Чоловік кохає мене, але живе з іншою — що робити? Чи варто вірити чоловікові, якщо він говорить, що любить, а живе з іншою?

Іноді бувають ситуації, коли зустрічаєшся з чоловіком, але він живе з іншою жінкою. Як зрозуміти, чи варто з ним зв'язуватися і чому він від неї не відходить? Про це розповість наша стаття.

Чому не варто заводити стосунки з одруженим чоловіком? Насамперед, такі відносини суперечать стереотипів і цінностей суспільства, та й до того ж таємні побачення нічого доброго не обіцяють. Поступово жінка відчуває себе самотньою і нікчемною. А це призводить до зовнішнього стресу. Більше того, немає гарантії, що ваш чоловік залишить свою дружину і піде, навіть незважаючи на те, що любить вас.

Варто починати стосунки, якщо він живе з іншою?

Він живе з іншою що робити?

Перш ніж починати стосунки з чоловіком, варто придивитися до нього. Якщо він одружений, то ви повинні розібратися, з серйозними чи намірами він до вас налаштований, або йому досить просто швидкого задоволення. Є наскільки категорій чоловіків, які складаються в неофіційному шлюбі:

Хороший чоловік з проблемною жінкою

Як правило, такі чоловіки хочуть свою сім'ю, і часто вони помиляються. В основному такі представники сильної статі живуть з примхливими панянками, які вічно чимось незадоволені. У такій родині немає місця ласки і добрими словами. Найчастіше в бік чоловіка летять докори.

Звичайно, довго в таких відносинах ніхто не витримає і чоловік вже перестане бачити спільне майбутнє, ось у цей момент він якраз і зверне увагу на інших жінок. Якщо вам попався один з чоловіків, то є всі шанси, що він до вас піде.

Просто покажіть йому свою любов, розуміння, ласку і так далі. Він обов'язково зрозуміє, що ви саме та єдина, яку він чекав.

Дружина «зіпсувала» чоловіка

Дружина зіпсувала чоловіка

Адекватні люди зазвичай намагаються уникати зламаних речей, яким потрібна для лагодження багато сил і грошей. З особистим життям зазвичай справи йдуть приблизно також. Люди намагаються уникати складних відносин і не хочуть ні під кого конкретно підлаштовуватися і міняти життєві принципи. Але як жінка може «зіпсувати» чоловіка?

Припустимо, вона багато працює і дозволяє своєму коханому проводити час вдома і виконує його примхи. Йому не треба працювати і він живе в своє задоволення. Або вона ніяк йому не перечить і не захищає себе у відповідь на грубе поводження. Це дозволяє чоловікові відчути, що йому можна все і не виключено, що з вами він поведе себе також. Це обумовлено тим, що у нього вже склалася думка, що жінка повинна містити, робити все, що він хоче і це правильно.

Такі чоловіки зазвичай всім задоволені і їм не потрібні офіційні відносини. Адже якщо раптом доведеться подати на розлучення, то доведеться втратити половину, а це зовсім невигідно. Так як штампу в паспорті немає, то і попиту з нього менше. Він може як завгодно маніпулювати дівчиною і навіть зневажливо ставитися, як до другосортного людині. З такими партнерами навіть не варто заводити ніяких відносин, тому що нічого хорошого від цього не буде.

Порочне чоловік

Порочне чоловік

Це якийсь серцеїд, який проходить по жіночих доль і після себе залишає порожнечу. Чоловік цього типу змушує жінок страждати, кидає їх і шукає нових жертв. Коли співмешканка йому набридне, то він стане шукати нову, щоб почати з нею ту ж гру. Переробляти такої людини немає сенсу, тому що ви тільки свої сили витратите, а він все одно піде.

Ще варто було б уточнити, як довго чоловік живе з іншою. Як показує статистика, 90% шлюбів укладаються вже через рік відносин, а решта вже пізніше. Звичайно, є і виключення, але така статистика дозволить зрозуміти, наскільки все серйозно у вашого коханого і тієї, з ким він живе. Якщо ще немає, то це не привід для переживань, а через 2-3 роки він навряд чи запропонує їй руку і серце.

Він любить мене, але живе з іншого — як бути?

На сьогоднішній день є таке поняття як полігамність. Воно передбачає наявність декількох партнерів, до яких ніякої емоційної прихильності немає. Іншими словами — тільки секс і не більше. А ось любити однаково двох жінок неможливо.

