Ознаки нестачі цинку в організмі. Цинктерал для жіночого волосся: користь, характеристика, застосування, відгуки

Для того, щоб позбутися від проблем з волоссям, використовуйте препарат Цинктерал. Детальна інструкція у наведеному нижче матеріалі.

Густі сяючі волосся – про це мріє кожна жінка. Але що робити, якщо він не просто стають сухими (або, навпаки, жирними), ламким і тьмяним, а починають випадати цілими пасмами? Народні засоби випробувані всі, а результату немає. Порятунком у такій ситуації може стати витаминосодержащий препарат під назвою Цинктерал.

Примітно, що самі вибираючи для себе це засіб, при точному дотриманні інструкції люди отримують досить позитивний результат. Але головне достоїнство Цинктерала в тому, що він не завдає шкоди, а тому так популярний.

Ознаки нестачі цинку в організмі

Крім посиленого випадіння волосся, такими є наявність вугрової висипки, поганий стан нігтів, часті інфекції (оскільки знижується імунітет), забудькуватість, стан втоми і дратівливості.

Також про недостачі цинку в організмі може свідчити те, що незначні ранки, подряпини заживають дуже проблематично і повільно. Тому наявність у сукупності хоча б двох-трьох з вказаних ознак з великою ймовірністю свідчить про нестачі цього елемента.

Користь для волосся від препарату Цинктерал

Вже в самій назві препарату Цинктерал закладена його суть – поповнення запасів цинку, бере участь у багатьох процесах, що відбуваються в нашому організмі. Цей елемент сприяє тому, що в організмі зменшується кількість вільних радикалів, а отже, відбувається краще засвоєння усіх необхідних речовин, що містяться в їжі.

Взаємозв'язок тут пряма: чим краще стан організму, тим більш здоровими будуть волосся. Також цинк необхідний для засвоєння білків, важливих складових для якісного росту волосся. З зменшенням кількості цинку починається дефіцит білка, що позначається на стані волосся – вони стають схильними до випадання. Цим пояснюються показання даного препарату при алопеції.

Проблеми з волоссям

До того ж, позитивний вплив необхідної кількості цинку поширюється, зокрема, також на ріст і стан нігтів, що не менш важливо для жінок. Існують і інші свідчення, адже Цинктерал сприяє нормалізації обмінних процесів, підвищенню імунітету, краще засвоюється вітамін Е. Всі ці фактори дуже важливі для нормального росту і стану волосся.

Що входить до складу Цинктерала?

  • Даний препарат включає в себе цинк у вигляді іонів, ентеросорбент повідон, джерело магнію і кремнію у вигляді тальку, знижує кількість холестерину і є постачальником енергії крохмаль.
Складається із цинку
  • Також до складу входить лактоза у вигляді моногідрату, прискорює обмін кальцію і є джерелом енергії. Ще одна важлива складова – діоксид титану – подібна за своїми характеристиками ультрафіолетового фільтра, що знижує шкідливий вплив прямого сонця на шкіру і волосся.
  • Стеарат магнію виступає стабілізатором консистенції, склад препарату доповнено гипромеллозой, макроголом і азорубиновым лаком.

Правила вживання Цинктерала

Дотримання інструкції при прийомі даного засобу особливо важливо, оскільки надлишок цинку також створює проблеми для організму, як і його недолік.

Важливо правильне споживання
  • Приймати препарат можна з 4-х років. У цьому віці дітям для лікування алопеції не рекомендований прийом понад 3 таблеток на день, а при прогресу в лікуванні лікар, як правило, тут же зменшує дозування до одного прийому на добу.
  • Дозування Для дорослих вдвічі більша – до 6 таблеток протягом доби. Приймати таблетки слід, не розжовуючи, запивати тільки водою, щоб уникнути негативного впливу на шлунково-кишковий тракт.

Побічні ефекти від прийому Цинктерала

Може виникнути діарея, оскільки в складі препарату присутній макрогол, надає проносне дію, нудота, не виключається можливість появи металевого присмаку у роті або печії. Поряд з маленькими дітьми (до досягнення 4–річного віку) Цинктерал не рекомендований жінкам у період вагітності і лактації.

Відгуки про препарат Цинктерал

Багато з тих, хто приймав препарат, зазначають, що перший ефект помітний не відразу. Це пояснюється тим, що засіб для повної нормалізації всіх процесів в організмі має засвоїтися в ньому. Тому неправильним буде припиняти курс лікування, який звичайно становить від трьох місяців до півроку.

  • Деякі говорять про наявність яскраво виражених побічних ефектів: нудоти і діареї, що цілком можна пояснити тим, що макрогол, що входить до складу Цинктерала, має послаблюючу дію. Як один із способів уникнути такої дії засоби рекомендують приймати під час прийому їжі.
  • Крім того, якщо організм активно реагує саме на макрогол, фахівець може запропонувати одночасний прийом Мезим Форте або інших препаратів, які нормалізують процес травлення. До речі, приймати Цинктерал натщесерце не варто, стверджують усі, хто приймав цей засіб.
  • Деякі з приймали препарат радять відставити на час вживання молока, кави і зеленого чаю, тому що вони здатні в якійсь мірі заважати повному засвоєнню цинку. Відзначаються випадки болю в горлі у перші дні прийому препарату, які швидко проходять.
  • Зустрічаються серед відгуків і такі рекомендації, як приймати Цинктерал через день у разі прояву побічних ефектів, але це обов'язково потрібно обговорити з лікарем.
  • Багато відзначають доступність препарату (його ціна становить в середньому 330 р.) і легкість у прийомі таблеток, оскільки вони мають невеликий розмір і покриті гладкою оболонкою. В цілому ж, виходячи з відгуків, можна сказати, що в залежності від загального стану організму, індивідуального реагування на ту чи іншу складову Цинктерала і достатньої кількості побічних ефектів визначати тривалість і інтенсивність прийому препарату повинен лікар.
Приємна ціна

Фахівці-трихологи рекомендують Цинктерал як засіб комплексної терапії при проблемах не тільки з волоссям, але також з нігтями та шкірою. Вони підкреслюють необхідність консультації лікаря, а ще краще – детальне обстеження, яке допоможе з'ясувати, дефіцит яких саме мікроелементів присутня в організмі. І, звичайно, обов'язкове дотримання дозування, запропонованої лікарем.

Цинк є одним з найбільш важливих елементів, які необхідні організму для його безперебійного функціонування. Добова потреба становить близько 10-15 мг. У великій кількості міститься в червоному м'ясі, печінці, яйцях, морепродуктах, шоколаді, горіхах, насінні гарбуза і соняшника. Менше цинку в овочах і фруктах.

Відео: Цинк у таблетках: для чого його брати?