Як підібрати чоловічу стрижку за формою обличчя: поради щодо вибору стрижки чоловікам. Чоловічі стрижки, які будуть на піку популярності в 2019 році: огляд, фото

Чоловікам також важливо стежити за собою. Давайте розглянемо як підбирати стрижки за формою обличчя чоловікам.

Одним з найважливіших елементів, складових чоловічий імідж, є стрижка. І від того, наскільки правильно вона підібрана, залежить враження, яке представник сильної половини людства справляє на оточуючих.

Кожна епоха відрізнялася своєю модою в області чоловічих зачісок – від громіздких напудрених перук до гоління «налисо», зупинившись в наші дні на найпоширеніших і найбільш улюблених чоловікам полубоксе, боксі, канадці, андеркате, майданчику і британці.

Як підібрати стрижку за формою обличчя чоловікові?

Як відомо, фортуна дама досить примхлива, тому сліпо розраховувати на успіх в справах, як мінімум, нерозумно. Щоб чоловікові користуватися успіхом у протилежної статі, досягати бажаних результатів в бізнесі, з блиском проводити переговори та й взагалі – викликати у оточуючих позитивні емоції, потрібно ретельно продумувати свій зовнішній вигляд і в першу чергу – стрижку за формою обличчя.

Доведено, що доглянута шевелюра становить приблизно половину образу всієї вашої зовнішності, тому вже давно нікого не дивують чоловіки, які пильно стежать за собою. Ультрамодні стрижки та укладки, прокрашенние пасма і поголені малюнки на голові – цим у нашому сучасному світі вже нікого не здивуєш. Головне, правильно підібрати собі образ, щоб відчувати себе максимально комфортно, і радувати погляд оточуючих.

Добре, звичайно, якщо ви знайшли для себе досвідченого майстра-перукаря або можете скористатися послугами хорошого стиліста з модного салону. А що робити тій більшості чоловіків, які відвідують звичайні перукарні, але при цьому хочуть виглядати модно і добре? Відповідь проста: навчіться самі підбирати для себе стрижку, і головним параметром при цьому повинна стати форма вашого обличчя.

 • Стрижка для чоловічого обличчя овальної форми: його щасливі власники можуть собі дозволити будь-яку стрижку – це як раз той випадок, коли «негідникові все до лиця».
Овал
Стрижки
 • Стрижка для чоловічого обличчя круглої форми. Потрібно підбирати стрижки з яскраво вираженою асиметрією. Дуже добре виглядають проділи збоку, вітається коротка чубчик і невеликий безлад на голові.
Круглолиці
Ідеї
 • Стрижка для чоловічого особи серцеподібної форми. Краще уникати ультрамодних рваних стрижок, робіть чубчик або зачес. А якщо у вас довге волосся, то ні в якому разі не збирайте їх у високі пучки.
Стрижка за формою
Стрижка
 • Чоловіча стрижка для обличчя трикутної форми — краще не експериментувати з дуже короткими зачісками. Вам більше до лиця об'ємна шевелюра, прореженная в скроневих областях.
Трикутна
Наочно
 • Стрижка під квадратну форму чоловічого чица – дозволяє його власникові підбирати собі зачіску за смаком. До речі, чоловіки цього типу, як правило, вибирають собі не довгі зачіски, а коротку мужню стрижку.
Квадратне
Стрижка

Поради щодо вибору стрижки за формою обличчя чоловікам

 1. Ніколи не турбуйтеся, якщо, кардинально змінивши імідж, ви самі собі чомусь не сподобалися. Волосся мають властивість дуже швидко відростати!
 2. Перед новою зачіскою порадьтеся з людьми, думку яких ви довіряєте. Адже зі сторони видніше, що вам буде до лиця.
 3. Постарайтеся візуалізувати свою майбутню зачіску. Якщо уяви недостатньо, то в інтернеті можна знайти масу додатків, які допоможуть вам змоделювати ваш майбутній образ.
 4. Проконсультуйтеся з досвідченим майстром-перукарем або стилістом, які завжди зможуть дати кваліфіковану пораду з приводу вашої стрижки.
Стрижка

Чоловічі стрижки, які будуть на піку популярності в 2019 році

Перед початком нового модного сезону завжди хочеться дізнатися, які ж стрижки будуть на піку популярності.

 1. Мужні короткі стрижки.

Відразу ж можемо заспокоїти чоловіків-консерваторів: в 2019-му лідерські позиції в рейтингу модних чоловічих стрижок продовжують утримувати класичні короткі стрижки. Їх, звичайно ж, потрібно регулярно підтримувати, але зате і догляду вони вимагають мінімального.

 • Напівбокс і бокс. Максимальна довжина волосся на маківці – до 3 см. Дуже універсальна зачіска, яку можна і гладко укласти (під офіційний стиль), і наїжачити (для легковажного хлоп'ячого образу).
 • Старий добрий «їжачок». При грамотному виконанні дана стрижка стає просто хітом сезону. На думку фахівців, чоловіки з «їжачком» виглядають максимально мужньо.
 • Канадка. Звучить оригінально, а по суті є подовженою і модифікованою версією боксу. Відрізняється можливістю виконання різного виду укладок, дозволяючи щодня моделювати інший образ. Популярна в молодіжному середовищі.
 • Проділ на короткій стрижці. Така зачіска знову переконує нас у тому, що все нове – це добре забуте старе (в даному випадку – приблизно 60-ті роки минулого століття). Щоб виглядати стильно при такій стрижці, потрібно багато часу і сил приділяти укладання і догляду за волоссям, на що далеко не всі чоловіки готові.
У моді коротка стрижка

 1. Волосся середньої довжини – модно, але досить клопітно.

Якщо ви готові приділяти щодня хоча б півгодини на догляд за своїм волоссям, то можна замислитися про зачіску з середньою довжиною. В тренді hitler-jugent, undercut, Помпадур в стилі Елвіса Преслі, квифф і каре. При виборі стрижки в 2019 році не забувайте враховувати форму вашого обличчя, про яку йшлося на початку статті.

Відео: Вибір ідеальної чоловічої стрижки з урахуванням форми обличчя