Як прикрасити ялинку своїми руками вдома, в дитячому садку, школі, на роботі в 2019-2020 році в білому, червоному, синьому, золотом, рожевому, фіолетовому, бірюзовому кольорі, в двох кольорах: ідеї, поради, послідовність, фото. Яким кольором прикрашають я

Прикраса для новорічної ялинки повинно бути стильним, красивим і модним. Читайте в статті, як можна прикрасити ялинку в цьому році.

Зміст

Ялинка — символ Нового року. Без неї атмосфера свята буде незавершеною. Аромат хвої, яскравий зовнішній вигляд, запах мандаринів і різнокольорові вогники — все це навіює відповідний настрій — веселощів і радості.

 • Ретельно підходите до вибору ялинки: її голки не повинні бути пожовклими і занадто замятыми.
 • Якщо ви вирішили прикрасити будинок штучною ялинкою, тоді ми розповімо, як її розпушити будинку.
 • Також з цієї статті ви дізнаєтеся, яким кольором слід прикрашати ялинку на рік Щура в одному кольорі або різнокольоровими гірляндами і кулями.

Яким кольором прикрашають новорічну ялинку в 2019-2020 році Щура?

2020 рік — рік Білої Металевої Щури. Це тварина дуже добродушна і веселе, миле і привітний до людей. Білий колір повинен бути у святковому вбранні, в інтер'єрі, і, звичайно ж, у ялинкових прикрасах. Яким кольором прикрашають новорічну ялинку в 2020 році Щура? Можна використовувати такі відтінки:

 • райдужні
 • сріблясті
 • золоті
 • рожеві
 • жовті
 • біло-сріблясті
 • біло-золотисті

В 2019-2020 році модно прикрашати ялинку в білому і райдужних кольорах. Наприклад, розділіть лісову «красуню» на секції, і кожну з них прикрасьте своїм кольором: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий. Можна не використовувати один або два кольори веселки, ялинка все одно вийде стильною і оформленої за правилами Нового року. Нижче ви знайдете поради, як прикрасити лісову «красуню» у інших кольорах — в одному або в поєднанні декількох відтінків.

Куди правильно поставити новорічну ялинку з Фен-Шуй?

Лісова хвойна красуня в квартирі або будинку повинна бути встановлена згідно з компасом Фен-Шуй. Кожен кут нашого житла символізує конкретний сектор, і якщо його правильно активізувати, то можна залучити гроші, любов або інші блага. Отже, куди правильно поставити новорічну ялинку з Фен-Шуй? Відлік робіть від входу в одне окреме приміщення, тобто ви повинні стати обличчям у бік входу в кімнату. Встановлюйте ялинку так, якщо вам важливо залучити:

