Чоловік не хоче близькості: причини — чому чоловік мене не хоче? Чоловік не хоче займатися зі мною любов'ю, сексом: що робити? Чоловік не хоче близькості: поради психолога

Причини відмови чоловіків від сексу і близькості.

Згідно з дослідженнями, які були проведені у Великобританії, близько 62% чоловіків іноді відмовляють своїм жінкам в сексі. При цьому відмова від жінок можна почути в 47% випадків. Тобто чоловіки набагато частіше відмовляються від інтимної близькості, ніж жінки. У цій статті ми розповімо, чому ж чоловік відмовляється від сексу і що з цим робити.

Чому чоловік не хоче близькості: причини

Багато жінок думають, що чоловіки постійно хочуть сексу і звикли займатися ним по кілька разів в день. Насправді це не зовсім так. Справа в тому, що навіть бажання сексу не завжди говорить про те, що є можливість їм зайнятися. Для багатьох чоловіків набагато простіше мастурбувати, ніж приступати до повноцінного статевого акту. Це пов'язано з тим, що він вимагає фізичних витрат, а також настрою та гарного самопочуття. Цього може і не бути. Саме тому, коли необхідна швидка сексуальна розрядка без сексу, чоловік може приступати до мастурбації.

Як не дивно, радимо вам не дозволяти чоловікові займатися цим самостійно, а допомогти йому. Як би дивно це не звучало, але апетит приходить в процесі їжі. Тобто чоловік може захотіти сексу, побачивши вас поруч в процесі цікавого і незвичайного заняття. Що ж стосується причин, по яких чоловік відмовляється від сексу, то тут не все однозначно. У більшості випадків причини психологічні, а не фізіологічних. Тобто проблеми зі здоров'ям дуже рідко стають причиною відмови від сексу.

Не хоче близькості

Причини відмови від інтимної близькості:

 • Втома. Якщо ваш чоловік дуже багато працює або тим більше є співвласником якого бізнесу, він може дуже сильно втомлюватися на роботі. Постійний стрес і втому позначаються на його фізичний стан і здоров'я. Тому по приходу додому йому природно не до сексу. У такому разі радимо вам відпочити, поїхати у відпустку, або попросити керівництво чоловіка взяти когось на роботу в якості помічника. Або знизити фізичне навантаження на роботі.
 • Чоловік постійно знаходиться в стані стресу. Дійсно зараз у багатьох дуже швидкий ритм життя, чоловіки не встигають не те, що займатися сексом, навіть висипатися. Саме тому постійне перенапруження на роботі позначається і на статевій сфері. Сексу просто не хочеться.  
 • З-за того, що чоловікам часто призначають антидепресанти для заспокоєння. Від таких ліків також пропадає бажання в сексі. Справа в тому, що заспокійливі ліки мають побічний ефект, і негативно позначаються на лібідо. Тобто вони можуть знижувати статевий потяг.
 • У такому разі необхідно відмовитися від прийому антидепресантів, і намагатися заспокоїтися іншими способами. Зараз, на жаль, не так багато способів розслабитися, але одним із самих доступних для всіх жителів є медитація і аутотренінг. Запишіться в якусь групу з медитації та йоги, це допоможе вам привести нерви в порядок.
Відмова від близькості

Чому чоловік не хоче займатися зі мною любов'ю?

Причини:

 • Відсутність сексу може критися в самій дружині. Можливо, після заміжжя, вона сильно змінилася, поправилася, перестала за собою стежити. На чоловіка дуже сильно впливає зовнішність жінки, тому якщо вона стає непривабливою, набувають повноту, то сексуальне бажання чоловіка пропадає. Він хоче сексу, але не зі своєю дружиною. У такому разі змінюватися доведеться безпосередньо дружині.
 • Необхідно записатися в тренажерний зал, відкоригувати своє харчування, схуднути. Також бажано придбати нові наряди і сексуальну білизну. Потрібно частіше хизуватися перед своїм чоловіком в красивому білизна. Викиньте всі засмальцьовані халати і придбайте сексуальні пеньюари.  
 • Жінка дуже сильно опікується свого чоловіка. Багато дівчат дійсно прагнуть стати для свого чоловіка своєрідною матір'ю або доглядальницею. Такого робити не можна, не варто носитися за ним з їжею, одягом, і шапкою. Чоловіки 30-40 років вже цілком здатні стежити за собою самостійно і вирішувати, чи хочуть вони надягати шапку чи ні. Тому постарайтеся бути не матусею для свого чоловіка, а дружиною і коханкою.
Відсутність сексу

