Нідерланди і Голландія: в чому різниця?

Нідерланди і Голландія: чому Нідерланди називають Голландією?

Нідерланди або Голландія? У цій статті ми розповімо, як правильно називається територія на північному заході Європи, яка розкинулася трохи вище Бельгії і в ході історії десятки разів міняла свою назву.

Нідерланди або Голландія — як правильно?

Нідерланди — це слово асоціюється з шикарними прибережними пейзажами, щільно налаштованими будиночками, холодним і суворим морським вітром і сильним флотом, а також смачним кріплених вином і пивом. Нідерланди означають «низькі землі», так як велика частина країни знаходиться на рівні нижче моря.

Голландія — це слово асоціюється з тюльпанами, смачними шоколадними сніданками, чарівними пейзажами соковитих галявин і старовинних вітряків. А тепер нагадаємо, що це одна і та ж територія! Так чому ж у нас такі різні асоціації? У чому «винні» телевізійні передачі та туристичні брошури, які вправно маніпулюють історичними назвами для створення тих чи інших асоціацій.

Голландія — провінція поля тюльпанів, атмосферних вуличок і незабутніх краєвидів з вітряками.

Нідерланди — держава, до складу якого входить дванадцять провінцій, з них дві провінції носять ім'я Голландія. Також варто відзначити, що Нідерланди входять до складу Королівства Нідерландів.

Голландія (Holland) дві провінції Нідерландів, які в даний час носять назви Північна Голландія і Південна Голландія. Історично склалося так, що провінції Голландії були найрозвинутішими в країні, а також самі розкішні сорти тюльпанів носили горде ім'я Holland.

Столиця Нідерландів — знаменитий вільними поглядами Амстердам. Але Роттердам цілком може позмагатися за популярністю зі столицею. Роттердам — найбільший порт країни, в якій проживає найбільша громада держави. Роттердам — це місце в якому поринаєш у світ мореплавців і суворої північної життя.

В Амстердамі прекрасно все — від каналів замість вулиць, до неповторної атмосфери комфорту, вільних поглядів і законів.

Жителі провінцій Голландії за національністю є нидерландцами, але по духу вважають себе голландцями. Вони пишаються своєю країною, своєю провінцією, шанують вікові традиції і при цьому активно втілюють новітні технології у життя. Нідерланди славляться своїм оригінальним поглядом на життя, дивним побутом, зокрема підігрівом велосипедних доріжок, відкритими туалетами і багатьма іншими речами які неможливо зустріти, десь в іншому місці.

Цікавий факт: Голландія настільки прославила свою країну, що туристи багатьох країн перегортали тури в Нідерланди в пошуках тієї самої Голландії. Уряд, поміркувавши, зробила нехай некоректний з боку політичної складової, але вигідний з боку туристичної економіки країни і свій сайт розмістила на доменному імені Holland.com, таким чином, привабило тисячі додаткових туристів у країну.

Герб Королівства Нідерландів

В Королівство Нідерландів входить чотири незалежні країни зі своїм автономним пристроєм, мовою і грошовою валютою. При цьому країни активно підтримують один одного, тим самим покращуючи економіку країни і умови життя. «Старшим братом» виступають самі Нідерланди, а молодшими, але мають таку ж вагу в королівстві, є Аруба, Сінт-Мартен і Кюрасао. Аруба і Кюрасао — окремі острови країни, а ось Сінт-Мартен ділить острів з французької автономною провінцією.

Королівство Нідерландів на карті світу

Отже, підіб'ємо підсумки. Голландія (Holland), частина Нідерландів, яка завдяки своїй історичній складовою стала більш знаменитий, ніж сама країна. Таким чином, незважаючи на те, що Голландія це дві провінції у складі Нідерландів, офіційний сайт країни носить ім'я Holland. У цій країні живуть унікальні, сильні духом люди, які зуміли підпорядкувати собі саму непередбачувану стихію — море.

І на закінчення пропонуємо подивитися відео, з якого ви дізнаєтеся масу цікавої та важливої інформації про край морських вовків і тюльпанових полів.

Відео: Подорож по Голландії. Країна тюльпанів і вітряних млинів