 • Любов — дальній кут з правого боку. Встановлена ялина в цьому місці допоможе привнести у ваше життя любов і зробити інтим яскравим і насиченим. Нарядите гілки блискучими кулями і парними предметами, що висять поруч шишками, кульками, фігурками тварин і іншими прикрасами.
 • Фінансове благополуччя — дальній кут з лівого боку. Развешайте на ялинці золоті та срібні забавки. Ідеально підійдуть великі монети з шоколаду, які загорнуті в золотисту фольгу. Також добре зробити з грошей банти або метелика. В результаті у вас вийде гарне дерево з грошима, яке принесе в 2019-2020 році успіх.
 • Кар'єрний ріст — прямо навпроти вхідних зони в кімнату, так як шлях до мети завжди прямий і короткий. Прикрашайте ялинку в залежності від вашої роботи. Якщо сфера діяльності пов'язана з чимось яскравим і епатажним, тоді і дерево повинно бути наряжено відповідно. Якщо ви займаєтеся серйозним бізнес-проектом, тоді зробіть прикраса в строгому стилі.
 • Вагітність. Якщо ви завжди думаєте про дітей, то вам необхідно встановити дерево у правому ближньому куті. Развешайте на зелених гілках іграшкові кульки, цукерки. Якщо у вас вже є діти і ви плануєте зробити Новий рік у стилі дитинства, тоді слід разом з малюками зробити з кольорового паперу ялинкові кулі, банти, шишки і інші іграшки і розвісити їх на ялинку. Запам'ятайте, що гірлянду повинні розвішувати тільки батьки (майбутні, тільки очікують народження дитини, або справжні, у яких уже є маля). Ці вогники символізують сімейне вогнище і нікому не довіряйте процес прикраси гірляндою, прістройте її на гілках самостійно.
 • Подорож — стіна з правого боку, але не в куті, а посередині. Якщо в наступаючому році хочеться поїхати в іншу країну, тоді повісьте на святкове дерево фігурку Ейфелевої вежі або фото тих міст, де вам хочеться побувати.
 • Більше друзів — лівий кут, який знаходиться ближче до входу. Ставте хвойну красуню саме в цьому місці, якщо хочете завести багато впливових друзів. Попросіть своїх знайомих, які прийдуть до вас на свято, подарувати якусь новорічну річ і повісьте її на ялинку. Також можна прикрасити зелені гілки предметами, які у вас викликають асоціації з новими друзями або покровителями — наприклад, дорога ручка, монетка, запонки, шпильки для краватки.

Цікаво знати: Якщо поставити ялинку посеред кімнати, то можна посилити енергію кожної сторони свого життя. Предмети розвішуйте на ті гілки, які направлені в бік потрібних кутів. Біля такої їли, після 12 годин, потрібно водити хоровод, щоб підсилити ефект. Але тоді ви повинні бути готові отримати блага зі всіх сторін і впоратися з усіма життєвими сюрпризами. Якщо ви не готові до цього, тоді краще зосередьтеся на чомусь конкретному.

Потрібний кут заставлений меблями? Є вихід — зробіть букет з декількох хвойних гілочок, прикрасьте його по фен-шую і підвісьте в той куточок, який потрібен для виконання бажань.

Як прикрасити ялинку в синьо-сріблястому і синьо-білому кольорі кулями двох кольорів: ідеї, поради, послідовність, фото

В останні кілька років модно прикрашати новорічну ялинку в синьому та білому кольорах. Причому, якщо у вас штучне дерево білого кольору, то вам потрібно тільки купити прикраси синього відтінку. У рік Пацюка такий декор буде вважатися самим ідеальним. Ялинка буде мати стильний і красивий зовнішній вигляд.

Ялинка в синьо-сріблястому кольорі

Також можна прикрасити ялинку в синьо-сріблястому і синьо-білому кольорі кулями двох кольорів. Спочатку потрібно зробити гірлянду з повітряних кульок, прив'язуючи кожен шар на нитку. Потім ця гірлянда прикріплюється вертикально до верхівки і звішується вниз. Можна чергувати гірлянди з кульок двох кольорів і бантів. Ось ідеї і фото:

Ялина, прикрашена в синьо-сріблястому кольорі

Якщо кулі у вас двох кольорів, то і банти краще зробити з синього і сріблястого атласу або тканини ламі.

Порада: Спочатку развешайте кулі або гірлянду з них, а потім прикріплюйте мішуру, свічки і світлові ліхтарики. Замість справжніх свічок краще взяти спеціальний муляж — виглядає оригінально і красиво.

Ялинка в синьо-сріблястому кольорі

Як прикрасити ялинку в червоно-синьому кольорі: ідеї, поради, послідовність, фото

Коли мова заходить про червоно-синьому прикрасі, то здається, що вийде колірна гамма, як на російському прапорі. Звичайно, така прикраса зараз у моді, але для ялинки воно вийде занадто суворим. Тому замість синього кольору можна використовувати блакитний — такий наряд буде виглядати цікаво і незвично.

У такому варіанті прикраси спочатку развешайте стрічку, потім кулі. Гірлянда тут ні до чого, ялинка і так вийде яскравою і стильною.

