Як змусити або просити коханця дарувати подарунки? Чому коханець не дарує подарунків або перестав дарувати: консультація психолога

Способи змусити чоловіка дарувати подарунки.

Любов – найсильніше почуття, яке складно контролювати. Але ось слово «коханці», чомусь сприймається пішло. Зазвичай це пов'язано з тим, що один або обидва партнери вже зв'язані узами шлюбу.

Чому коханці дарують подарунки або повинні дарувати подарунки?

Багато жінок, починаючи подібні відносини, на що розраховують. Причин зав'язувати такі дивні відносини досить багато. Ось основні з них:

 • Брак сексу. Найчастіше в ролі коханців дві людини з кільцями на пальцях. Відносини з подружжям стали нудними, а секс не таким частим і яскравим.
 • Бажання отримувати подарунки. Багато жінок шукають зовсім не коханця, а покровителя, який буде забезпечувати їх і дарувати дорогі подарунки. Зазвичай, у ролі коханок молоді та незаміжні дівчата. Коханець навпаки – одружений і забезпечений.
 • Недолік емоцій і уваги. У цьому випадку жінці просто недостатньо уваги і сімейне життя їй здається нудною. Зазвичай у такої жінки постійно зайнятий чоловік або домашній тиран. Вона шукає коханця захисника і хоче ласки.

Якщо ви завели відносини з-за нестачі сексу і уваги, то подарунки, швидше за все, вам не цікаві. Але багато жінок вважають, що коханці чоловіка таки повинні дарувати подарунки.

Причини, по яким коханці дарують подарунки:

 • Подяку жінці за секс
 • Можливість показати партнерці, що вона дуже цінна і чоловік дорожить своєю жінкою
 • Бажання прив'язати жінку до себе

Взагалі, кожні відносини унікальні і заміжні жінки, у яких є стосунки на стороні, не поспішають приймати цінні подарунки, так як чоловікові доведеться пояснювати, звідки шуба або золоті прикраси.

коханці дарують подарунки

Чому коханець не дарує подарунків: консультація психолога

Взагалі існує безліч пояснень того, чому чоловік не дарує подарунків. Найпростіше – відсутність фінансів. Це трапляється в тому випадку, якщо чоловік одружений і заробляє не дуже багато. Відповідно всі гроші йдуть у сім'ю, а на коханку просто не залишається.

Причини, по яким коханець не дарує подарунків:

 • Не вважає за потрібне. Існують чоловіки, які вважають, що платити за секс немає необхідності, так як жінка теж отримує задоволення.
 • У коханця немає щодо вас далекосяжних планів. Це відбувається в тому випадку, якщо чоловік не планує з вами довго зустрічатися. Можливо, ви його не зовсім влаштовуєте як жінка, але поки іншої немає.
 • Жадібність. Є серед забезпечених чоловіків такі, яких дуже важко «розкрутити» на подарунки. Чоловік просто скупий і не бажає витрачати на вас гроші.
коханці дарують подарунки

Коханець перестав дарувати подарунки: консультація психолога

Трапляється так, що на самому початку відносин, чоловік проявляє знаки уваги і дарує презенти. Але з часом ви приймаєте подарунки все рідше.

Причини, по яких чоловік перестає дарувати подарунки:

 • Розслабляється. Тобто він отримав те, що хотів і розслабився. Він вважає, що його коханка нікуди не дінеться, так як він її здобув.
 • Фінансові труднощі. Прислухайтеся до свого чоловіка, можливо у нього проблеми в бізнесі або на роботі. Таке теж часто трапляється. Як тільки справи підуть вгору, чоловік знову закидає вас подарунками.
 • Жінка не вміє приймати подарунки. Зазвичай це трапляється, якщо презент не дуже дорогий або очікувалося щось інше. Тобто жінка своїми емоціями показала невдоволення, що дуже засмутило чоловіка.
 • Не вміння формулювати свої бажання. Найчастіше, коли чоловік питає, що подарувати? Жінка скромно відповідає: «нічого». Чоловіки не розуміють натяків, їм потрібно говорити прямо.
Подарунок коханці

Як змусити або просити коханця дарувати подарунки?

