Кінська сила для суглобів — які речовини входять до складу крему, яке їхня дія на суглоби? Кінська сила: показання, протипоказання, особливі вказівки щодо застосування засобу

На просторах інтернету зараз можна знайти багато рекомендацій з приводу лікування хвороб суглобів. Кінська сила — препарат, який теж радять для комплексної терапії пацієнтам. Далі в подробицях про це засобі.

На ринку фармакологічної промисловості існує безліч кремів, мазей, бальзамів, щоб усунути недуги, пов'язані з патологіями хребта, суглобових поверхонь. Кінська сила — один з них. Цей бальзам містить багато корисних складових, які успішно усувають наслідки дегенеративних, дистрофічних, запальних хвороб.

Кінська сила для суглобів — які речовини входять до складу засобу, яке їхня дія на суглоби?

Препарат виробляють російські виробники. На вигляд — це зелена маса, яка має приємний аромат. Фасують бальзам в ємність з дозатором, кожна ємність має місткість 500 мілілітрів.

У складі крему є такі інгредієнти, як ацетат, аромамасло м'яти, лаванди, токоферол, ментоловий екстракт. Ще в бальзамі є вода демінералізована, олію, гліцерин, метилпарабен і т. д.

Саме додаткові кошти сприяє високій абсорбції корисних складових в кремі.

Цікаво, що продукт не має компонентів, що володіють вираженими ознаками впливу на суглобові поверхні. Засіб здатне надавати розслаблюючу відчуття на хребетний стовп, м'язову масу, прибирати набряків в місці запалення.

Кінська сила — гель. Лікування суглобових поверхонь

Інгредієнти, які входять в крем, мають такі ефекти впливу на пацієнтів:

  • Витяжка з м'ятного аромамасла — ментол, знімає біль, набряки, може мати охолоджуючий ефект, прибирати запалення, вбивати мікроби.
  • Аромамасло лаванди — дезінфікує ранові поверхні, вбиває мікроби, що має відновні здібності, і заспокійливу дію. Завдяки аромату масла у хворого пропаде безсоння, дратівливість.
  • Аромамасло м'яти дає спазмолітичний ефект, знімає напруження в м'язах, запобігає розвиток хвороботворних мікроорганізмів.
  • Незамінний для шкірних покривів вітамін Е, що впливає на її поверхню, як антиоксидант, запобігає руйнування тканин. Здатна загоювати пошкоджені поверхні. Токоферол також здатний підсилити вироблення колагену в організмі. Без якого неможливе нормальне існування кісткових матеріалів, суглобових поверхонь.

Які показання, протипоказання щодо застосування Кінської сили?

Панацею використовують у таких випадках:

  1. При травмах для зменшення болю в суглобових тканинах, кісткових поверхнях.
  2. При високих навантаженнях на м'язові тканини в ході спортивних занять.
  3. При проявах патологій кісткових поверхонь, хрящових волокон, суглобів (артрит, остеоартроз).
  4. При м'язової слабкості, для усунення запалення.
  5. Для профілактичних цілей по догляду за м'язовими тканинами, поверхнями суглобів, шкірними покривами.
Запалення колінного суглоба

Крем цього виробника нормалізує процес вироблення жиру на шкірних тканинах. Ще бальзам застосовується, як вже говорилося, для комплексної терапії захворювань суглобів, ревматизму. Ефективно засіб при подагрі, артриті.

Протипоказання

Перед використанням Кінської сили бажано все ж провести алергенний тест на кисті руки. Незважаючи на практично нешкідливий склад, в панацею все ж може бути речовина, яка викличе алергенні реакції у пацієнта. Не бажано використовувати крем-бальзам породіллям, які годують немовлят і вагітним.

Як правильно використовувати Кінську силу?

Правила використання гелю можна прочитати в інструкції. Схема застосування проста. Досить намазати продукт на хворий суглоб і добре втерти в уражену зону. Повторюйте процедуру два рази на добу. Період терапевтичного лікування кремом не обмежений. Якщо хочете отримати більшу ефективність, то можете зробити компрес із засобом.

Вплив панацеї прямо залежить від періодичності використання її. Коли пацієнт не помічає поліпшення стану, то слід негайно проконсультуватися з лікарем. Можливо, він призначить інший засіб або складе іншу схему терапії в комплекті з іншими таблетками або ін'єкціями.

Кінська сила — як застосовувати?

ВАЖЛИВО: В ході дослідження засоби медичні фахівці не помічали жодних хімічних реакцій з іншими лікарськими формами. І все ж рекомендовано намазувати крем-бальзам через одну-дві години після прийняття пігулкою.

Правила використання Кінської сили: особливі вказівки

В інструкції до крем-бальзаму говориться, що не можна використовувати засіб, якщо у пацієнта є опіки та інші пошкодження епідермісу.

Побічних явищ при використанні гелю майже немає, адже препарат не здатний змінювати склад кровотоку. Єдине, що може проявлятися — це роздратування. Щоб припинити його дію на шкіру, позбутися від висипань, набряків та інших проявів, треба змити препарат водою. Після нанесіть на епідерміс антигістамінні мазі (Гистан, Фенистил тощо). Також зверніться до лікаря, нехай змінить вам схему терапії для лікування поверхонь суглобів.

На думку медиків Кінська сила ефективна більше в стадії ремісії або для профілактичних заходів. У стадії загострення патологій суглобів одним бальзамом не полегшити стан хворого.

Лікарська форма може зберігатися протягом двох років. Найкраще крем ставити в прохолодних, темних місцях, при температурному режимі від п'яти до двадцяти п'яти градусів. Причому після розтину бальзаму він все одно чудово зберігає свої властивості. Необхідно стежити за панацеєю, щоб вона не опинилася в руках дитини. При потраплянні крему в очі може виникнути сильне печіння.

Здорові суглоби — Кінська сила

ВАЖЛИВО: Цікаво, що крем-гель спочатку використовувався для терапії суглобів у коней (звідси і назва продукту).

Вплив гелю ґрунтується на отриманні охолоджуючого дії після його використання. Аромамасла, ментол роблять дратівливий ефект на підшкірні рецептори клітин. Внаслідок цього пацієнт відчує прохолоду, після — посилення кровотоку створить зігріваючу дію. Для слабовыраженных больових відчуттів, це дія бальзаму ефективно, він зніме запалення і біль вщухне. При сильних запальних процесах краще все ж використовувати інші засоби.

Відео: Кінська сила для суглобів