Прикраса ялинки в червоно-синьому кольорі: ідеї, поради, послідовність, фото

Як ще можна прикрасити ялинку в червоно-синьому кольорі — ідеї, поради, послідовність, фото:

На цій рожевій ялинці оригінально виглядає червоно-блакитне прикраса. Таке дерево саме як свято — яскравий і незвичайний.

Прикраса ялинки в червоно-синьому кольорі: ідеї, поради, послідовність

Червоний колір на ялині повинен бути основним. Тільки так прикраса вийде цікавим і привабливим. Акцентом можуть служити сині і срібні кулі та зірки.

Прикраса ялинки в червоно-синьому кольорі: ідеї

Як прикрасити ялинку в червоно-білому кольорі: ідеї, поради, послідовність, фото

Зараз звичайними круглими кульками вже нікого не здивуєш. Якщо вам хочеться оригінальності і неповторності на новорічну ніч, тоді прикрасьте ялинку червоними іграшковими фігурками або кульками і білими янголятами. Адже після Нового року слід Різдво і фігурки у вигляді ангелів будуть виглядати тематично стильно.

На цьому фото видно, що фігурки розвішані з чергуванням колірної гами в шаховій послідовності. Поряд з білими ангелами, червоні зірки і бурульки.

Красиве прикраса ялинки в червоно-білому кольорі: ідеї, послідовність, фото

Ще один варіант красивого прикраси ялинки в червоно-білому кольорі. Розвісьте на лісовій красуні м'які іграшки у вигляді Сніговиків, Дідів Морозів, Санта Клаусів. Ці іграшки зазвичай зроблені саме у червоно-білій колірній гамі, яка відмінно доповнює святковий декор. Білий колір — це сніг, а червоний — це яскраве свято. Якщо ви ще плануєте розвісити кульки, тоді спочатку прикрасьте гілки ними, а потім м'якими іграшками.

Красиве прикраса ялинки в червоно-білому кольорі: ідеї, фото

Така прикраса виглядає по-справжньому чарівно. У рік Білої Металевої Щури прийнято розвішувати на ялинці інших тварин — оленів, зайців, ведмедів. Соковитості і яскравості додають рукавички, які Дід Мороз обов'язково покладе подарунки.

Красиве прикраса ялинки в червоно-білому кольорі: ідеї

Як прикрасити ялинку в біло-сріблястому кольорі: ідеї, поради, послідовність, фото

Біло-сріблястий колір говорить саме про свято Новий рік. Він асоціюється зі снігом і морозом, це колір Символу року — Щури. Як прикрасити ялинку в біло-сріблястому кольорі? Ось ідеї, поради, послідовність і фото:

Ялинка буде виблискувати сріблом, якщо її спочатку припорошити штучним снігом, а потім прикрашати. Якщо розвісити тільки сріблясті і білі кулі, то прикраса вийде нудним. Додайте трохи акценту: блакитні іграшки, різнокольорові сніжинки.

Красиве прикраса ялинки в біло-сріблястому кольорі: ідеї, послідовність, фото

В даний час модно прикрашати ялинку квітами, так і Щур з задоволенням прийме такий знак уваги. Як зробити квіти з атласу та інших матеріалів, читайте в цій статті. Спочатку развешайте кулі і шишки, потім стрічки і мішуру і в останню чергу — ніжні і красиві квіти. Прикраса вийде просто шикарним.

Красиве прикраса ялинки в біло-сріблястому кольорі: ідеї, фото

Ця хвойна красуня виглядає ніби вона стоїть у лісі. Навколо неї багато снігу і лісових мешканців. Мішура з хутра, тонкі гілочки дерев, покриті штучним снігом і іграшки білого кольору — все це створює неповторну красу і відчуття свята, що наближається.