Чоловік не хоче близькості через коханку

Ще одна причина, по якій чоловік часто відмовляється від сексу, це наявність коханки. Тут досить складна ситуація, у вас є можливість або розлучатися зі своїм коханим, або жити в ситуації, яка склалася. Самий правильний варіант, зробити так, щоб чоловік пішов від коханки. Однак зробити це буде досить складно. Необхідно змінитися, перестати вести себе як дівчисько, і більше часу приділяти своєму чоловікові.

У більшості випадків чоловіки йдуть до коханкам через відсутність нормального сексу. Трапляється парадокс, начебто дружина не проти сексу, але при цьому він стає сірим і буденним. Чоловіка це не влаштовує. Йому необхідні яскраві, нові враження, а також шалений секс і колишня пристрасть, яка спостерігалася в молодості. Чоловік дуже тонко відчуває наближення старості, тому не хоче витрачати час просто так. Вони хочуть відчувати і відчувати себе справжніми самцями і чоловіками. Саме тому і заводять коханок. Щоб чоловік пішов від коханки, необхідно дати йому такий секс, якого він хоче. 

Відмова від сексу

Чоловік мене не хоче — що робити?

Також чоловік часто відмовляє в сексі з причини того, що він йому не цікавий з точки зору буденності і повсякденності. Зараз інтернет рясніє різноманітними порно сайтами з цікавими роликами з різними позами, видами, варіантами сексу.

Поради:

 • Природно, зараз все досить відкрито, і чоловік може оцінити, яким чином можна займатися любов'ю. Якщо простий буденний секс його не влаштовує, він просто від нього відмовляється. В такому випадку вам доведеться взяти ініціативу в свої руки і урізноманітнити сексуальне життя.
 • Можете придбати нову сексуальну білизну, секс іграшки, і попросити чоловіка експериментувати в ліжку. Практично всі чоловіки погоджуються на подібні експерименти, бо справді їх цікавить яскравий, цікавий і незвичайний секс.
 • Можливо, якщо ви перетворите й різноманітите подружнє життя, чоловік буде хотіти вас набагато частіше. Щоб розбудити бажання свого чоловіка, зробіть секс незвичайним і яскравим . Тому постарайтеся відправити дитину до батькам, і зайняти вільний вечір сексом зі своїм чоловіком.
 • Для цього вам необхідно придбати нову білизну, приготувати романтичну вечерю. Після приходу чоловіка з роботи поговоріть про щось приємне і постарайтеся робити все не так, як зазвичай, займатися сексом не під ковдрою в темній кімнаті, а якось урізноманітнити.
 • Рятують ситуацію заняття сексом в громадських місцях і незвичайних позах. Постарайтеся бути спонтанною, цікавою. Багато чоловіки в захваті від сексу в туалеті якогось ресторану або на даху будинку. Також можна практикувати заняття любов'ю в парках.
 • Зверніть увагу, що краще це робити в нічний час, коли там ніхто не ходить. Буде дуже неприємно потрапити в незручну ситуацію, так як в парках вдень дуже часто гуляють школярі, а також власники собак зі своїми вихованцями.
Відмова від сексу з-за зради

Чоловік не хоче сексу: як розбудити бажання?

Проблеми зі здоров'ям. Незважаючи на те, що зараз дуже розвинена медицина, чоловіків, як і раніше, дуже складно затягнути до лікаря. Це пов'язано з тим, що представники сильної статі йдуть в лікарню тільки в тому випадку, якщо все зовсім погано. Тому, якщо ви помітили дивні зміни в поведінці, здоров'я вашого чоловіка, обов'язково запишіть його до лікаря і при необхідності сходіть разом з ним.

