Магнітні наколінники для суглобів: види. Як вибрати і користуватися магнітними наколінниками?

Види і способи застосування магнітних наколінників.

Для лікування захворювань суглобів, у медицині часто використовуються не тільки стандартні методики, лікувальні мазі, але і фіксуючі пов'язки. Найпростішою з них є використання еластичного бинта.

Є і більш вдосконалені методики, які допомагають не тільки фіксувати коліно в конкретному положення, але і оздоровлювати його. Одним з таких винаходів є турмалінові або магнітні наколінники. У цій статті ми докладно розповімо про дані товари, та як ними необхідно користуватися.

Магнітні наколінники для суглобів: навіщо потрібні, як вибрати?

Суть роботи цієї пов'язки в тому, що вона фіксує суглоб у правильному положенні. Всередині розташований турмалиновый магніт, який створює магнітне поле, що допомагає зняти запалення в області коліна, а також зменшити хворобливі відчуття. Крім того, турмалиновый магніт, який знаходиться всередині даного наколенника, допомагає роздрібнити частинки лікарських засобів, які наносяться на коліно, зробити їх більш дрібними. Тобто розділити їх на іони.

Завдяки цьому поліпшується вплив даних препаратів на коліно, а також суглоб. Для того щоб турмалиновый наколінник добре працював, необхідно правильно підібрати розмір. Існує кілька варіацій розмірів, які залежать від обхвату коліна. Для того щоб визначити розмір, необхідно за допомогою сантиметрової стрічки просто виміряти діаметр, тобто обхват колінного суглоба, і на підставі цих даних вибрати необхідний виріб. Що стосується додаткових функцій, то не всі магнітні наколінники однакові. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Для зігріваючого ефекту часто використовується собача або верблюжа шерсть, якою всередині вистилають магнітний наколінник.

Для спорту

Наколінники можуть виготовлятися з синтетики і мати бічні ребра жорсткості. Це необхідно для того, щоб фіксувати коліно в конкретному положенні і не дозволяти йому ходити з боку в бік. Це дуже важливо при синдромі плаваючого коліна, коли воно не фіксується, а ходить з боку в бік.

Що часто трапляється після травм, пов'язаних з контактними видами спорту. Саме такі наколінники часто використовуються спортсменами, для того щоб нормалізувати становище коліна, а також зменшити хворобливі відчуття. Магнітні наколінники не використовуються як самостійний вид лікування, їх застосовують тільки в комплексі.

На липучках

Показання до застосування магнітних наколінників

<>Зазвичай магнітні наколінники призначаються в разі таких патологій:
  • Артрит колінного суглоба
  • Артроз
  • Бурсит
  • Поява рідини в колінному суглобі
  • Синдром гуляє коліна
  • Хворобливі відчуття з-за розриву зв'язок
  • Розтягнення зв'язок
  • Патології хрящової тканини

Магнітний наколінник допомагає усунути болючість і значно покращує стан хворого суглоба. Це відбувається завдяки фіксації. Важливе значення мають не тільки характеристики магнітного наколенника, але його розмір. Якщо ви виберете занадто вільний варіант, він не буде достатньою мірою фіксувати коліно. Якщо ж навпаки, то він буде сильно тиснути. Це може стати причиною порушення кровообігу всередині хворих суглобів.

Наколінники

Як доглядати і зберігати магнітні наколінники?

Що стосується догляду за магнітними наколінниками, то їх не рекомендується прати. Найкраще з внутрішньої сторони протирати вологою серветкою. Особливо це необхідно в тому випадку, якщо під магнітні наколінники використовуються мазі, а також лікарські засоби. Вони можуть бруднити наколінник. Необхідно також правильно зберігати дані вироби, найкраще це робити подалі від приладів, які можуть створювати магнітні поля.

Якщо патологія суглобів істотна, то варто віддавати перевагу магнітним наколінників з жорсткими фіксаторами на шарнірах. Тобто безпосередньо в області згину коліна, знаходиться шарнір, підстава дуже жорстко фіксує коліно. Це не дозволяє йому рухатися з боку в бік.

Саме ці вироби є найбільш дорогими. Найдешевшими є м'які магнітні наколінники з еластичної тканини, зазвичай виготовлені з поліестеру або мікрофібри. Усередині знаходяться невеликі магніти, які створюють магнітне поле. Самі наколінники не жорстко фіксують суглоб, а лише трохи здавлюють його, як еластичний бинт.

Турмалін

Якщо вам призначили використання магнітних наколінників, варто прислухатися до думки доктора. Такі вироби допоможуть прискорити одужання.

ВІДЕО: Наколінники з магнітом