Досить правильно попросити, в цьому і полягає основна складність. Тому що ми незалежні і сильні жінки, як це принижуватися і просити? А спробуйте не принижуватися, а просити як діти, і адже дуже складно відмовити малюкам.

Способи змусити чоловіка дарувати подарунки:

 • Попросити. Тільки не потрібно вимагати і вимагати. Після сексу можна натякнути, що хочете золоте колечко, або сумка вже стара, потрібна нова. Правда, деякі чоловіки не сприймають таких натяків потрібно просто сказати «подаруй мені, будь ласка, колечко». І обов'язково опишіть, як воно буде виблискувати на пальці, і радувати вас.
 • Показати що ви засмучені. Придумайте історію, в якій ваш чоловік не захотів купувати вам нову шубу або чобітки. А вам дуже хочеться, і більше тисніть на жалість. І як би ця покупка ощасливила вас. Коханець обов'язково захоче бути краще, ніж ваш чоловік.
 • Приймаючи подарунки, зображайте захват. Обов'язково радійте і хваліть коханця. Кажете, що метали про такий подарунок і як вам доріг чоловік. Партнер захоче вас частіше радувати презентами, для того щоб отримати порцію позитивних емоцій.
змусити або просити коханця дарувати подарунки

Як зробити, щоб коханець дарував дорогі подарунки?

 • Часто радьтеся з ним. Чоловіки часто не впевнені в своєму смаку, вони можуть сумніватися, що подарунок сподобається. Саме тому часто питайте, яку сукню вам купити і щоб він хотів побачити на вас наступного разу. Тільки ні в якому разі не робіть це для нього, купуйте те, що вам потрібно, але і питайте ради.
 • Захоплюйтеся подарунками. Обов'язково час від часу одягайте те, що вам подарував коханець. Наприклад, браслет. І кажете, що пам'ятаєте той день, в який вам чоловік підніс прикраса. І що для вас цей браслет тепер як талісман і ви його обожнюєте.
 • Дякуйте його часто. Навіть за дрібниці дякуйте. Купив йогурт – хваліть, а про кільце взагалі окрема розмова. Ви повинні часто дякувати і говорити про цінності подарунків.
 • Самі даруєте подарунки. Необов'язково це будуть дорогі презенти. Нехай це буде якась дрібниця.
коханець дарував дорогі подарунки

Змова, щоб коханець дарував подарунки

Існує безліч замовлянь і молитов, щоб коханець почав дарувати подарунки. Всі вони відносяться до білої магії і не викликають негативних наслідків.

Етапи проведення обряду:

 • Візьміть гілочку хмелю і сховайте її за пазухою. Цю гілку потрібно попередньо заговорити.
 • Походіть навколо коханця. Звичайно, не в кожному місті можна знайти хміль. В такому випадку підійде омела, вона продається в магазинах флористики і використовується для прикраси букетів.
 • Після цього сховайте гілочку і зберігайте її будинку.

Слова змови гілочки хмелю:

«Вився ти, обвивался, з жердиною своїм не розлучався, до жердини своєму притискався. Нехай раб божий (ім'я чоловіка) не горнеться, грошей мені своїх не шкодує, пестить мене і плекає. Як мати не шкодує дочки ні хліба, ні парчі, раб Божий (ім'я чоловіка) все мені на стіл мечі. Неси, як носить у гніздо птиця-мати все, що зуміє купити і дістати. Хміль-батюшка, земля-матінка голову йому за хмелі, серце йому розпали. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Змова, щоб коханець дарував подарунки

Як бачите, у більшості випадків жінка сама винна, що коханець не дарує подарунків. Але якщо вам попався жадібний чоловік, не тіште себе ілюзіями, шукайте більш щедрого партнера.

ВІДЕО: Як змусити коханця дарувати подарунки?