Замовляння від переляку дитини і вагітної: народна магія

Змова від переляку дуже дієвий для дітей і вагітних. Давайте дізнаємося які слова ефективні і дієві.

Якщо ви помітили в поведінці дитини зовсім невластиве для нього стан: плач уві сні, або без видимої причини, постійні істерики. У даному випадку варто провести якийсь обряд і прочитати заклинання, яке позбавить його від нечисті. Щоб ритуал дав результат слід дотримуватися інструкції.

Змова від переляку дитини на воску

Варто придбати церкви рівно 9 воскових свічок, але не в будь-який день, а саме в п'ятницю. У ритуалі також використовується вода з природного джерела. За відсутністю такої, цілком підійде священна вода з храму.

Воду слід вилити в ємність з металу. Метал, який здатний передати свою позитивну енергетику – це срібло, але якщо у вас немає срібного вироби, цілком підійде люба інша металева ємність.

Якщо малюк ще не сидить, покладіть його обличчям до дверей, а якщо вже дорослий просто посадіть на стілець. Запаліть усі свічки, а миску з водою візьміть в руки і потримайте над головою під час всього ритуалу. Тепер візьміть по одній свічці і починайте капати в миску з водою.

Перед виголошенням самого змови варто прочитати три рази «Отче наш». Заклинання слід читати над самою чашею.

Дитині

Після обряду варто умити малюка заговоренной водою і вилити її в річку. Краплі воску зарити в землю, щоб ніхто не зміг викопати.

Змова від переляку дитини зі свічками

Необхідно взяти 3 свічки з храму. Свічки на паровій бані треба розтопити і перелити в ємність з емалі. Перед обрядом варто підготувати талу воду, яку роблять, заморожуючи просту воду, а потім при кімнатній температурі вона повинна розтанути. У миску налийте воду.

Посадіть малюка, обернувши до вхідних дверей особою. Чаша повинна знаходитися над його голівкою, а в цей час ви потроху акуратно виливаєте віск у воду і читаєте змова.

Переляканому

Інше заклинання для зняття переляку у малюка.

Переляканим

Намочіть злегка цією водою малюка. Не варто відразу виливати воду, вона повинна постояти до півночі, а потім її треба вилити в землю, віск зарити.

Змова від переляку вагітної

Вагітність у кожній жінка повинна супроводжуватися спокоєм, радістю і ні в якому разі стресом, який може погіршити стан плода. Переживання і постійний страх можуть негативно позначитися на малюка. Він буде нервовим, неспокійним, постійно плакати, і не виключено що і хворіти. Заклинання від переляку допоможе впоратися з переживаннями на попередніх і наступних стадіях вагітності.

Щоб прибрати переляк у вагітної ви повинні передати його собаці, яка повинна бути зі світлими плямами під очима. Варто враховувати, що собака повинна бути дворова. Перед тим як читати заклинання її треба задобрити — погодувавши.

Вагітній

Ці слова не тільки вплинуть на стан майбутньої матері, а також позбавлять майбутнього дитину від переживань і хвороб.

Народні замовляння від переляку

Ще в часи наших предків цими методами користувалися народні цілителі, коли до них приходили відчайдушні матері дітей.

Це змова допоможе при таких симптомах:

  1. Плач без підстав на це. Якщо це плач, який супроводжується істерикою і ніякі ласки і вмовляння не допомагають заспокоїти дитину, то це переляк.
  2. Малюк постійно схлипує вночі, коли спить. Якщо це повторюється часто, то це всього-навсього недобрий сон, але якщо це відбувається щоночі варто звернутися за допомогою. Також неспокійний сон може супроводжуватися вздрагиванием.
  3. У дітей старшого віку – переляк виявляється трохи інакше: втомою, сумним настроєм, пригніченістю, занепадом сил. Він не проявляє інтерес до ігор. Проте це можна сплутати з хворобою, але якщо після огляду лікаря ніяких симптомів не виявлено це переляк.

Будь-який з цих ознак вказує на переляк. Проведіть обряд самостійно або зверніться до фахівців у цій галузі. Коли в процесі вагітності, жінка пережила стрес, заклинання не буде зайвим для новонародженого.

Дитячий переляк: як вилікувати — ритуал перший

Поставте стілець посередині приміщення і посадіть малюка. Верхівку дитини прикрийте своїми долоньками і промовляти такі слова:

Дітям

Укладіть дитину в ліжечко кілька годин відпочити. Якщо зможе хай поспить. Але не варто думати, що результат буде помітний відразу, має пройти час. Можна повторити ритуал кілька разів, він не зашкодить.

Дитячий переляк: як вилікувати — ритуал другий

Дане заклинання, це свого роду талісман, який не буде зайвим, якщо його читати періодично. Адже маленьке створіння таке беззахисне і навіть з вигляду добрі люди можуть «поділитися» своєю негативною енергією і нашкодити малюкові.

Заклинання треба читати вже в перші дні існування новонародженого.

Новонародженому

Поради для читання змови від переляку дитини і вагітної

Народні заклинання — це біла магія, яка не здатна завдати шкоди ні матері, ні дитині, навіть у невмілих руках.

ВАЖЛИВО: Перше, що слід зробити — це з'ясувати, чи є насправді переляк, а не причиною примх і істеричного плачу стала хвороба.

Ви досягнете позитивного ефекту, якщо будете дотримуватися таких правил:

  • Змова повинен вимовляти тільки людина, яка має сильні родинні зв'язки з малюком — це мама чи бабуся по лінії матері. Ці дві людини міцно пов'язані з малюком енергетичними каналами. Ефект від ритуалу буде помітний відразу і посприяє швидкому поліпшенню стану дитини.
  • Змова слід читати з молитвами, щоб підсилити ефект. Обов'язковою умовою буде: всі, хто читають заклинання і кому читають повинні бути окрещенными в церкві. Тоді буде результат. Всі ритуали треба проводити на світанку.
  • Ритуал слід проводити на убуваючу Місяць. Якщо ви зробите навпаки, то результату не буде, так як зростаюча Місяць не володіє сильною магічною силою на даному етапі.
  • Перед прочитанням змови від переляку слід або вивчити текст, або кілька разів перечитати його до проведення ритуалу, щоб слова були чіткими і виразними.

Відео: Як прибрати переляк у дитини?