Молитви, замовляння і ритуали на успішну кар'єру: слова, докладні інструкції

Які існують молитви, замовляння і ритуали для успішної кар'єри — дізнаєтеся зі статті.

Зміст

Робота та кар'єра – найбільш важлива частина людського життя, після родини і друзів. Адже саме завдяки успішній праці людина отримує фінансове благополуччя, яке дозволяє йому самореалізовуватися, допомагати і підтримувати своїх рідних, годувати, одягати і розвивати своїх дітей. Все це робить людину щасливою.

Оскільки сьогодні вже ніхто не приховує магічних властивостей предметів, слів, замовлянь і молитов – дуже легко вибрати спосіб прохання, який підходить саме вам. Необхідно просто дотримуватися правила, описані в передмові до змови або ритуалу. Пам'ятайте, що просити можна з будь-якого приводу. Якщо ви хочете знайти нову роботу, успішно пройти співбесіду, провести важливу зустріч з клієнтом,

Молитви, замовляння і ритуали на успішну кар'єру: як правильно звертатися до вищих сил?

В той же час неможливість забезпечити сім'ю змушує нас відчувати себе пригніченими, приниженими і нещасними, що згодом впливає і на дорогих нашому серцю людей не тільки в матеріальному плані.

 • Саме тому люди, що не мають фінансового благополуччя, програють успішним і заробляють багато грошей персонам.
 • Не багато знають або вірять в те, що вищі сили можуть допомогти нам у цій сфері життя. Тим не менш, це так. Досить повірити в те, що все вийде, і ще навчитися просити достатку та успіху правильно.

Звичайно, для кожного індивідуального змови на успішну кар'єру правила різні, але є загальні вимоги, яких необхідно дотримуватися:

 1. Віра. Якщо ви не вірите – не беріться.
 2. Пам'ятайте, що за надану ласкаво ви повинні відплатити добром. Коли все збудеться, обов'язково допомагайте тим, хто просить і не залишайте в біді нужденних.
 3. Якщо інше не вказано в інструкції до ритуалу – вибирайте час, коли ви вдома самі. Ідеальними для білого магічного дії рахують дні молодика і повного місяця.
 4. Треба, щоб вас ніхто не відволікав – вимкніть телефон. Також екстрасенси рекомендують виключити й такі пристрої як комп'ютер, телевізор і Wi-Fi роутер.
 5. Не кажіть нікому і ніколи про те, що ви зробили або збираєтеся зробити.
 6. Просіть від усього серця, вкладаючи в прохання всю душевну енергію. Просто швидкоплинно прошепотіти молитву або змова на успішну кар'єру, не відчувши його – не пройде.
 7. Коли будете проводити ритуал на успішну кар'єру налаштуйтеся на серйозний лад – жартувати і сміятися не можна. Звернення до вищих сил не пустощі.
 8. Не можна читати замовляння під час місячних.
 9. Перед проведенням ритуалу на успішну кар'єру проведіть чистку житла з допомогою церковної свічки – просто запаліть її і обійдіть всі кімнати, поки вона горить. Потім залиште її догорають на вікні.
 10. Жінка повинна змити косметику, розпустити волосся і зняти прикраси перед ритуалом.
 11. Прийміть душ, одягніть чисту або новий одяг перед ритуалом на успішну кар'єру.
 12. Не можна пити алкоголь за три дні до здійснення магічного ритуалу і три дні після.
 13. Важлива максимальна концентрація на цілі.
 14. Щоб не писали в інтернеті – навіть до білого ритуалу можна приступати до церковні свята, навіть великі. Якщо день вашого співбесіди припадає на церковне свято – краще помолитися святому, якій він присвячений.

Приступимо?

Змова на успішну кар'єру на новому місці роботи

Щоб успішно пройти співбесіду, отримати нову роботу, яку давно хотіли і успішно влитися в новий колектив під час випробувального терміну, роздрукуйте собі текст нижче або вивчіть його і читайте щодня, починаючи з ранку перед співбесідою. Останній раз змова читають після закінчення випробувального терміну.

Для успіху

Змова на успішну кар'єру: як заговорити на нову річ?

