Як підстригти і профілювати чубок без филировочных ножиць: основи майстерності, інструкція, приклади стрижок, фото, відео

У статті детально описаний процес стрижки профільованої чубчика без спеціальних інструментів (филировачных ножиць). Також подивіться перед процесом филировки навчальне відео.

Не завжди є час у дівчат на відвідування модних салонів. Адже життя зараз насичена подіями, які ніяк не можна відкласти на потім. А іноді все одно хочеться змінити свій звичний образ і зробити якусь зачіску, щоб виглядати красиво на тлі інших дам, які завжди виглядають цікаво, навіть у домашніх умовах. Неповторності в образі може надати чубчик.

Існує багато різних зачісок з різними типами чолок. Їх можна обстригати, як по прямій лінії, так і косою. Таким чином стилісти підбирають, як сформувати чубок жінці з тією або іншою формою особи. Але мова не про це, далі ви дізнаєтеся, як можна вдома самостійно зробити філіровку чубчика без спеціальних ножиць, тим самим надати зачісці закінчений вигляд.

Як підстригти і профілювати чубок без филировочных ножиць: основи майстерності

За правилами — корекцію стрижки слід проводити один раз в 1-1,5 місяці, хоча для кожного цей період індивідуальний, не у всіх швидко ростуть пасма. Чубок, нехай навіть у дівчини і довге волосся, все одно доведеться рівняти і філірувати дуже часто, що може влетіти їй в копійку. Особливо в дорогих салонах краси. Тому багато красуні вчаться це робити вдома самостійно, без чиєї-небудь допомоги.

Як зробити філіровку звичайними ножицями?

Перш, ніж приступати до процесу, не завадить дізнатися якісь хитрощі про оформлення филировки. Багато стилісти стверджують, що цей прийом зовсім не підійде жінкам, які мають дуже тонкі волосся або ж кучері. Не раз після стрижки дівчата з такими волоссям отримували ефект кучерявого і неслухняного волосся, що виглядали на шевелюрі, як пух, летить на всі боки.

І, хто думає, що після процесу чубчик не треба буде укладати, той помиляється. Будь-яка чубчик з филировкой вимагає особливого догляду. Її також, як зачіску, слід укладати щодня. Зате прореженные пасма на лобі привести в порядок все ж легше, ніж густі. Філіруваний чубок зовсім не піде дівчатам, які люблять яскраві, червоні кольори пасм, негарно вона виглядає і на дамах з рідкісними локонами навіть при ідеальній укладанні.

Якщо ж процес филировки здійснили у відповідності з усіма правилами, то після укладання ваша шевелюра буде ідеальною. Волосся з рваними кінцями добре підійдуть і тим дівчатам, у яких трикутна форма обличчя. Головне, щоб чубчик не була пишною, прямий, густий.

Як підстригати чубок?

ВАЖЛИВО: Для створення ідеальної филировки перукарі використовують спеціальні філіровочние ножиці. А при застосуванні інших допоміжних інструментів є небезпека отримати не той результат. Так при стрижці звичайною бритвою можна обрізати повністю всю пасмо. Також після такого інструменту волосся починають сіктися. А для роботи простими ножицями слід мати тверду руку і хороший окомір, щоб не зіпсувати всю зачіску на голові, адже чубчик завжди на виду.

Як підстригти і профілювати чубок без филировочных ножиць?

Перш, ніж приступити до процесу, вимийте волосся з шампунем, бальзамом і добре просушіть їх. Навіщо сушити? Мокрі кучері завжди мають довжину більше, ніж просушені. Так що, якщо ви будете профілювати мокру чубок, після підсушування вона стане коротшим, ніж вам хотілося.

Як правильно профілювати чубок?

Як профілювати чубок звичайними ножицями — інструкція:

  1. Пасма для чубчика відокремте від основної частини волосся, заколіть решту шевелюру на маківці, щоб не заважала процесу.
  2. Розчешіть прядки, випряміть праскою.
  3. Після злегка зволожите кінці пасом волосся, чубок розділіть на три основні частини.
  4. Стрижіть чубок спочатку по центру, а після по краях.
  5. Тепер можна переходити до филировке, для цього прядки скручують в тугий джгут і надсекают невеликі пасма волосся і так усі по черзі.
Як профілювати самої чубок?

Ще є два варіанти филировки чубчика простими ножицями:

  • Техніка бахроми — треба розділити волосся на п'ять рівних частин, а потім заколоти спеціальними прищіпками, перед цим зволожте кінчики прядок. Візьміть двома пальцями прядку волосся, підніміть вгору. Ножицями проредите волоски так, щоб виходили однакові прядки. Те ж саме зробіть і з іншими частинами.
  • Техніка зубці — з допомогою такого варіанту можна отримати рідкісну чубок. Знову-таки, для зручності процедури остригания чубок поділяють на кілька частин, а потім зрізують невеликі пасма на відстані 07-1 см від кореня.

Як підстригти і профілювати чубок без филировочных ножиць — приклади стрижок

Підстригти чубок можна різними варіантами. А якщо її потім профілювати, то вийде красивий і закінчений образ, приклади можна побачити нижче на фото.

Красива чубчик з филировкой

Асиметрична чубчик — і зараз в тренді. Її застосовують і під короткі стрижки для довгих локонів. Щоб отримати таку, треба підрізати волосся під нахилом. Тільки враховуйте необхідну довжину, яку ви бажаєте отримати в результаті. Краще робіть стрижку на сантиметр довше, тому що після укладання чубчик стане коротшим.

Проводити філіровку звичайними ножицями на косий чубку слід також, як і прямий. Досить розділити її на частини, попередньо зволоживши, кінчики прядок. Потім брати по пасма і проріджувати локони. Ножиці тримайте під прямим кутом відносно лінії зрізу чубчика.

Косий чубчик філіруваний

Проводити філіровку можна не тільки на чубку, а й на всіх кінчиках пасом, як на зображенні вище.

Рвана чолка, рівна, коса — фото, приклади

Рівна профільована чубчик чудово підійде для будь-якого овалу обличчя, завдяки їй жінки виглядають молодше.

Довга і коротка чубчик профільована
Варіанти рваних чілок
Профільована чубчик на коротку стрижку
Каскад з профільованою чубчиком

В домашніх умовах стригти чубчик не так вже й складно, головне, зрозуміти послідовність дій та правила процесу. І філіровка теж не таке вже й складне заняття навіть звичайними ножицями, якщо не поспішати, а робити все спокійно і розмірено. Але, коли немає впевненості і ви боїтеся, що не впораєтеся з процесом, то краще довіртеся досвідченого стиліста, щоб не довелося потім кардинально змінювати образ з-за неакуратно підстриженою чубчика.

Відео: Як підстригти чубок будинку без филировачных ножиць?