Як скасувати і видалити замовлення на сайті Вайлдберриз? Чи можна змінити замовлення на Вайлдберриз?

Якщо ви вирішили відмовитися від замовлення на Вайлдберриз, зробити це просто. Читайте статтю, щоб дізнатися необхідну інформацію.

Багато модники і модниці знають про інтернет-магазин Вайлдберриз. Тут можна замовити одяг і взуття для дітей, жінок і чоловіків, а також спортивні товари, побутову техніку і електроніку, телефони, іграшки та багато іншого.

 • Часто при покупці речей в інтернеті буває так, що потрібно скасувати замовлення. Наприклад, ви передумали купувати якісь з речей, або з'явилися непередбачені обставини і не вийде забрати посилку в пункті самовивозу.
 • Як змінити або скасувати замовлення, читайте в цій статті.
 • Якщо ви ще не зареєстровані на цьому сайті, але хочете зануритися в світ шопінгу з Вайлдберриз, прочитайте статтю, як правильно створити акаунт в цьому магазині.

Чи можна змінити замовлення на Вайлдберриз?

Чи можна змінити замовлення на Вайлдберриз?

В одному пункті доставки може бути об'єднано всі ваші замовлені товари або замовлення. У цьому випадку, доставка зазвичай оформляється на один день і час і по одному адресату. Але покупець може видалити один або кілька товарів, але якщо замовлення перебуває в статусі «Резервування». Виконайте наступні дії:

 • Відкрийте вкладку в ЛК «Мої доставки». Натисніть на відповідну доставку.
 • Вкажіть галочкою ті позиції, які потрібно прибрати.
 • Натисніть кнопку «Видалення замовлення».
Чи можна змінити або видалити замовлення на Вайлдберриз?

Потім у вікні з додатковою інформацією виконайте наступне:

 • Якщо гроші за обрані вироби були внесені, тоді відкриється вікно з вибором способу повернення грошей. Крім цього ви побачите інформацію про те, чи вплине на видалення викупної відсоток.
 • Якщо ви ще не вносили грошові кошти за вибрані речі, тоді перед вами відкриється запис про те, що скасування не вплине на викупної відсоток. Вам потрібно тільки натиснути, ви відмовляєтеся від товару — «так» або «ні».
Чи можна змінити замовлення на Вайлдберриз? Натисніть кнопку Так або Ні
Чи можна змінити замовлення на Вайлдберриз? Виберіть і натисніть потрібну кнопку

Тепер вибрані і відмічені галочкою товари будуть скасовані, і їх позиція зникне з Доставки. Статус цього замовлення також зміниться, ви побачите навпроти нього напис «Скасувати».

Будьте уважні: Скасування будь-якої обраної і вже сплаченої речі або цілого замовлення, впливає на відсоток викупу.

Як скасувати замовлення на Вайлдберриз?

Як скасувати замовлення на Вайлдберриз?

Скасувати не одну позицію, а весь замовлення можна. Алгоритм дій буде схожий на зміну замовлення. Як скасувати замовлення на Вайлдберриз? Дотримуйтесь такої інструкції:

 • Зайдіть в свій аккаунт.
 • Знайдіть вкладку «Доставки», і натисніть на неї. Відмовитися від доставки ви зможете при будь-якому статусі.
 • Виберіть замовлення, відзначивши галочкою. Якщо товар перебуває у «Резерві», тоді поставте галочку біля запису «Виділити все».
 • Натисніть кнопку «Видалити».
Як скасувати замовлення на Вайлдберриз? Натисніть Видалити
Як скасувати або видалити замовлення на Вайлдберриз?

Якщо ви вже заплатили за замовлення, тоді на сторінці з'явиться інформація про те, що видалення товару з доставки вплине на величину выкупного відсотка. Потім вам потрібно подумати, відкидаєте ви доставку чи ні, чи готові ви до того, що величина відсотка викупу буде менше. Натисніть «Так» або «Ні». Скасований замовлення зникне з меню розділу «Доставки», а статус зміниться на «Повернення товару на склад».

Як видалити замовлення на сайті Вайлдберриз?

Як видалити замовлення на сайті Вайлдберриз?

Якщо ви передумали купувати товар, не варто турбуватися, так як у Вайлдберриз на цей випадок передбачено видалення замовлення. Як видалити замовлення на сайті Вайлдберриз? Алгоритм дій буде такою ж, як при скасуванні замовлення:

 • Зайдіть в свій аккаунт, потім в розділ з доставками.
 • Відзначте замовлення та натисніть Видалення.
 • Якщо ви хочете прибрати передплачений замовлення, тоді ви втратите величиною відсотка викупу. Якщо ви оплату не виробляли, тоді скасування не вплине на цю величину.
 • Віддалений замовлення зникне з рядка Мої доставки.

В інтернет-магазині Вайлдберриз передбачено і зроблено все для зручності покупців. Вирішили скасувати або видалити замовлення? Проробіть певний алгоритм дій — це просто і швидко.

Відео: Інтернет-магазин Wildberries: Шопінг за Вашою адресою