Ця змова принесе вам успіх у кар'єрі, якщо, звичайно, зробите все правильно. У свій день народження одягніть будь-яку нову річ (але краще, якщо річ буде легка зразок шарфа або краватки). Її не можна знімати протягом трьох днів, читаючи при цьому текст, вказаний нижче. По закінченню трьох днів прополосніте у воді літньої температури. Зберіть воду в баночку або пляшечку. Цією водою потрібно збризнути робоче місце, коли цього ніхто не бачить – тому прийдіть на роботу раніше або залишіться до тих пір, поки всі не підуть.

Річ

Змова на успішну кар'єру: ритуал з вершками

Вершки, можливо, тому, що вважаються найкращою частиною молока – є символом багатства і достатку на енергетичному рівні. Пам'ятаєте вислів «вершки суспільства»?

На жаль, ритуал може бути недоступний багатьом у зв'язку з тим, що не у всіх є можливість виконати всі умови цієї змови на успішну кар'єру.

Вирушайте в село до рідних або друзів, у яких є корова. Перед поїздкою запасіться дерев'яною ложкою. Придбайте відро щойно видоєного молока. Дочекайтеся того моменту, коли молоко охолоне, його гладь заспокоїться і на ній з'явиться жовтуватий шар вершків. Візьміть чашку і починайте збирати їх ложкою. Збирайте, підбираючи все по максимуму.

При цьому говорите:

На вершках

Коли зберете всі вершки – з'їжте їх до останньої краплі.

Змова на успішну кар'єру: як знайти хорошу роботу?

У день, що передує повного місяця, придбайте на ринку або в магазині носову хустинку. Над ним сім разів прочитайте наступне:

На хусточка

Заговорений хустинку складіть і покладіть з собою, коли зберетеся на пошуки роботи або співбесіду. Не використовуйте його за прямим призначенням. Заходячи в кабінет, в якому буде проходити співбесіду, непомітно візьміть його в руку, і відкрийте цією рукою двері. Можна також протерти ручку дверей цим хустинкою, якщо ніхто не бачить.

Змова на успішну кар'єру: як отримати довгоочікуване підвищення?

Якщо ви давно заслужили на підвищення і чекаєте його, а вас все не підвищують і не підвищують, на відміну від людей навколо, ви можете відкрити собі дорогу наверх цим ритуалом. Вранці в неділю, в період, коли цариця ночі перебуває у фазі зростання, придбайте два носові хусточки. Потрібно постаратися розплатитися з продавцем без здачі. Якщо не виходить – залиште гроші продавцю.

Будинки хустки виперіть, висушіть, полийте освяченою водою і залиште в тій частині кімнати, яка виходить на схід на три години. Краще – під іконками. Наступний крок – один з хустинок покладіть сім монет і стільки ж пучок проса. Зав'яжіть його. Знайдіть осику як можна далі від дому і закопайте там, що в ньому. Закопуючи повторюйте сім разів слова, наведені нижче:

Зростання

Другий хустку з настанням вечора покладіть на схрещенні доріг – можна двох, а можна і більшої кількості зі словами: «Сплачено». Поверніться через ліву руку і йдіть додому не оглядаючись. Не можна ні з ким розмовляти протягом трьох годин після повернення додому.

Ще один магічний спосіб отримати підвищення зажадає від вас неабиякої спритності (адже його доведеться робити прямо на робочому місці). Для цього спочатку переконайтеся, що найближчим часом вам ніхто не перешкодить. Візьміть зелену нитку, звичайну канцелярську скріпку і своє волосся. Намотуючи волосся на скріпку приговаривайте:

На нитку

Не особливо важливо, вимовляєте ви заклинання вголос чи подумки. Головне – зосередьтеся і вкладайте в нього як можна більше енергії. Протягом двох тижнів, у разі, якщо в компанії відкрита посаду, на яку ви мітьте, вас підвищать. Якщо ні, почекайте, або ця посада звільниться, або відкриють новий філіал, або вас призначать на більш високооплачувану позицію.