Красиве прикраса ялинки в біло-сріблястому кольорі: ідеї

Як прикрасити ялинку в біло-золотому кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

Білі й золоті відтінки — це кольори року Щура. Найпростіше прикраса — це кулі, сніжинки, зірки і квіти у відтінках білої зими і золотого сонця. Щоб прикраси не вийшло нудним, підбирайте, наприклад, білі кулі матової фактури, а золоті хай блищать. Додайте кілька кольорів і сніжинок — стильна прикраса готова.

Красиве прикраса ялинки в біло-золотому кольорі: ідеї, приклад, фото

Ось ще варіант як можна красиво прикрасити ялинку в біло-золотому кольорі. Ці ідеї підійдуть для наряду лісової красуні, яка стоїть вдома або в офісі.

Порада: Намисто і мішуру розвішуйте в кінці. Вони служать остаточним штрихом в процесі прикраси.

Красиве прикраса ялинки в біло-золотому кольорі: ідеї, приклад

Будь-яка прикраса для новорічної ялинки виглядає чудово, але білосніжні іграшки, написи, тварини і банти з додаванням золота змушують дивитися на хвойну красуню з особливим трепетом.

Красиве прикраса ялинки в біло-золотому кольорі: ідеї

Як прикрасити ялинку у срібно-золотому кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

Сріблисто-золотий відтінок ялинкових прикрас нагадує про сніг, який виблискує в променях зимового сонця. Так і хочеться вибігти на вулицю і піти кататися на санках або ледянке по прозорому льоду з гірки. Ось як можна красиво прикрасити ялинку у срібно-золотому кольорі — ідеї, поради, приклади, фото:

Саме пишні банти додають прикраси неповторності і розкоші. Зробіть із золотої органзи і розвісьте по ялинці.

Красиве прикраса ялинки у срібно-золотому кольорі: ідеї, приклад, фото

Золотий колір і Різдвяна зірка в наряді цієї красуні виглядає шикарно. Розбавляйте золото білим кольором іграшок, щоб наряд вийшов привабливим і притягує погляд.

Красиве прикраса ялинки у срібно-золотому кольорі: ідеї, фото

У цій прикрасі немає нічого незвичайного, але саме простота робить його стильним і цікавим.

Красиве прикраса ялинки у срібно-золотому кольорі: ідеї

Як прикрасити ялинку в рожево-золотому кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

Рожево-золотий відтінок — це колір справжніх принцес — ніжних, милих і гарних. В такому кольорі можна красиво прикрасити ялинку на Новий рік. Ось ідеї, поради, приклади, фото:

Ми звикли розвішувати лампочки гірлянд поверх інших прикрас. Але дивіться, як оригінально виглядає прикраса, якщо лампочки світять як ніби всередині ялинки. Сховайте лампочки під гілки і развешайте біля стовбура. Вони будуть чарівно висвітлювати гілки ялинки, квіти, банти та іграшки.

Красиве прикраса ялинки в рожево-золотому кольорі: ідеї, приклад, фото

Рожеві троянди і золоті кулі — відмінний декор для хвойної красуні.

Красиве прикраса ялинки в рожево-золотому кольорі: ідеї, приклад

Рожево-золота ялинка в стилі Прованс. Ідеально підходить до французького інтер'єру. Рожеві квіти, золоті кулі, намиста, гірлянди — розвішуйте прикраси цього порядку.

Красиве прикраса ялинки в рожево-золотому кольорі: ідеї

Як розпушити штучну ялинку вдома: поради

Багато людей не знають, як правильно зберігати штучну ялину, щоб на наступний рік вона залишилася пухнастою і красивою. Необхідно укладати гілки в простору коробку, яка встановлюється в шафі або коморі, а не на балконі, де відбувається перепад температур і багато вологи.