Любов припускає, що людина сама, за покликом серця і з задоволенням ставить чужі інтереси вище своїх. Мами дуже люблять дітей і незалежно від обставин намагаються їм готувати сніданок, робити уроки і так далі. Чоловік любить дружину, бо подивившись відео, намагається полагодити стару машинку для шиття. Бабуся любить онуків, тому намагається зекономити із пенсію і купити солодощів.

Любов не завжди є подвигом. Про неї не пишуть віршів або не показують у новинах. Як правило, вона проявляється в рутині, дрібних справах, а також незначних вчинках. Люблячі люди завжди намагаються стати предметом своїх почуттів і не розлучатися ні на хвилину.

Якщо чоловік стверджує, що любить двох, то навряд чи він хоче бути однаково з обома. Складно уявити, що він говорить обом жінкам одні і ті ж слова любові і дає клятви. Якщо б такі відносини були, то вони б як мінімум дивували, тому що це точно не повноцінна життя люблячих людей. Можливо, що чоловік каже, що любить жінок однаково, але в такому разі він обманює сам себе.

Чому він живе з іншою?

Не можна бути щасливою з тим, хто не знає навіть сам, що йому потрібно і живе в якомусь вигаданому світі. В основному освіта любовного трикутника є ініціативою самих чоловіків, причому в середньому віці, коли настає криза особистості. Як правило, конкретних меж такого віку немає і тому вважається, що якщо чоловік став вести себе не так, як раніше, то значить у нього криза.

Досвідчені чоловіки, які точно впевнені в собі і знають, ніж коштують, а також володіють прийомами зваблювання і шукають задоволення, можуть підкорити навіть найстійкіших. Не всі розглянуть за лестощами просту нудьгу і бажання отримати нові емоції і відчуття. Якщо ви і самі вірите в те, що чоловік вас любить, але від іншої йти не збирається, то ви брешете собі. Погодьтеся, всі ми швидко втрачаємо голову від пристрасних обіймів і палких зізнань.

Більшість жінок здається, вірить чоловікові, пишуть СМС із зізнаннями й постійно чекають дзвінка. Також прокидається надія, що він кине свою сім'ю, але час йде і нічого не змінюється. Так, можливо, коли дружина дізнається про зраду, то подасть на розлучення, але як показує практика, якщо подружжя вже багато років живуть разом, то простіше виявляється пробачити, ніж щось змінювати.

Однакової любові не буває, а от любити кожну по-своєму — цілком можливо. Адже люди можуть любити компот і газовану воду, капелюхи і кепки і так далі. Безперечно, кому-то для гармонії з собою потрібно більше одного партнера. У такому випадку важливо, щоб усім було комфортно. Не варто намагатися відвести коханого з родини, тому що так ви його можете втратити. Однак, якщо його все ж вигнали за зраду, то не варто втрачати голову, а краще подумати добре і на холодну голову.

Чи може чоловік любити двох жінок?

Це і правда те, про що ви так давно мріяли? Адже якщо чоловік зрадив з вами, то немає гарантій, що він також не знайде іншу. Тоді вже будуть обманювати вас. Подумайте про ситуації, оцініть цінності і взагалі коханого. Варто йому довіряти? Може краще повернути його в сім'ю і знайти іншого, неодруженого кандидата?

Незважаючи на все вищеописане, можуть відбуватися й інші ситуації, адже люди — це дуже складні свідомості і часто непередбачувані. Іноді коханка роками не може зрозуміти, чому чоловік не йде від дружини, але і їй не дає життя. А буває, що через якийсь час чоловік все ж визначається з вибором. Може йому вже під 50, а ви ще молоді, і він іде до вас, тому що ви значно молодший.

Так, попереду у вас може скластися сім'я, ви будете задоволені тим, що добилися свого. Але тільки врахуйте, що ваш чоловік вже немолодий і рано чи пізно він постаріє, а ви ще будете у відмінній формі.

Проблеми зі здоров'ям зруйнують всю романтику і пристрасть. У вашій душі з'являться нові почуття і це буде не любов, а смуток. Тоді вже переможцем стане колишня дружина, якій не доведеться бути доглядальницею старіючому чоловікові.

Так що, якщо чоловік каже, що любить вас, але при цьому живе з іншою, то не поспішайте супроводжувати його. Краще знайдіть вільного кавалера, для якого ви будете єдиною і не буде проблем від минулого шлюбу. Не варто мучитися від нерозділеного кохання, ревнощів і так далі. Краще думайте позитивно і ви обов'язково зустрінете свою половинку.

Відео: Стосунки на відстані! Можливі? Стосунки чоловіка і жінки | Ярослав Самойлов