Як збільшити чутливість під час сексу у чоловіків і жінок: загальні поради. Погана чутливість під час сексу у чоловіків і жінок: причини

Причини зниження та способи поліпшення чутливості під час сексу у чоловіків і жінок.

Від порушення чутливості страждають як чоловіки, так і жінки. Найчастіше причини криються не в фізіологічному здоров'я, а в психології людини. Тому впоратися з подібним явищем можна за допомогою психоаналітиків, а також сексологів. У цій статті ми розповімо, з яких причин знижується чутливість статевих органів, і яким чином її можна підвищити.

Погана чутливість статевого члена у чоловіків: причини

У більшості чоловіків, при незначних дотиках до статевого члена спостерігається реакція. При цьому найбільш чутлива частина статевого члена — головка і область вуздечки. Саме дотик до цієї області супроводжується сильними відчуттями. При зниженні чутливості ця область практично не реагує на дотики. У зв'язку з цим порушується ерекція, член під час занять сексом млявий і погано наливаються кров'ю.

Ознаки зменшення чутливості у чоловіків:

 • Під час сексуального акту чоловік відчуває недостатню чутливість статевого члена
 • Потрібно набагато більша стимуляція для отримання сексуального задоволення
 • Під час занять сексом партнер не відчуває нічого в районі статевого члена, в результаті цього не відбувається ерекція
 • Можливі випадкові оргазми, які не пов'язані зі стимуляцією
 • Чоловік не може отримати задоволення навіть при тривалій стимуляції члена
 • Неможливість еякуляції, зменшення лібідо і зниження сексуальної активності

Варто відзначити, що подібне порушення чутливості може бути пов'язано, як з захворюваннями організму, так і з психологічними проблемами.

Зниження чутливості головки члена

Фізичні причини зниження чутливості у чоловіків:

 • Діабет. При такому захворюванні страждають кровоносні судини і нервові закінчення. Відповідно член погано наливається кров'ю
 • Хвороби серця
 • Порушення роботи нервової системи
 • Інфекції
 • Травми хребта
 • Велика вага, ожиріння

На чутливість істотно впливають і психологічні фактори.

Психологічні причини зниження чутливості:

 • Занижена самооцінка
 • Непорозуміння з партнером

Тому про своїх сексуальних бажаннях необхідно повідомляти партнеру, більше спілкуватися про секс, інтимної близькості. Не соромитися розповідати, що вас збуджує, і яким чином ви хочете отримати сексуальне задоволення, підвищити чутливість, навіть якщо вам це здається дещо дивним чи нетрадиційних.

Негативно позначається на чутливості куріння, а також вживання наркотиків, алкоголю. Із-за застосування цих психотропних речовин знижується ерекція і чутливість статевого члена.

Підвищуємо чутливість

Існують також травматичні фактори, що сприяють зниженню чутливості статевого члена:

 • Часта мастурбація і сухе тертя в області голівки члена, яке травмує слизову оболонку і призводить до втрати чутливості
 • Грубий секс. Під час агресивного статевого акту, без достатньої кількості мастила, вуздечка, а також головка травмуються
 • Заняття деякими видами спорту. До них відноситься їзда на велосипеді
 • Зниження кровообігу в області промежини, тісний одяг. Це стосується тісних штанів, боягузів

Зниження чутливості може спостерігатися в тому випадку, якщо ви приймаєте якісь лікарські препарати. Найчастіше це зазначено в побічних ефектах. Різке зниження чутливості призводить до порушень в роботі головного мозку. Це пов'язано з виробленням великої кількості серотоніну, деяких інших гормонів, які виробляються при вживанні психотропних речовин або наркотиків.

Погана чутливість під час сексу

Як підвищити чутливість головки члена у чоловіків?

Для того щоб підвищити чутливість статевого члена, необхідно розібратися з причиною, яка спричинила погіршення. Якщо це пов'язано із захворюванням, необхідно вилікувати інфекцію, недуга, який спровокував зниження чутливості. Тільки після цього вона відновиться. Також існують спеціальні інструменти, а також техніки, для поліпшення чутливості статевого члена.

Методи поліпшення чутливості у чоловіків:

 • Одним з оптимальних і найбільш простих варіантів, є використання пір'я. Необхідно придбати спеціальні пір'ячко в секс шопі, які відрізняються своїми розмірами, а також м'якістю. Необхідно чергувати більш жорсткі пір'я з м'якими, проводячи ними по голівці статевого члена. Проводити процедуру бажано безпосередньо перед статевим актом. Це допоможе поліпшити чутливість.
 • Також підвищити чутливість статевого члена можна за допомогою спеціальних мазей, а також кремів. Зараз у продажу продається в секс шопах пристойну кількість коштів. Вони в своєму складі містять L-карнітин, купити протеїн, а також масла і вітаміни. Такі речовини допомагають поліпшити кровообіг в клітинах члена, прискорити метаболізм. Відповідно із-за цього чутливість покращиться.
 • Також варто нормалізувати кровообіг в області статевих органів. Для цього зазвичай використовується відмова від тугих джинсів і щільних трусів. Вибирайте спортивні штани, або більш вільні штани, які не утрудняють руху, і не перетискають статевий член, область промежини.
 • Відмовтеся від велоспорту, щоб ділянка промежини не травмувався. Необхідно регулярно проводити гігієнічні процедури з нанесенням пом'якшуючих кремів і засобів для нормалізації чутливості. Не рекомендуємо приймати ніяких пігулок і ліків, для того щоб підвищити чутливість. Подібні засоби призначаються тільки лікарем, тому що можуть погіршити ситуацію та призвести до незворотних наслідків.
Під час сексу

Погана чутливість піхви у жінок: причини

Багато жінок зіткнулися з проблемою зниження чутливості піхви під час статевого акту. Найцікавіше, що про вагінальному оргазм знають не всі жінки, незважаючи на те, що в 90% випадків можуть себе задовольнити самостійно, під час мастурбації. Відповідно зниження чутливості піхви може бути ніяк не пов'язано зі здоров'ям жінки. Хоча такі фактори теж не виключаються.