Змова на успішну кар'єру: ритуал перед початком пошуку роботи

Чотири свічки, які є основою цього обряду, повинні закликати вам на допомогу енергію інших світів. Вам знадобляться свічки чорного, зеленого, білого і коричневого кольорів і надійні свічники, в яких свічки зможуть догоріти протягом ночі. Інші атрибути обряду – сухий листочок пачулі або ефірне масло пачулі, пакетик кориці, ємність з водою і рушник.

Перед початком ритуалу запаліть пахощі, які притягують удачу та достаток.

 • Для початку візьміть чорну свічку. Говоріть їй про всі проблеми і негаразди – вони повинні згоріти в її полум'я.
 • Лист пачулі подрібніть в ступці і натріть ним чорну свічку. Якщо у вас масло – намажте ним цю свічку обов'язково знизу-вгору.
 • Поставте її в центрі столу і помийте руки, щоб пачулі не соприкоснулось з іншими свічками.

Свічки, які у вас залишилися, посипте корицею. Візьміть в руки білу свічку – вона символізує вас. Думайте про те, як ви чудово і впевнено відчуєте себе на новій роботі. Додайте її на столі так, щоб вона була вище чорної. Можете заздалегідь взяти високий свічник або підкласти щось під наявний.

 • Зелена свічка – багатство, яке чекає на вас. Візуалізуйте його і уявляйте, посипаючи її корицею і тримаючи в руках. Її розташуйте по праву руку.
 • Коричнева свічка – ваша майбутня робота. Візуалізуйте офіс, в який ви заходите, ваше робоче місце, ваші обов'язки, то, як ви з успіхом виконуєте їх і ваше начальство вас заохочує, привітних і доброзичливих колег – все, що з роботи вашої мрії. Коричнева свічка повинна стояти ліворуч від вас.

Тепер час запалити свічки.

Зі свічками

Залиште їх догоряти. Ранок приступайте до пошуку роботи.

Змова на успішну кар'єру: як успішно пройти співбесіду?

Щоб результати співбесіди вас порадували, і ви отримали довгоочікувану посаду, спробуйте цей простий ритуал. Вранці перед співбесідою прочитайте «Отче наш», випийте три ковтки освяченої води і триразово молвите наступне:

 

Прохання

Молитва на успішну кар'єру і гарні відносини з начальством

В ситуації, коли, незважаючи на ваші старання в роботі, ви відчуваєте напруженість у відносинах з начальством, вам допоможе читання змови на успішну кар'єру. Якщо у вас немає можливості на робочому місці читати текст вголос – з'єднайте долоні на грудях і читайте їх подумки.

 

Для робочих відносин

Для того щоб здійснити ще один спосіб магічного впливу на начальника вам знадобиться фото себе коханої, аркуш паперу, дзеркальце невеликого розміру, простий олівець і сірники. Прийшовши додому, покладіть знімок лицьовою стороною вгору і накрийте листом.

 • На аркуші напишіть якості, які на вашу думку важливі для начальства. Писати потрібно від третьої особи – багато працює, поважає колектив, перевиконує заданий, небагатослівний і т. д. Кількість якостей може бути будь-яким.
 • Покладіть дзеркало лицьовою стороною на лист і залиште на три доби. Після цього аркуш паперу спаліть, а попіл принесіть в офіс і непомітно підсипте там, де любить перебувати начальник – під килимом на його робочому місці, у квітковий горщик поруч з ним і так далі.
 • Обов'язково стежте, щоб вас ніхто не бачив.
 • Протягом місяця відносини налагодяться і залишаться такими. Звичайно, це не скасовує того факту, що працювати треба багато і добре.

Щоб виросла заробітна плата: змова на успішну кар'єру

Більшість начальників не вважають за потрібне підвищувати зарплату навіть якщо співробітники більш ніж успішно справляються зі своїми посадовими обов'язками. Не варто чекати від такого начальника премії або будь-який інший подяки за успішну працю. В той же час — це не привід шукати нову роботу. Адже найчастіше, навіть якщо новий начальник на співбесіді обіцяє золоті гори – в результаті все не так райдужно.

