Як провчити чоловіка за неповагу: поради психологів. Варто карати чоловіка? Чоловік не поважає і ображає: що робити?

Способи провчити чоловіка за неповагу.

Неповага — досить поширена проблема серед подружніх пар. Варто зазначити, що дуже часто жінка звинувачує свого чоловіка саме в неповага. У цій статті ми розповімо, як можна покарати чоловіка за неповагу.

Способи провчити чоловіка

Існує маса способів, за допомогою яких можна провчити недбайливого чоловіка. Звичайно, можна застосовувати різноманітні способи. Нижче представлено кілька варіантів.

Способи провчити:

 • Гра в мовчанку. Це не що інше, як ви припиняєте розмовляти зі своїм благовірним, і не спілкуйтеся з ним в офісі. Тобто у вечірній час замість того, щоб сидіти з ним і дивитися фільм, ви запираетесь в кімнаті, і сидите в телефоні. Ніяких розмов між вами бути не повинно.
 • Відмова від сексу. Тобто ви протягом заздалегідь визначеного часу відмовляєте чоловікові в сексі. Через деякий час чоловік буде змушений піти на примирення, і попросити вибачення.
 • Ви відмовляєтеся від виконання домашніх справ. Тобто не готуєте їжу, не перете, і не гладите речі коханого. Поживши тиждень на сухому пайку, чоловік схаменеться, і попросить прощення. Вам необхідно відплатити чоловікові такою ж монетою. Тобто якщо він пішов з друзями в загул, нічого про це не сказав, а потім нахабно відповів, що не повинен звітувати, зробіть те ж саме. Залиште на холодильнику записку, що пішли гуляти з подругами, і пропадите на ніч, не відповідайте на дзвінки.
Провчити чоловіка

В яких випадках ці методи допомагають? В основному всі ці конфлікти і образи призводять до розірвання шлюбу, і погіршення відносин. Тобто навчити таким чином чоловіка нічому не можна. Це все прояв дитячого поводження. Ніхто насправді так не робить. Багато образи, які є у жінок, є надуманими.

Тобто жінка сама собі придумала образу. При цьому чоловік найчастіше може не розуміти, про що йдеться, і що сталося. Він просто виконує правила гри. Замість того, щоб ображатися в подушку, і відмовляти чоловікові в сексі, простіше з ним просто поговорити.

Бесіда

Чоловік не поважає і ображає: що робити?

Поради:

 • При цьому не потрібно говорити про абстрактні речі. Наприклад, я образилася, тому що ти мене не поважаєш, мені не подобається, як ти ведеш себе з моєю мамою, мені не подобається, як ти про мене говориш зі своїми друзями. Чоловік просто може не розуміти, на що ви образилися. Так, справді, у чоловіків дещо по-іншому розвинене мислення і світогляд. Відповідно ніяких натяків і «уходяшек» чоловіки не розуміють.
 • Це істоти, яким необхідно прямо і відкрито говорити, що для вас є неприйнятним. Тобто, якщо вам не сподобалося, як чоловік розповідає про вашу інтимне життя друзям, або зневажливо висловлюється на адресу вашої мами, необхідно прямо і конкретно сказати про це. Потрібно просто попросити його, більше не говорити в такому тоні або взагалі припинити подібного роду бесіди з друзями або ж проявляти неповагу у бік вашої матері.
 • Найчастіше жінки собі вигадують якісь сварки і неприємності. Це пов'язано з тонкою душевною організацією, а також особливим гормональним фоном. Жінки вигадують образи ближче до місячних. Це пов'язано з підвищенням в крові гормону прогестерону, з-за якого різко змінюється настрій. Проте чоловік в цьому не винен. Якщо ви просто хочете поплакати, подути губи, необов'язково придумувати якусь сварку.
 • Іноді чоловіки вважають, що проблема висмоктана з пальця, її не існує насправді. Тому, якщо вас дійсно щось ображає або дратує, немає потреби якимось чином помститися чоловікові. Треба спробувати з ним поговорити, причому без емоцій, нервів і сліз. Необхідно прийти, сісти за стіл переговорів, і все обговорити. Ви повинні чітко сформулювати свою думку, а також розповісти про те, що вам не подобається у відносинах.
У сварці

Як боротися з неповагою чоловіка?

<>Поради:
 • Основне завдання не провчити чоловіка, а навчити його, і допомогти, не чинити так у майбутньому. Відповідно якщо ваша мета не збирати взаємні образи і неприємні емоції, то простіше за все поговорити, і з'ясувати, що вас не влаштовує один в одному. Така тактика є найбільш ефективною в тому випадку, якщо ви збираєтеся прожити з цим чоловіком довге, щасливе життя.
 • В іншому випадку, якщо ви просто шукайте причину посваритися, то простіше раз і назавжди розірвати стосунки. Тобто немає необхідності влаштовувати сцен, концертів, або якихось скандалів, позбавляти чоловіка сексу, їжі, вечері і уваги. Якщо вам щось не подобається, і ви сумніваєтеся, що ваш чоловік може змінитися, варто розривати відносини. Тільки робити це необхідно без скандалів.
 • В один із днів, коли чоловік на роботі, мовчки зберіть свої речі, і переберіться до мами, у власну квартиру, або на знімне житло. Більше розмов бути не може. Всі ці ситуації з покараннями, способами провчити, наближають час, коли ви розлучитеся. Тому що це нічому не вчить, а тільки провокує виникнення образ, і негативних емоцій один по відношенню до одного. Таким чином, у сім'ї виникає ненависть, яка згодом може вилитися в справжню катастрофу.
Приниження

Варто сваритися при дітях?

