Куди сипати порошок, відбілювач, кондиціонер в пральній машині: відсік для порошку, позначення відсіків, фото. Для чого три відсіки в пральній машині автомат? Як правильно заправити пральну машину порошком?

Відсіки в пральній машині: їх призначення, відмінності і позначення. Який засіб і куди необхідно засипати в пральній машині? Чи можна засипати порошок безпосередньо в барабан пральної машинки?

Автоматична пральна машинка — це, мабуть, самий корисний винахід за версією жінок всієї планети. Подібний пристрій дозволяє економити купу часу і сил. До того ж, воно береже ніжну шкіру жіночих рук, а також захищає її від згубного впливу води та хімічних засобів. Здавалося б, немає нічого простіше, ніж закинути білизну в машину і запустити її хід.

Але не все так просто. У багатьох господинь досить часто виникають складнощі з хитромудрими відсіками для пральних засобів. Не дивлячись на те, що їх всього три (а часом і 2), жінки бояться нашкодити своїй новій помічниці, і не ризикують їх використовувати по повній. Дана стаття спробує виправити ситуацію і допомогти нашим милим дамам у вирішенні їх проблем.

Для чого три відсіки в пральній машині автомат і їх позначення?

Для чого в пральній машинці служить кожен відсік?

У стандартній автоматичній пральній машинці існує три відсіки. Кожен з них для простоти використання і ідентифікації позначений спеціальними символами:

 • Буквою або цифрою I позначають відсік для порошку, використовуваного при попередній пранні. У деяких машинах відсутній даний режим, тому і такого відділення немає.
 • Буквою або цифрою II маркують відсік, в який необхідно засипати пральний засіб для основного прання.
 • Зірочка або квіточка позначають відділення для затоки засоби для полоскання (кондиціонера або ополіскувача).
Як позначають кожен з відсіків в пральній машинці?

При збігу обставин, коли позначення з якихось причин стали невидимими, визначити призначення відсіку можна за його габаритами.

 • Найменший відділ призначений для кондиціонера/ополіскувача.
 • Другий за величиною відсік використовується при режимі попереднього прання.
 • У саме велике відділення необхідно засипати засіб для основного прання.

Ще одним лайфхаком з пошуку відсіку для основного прання є запуск машинки без порошку. Під час запуску необхідно відкрити шухлядку з відсіками і дочекатися заливання води. Першою вода проникне в відділення для основного прання.

Куди сипати порошок, відбілювач, кондиціонер в пральній машині: відсіки

В які відсіки пральної машини порошок засипається, кондиціонер, відбілювач для білизни?
 • Порошок для прання поміщається в саме велике відділення, маркируемое буквою або цифрою II.
 • Порошок для попереднього прання необхідно розподіляти в середній відсік з буквою А і цифрою I.
 • Кондиціонер варто заливати лише в самий маленький відсік, позначений зірочкою або квіточкою. До того ж, заливати подібне засіб можна не тільки перед початком прання, але і в її процесі. При цьому, основним завданням є заливка кондиціонера до початку полоскання білизни.
 • Відбілювач, захисні засоби для машинки від накипу, плямовивідник або підсилювач порошку необхідно засипати у відсік для основного прання.

Важливо! Якщо переплутати відсіки та засипати засоби для прання неправильно, можна витратити купу часу і коштів марно, так як результат навряд чи буде задовільним. Також можна засипати такі агресивні засоби, як відбілювач або плямовивідник, відсік для ополаскивающих коштів.

Можна сипати порошок в барабан пральної машини?

Чи можна засипати порошок безпосередньо в барабан пральної машинки?

Переваги

 • При прямій закладці порошку в барабан помічається істотна економія бюджету — порошку можна використовувати набагато менше.
 • Полоскання проходить більш ефективно, так як порошок виполіскується прямо з барабана. При завантаженні порошку з відсіку машинки існує ймовірність його налипання на внутрішні деталі машинки і проникнення його частинок до білизни під час полоскання.
 • Можна застосовувати цей метод при поломці відсіку для порошку.
 • Дуже добре зарекомендували себе такі спеціальні засоби для прання, як капсули і гелі. Згідно з інструкцією їх необхідно завантажувати безпосередньо в барабан перед пранням.
Плюси і мінуси засипання порошку при пранні безпосередньо в барабан машинки

Недоліки

 • При завантаженні порошку в барабан безпосередньо бажано запускати більш тривалий режим прання при високих температурах (понад 40 градусів) для того, щоб порошок повністю розчинився. Справа в тому, що при непрямій завантаженні перед попаданням в барабан порошок додатково розчиняється.
 • Попереднє звільнення барабана від води перед пранням може вимити велику кількість порошку. Для того щоб цього не сталося, краще всього використовувати спеціальні ємності для порошку, що продаються в магазинах.
 • При прямій засипання порошку в барабан виключається можливість попереднього прання. Цей режим стає недоступним, а засипати порошок безпосередньо в барабан після попереднього прання не можна.
 • Якщо в машинці поламаний відсік для пральних засобів, то засипати порошок безпосередньо ще можна, а от використовувати кондиціонер або ополіскувач не буде можливості, так як такі кошти використовуються у пранні лише на етапі полоскання.
 • Пряме завантаження порошку виключає можливість використання відбілювачів і плямовивідників, так як їх дуже небезпечно засипати безпосередньо.

Дорогі наші читачі, сподіваємося на те, що тепер ви, відкривши ящик пральної машинки для порошку, не будете ставати в ступор, а швидко розберетеся з тим, що і куди необхідно засипати.

Куди необхідно засипати порошок в пральній машині: Відео