У такій ситуації можна вдатися до допомоги вищих сил. Для цього вам потрібні три купюри з різним номіналом, голка і олівець. Купюри покладіть перед собою і протягом п'яти-десяти хвилин уявляйте, як їх кількість росте з місяця в місяць, як ви задоволені достатку і щасливі їм, як ви витрачаєте чесно зароблені гроші і навіть відкладає про запас. Відчуйте спокій і впевненість, які вам дасть підвищена зарплата. Позначте на купюрах бажану суму, потім проткніть їх голкою.

В кінці вимовте:

На купюри

Закрийте очі і відпочиньте в повній тиші. Потім розділіть зачаровані купюри – одну приховайте на робочому столі, другий – у своєму гаманці, а третю – під килимком перед дверима будинку. Перша ознака того, що все вийшло – це те, що вам будуть доручати все більше і більше обов'язків. Не бійтеся цього, через три місяці ваше бажання збудеться, а кількість обов'язків знизиться.

Змова на успішну кар'єру: ритуал на хороші відносини з колегами

Колектив, у якому ми працюємо, – дуже важлива складова не лише будь-якої успішної кар'єри, але і життя. Часто саме від них залежить успіх проекту або просто ваше хороше самопочуття і настрій. Крім того, хороший товариш по роботі завжди прикриє, якщо ви спізнюєтеся, допоможе з програмою, яку ви не дуже добре освоїли, підкаже потрібний контакт або доріжку до серця іншого колеги.

Тому дружити з колегами дуже корисно. Якщо ж налагодити стосунки в колективі звичайним шляхом з якихось причин ніяк не виходить, можна звернутися до магічного впливу. У цьому вам допоможуть сім абсолютно будь-яких пір'я, ніж і біла свічка. Будинки закрийтеся в кімнаті, відкрийте кватирку і запаліть свічечку. Ножем надріжте її по горизонталі:

Для колег

Пір'я по черзі піднесіть до вогню так, щоб вони не загорілися. Рано вранці, коли нікого не буде, віднесіть пір'я в офіс. Покладіть на кухні, в кімнаті переговорів і на робочі місця працівникам, з якими у вас ніяк не складаються стосунки. Якщо ви попередньо з'ясували, коли вони будуть відсутні на роботі – можете непомітно підкласти в цей час. Головне, зробити це протягом доби після ритуалу і так, щоб ніхто не бачив. Через кілька тижнів все налагодиться і відносини стануть набагато краще.

Молитва на успішну кар'єру

Існує легенда, за якою Пахомій Великий благав Господа навчити його, як потрібно проводити життя. І Господь показав йому Ангела, який спочатку молився, потім працював, потім знову молився і знову працював. Після цього Пахомій чинив так само. Адже молитва без праці не прогодує, а праця без молитви не буде на благо. Молитва не зіпсує ніякого діла і стане підмогою на будь-якому шляху. Саме тому віруюча людина просить у Господа і святих його угодників допомоги у будь-якій справі і починанні. Навіть вже працюючи краще про себе молитися, ніж думати про дурниці або прокручувати в голові неприємні ситуації.

Удача

Пам'ятайте, що до молитви потрібно підходити з усією серйозністю і повагою. Не можна просити святих і самого Господа допомогти вам у темних чи не богоугодних справах. Ну, і важливо пам'ятати слова Христа — «По вірі твоїй тобі даровано буде». Без віри ваша молитва не буде мати сили. І віра повинна бути беззастережною і безпричинної, дитячої.

В молитвах про роботу звертайтеся до Бога та Ісуса Христа. Також дієві молитви до святого мученика Трифону, святому Миколаю. Ефективною є молитви святому чудотворцю Серафиму Вырицкому. Він до прийняття сану володів незліченними багатствами заробленими купецьким справою з нуля завдяки старанній праці та Божої допомоги. Є і спеціальні молитви – «цілі», «Про плодах», «Про матеріальне благополуччя», «Про працю», «Про успіх у справах», «Про успіх у підприємницькій діяльності», «Молитва на успіх розпочатої справи (Псалом 126)», «Перед початком роботи» і «По закінченню роботи».

Відео: Мантри для кар'єрного успіху