Поради:

 • Після 40 років в крові у чоловіків істотно знижується кількість тестостерону. З-за цього зменшується статевий потяг і лібідо. Основним способом його підвищити, є не тільки використання гормональних лікарських препаратів. Це зовсім не обов'язково. Підвищити рівень тестостерону можна за допомогою занять в тренажерному залі, а також здоровою їжею. Звичайно, немає необхідності тиснути на чоловіка і говорити про те, що він повинен сидіти на правильному харчуванні.
 • Переведіть всю сім'ю на правильне харчування, готуйте корисну їжу. Запишіться з чоловіком на якісь танці чи в тренажерний зал. Ви будете супутницею свого чоловіка, це дозволити йому набагато швидше звикнути до зміни способу життя. Всі ці заняття в тренажерному залі, зміна рівня живлення істотно позначаються на лібідо чоловіки. З-за того, що в крові знижується кількість шкідливого холестерину, підвищується лібідо, чоловік частіше хоче сексу.
 • Постарайтеся бути більш наполегливою. Дуже часто жінка чекає першого кроку від свого чоловіка. Насправді багато чоловіків мріють, щоб жінка керувала ситуацією, іноді проявляла ініціативу. Тобто спробуйте зацікавити свого чоловіка, показати, що він вам небайдужий, і ви дійсно хочете сексу. Тобто можете самостійно почати його роздягати або робити натяки, що хочете продовження вечора в більш інтимній обстановці.
 • Дуже часто відмовляються від сексу чоловіки з цукровим діабетом, які зловживають алкоголем, з проблемами в роботі щитовидної залози. Дуже погано позначається на лібідо і зайва вага. Тому дійсно, якщо ваш чоловік товстий, допоможіть йому схуднути. Поліпшення стану здоров'я, а також зниження ваги позитивно позначається на лібідо. Адже дійсно чоловікові з великою вагою дуже складно займатися сексом через погану фізичну форму.
 • У них дуже швидко настає задышка, і фрикції стають просто неможливими. Звичайно, в такому випадку жінка може взяти на себе провідну роль, і займатися сексом в позі наїзниці. Але все ж чоловік іноді хоче бути головними, домінувати в сексі, тому надайте йому таку можливість. 
Чоловік не хоче сексу

Чоловік не хоче сексу: поради психолога

Часто позначається на сексуальному бажанні і сприйняття жінки. Дуже часто у чоловіка втрачається бажання сексу з жінкою, з якою разом пережили пологи. Саме тому багато психологи радять не запрошувати чоловіка на партнерські пологи. Справа в тому, що чоловік може перестати сприймати свою жінку як сексуальний об'єкт.

Поради:

 • Крім того, небажання займатися сексом може бути пов'язано з дуже жорсткою хваткою жінки. Дуже часто такі жінки виховують своїх чоловіків, пояснюють їм, як себе вести, постійно пиляють. Чоловік втрачає інтерес до цієї жінки, так як він звик відчувати себе самцем і главою сім'ї, а не хлопчиком на побігеньках. Постарайтеся послабити свою хватку і знову стати жінкою, а не цербером у спідниці.
 • Дуже часто позначається на сексі фінансове становище чоловіка. Багато чоловіків можуть комплексувати з приводу того, що заробляють менше своєї жінки. Вони не відчувають себе годувальником, самцем. Спробуйте приховувати свої доходи, або ж всіляко працюйте над тим, щоб чоловік відчував себе повноцінним. Він голова сім'ї, заробляє більше, і ви сприймаєте його як господаря будинку.
 • Намагайтеся менше присвячувати чоловіка в те, як ви доглядаєте за собою. Немає необхідності розповідати йому про відвідування жіночого лікаря і в подробицях описувати ситуацію. Також не потрібно перед ним робити шугарінг, епіляцію, і всякі уходовые маніпуляції за тілом. Чоловік звик бачити кінцевий результат. Йому нема чого пхатися, як це все відбувається, завдяки чому вам вдається так добре виглядати. 
Відсутність сексу

Чоловіки — дуже тонкі і вразливі істоти, чуйно реагують на зміни в поведінці, а також зовнішності жінки. Щоб бути завжди бажаною, намагайтеся добре виглядати, і дозволяти чоловікові бути провідним у ваших стосунках.

ВІДЕО: Чоловік мене не хоче