Як привернути до себе увагу чоловіка, як себе вести на початку стосунків, щоб чоловік закохався? Чому вони йдуть — головні помилки: невже хлопець не закохався? Хлопець закохався: як зберегти любов?

Кожна дівчина бажає закохатися і бути коханою. У даній статті ви дізнаєтеся як закохати в себе бажаного чоловіка.

Як закохати в себе чоловіка? Як прив'язати його до себе, щоб він навіть не дивився в бік інших панночок? Цим питанням задаються не тільки молоденькі дівчата, але і зрілі жінки. У даній статті ми зібрали рекомендації психологів про те, як себе вести, щоб вибудувати правильні відносини з протилежною підлогою.

Як привернути до себе увагу чоловіка?

Для того щоб зав'язати стосунки з симпатичним хлопцем, спочатку треба привернути його увагу до своєї персони і викликати інтерес.

Ведіть себе так, щоб він вас помітив, а після захотів познайомитися ближче:

 • Приділіть увагу своєму зовнішньому вигляду. Не секрет, що чоловік швидше зверне увагу на доглянуту, добре одягнену дівчину. Манікюр, стильна зачіска, яскраві аксесуари – все це є основою жіночої привабливості.
Приділіть увагу собі
 • Намагайтеся відрізнятися від інших дівчат, щоб хлопець закохався. Будьте ні на кого не схожою. Однак не перестарайтеся з оригінальністю. Занадто ексцентричних панянок чоловіки уникають.
 • Фліртуйте і кокетуйте. Грайлива посмішка, багатозначний погляд і легкі, ніби мимовільні, дотику – все це працює з давніх часів. Однак намагайтеся робити це тонко, щоб не виглядати занадто вульгарним або вульгарною. Будьте жіночною, грайливою і милою. Саме ці якості привертають чоловіків.
 • Жартуйте частіше смійтеся, щоб чоловік закохався. Чоловіча увага швидше приверне дівчина жвава і весела, ніж тиха скромниця.
Жартуєте і смійтеся
 • Стежте за культурою мовлення і своїми манерами. Чоловік завжди прагне до жінки, яка більш інтелігентна і вихована, ніж він сам. Навіть досить брутальним хлопцям подобаються дівчата, які не вживають лайок.
 • Не забувайте про жестах. Періодично легкими рухами проводите рукою по лінії талії, поправляйте локони, поигрывайте кулоном на шиї. Такі прості трюки викличуть інтерес у молодої людини на підсвідомому рівні. Постарайтеся непомітно віддзеркалювати його руху. Це перевірений психологічний метод розташувати до себе будь-якої людини.
 • Дізнайтеся про захоплення предмета ваших симпатій. Знання допоможе вам підтримувати розмову з хлопцем і бути «в темі». Щиро проявляйте до нього інтерес, але не нав'язуйте свою спілкування.
 • Спілкуючись, уважно слухайте чоловіка і давайте йому можливість висловитися, не перебивайте. Навіть якщо ви нічого не будете говорити у відповідь, а лише підтакувати, чоловікові це дуже підлестить, і він буде вважати вас чудовим співрозмовником.

Як себе вести на початку стосунків, щоб чоловік закохався?

Отже, після вдалого знайомства ви почали зустрічатися з хлопцем. Пам'ятайте, що основа взаємин закладається з самого першого побачення. Ще на ранній стадії чоловік свідомо перевіряє, що йому буде дозволено в поведінці, а що ні. Тим самим він спробує з'ясувати, як багато ви готові зробити заради нього.