<>Поради:
 • Однак всі ці способи неефективні в тому випадку, якщо ваш чоловік побутової садист. Тобто протягом практично всієї спільного життя ви постійно выслушиваете якісь докори, невдоволення зовнішністю, приготуванням їжі, а також чистотою в будинку. Відповідно, як би ви не старалися, і не виконували всі необхідні доручення, все буде не так. Це пов'язано не з тим, що ви погана господиня чи погано виглядаєте, а з певним психотипом людини.
 • В такому випадку має сенс відповідати своєму чоловікові на неповагу також приниженням. Існує кілька методів. Найперший це, навпаки, намагатися максимум догоджати йому, робити компліменти, а також влаштувати святкову вечерю. Постарайтеся бути максимально зручною та гарною дружиною. Тепер подивіться на реакцію свого коханого, і ви переконаєтеся, що якщо причина дійсного не в смаку їжі, або не дуже якісному прибиранні, то чоловік зміниться. Якщо ж він дійсно побутової сідай, і звик весь час принижувати і ображати людей, то його поведінка не зміниться. Такі люди завжди знайдуть до чого докопатися.
 • Що робити, якщо у вас є діти? Постарайтеся з'ясовувати стосунки зі своїм чоловіком, подалі від дитячих вух. Тобто не потрібно сильно кричати, підвищувати голос, і постаратися на максимальній гучності з'ясовувати стосунки. Необхідно піти в іншу кімнату і розмовляти на знижених тонах. Найкраще з'ясовувати стосунки тоді, коли малюка немає вдома. Тобто, він в дитячому саду або в школі. Все це має сенс лише в тому випадку, якщо ви хочете зберегти сім'ю. Якщо ж ви бачите, що ваш шлюб і відносини зруйнувалися досить давно, і все тримається лише на дитині, то немає сенсу склеювати такі відносини. Необхідно діяти рішуче, і розходитися зі своїм чоловіком. 
Чоловік тиран

Як провчити чоловіка за неповагу: поради психологів

Звичайно, можна зустріти поради, відплатити чоловікові тією ж монетою. Тобто точно так само прірву на цілу добу без повідомлення. Справа в тому, що найчастіше до чоловіка не доходить, або ж він все одно наполягати на своїй правоті. Таким чином, ви робите тільки гірше. Ви отримаєте величезну кількість закидів, принижень, а також порожніх розмов і образ. Відповідно мстити такою ж монетою просто марно.

Поради:

 • Основна біда наших жінок в тому, що вони звикли постійно підкорятися чоловікові. Наш менталітет створений таким чином, що дружина повинна бути тихою, покірливо. Таким чином, жінки просто мовчать, коли їм доводиться приходити з роботи і готувати їжу, вчити уроки з дітьми, і займатися домашньою роботою. При цьому чоловік окрім того, що працює, більше не робить нічого.
 • Так дійсно, іноді в сім'ях чоловік заробляє більше, ніж жінка, однак, це не дає йому право принижувати і ображати дружину. Відповідно, якщо у вас є можливість утримувати дитину самостійно, можете розійтися з таким чоловіком, і не намагатися склеїти відносини, які давно розбиті. Погане ставлення чоловіка до дружини — не є нормою. Жінка змушена працювати, та виконувати величезну купу домашньої роботи. Якщо при цьому не отримувати ніякої похвали, любові і турботи з боку чоловіка, тоді будувати сім'ю нема чого. 
 • Дуже часто подружжя намагаються зберегти своє обличчя, бути дуже гордими. При цьому часто роблять вигляд, що їм все одно. Насправді це хибна позиція, тому як у відносинах повинні бути зацікавлені обидва. Якщо чоловік живе з вами лише для того, щоб мати, що поїсти і з ким переспати, такі відносини рано чи пізно просто вибухнуть. Справа в тому, що в такому випадку чоловікові підійде абсолютно будь-яка жінка.
 • Чоловік наполягає на своїй правоті, тільки лише з тієї причини, що не хоче визнавати свою помилку і винність. Не варто чекати від чоловіка того, що він зміниться, виправиться, зрозуміє свою провину, і попросить вибачення. Основне завдання у відносинах не довести хто прав, хто винен, а їх зберегти.
 • Це можливо лише при виникненні взаємного корисного діалогу. Причому не так, коли обоє кричать один на одного, а лише в тому випадку, якщо пара згодна почути свого партнера. Найчастіше скандали переходять у спільну лайку, з з'ясуванням хто правий, хто винен. Основне завдання розмови — це примирення. Крім того, необхідно спробувати просто з'ясувати, чому чоловік так до вас ставиться.
У сварці

Як бачите, дуже часто виправити ситуацію за допомогою простої розмови, є найбільш правильним рішенням. Всі поради щодо покарання можуть бути ефективні лише в тому випадку, якщо ви хочете зіпсувати свої відносини. 

 ВІДЕО: Провчити чоловіка за неповагу