, своїми словами

Подібні побажання – інтимна частина відносин між чоловіком і жінкою. Коли закохані знаходяться далеко один від одного або засипають не поруч, вони завжди намагаються залишити найкращі побажання на ніч, щоб їх «друга половинка» змогла залишитися задоволеною і спокійно засинала. Крім того, подібні побажання показують вас з кращого боку, виставляючи турботливим хлопцем або дівчиною, яка хоче піклуватися про кохану людину навіть уві сні.

Варіанти:

Спи солодко, мій пухнастий, милий кошеня! Нехай ця ніч подарує тобі сотні казкових і цікавих снів. Нехай твоє ліжечко буде великим кораблем, який забере в тебе в казкову країну, де виконуються мрії.

Дорогий, бажаю тобі такою солодкою й лагідною ночі, як мої поцілунки. Бажаю добрих снів, які заберуть тебе в казковий світ мрій і дозволять розчинитися в мріях.

Передаю тобі не тільки свої поцілунки, але і побажання, які зроблять твій сон міцним і безтурботним. Хочу, щоб твій відпочинок був солодким і спокійним, щоб ніщо тебе не турбувало і не хвилювало.

Нехай мої слова, які несуть побажання на ніч, подарують тобі солодкий спокій і умиротворення. Хочу, щоб твій сон забрав тебе на хмарах по чистому зоряному небу, а душа твоя була щаслива і радісна.

 

Як побажати добраніч коханому?

Як оригінально побажати хлопцю, який подобається, спокійної ночі в прозі?

Якщо ви спілкуєтеся з молодою людиною, яка вам подобається, почати з ним безневинний і добрий флірт можна шляхом побажань спокійної ночі. Зробити це краще всього прозою або своїми словами, підібравши красиві фрази і компліменти. Таке повідомлення не обов'язково має чекати відповідь, тому заздалегідь налаштуйте себе на відповідну тишу.

ВАЖЛИВО: Чоловікам подобається отримувати повідомлення від зацікавлених жінок, чи то побажання покійної ночі, доброго ранку, тому як таких дам вони вважають відповідальними, турботливими, уважними і ніжними.

Варіанти побажань

Романтичні побажання хлопця, який подобається, спокійної ночі у прозі

Натякнути на свою симпатію і ніжні почуття можна з допомогою приємною смс з романтичними побажаннями спокійної ночі. Ці слова так само будуть приємно звучати в телефонному або живій розмові. Не пропустіть можливість сказати компліменти, ласкаві слова і побажання.

Варіанти побажань:

Цілю тебе солодко, дорогий! Нехай мій поцілунок принесе тобі ніжні сни і твоя душа спить спокійно до самого ранку.

Як би мені хотілося засипати зараз поруч з тобою в цю хвилину. Але я побажаю тобі добраніч і буду вірити в те, що сьогоднішні сни покажуть тобі пристрасні картини нашого з тобою проведення часу.

Навіть незважаючи на те, що ми засипаємо в різних ліжечках, я думаю про тебе і бажаю, щоб твої сни були сповнені радістю наших зустрічей! Спи солодко!

Нехай моє повідомлення передасть тобі сотні моїх маленьких і ніжних поцілунків на ніч. Спи спокійно з добрими думками та знай, я думаю про тебе кожну секунду!

Бажаю казкових снів, радість моя! Спи немов на небесах, нехай цієї ночі збуваються твої мрії і душа твоя буде щаслива.

Романтичні побажання хлопцеві на ніч

Еротичні побажання коханому хлопцю, чоловікові, чоловікові спокійної ночі у прозі

Еротичні побажання спокійних снів на ніч – форма спілкування між закоханими або подружжям. Такі побажання підтримують пристрасть і сексуальну привабливість між чоловіком і жінкою. Завдання такого побажання – зацікавити «другу половинку», змусити її думати тільки про вас і отримати заряд сексуального збудження.

Варіанти побажань

Прикольні побажання спокійної ночі хлопцеві: варіанти побажань

Варіанти поздоровлень:

Спи солодко, об'єкт моїх зітхань! Думаю про тебе не тільки вдень, але і вночі перед сном. Нехай тобі буде не просто солодко, а приторно солодким і неймовірно приємно!

