Чим відрізняється нетбук від ноутбука, ультрабука: порівняння, відмінності. Нетбук, ультрабук або ноутбук: що краще для навчання, студента, дешевше, що вибрати, купити?

Різниця між нетбуком, ноутбуком і ультрабуком. Поради щодо вибору девайса для навчання.

Століття глобальної комп'ютеризації вимагає від обивателя підвищення своїх знань і навичок роботи з електронними пристроями. Щоб не гнатися за модою або зовнішньою привабливістю девайса, приділіть час вивчення його характеристик і відгуків користувачів.

Зручними у плані мобільності і популярними на сьогодні є ноутбуки та їх похідні види — нетбуки і ультрабуки. Розглянемо докладніше їх відмінності і зручність використання для навчання.

Що таке ноутбук, нетбук, ультрабук?

на ноутбуці лежить нетбук для порівняння габаритних розмірів

Ноутбук — це портативний комп'ютер з діагоналлю екрана 15-18 дюймів. Використовується як для стаціонарної роботи на місці, так і для транспортування, наприклад, при стиль життя «на колесах».

Нетбук — зручний портативний девайс з діагоналлю 10-12 дюймів. Зовні ідентичний ноутбука, але з більш слабкими характеристиками «заліза».

Ультрабук — дорогий сучасний вигляд ноутбука з зміненими габаритними параметрами — меншими вагою і товщиною в складеному вигляді.

Чим відрізняється нетбук від ноутбука, ультрабука: порівняння, відмінності

фото ноутбука, нетбука і ультрабука для порівняння
  • Нетбук від 2 інших видів подібних девайсів відрізняється габаритними розмірами, продуктивністю і ціною — вони менше. Хоча сучасні моделі нетбуків бувають дорогими, якщо виробник вклав у нього потужне залізо.
  • Другий момент у відмінностях — ємність жорсткого диска. Вона завжди менше у нетбуків.
  • Відсутність слота для розширення обсягу оперативної пам'яті або наявність тільки одного, на відміну від ноутбуків — де їх 2.
  • Графічна система інтегрована в нетбуках, тому і матриця екрану дешева, якій не під силу дати високий дозвіл.
  • Основні цілі роботи нетбука — робота з офісними додатками, в Інтернеті, рішення мінімально ресурснозатратных мультимедійних завдань. Його більш великі і продуктивні друзі легко реалізують варіанти складніше.

Нетбук, ультрабук або ноутбук: що краще для навчання, студента, дешевше, що вибрати, купити?

купа ноутбуків і нетбуків для вибору студенту для навчання

Найбільш оптимальним і економічно вигідним варіантом для навчання буде нетбук. Крім невисокої ціни він має найменші габарити і зручний для носіння з собою.

Якщо ви спантеличені покупкою девайса для студента інженерного вузу, який постійно користується специфічним програмним забезпеченням, вибирайте ноутбук потужніший.

Отже, ми розглянули особливості нетбука від ноутбука і ультрабука. Визначилися з параметрами девайса для студента, для навчання.

Вибирайте оптимальний варіант пристрою і користуйтеся!

Відео: ноутбук, нетбук або ультрабук — що вибрати?