Якщо ви дістали ялинку після зберігання і її голки зім'яті і некрасиві, тоді їм потрібно надати первісний вигляд. Як розпушити штучну ялинку вдома? Ось поради та методи:

 • Вплив пором допоможе відновити пухнастість пластмасових голок. Для цього закип'ятіть воду в каструлі, зменшіть газ до мінімуму і потримайте над парою гілки протягом декількох секунд.
 • Гаряча ванна з парою. Якщо вам не хочеться нагрівати каструлю води над газом, можна набрати ванну гарячої води і покласти над нею гілки. Але для цього знадобиться щось на кшталт дощок.
 • Повітрям з фена. Увімкніть фен на середню температуру і направте струмінь на штучні голки. Допомагайте руками розправитися їм в потрібному напрямку.
 • Відпарювання праскою. Якщо у вашого праски є режим відпарювання, то з його допомогою можна відновити пухнастість штучних голок.
 • Відмочування в гарячій воді. Температура води повинна бути близько 65-75 градусів. Налийте у ванну води потрібної температури, і опустіть в неї ялинку на пару секунд. Дістаньте і спробуйте розправити голки руками. Якщо ялинка ще погано распушилась, то повторіть процедуру, але з гарячою водою.

Після цих процедур ваша ялинка перетвориться в пухнасту красуню. Вона стане відмінною прикрасою інтер'єру і свята.

Як красиво нарядити ялинку в одному білому кольорі кулями: ідеї, поради, приклади, фото

Якщо нарядити ялинку в білому кольорі, то вийде справжня Снігова Королева — по-зимовому холодна й неприступна. Така лісова красуня відмінно доповнить інтер'єр, який зроблений в теплих тонах. Ось кілька варіантів, як можна красиво нарядити ялинку в одному білому кольорі кулями — ідеї, поради, приклади, фото:

Великі квіти з сріблястою органзи на цій ялинці є основним акцентом і прекрасно доповнюють кулі такого ж відтінку.

Красива ялинка в одному білому кольорі кулями: ідеї, приклад, фото

Незважаючи на те, що на цій ялинці є сині кулі, основний колір прикраси — білий. Рукавички, сніговики, кульки, сніжинки — все це навіває новорічний настрій.

Красива ялинка в одному білому кольорі кулями: ідеї, приклад

У цьому декорі чудово поєднуються біло-сріблясті кулі і весняні квіти. Все це красиво «укладено» на припорошені штучним снігом гілки.

Красива ялинка в одному білому кольорі кулями: ідеї

Як красиво нарядити ялинку в одному червоному кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

У рік Пацюка червоний колір є одним із найбільш актуальних для прикраси ялинки. Купіть 20-30 куль, стільки ж шишок, зірочок та бурульок одного кольору, додайте веселих дзвіночків і оригінальна прикраса готова. Стильно прикрасити ялинку в одному червоному кольорі зможе кожен чоловік. Ось ідеї, поради, приклади, фото:

Красива ялинка в одному червоному кольорі: ідеї, приклад, фото

Наймодніше прикрашання ялинки в 2019-2020 році — це червоний декор на білій «красуні». Все просто — купите ялинку білого кольору і розвісьте на ній червоні кулі та мішуру такого ж кольору.

Красива біла ялинка в одному червоному кольорі: ідеї, приклад, фото

Як красиво нарядити ялинку в одному синьому кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

Синій колір викликає відчуття благополуччя і позитиву. Тому часто новорічні ялинки прикрашають саме в цій кольоровій гамі. Красиво виглядає ялинка, прикрашена в одному синьому кольорі.

Ультрасучасний декор — це біла ялина з синіми іграшками. При цьому така красуня не потребує прикраси вогниками або мішурою. Повісьте кілька куль, бантиків і квітів синього кольору і захоплення ваших гостей і домочадців не буде межі. Ось ідеї, поради, приклади, фото:

Красива ялинка в одному синьому кольорі: ідеї, приклади, фото

Ось варіант прикраси інтер'єру, де стоятиме ялинка з синім декором — яскраво, стильно і надзвичайно казково.