Щоб хлопець закохався в вас, ведіть себе на початку відносин правильно:

 • На перших побаченнях уявляйте, що ви спілкуєтеся зі старим приятелем, на якого не потрібно виробляти якесь особливе враження і відповідати суворим стандартам. Будьте собою. Подумайте про те, що якщо ви не підходите чоловікові така, яка є, може, не варто продовжувати з ним стосунки.
 • Пам'ятайте про головне: жіноча стать орієнтований на спілкування, а чоловічий – на дія. Хлопець швидше закохається в дівчину під час якогось спільного процесу, ніж просто спілкуючись. Тому частіше беріть участь в різних заходах разом з ним. А вже якщо вони будуть супроводжуватися сильними емоціями (боротьбою, ризиком, перемогами, радістю), то чоловік їх запам'ятає на все життя, а ви завжди будете залишатися для нього особливою.
 • Не жертвуйте своїми інтересами. Залишайтеся собою. Не прогинайтеся під чоловіка, не відмовляйтеся від своїх принципів і переконань. Будьте самодостатньою і впевненою в собі.
Залишайтеся собою
 • Не підлаштовуйтесь під чоловіка. Це означає, що ви не повинні скасовувати свої справи або відкладати заплановану зустріч тільки тому, що вам подзвонив залицяльник і запропонував провести час. Не чекайте від нього дзвінка, щоб скласти свої плани на вихідні. Вирішуйте самі, куди піти і з ким. І не треба питати на це дозволу у хлопця. Ви з більшою ймовірністю увлечете його, якщо дасте зрозуміти, що світ не крутиться тільки навколо неї.
 • Будьте позитивною, щоб чоловік закохався. Нікому не подобається спілкуватися з тими, хто постійно скаржиться і ниє. З вами повинно бути приємно і весело. Не вываливайте на молодика всі свої неприємності і проблеми. Вони йому нецікаві. Принаймні, на початку відносин.
 • Не показуйте, що боїтеся втратити чоловіка. Чим більше ви проявляєте самостійність, тим сильніше хлопець буде закохуватися в вас.
 • Намагайтеся бути таємничою і загадковою. Нехай у відносинах завжди залишається невеличка інтрига. Дайте можливість своєму кавалерові трохи пофантазувати і самостійно розгадати ваші таємниці.
 • Будьте іноді недоступні для залицяльника. Можете не відповідати на його телефонні дзвінки або написати повідомлення про те, що зайняті і вам незручно розмовляти.
 • Не погоджуйтеся відразу на інтим. Чоловік повинен вас завойовувати. Представники сильної статі швидко втрачають інтерес до того, що отримали швидко і легко. Секс з вами повинен бути заслуженою і довгоочікуваним призом.
 • Не потрібно відкривати всіх своїх карт. Не розповідайте занадто багато про глибоких особистих або інтимних речах. Молодій людині зовсім не обов'язково знати про ваших потаємних мріях. І не кажіть йому про своїх колишніх, а також самі не розпитуйте про його минулі зв'язки. Ця тема – табу.
 • Приділяйте увагу своїй зовнішності, але не зациклюйтеся на ній. Не варто постійно крутитися біля дзеркала, раз у раз поправляючи зачіску або макіяж. Це свідчить про вашу невпевненість з приводу власної привабливості. А якщо ви будете в ній не впевнені, засумнівається і кавалер.
 • Не будьте надто скромною. Чоловіки часто не знають, як себе вести з тихонями, і починають відчувати деяке напруження.
 • Не критикуйте хлопця занадто сильно. Не варто говорити, що на його місці ви вчинили б інакше. Це завадить налагодити довірчі відносини.
 • Давайте чоловікові відчути свою значущість, щоб чоловік закохався. Щиро дякуйте навіть за незначні ласку. Це змусить його відчути, що в ваших очах він виглядає справжнім лицарем.
Покажіть чоловікові його значимість
  <>Кажіть прямо, якщо ви чимось незадоволені. Не варто ховати всередині себе роздратування, якщо на те є причини. Відкиньте страхи, що ваш обранець образиться на вас. Не потрібно здаватися слабкіше або дурніші, ніж ви є, аби догодити чоловікові.

