Чому красиві дівчата самотні і що з цим робити? Як познайомитися з чоловіком, якщо ти красива і самотня?

Нерідко буває так, що начебто дівчина і красива, але самотня. Чому так відбувається і як знайти чоловіка? Давайте дізнаємося.

Кожна красуня чекає свого принца і це постійно використовують мультиплікатори та режисери фільмів. Ось тільки не все так гладко, і красивим дівчатам, навпаки, живеться не так легко. Чому ж це відбувається? Чому красиві дівчата всім подобаються, але знайомитися з ними ніхто не поспішає?

Чому красиві дівчата самотні: причини

Красива дівчина

Існує декілька поширених причин, чому красиві дівчата можуть залишатися самотніми довгий час.

  • Красива, значить не самотня

У нашому суспільстві побутує думка, що красиві дівчата ну ніяк не можуть бути одні. Швидше за все, вони мають багато коханців або у них багатий чоловік. Та й взагалі ви її недостойні. Так навіщо ж намагатися завести знайомство?

Тут важливо розуміти, що навіть якщо з вигляду чоловік дуже сильний і впевнений в собі, то внутрішньо він боїться. Відмова жінки завжди боляче б'є по самолюбству. З простою дівчиною знайомитися легше, або дочекатися прояву ініціативи. Чоловіки прості і їх розум не настільки складний, як жіночий. Вони завжди шукають більш простий шлях.

  • Завищені вимоги

Як показали дослідження, ті жінки, хто знає собі ціну, намагаються бути незалежними в будь-яких відносинах. У них часто змінюються партнери і вони не готові йти на поступки. Їм важко мати, що їсти. Вони постійно думають, не продешевили» вони, гідний їх чоловік поруч чи є ще краще?

Тут проявляється перфекціонізм, який не дозволяє чоловікові бути хоч в чомусь не ідеальним.

  • Інтелект — це зброя
Розумна дівчина

Краса і розум дуже часто поєднуються в наш час, але чоловіки дотримуються іншої думки і вважають, що якщо красива, значить, дурна. Навіщо такій жінці думати? Адже у неї отже все чудово виходить, їй все йде в руки за гарні очі.

Відповідно, такий підхід дуже не подобається жінкам. У результаті вони намагаються довести, що вони зовсім не дурні і активно розвивають свій внутрішній світ. Це, звичайно, добре, але тільки чоловіки відразу бачать, що на прості теми не поспілкуватися. Так що не варто дивуватися, що у вас немає шанувальників. Будьте простіше і люди до вас потягнуться.

  • Агресивна сексуальність

Що покажеш, то і притягнеш. Зовнішність говорить про багато що і по ній ми визначаємо людину на перший погляд. Якщо жінка виглядає зухвало — носить величезні підбори, глибокі декольте, фарбує губи червоним, то за нею будуть хоч натовпи чоловіків. Ось тільки їм потрібні будуть далеко не відносини. І справа навіть не в тому, що вони всі однакові. Просто ви своїм виглядом показуючи, що ви нібито можете дати. Адже в тютюновій лавці ніхто питати хліб не стане. Ось і тут та ж ситуація.

  • Незнання психології чоловіків
Чоловіча психологія

В даному випадку ми говоримо не про те, щоб маніпулювати, а просто про психології. Так, безперечно, краса — це завжди приємно для очей, але тільки і взаємодія є важливим.

Жінка буде виглядати відштовхуюче, якщо буде намагатися стати конкурентом чоловікові, проявляти холодність, важкий характер і так далі.

Сильним чоловікам не потрібні такі відносини, де жінка постійно щось доводить і забирає енергію. Це набагато важливіше красивого тіла.

Та незважаючи на все, гарну зовнішність можна вважати даром, яким просто треба грамотно користуватися. Кожен інструмент, якщо його не контролювати, може доставити масу проблем.

Як правильно вести себе красивим дівчатам для знайомства?

Якщо ви красива та розумна, а так і є, то вам не варто вести себе дуже зухвало і зверхньо. Як ми вже говорили, будьте простіше, а ще дотримуйте кілька рекомендацій:

  • Знайомтеся самі
Знайомся першої

Не хочуть чоловіки підходити до вас? Зробіть це самі. Не бійтеся бути ініціативною, ви ж впевнені в собі. Це ваше життя і ніхто в ній вам не начальник. Не треба чекати, поки до вас хтось підійде. Так, вам страшно, але ж у вас гарна зовнішність, яка не дозволить отримати відмову. Ви будете здивовані, але виявляється, що багато чоловіки будуть не особливо проти.

Відкрийтесь світу і не бійтеся дивитися в очі. Усмішка повинна бути на вашому обличчі незважаючи ні на що — напишіть в інтернеті, підійдіть на заході, передайте записку з офіціантом. Не варто чекати дива, робіть його самі!

  • Якщо у вашому оточенні немає хороших чоловіків, то варто його змінити

Можливо, що біля вас і правда немає гідного кандидата. Де ви буваєте у вільний час? Ви ж не хочете знайти любов в кафетерії? Частіше ходіть в ресторани на бізнес-ланчі, там завжди багато хороших чоловіків, а якщо ви живете в маленькому місті, то чому б не відправитися в мегаполіс? Відвідуйте цікаві місця, заходи і ви обов'язково кого-небудь зустрінете.

  • Не бійтеся виглядати нерозумно

Так, чоловікам подобаються розумні жінки, але і вони втомлюються від серйозних розмов. Навіть світовим лідерам потрібна розрядка. Так, ви можете бути впевненою в собі і кращою на роботі, але не варто робити з побачення незрозуміло що. Говоріть про все відверненому і не бійтеся сказати дурість, вам це тільки на користь.

  • Ви любите бути в центрі уваги? Змініть позицію
У центрі уваги

Якщо вам хочеться залучити гідного чоловіка і побудувати з ним серйозні стосунки, то образ повинен бути м'який і жіночний. Так, знайомитися ви будете менше, але ж якість важливіша, ніж кількість.

Можна спробувати на листку паперу розписати образ чоловіка, якого вам хочеться зустріти. Після цього, опишіть його ідеальну жінку — яка вона повинна бути, як себе вести, як виглядати і так далі? Погодьтеся, серйозного чоловіка навряд чи потрібна буде лялька як з обкладинки. Для життя завжди шукають більш прості варіанти і менш помітні.

Ще варто було б вивчити чоловічу психологію і навчитися розуміти протилежну стать. Так, це складно, але зате ви точно будете знати, щасливий з вами чоловік і як себе з ним вести, щоб йому ніколи не було з вами погано.

Відео: Чому красиві дівчата самотні? Денис Борисов