Красива ялинка в одному синьому кольорі: ідеї

Як красиво нарядити ялинку в одному золотому кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

Золото в рік Щура обов'язково принесе удачу, так як це один з основних кольорів символу 2019-2020 роки. Дивіться приклади, ідеї і фото, як красиво нарядити ялинку в одному золотому кольорі:

Спочатку развешайте іграшки, потім по спіралі, починаючи зверху, підніміть до гілок стрічку з золотої органзи. У шаховому порядку до неї прив'яжіть великі банти з цього ж матеріалу.

Красива ялинка в одному золотому кольорі: ідеї, приклад, фото

Така ялинка — це справжня магія золота. Якщо вам вдасться знайти прикраса у вигляді золотих листків, дзвіночків і метеликів, то ваша ялинка вийде шикарною. Неповторна «родзинка» в такому декорі — це об'ємна стрічка, натягнута зверху і до самого низу по спіралі.

Красива ялинка в одному золотому кольорі: ідеї

Як красиво нарядити ялинку в одному рожевому кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

Рожевий колір — це основний колір талісман нового року. Такий декор вибирають дівчата, які вважають себе справжніми принцесами — ніжними і милими. Також новорічну хвойну красуню можна прикрасити, якщо в будинку живуть маленькі дівчинки. Кожній дитині сподобається ялинка з рожевими квітами, кульками і метеликами. Ось ідеї, приклади і фото, як красиво нарядити ялинку в одному рожевому кольорі:

Красива ялинка в одному рожевому кольорі: ідеї, приклад, фото

На білій ялинці такий декор виглядає особливо стильно. Не забувайте, що для ялини такого кольору не потрібна блискуча мішура і гірлянда.

Красива ялинка в одному рожевому кольорі: ідеї

Як красиво нарядити ялинку в одному фіолетовому кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

Фіолетовий колір в декорі для ялинки є модним ось вже кілька років. Він надає лісової красуні елегантності і неповторності. Розбавити цей суворий колір можна малиновим, золотим і синім кольором. Подивіться як потрібно красиво наряджати ялинку в одному фіолетовому кольорі. Ось ідеї, поради, приклади, фото від дизайнерів:

Красива ялинка в одному фіолетовому кольорі: ідеї, приклад, фото

Якщо вам все-таки хочеться розвісити світиться гірлянду на білу ялинку з фіолетовими кулями, то зробіть це правильно. Спочатку прикрасьте ялинку вогниками біля стовбура, щоб вона світилася як би зсередини. Потім повісьте кулі та інші іграшки. До речі, такий спосіб прикраси у вигляді вогників всередині ялинки, з'явився недавно. Дизайнери часто використовують цей прийом для створення неповторного декору новорічної красуні.

Красива ялинка в одному фіолетовому кольорі: ідеї, фото

Просто, стильно, красиво і свіжо. Не забудьте покласти під ялинку коробки з подарунками, загорнуті в папір фіолетового кольору. Вони відмінно доповнять загальний декор.

Красива ялинка в одному фіолетовому кольорі: ідеї

Як красиво нарядити ялинку в одному бірюзовому кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

Бірюзовий колір в моді вже другий рік. Тому будьте в тренді і прикрасьте ялинку в бірюзових тонах. Ось кілька ідей, як красиво нарядити ялинку в одному бірюзовому кольорі — поради, приклади і фото:

Красива ялинка в одному бірюзовому кольорі: ідеї, приклад, фото

Якщо ви хочете повністю залежати ялинку іграшками одного кольору, тоді додайте трохи куль іншого відтінку. Це допоможе розбавити композицію, щоб вона не була нудною.

Красива ялинка в одному бірюзовому кольорі: ідеї

Як красиво нарядити ялинку в одному жовтому кольорі: ідеї, поради, приклади, фото

Не завжди можна наряджати ялинку в одному кольорі, так як може бути нудно, і такий декор втратить оригінальність. Як красиво нарядити ялинку в одному жовтому кольорі? Ось ідеї, поради, приклади, фото:

Розбавте жовтий колір білим. Банти і намиста сонячного відтінку відмінно поєднуються з сріблястими і білими кулями.