І найголовніше — будьте чесні з собою і з чоловіком. Не потрібно грати якісь складні і не властиві вам ролі. Ви не зможете слідувати їм все життя. І тоді почнуться складності. Будь-яка брехня породжує недовіру. Спочатку будуйте стосунки з хлопцем у зручному для вас напрямку, щоб згодом не страждати і не намагатися переробити його під себе.

Будьте чесны

А ще не бійтеся рвати зв'язки, які ні до чого не ведуть. Якщо через рік після того, як ви почали зустрічатися, молодий чоловік не запропонував вийти заміж, то заявіть йому, що не збираєтеся вічність чекати такої пропозиції. Деколи краще розлучитися, ніж перебувати у відносинах, у яких немає майбутнього.

Чому вони йдуть — головні помилки: невже хлопець не закохався?

Багато жінки опинялися в ситуації, коли після декількох, здавалося б, вдалих побачень кавалер раптом зникає з поля зору. Чому так відбувається?

Перерахуємо кілька головних помилок в поведінці, які, можливо, ви робите на початку стосунків:

 • Ви полюєте на хлопця, а не він за вами: донимаете дзвінками, постійно пишіть смс-ки, самі запрошуєте на побачення. Це катастрофічна помилка. За своєю природою чоловік є мисливцем. І чим складніше видобуток, тим вона для нього цінніше.
 • Ви дуже намагаєтеся. Коли відносини знаходяться на початковій стадії, не слід викладатися для чоловіка на всі сто. Не треба зі шкіри геть лізти, щоб йому сподобатися. Інакше він вирішить, що ви вже зовсім зневірилися знайти партнера, і готові заради нього на все. Це призведе до того, що хлопець напевно втратить інтерес до вас. Тому що жоден чоловік не хоче мати жінку, яка нікому не потрібна.
 • З вами нудно. Якщо ваші зустрічі з кавалером обмежуються домашніми посиденьками і безкінечною балаканиною про своїх знайомих, він обов'язково втече.
Не нав'язуйте і не будьте нудною
 • Ви дуже поступлива і мовчки терпите, коли щось не подобається, в страху образити хлопця. Це може бути і перегляд нецікавих вам спортивних передач, і розмови про політику, і комп'ютерні ігри. Однак чим слухняніші ви будете, тим швидше чоловік втратить до вас інтерес. Прагнення догодити послаблює повагу до вас. Не бійтеся висловитися. Не варто займатися тим, що вас абсолютно не цікавить.
 • Ви прагнете стати для нього другою матусею. Можливо, спочатку хлопцеві і буде приємна така турбота. Однак потім йому напевно захочеться вирватися з-під такої опіки, щоб відчути себе самостійним.
 • Занадто тисніть на кавалера. Не можна мучити чоловіка дзвінками та повідомленнями. Категорично забороняється на ранній стадії відносин вимагати від хлопця звіту, де він був, що і з ким робив і чому не дзвонив.

Хлопець закохався: як зберегти любов?

Коли початковий етап відносин пройдено, у дівчини виникає інше питання — як утримати свого коханого і не допустити згасання почуттів з його боку? Відомо, що представники сильної половини людства остигають так само швидко, як і захоплюються.

Сімейні психологи радять дамам постійно працювати над стосунками, щоб зберегти любов своєї половинки:

 • Запам'ятайте одне з головних правил у взаєминах: чим більше чоловік вкладає в свою жінку, тим більше цінує її. Мова йде як про грошові питання (подарунки, квіти, оплачені рахунки), так і про нематеріальній сфері (час, допомогу, енергія, емоційні сплески, глибокі і сильні переживання).
 • Не лінуйтеся доглядати за собою і підтримуйте привабливий зовнішній вигляд. Не секрет, що провівши у шлюбі кілька років, деякі дами припиняють стежити за своєю зовнішністю, набирають зайву вагу, не користуються косметикою і ходять по квартирі, в чому попало. Не дивно, що її чоловік починає поглядати на інших жінок.
 • Не растворяйтесь повністю в своїй половині. Не стаєте повністю залежною від нього ні матеріально, ні психологічно. У вас повинні бути свої особисті доходи, захоплення, друзі і час для себе самої. Чоловік з більшою повагою ставиться до дружини, якщо бачить у ній самостійну і самодостатню особистість.
 • Проявляйте турботу про свого партнера, щоб чоловік закохався. Це не означає, що ви повинні по-материнськи ставитися до нього, доглядаючи, як за малою дитиною. Мова йде про те, щоб підтримувати його інтереси, приділяти увагу його турботам, допомагати у здійсненні планів.
Піклуйтеся про чоловіка
 • Не забувайте про інтимній сфері. Секс – невід'ємна сторона відносин між люблячими людьми. Навчитися різним технікам, освойте інтимний масаж і не бійтеся експериментів. Якщо дама вправна в ліжку, то чоловік прощає їй багато чого: неприготована вечеря, марнотратство, невміння створити затишок.
 • Давайте чоловікові можливість трохи відпочивати від вас. Дозволяйте їй займатися своїм хобі, проводити час на риболовлі, ходити в спортзал, зустрічатися з приятелями. При цьому не названивайте йому і не перевіряйте. Це принизливо для обох. Коли жінка свого чоловіка не тримає на короткому повідку, а надає певну свободу, він з набагато більшим задоволенням проводить час поруч з нею.
 • Не пиляйте дружина. Вічне незадоволене бурчання і кисле обличчя ніколи не сприяли збереженню інтересу у чоловіка.
 • Ніколи не перевіряйте його електронну листуваннята не влаштовуйте стеження. Довіра – це основа взаємин.
 • Розширюйте свій кругозір і займайтеся саморозвитком. Жінці не досить бути просто красунею або гарною господинею. Чоловік хоче бачити поруч із собою цікавого співрозмовника, з яким можна обговорити чимало тем.
 • Будьте різною, міняйте іноді свою звичайну манеру поведінки. Частіше дивуйте свого чоловіка. Не дозволяйте йому бути впевненим на сто відсотків, як ви будете себе вести в тій чи іншій ситуації. Чим ширше спектр випробовувані їм емоцій, тим більше він буде цінувати вас. Крім того, якщо він не буде знати напевно, як ви відреагуєте, то буде боятися допустити промах. Однак не перегинайте палицю. Непередбачуваність і істеричність – речі абсолютно різні.
Будьте різною
 • Не намагайтеся переробити чоловіка у відповідності з вашими власними стандартами. Кожна людина хоче, щоб його приймали таким, яким він є.
 • Виявляйте почуття гумору, але не жартуйте занадто жорстко. А вже при сторонніх насміхатися над чоловіком, принижуючи його гідність, і зовсім заборонено.
 • Ставте загальні цілі і разом йдіть до їх досягнення, щоб чоловік закохався. Неважливо, який результат ви отримаєте у підсумку – поразка або успіх. Головне – це створити якомога більше цікавих і яскравих спільних спогадів.
 • Не надто балуйте свою половинку. Відразу визначте межі, за які він не має права переходити, і дотримуйтеся їх все життя. Припиняйте всі спроби сісти вам на голову. І вже тим більше не терпіть по відношенню до себе грубості або хамства. Жінку, яка не дозволяє ставитися до себе погано, чоловік завжди буде поважати і цінувати.
 • Намагайтеся дати своєму партнеру те, що не можуть дати інші жінки. Мова йде не про задоволення її фізичних потреб, а про те, щоб стати для нього незамінною в плані розуміння, вміння розсмішити, готовність розділити його захоплення та погляди. Однакові життєві пріоритети сприяють душевної прихильності.
Щастя

Всі перераховані принципи працюють стовідсотково. Впевнені, що освоївши ці навички, ви не тільки зможе закохати в себе чоловіка своєї мрії, але і зберегти його любов на довгі роки.

Відео: Влюбляем в себе чоловіка