Причини:

 • Найчастіше причиною відсутності чутливості є недосвідченість партнера. Можливо немає прелюдії, яка необхідна для збудження і виділення змащення. Відповідно стінки сухі, або ж навпаки надмірно вологі, це призводить до того, що жінка не відчуває всередині себе статевого члена. Необхідно поговорити з партнером і розповісти про своїх сексуальних фантазіях.
 • В більшості випадків для того, щоб жінка отримала оргазм, потрібно набагато більше зусиль, ніж чоловікам. Тому не соромтеся поговорити з партнером, розповісти йому, яким чином ви хочете зайнятися сексом. Відповідно тільки у 10% випадків зниження чутливості можна пов'язати з порушенням здоров'я.
 • Зазвичай це пов'язано із захворюваннями репродуктивної системи. Виникає вагініту, цервіціта, а також запалення придатків.
 • Зниження чутливості пов'язано з ендометритом, кістою яєчника, а також недоліком мастила.
 • Зниження чутливості піхви пов'язано також з цукровим діабетом, захворюваннями серцево-судинної системи, менопаузою, застосуванням великої кількості алкоголю або наркотиків.
 • Використання антидепресантів або оральних контрацептивів провокують зниження лібідо і задоволення від сексу.
 • Велике значення мають психологічні причини. Це стрес, депресія, почуття провини.
 • Сексуальні травми, які пов'язані із зґвалтуванням, збоченими статевими актами, сексуальним насильством. З-за такого досвіду жінка не може в нормальній обстановці відчувати збудження і оргазм.
Погана чутливість під час сексу у жінок

Як підвищити чутливість піхви у жінок?

Для того щоб підвищити чутливість, необхідно вилікувати захворювання статевої системи, впоратися зі стресом, дратівливістю і поговорити з статевим партнером. Якщо зниження чутливості пов'язано з різними смаками в сексі, потрібно поговорити з партнером. Поясніть, яким чином ви б хотіли поекспериментувати і розкажіть про своїх сексуальних фантазіях. Тільки в такому випадку вам вдасться повернути чутливість і отримати задоволення від статевого контакту.

Способи поліпшення чутливості у жінок:

 • Якщо зниження чутливості пов'язано з розтягуванням м'язів піхви після пологів, краще всього зайнятися вправами Кегеля, які відновлюють еластичність м'язів і повертають чутливість. Також необхідно дізнатися більше про своїх ерогенних зонах. Не соромтеся придбати фалоімітатор, досліджувати своє тіло.
 • Зверніть увагу, вплив на які ділянки тіла провокують саме сильне збудження. Можливо ви себе досить не знаєте. Спробуйте стимулювати точку G, яка знаходиться у піхві, на відстані 4 см від входу, зверху. Для цього достатньо ввести два пальці, зігнуті гачком, і стимулювати по колу або з боку в бік. Ви відчуєте після стимуляції цієї точки виділення великої кількості мастила.
 • Також під час статевого акту можна стимулювати клітор. Багато жінок користуються способом стимуляції через анальний отвір. Для цього можна придбати спеціальні фалоімітатори, які називаються «зайчики». Нагадує вони вуха різного розміру, один більш тонкий, інший товщі.
 • Поспілкуйтеся з партнером, спробуйте скористатися таким фаллоімітатором і розібратися з чутливістю. Попросіть партнера проробляти те ж саме під час статевого акту.
Фалоімітатор зайчик

Як підвищити чутливість під час сексу у чоловіків і жінок: загальні поради

Можна скористатися клиторальными стимуляторами, які продаються у вигляді тонких, вібруючих паличок, або ж масажер Magic Wand. Для них можна придбати спеціальні насадки, за допомогою яких можна одночасно стимулювати як точку G, так і клітор. Завдяки таким пристосуванням вдається підвищити чутливість, зробити оргазм більш яскравим. Це допоможе урізноманітнити і зробити вашу сексуальне життя більш яскравим, насиченим.

Magic Wand з насадками

Не соромтеся розповідати про фантазіях один одному, незважаючи на те, що вони можуть здатися дещо дивними. Те, що знаходиться в спальні, за зачиненими дверима, не повинно нікого хвилювати. Можете звернутися за допомогою до сексолога, а також андролога. В більшості випадків зниження чутливості пов'язано з психологічними проблемами і незадоволеністю своїм особистим життям, а також ухилянням власних сексуальних фантазій. Тому постарайтеся, щоб перед вашим партнером не було ніяких секретів.

Magic Wand з насадками для чоловіків

Існують також стимулятори для чоловіків, які використовуються з метою масажу простати. Деяким чоловікам це приносить задоволення, а також величезне задоволення. Як здійснювати масаж простати можна подивитися тут. Для цього можна придбати спеціальні масажери, які реалізуються у вигляді гаків з вібрацією.

Масажер простати

Не соромтеся розповідати партнеру про своїх сексуальних фантазіях і купувати іграшки в магазинах інтимних товарів. Сексуальне задоволення позитивно позначиться на всіх сферах життя.

ВІДЕО: Як підвищити чутливість під час сексу?