Красива ялинка в одному жовтому кольорі: ідеї, приклад, фото

Біле хутро на гілках ялини виглядає як припорошений пухнастий сніг. Серед такого декоративного елемента можна розвісити кулі будь-якого кольору: жовтого, золотого, срібного. Не забудьте також побризкати гілки ялинки штучним снігом з балончика.

Красива ялинка в одному жовтому кольорі: ідеї, фото

Як прикрасити ялинку квітами з паперу і бантами?

Не так давно люди почали прикрашати ялинки квітами, і виглядає це дуже красиво і незвично. Квіти можна зробити самостійно з кольорового паперу. Зараз модно робити великі троянди з гофрованого паперу. Її можна купити в будь-якому магазині для творчості. Пелюстки потрібного розміру вирізаються окремо, а потім збираються в єдиний квітка за допомогою степлера. Краї закручуються за допомогою натягу на олівець або будь-яку дерев'яну паличку.

Ось кілька варіантів, як прикрасити ялинку квітами з паперу і бантами:

Прикраса ялинки квітами з паперу і бантами

Якщо вам не хочеться возитися з квітами, то можна вирізати зірочки і повісити їх на ялинку. Вийде ялинка бажань, якщо на кожній зірці написати вашу мрію.

Прикраса ялинки зірками
Прикраса ялинки квітами з паперу

Як зав'язати бант на ялинку зі стрічки?

Вже давно ніхто не ставить на верхівку ялинки зірку — це пережиток минулого. Зараз можна робити прикраса для верхівки у вигляді квітки або банта. І якщо зробити великий бант з органзи не складе труднощів, то при створенні таких маленьких декоративних елементів можуть виникнути складності, так як вони повинні вийти акуратними і красивими. Ось кілька варіантів, як красиво і правильно зав'язати бант на ялинку стрічки:

За таким принципом можна зробити великий бант на верхівку ялинки з органзи або іншого повітряного матеріалу.

Бант на ялинку стрічки
Бант на ялинку
Бант-квітка на ялинку стрічки
Бант на ялинку стрічки покроково
Бант на ялинку стрічки

Додайте до таких бантиків оригінального декору і вийдуть ось такі ніжні і милі ялинкові прикраси в одному стилі та кольорі.

Бант на ялинку з стрічки з декором

Як прикрасити ялинку білими гірляндами: ідеї, поради, приклади, фото

Біла гірлянда — це найпростіше прикраса, яке додає хвойної красуні неповторного шарму. Ось кілька ідей, порад, прикладів та фото, які допоможуть прикрасити ялинку білими гірляндами:

Вище було сказано, що прикраса гірляндою ялинки біля її стовбура, робить дерево розкішним і стильним. Такий декор дизайнери пропонують для ялинок в білому кольорі.

Красиве прикраса ялинки білими гірляндами: ідеї, приклад, фото
Красиве прикраса ялинки білими гірляндами: ідеї, фото

Мерехтливі вогники відмінно прикрасять зелену пухнасту красуню. Не потрібні навіть кулі, банти та інші іграшки. Натягніть по спіралі мішуру або стрічку, і модний декор 2019-2020 роки для ялинки готовий.

Красиве прикраса ялинки білими гірляндами: ідеї

А ось як можна зробити ялинку з білих вогників на стіні. Спочатку і не зрозуміло, що це не ялинка, а просто її зображення.

Красиве прикраса ялинки білими гірляндами

Прикраса для ялинки може бути модним, прикольним, райдужним, в одному кольорі, мерехтливим, стильним і розкішним. Вибирайте варіант прикраси, який вам сподобався. Створюйте неповторний шедевр декору інтер'єру в Новий рік, символом якого є одне з найбільш добродушних тварин — Щур.

Відео: Прикрашання новорічної ялинки, поради дизайнера