Так хотілося солодко поспати, але я посилаю тобі всі свої сладенькие сни. Відпочивай зі спокійною душею і знай, що якщо я приснюсь тобі, то це було зовсім не випадково – я так хотіла!

Хай тобі насняться самі цікаві і смішні сни, щоб всю ніч поспіль ти посміхався і радів з закритими очима!

Бажаю тобі не простий спокійної ночі, а дуже приємною і солодкої! Нехай жодна крихітка в ліжку не оцарапает твою ніжну шкіру, подушки будуть м'якими і повітряними, а ковдра огорне тебе теплими обіймами до самого ранку!

Бажаю тобі спати і не крутитися всю ніч! Бажаю, щоб тебе ніхто не турбував і не будив посеред ночі диким хропінням. Бажаю м'якого пробудження пізнім сонячним ранком від запаху міцного ароматного кава!

Прикольні побажання спокійної ночі

СМС-ки з короткими побажаннями спокійної ночі хлопцю, чоловікові, чоловікові на відстані

Варіанти побажань:

Спи солодко, коханий! Мені важко засинати без тебе і тому я неймовірно сумую. Нехай тебе охороняє моя любов.

Зараз ми не разом, але я думаю про тебе кожну секунду перед сном. Нехай тебе гріють думки про нашу любов і це відчуття подарує солодкі, добрі сни.

Бажаю тобі спокійної ночі і тільки добрих снів, наповнених моєю любов'ю!

Спи солодко, не думаючи про розлуки. Я люблю тебе ще сильніше, коли починаю сильно нудьгувати.

Засипати без твоїх теплих рук і добрих очей дуже складно, але я подумки цілую тебе і, притискаючись, відлітаю в казкову країну снів тільки з тобою!

СМС-ки перед сном

Побажання спокійної ночі хлопцеві у віршах: варіанти побажань

Побажання спокійної ночі у віршованій формі звучать більш лагідно і тому завжди сприймаються легше, приємніше, з великою любов'ю. Надішліть побажання повідомленням або прочитайте вірші в телефонній розмові, щоб останні хвилини перед сном ваш улюблений думав тільки про вас.

Варіанти побажань:

Варіант № 1
Варіант № 2
Варіант № 3

Як побажати добраніч хлопцю по-англійськи?

Побажання англійською мовою стануть в нагоді тоді, коли ви будете спілкуватися з англомовним чоловіком. Йому буде неймовірно приємно прочитати або почути ласкаві слова рідною мовою. Це створить про вас приємне враження і покаже вас, як освіченого і уважного людини.

Англійською мовою

Як побажати добраніч хлопцю по-німецьки?

У деяких випадках вам можуть знадобитися побажання спокійної ночі на німецькій мові. Вони досить прості і їх не складно прочитати, вимовити, написати.

На німецькому

Як побажати добраніч хлопцю по-французьки?

Скористайтеся порадами даної статті і побажайте своїй «другій половинці» спокійної ночі на французькою мовою.

На французькому

Як побажати добраніч хлопцю по-татарськи?

На татарському

Як побажати добраніч хлопцю по-іспанськи?

Іспанська мова дуже красивий і звучний, побажання «добрих снів» звучать на ньому цікаво і дуже ніжно.

На іспанському

Як побажати добраніч хлопцю по-італійськи?

Італійська мова дуже гарна і не даремно вважається «мовою любові і пристрасті». Побажання «спокойной ночі» на італійському звучать красиво і цікаво.

На італійському

Як побажати добраніч хлопцю по-японськи?

Для різноманітності або з-за необхідності вам можуть стати в нагоді побажання спокійної ночі на японській мові.

На японському

Як побажати добраніч хлопцю по-вірменськи?

Побажання на ніч так само красиво звучать на вірменській мові, можливо, вам знадобляться ці слова.

На вірменському

Як побажати добраніч хлопцю по-українськи?

На українському

Відео: «Побажання спокійної ночі»