Що таке камифубуки для нігтів? Огляд популярних камифубики для нігтів на Алиэкспресс. Опаловий дизайн нігтів з камифубуки

Дизайн нігтів з камифубуки.

Існує маса способів задекорувати нігті. Не так давно з'явився опал дизайн і різноманітні імітації натуральних каменів на нігтях. Тому багато майстрів манікюру придбали цікаві, незвичайні матеріали для дизайну. У цій статті ми розповімо про камифубуки і як ними працювати.

Що таке камифубуки для нігтів і як ними користуватися?

Насправді камифубуки являють собою конфетті з блискучою, щільної фольги. Вони можуть бути різних кольорів, матовими, блискучими, причому форма необов'язково кругла. А може бути у вигляді сердечок, зірочок, різних форм та розмірів. Основна перевага камифубуки в тому, що можна створити цікавий, незвичайний дизайн за короткий період часу. Існує маса способів використання камифубуки.

Інструкція по використанню камифубуки:

 • Здійснюється підготовка нігтьової пластини. Для цього видаляється птеригий, суха шкіра, шліфуються кутикула за допомогою фрези. Далі, прибирається глянець з нігтика, покривається дегідратором, праймером, дуже тонким шаром втирається база і висушується в лампі.
 • Нігтики перекриваються однотонним квітником щільним шаром, щоб не було просвітів. Далі наноситься на нігті знову тонкий шар бази і не вислуховується в лампі. Безпосередньо на неї розкладаються камифубуки. Це можна робити в різному порядку.
 • Після того, як ви розкладіть конфетті або зірочки, сердечка на нігтях, в такій послідовності, як вам подобається, потрібно висушити все лампі. Таким чином камифубуки приклеїться до поверхні нігтя. Але справа в тому, що дизайн буде опуклим і чіплятися за все підряд. Відповідно необхідно вирівняти поверхню нігтика, повністю запечатати дизайн.
 • Для цієї мети краще всього скористатися або дуже густий каучукової базою або ж звичайним скульптурним гелем, який наноситься пензлем до повного перекриття конфетті. Щоб не було ніяких стирчать кінчиків. Після цього все перекривається тонким шаром фінішу і висушується в лампі.

Варіанти розкладки камифубуки

Існує кілька способів створити дизайн за допомогою камифубуки.

Варіанти:

 • Розташувати рівномірно на нігтях в різному порядку, різних кольорів і розмірів. Вийде рівномірний і симпатичний дизайн, який просто перекривається щільним топом або конструирующим гелем.
 • Існує більш цікавий спосіб застосування конфетті, так званий метод розтяжки, коли основна маса конфетті розташована біля кутикули, і поступово кількість камифубиков і їх розмір зменшується ближче до вільного краю.
 • Зазвичай в упаковці продається кілька різновидів, різних розмірів. Вони можуть бути як матовим, так і блискучими. Різноманітність розмірів і кольорів в баночці дозволяє експериментувати необмежену кількість разів.
 • Найцікавіше, що великі камифубуки круглої форми можна використовувати під дизайн для виконання рідких каменів.
 • Камифубуки можна також використовувати замість страз, для того щоб створювати красиві композиції. Основна перевага камифубуки в тому, що вони плоскі, відповідно набагато простіше залити топом, закріпити, щоб вони не ушкоджувалися під час шкарпетки.
 • Опаловий дизайн зараз дуже популярний серед клієнтів майстрів манікюру, він є молодіжним, цікавим.
Конфетті

Популярні камифубуки для нігтів на Алиэкспресс: огляд

На AliExpress продається величезна кількість камифубуки. Вони відрізняються за розмірами, формою, забарвленням. Найбільш поширеними є різнокольорові камифубуки в баночці у вигляді гуртків різного розміру і квітів. Вони можуть бути блискучими, матовими. Радимо придбати баночку таких камифубуки, тому що з їх допомогою можна створити величезну кількість дизайнів, задекорувати нігті незвичайним чином. Як не можна до речі буде баночка популярних зараз прозорих Rainbow камифубуки, які використовуються для дизайну нігтів в техніці опала.

Каталог камифубуки на Алиэкспресс можна знайти тут.

Огляд камифубуки для нігтів:

 • Набори в коробці різних кольорів і розмірів, форми — це конфетті, тобто кружечки. Дуже хороший стартовий набір для майстра манікюру.

  Набір
 • Камифубуки зірочки, сердечка, прозорі з райдужним блиском. Саме ці камифубуки використовуються для створення опала на нігтях.

  Зірочки
 • Голографічні камифубуки. Являють собою не що інше, як конфетті сріблястого кольору з різними відливами і блискітками. Симпатично виглядають на чорній підкладці.

  Голограма
 • Камифубуки трикутники. Зараз також такого роду дизайн дуже популярний серед клієнтів майстрів манікюру та педикюру. Тому як з їх допомогою можна створити геометричний дизайн, якій дуже модний в цьому році.

  Камифубуки

Дизайн нігтів з камифубуки: інструкція, фото

Інструкція зі створення об'ємного дизайну з камифубуки:

 • Для цього необхідно виконати всю підготовку нігтя і нанести 2 шари квітника. Після цього він прикривається тонким шаром бази, і в центрі, в іншому куточку нігтика, викладається камифубуки.
 • Конфетті потрібно приклеїти на нігті, висушити в лампі. Таким чином, база висохне, дизайн приклеїться. Намагайтеся максимально розрівнювати на нігтях, щоб ніякі шматочки не стирчали.
 • Тепер можна приступати безпосередньо до створення самого обсягу. Для цього необхідно взяти тонку кисть і набрати на неї невелику кількість гелю, круговими рухами наноситься крапля, яка повинна бути за формою така ж, як і камифубуки на нігті. Після того як ви рівномірно розподіліть гель, необхідно опустити нігтики вниз, для того щоб крапля витягнулася й стала круглою.
 • Сушиться в лампі, після чого по периметру рідкого каменю наноситься топ і приклеюються бульонки або ж дрібні стрази. Всі висушується в лампі, перекривається топом. Це самий простий дизайн нігтів, який зможе виконати навіть новачок.
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн

Як бачите, з використанням цих простих виробів для дизайну, можна створити цікавий незвичайний манікюр, який не схожий один на одного. Нерідко камифубуки з'єднують з промальовуванням, можна комбінувати зі стразами і литтям. Все залежить від вашої фантазії, художніх умінь. Радимо придбати коробочку камифубуки, вона вам стане в нагоді в тому випадку, коли необхідно зробити дизайн нігтів, але при цьому вільному часу зовсім небагато.

ВІДЕО: Камифубуки