Як підняти собі настрій: 12 ефективних способів

Якщо справи не ладяться, ви відчуваєте себе пригнічено, а життя здається безрадісним, скористайтеся порадами з цієї статті і навчитеся створювати свій настрій.

Щодня наш настрій залежить від безлічі різноманітних факторів – спілкування з оточуючими, обстановка в сім'ї, обов'язки на роботі. Проблеми і складні ситуації, з якими ми стикаємося, стають причиною поганого емоційного настрою, депресії і втоми. Постійні негативні емоції можуть призвести до розвитку депресії і погіршення фізичного здоров'я. Тому важливо навчитися позбуватися від тяжких думок і налаштовуватися на позитивне ставлення до життя.

Плейлист з улюбленими треками

Підберіть такі мелодії, які незмінно викликають у вас позитивні думки або пов'язані з якимись приємними спогадами. Хороша музика завжди позитивно впливає на наше самопочуття. Постарайтеся не включати в свій список занадто сумні мелодії – прослуховування меланхолійних пісень може закінчитися сльозами і жалістю до себе.

Послухайте улюблену музику

Фізичні вправи

Фізична активність сприяє активному виробленню ендорфінів – гормонів щастя. Якщо ви регулярно займаєтеся яким-небудь видом спорту, інтенсивне тренування допоможе скинути накопичилася емоційну напругу і поліпшити настрій. Якщо ви далекі від спорту і не любите фізичних навантажень, просто зробіть легку розминку, покрутіть хула-хуп або потанцюйте під енергійну мелодію.

Свіже повітря

Обов'язково вийдіть з будинку – погуляйте в парку або просто походіть по вулицях. Іноді корисно залишитися наодинці з собою, щоб знайти душевну рівновагу. Якщо ж самотність вганяє вас в депресію, вирушайте на пікнік за місто з друзями або родиною. Зміна обстановки, жива природа і свіже повітря завжди діють позитивно.

Прогуляйтеся на свіжому повітрі

Спілкування з друзями

Не поспішайте впадати в зневіру – краще обговоріть ситуацію з близькими людьми. Якщо немає можливості вибратися куди-небудь разом з друзями, поспілкуйтеся хоча б в чаті – хороша порція жартів, смайликів і милих котиків допоможуть впоратися з будь-негативною ситуацією.

Лікування сміхом

Якщо ви в поганому настрої, допоможе сміх. Подивіться картинки-демотиватори, смішні відео або комедійний фільм, згадайте веселі моменти з вашого життя. Знайдіть будь-який привід посміхнутися і посміятися. Постарайтеся виробити звичку знаходити щось веселе в будь-якій ситуації. Такий нехитрий спосіб допоможе ставитися до будь-яких проблем не надто серйозно, і впоратися з ними набагато простіше.

Знайдіть привід посміятися від душі

Прості приємні справи

Якщо день не вдався, не звинувачуйте себе за це – апатія позбавляє вас працездатності та віри в себе. Відкладіть складні справи на завтра і виконайте кілька простих. Зробіть прибирання, приготуйте вечерю, повісьте нову картину – досягнення невеликий мети допоможе переключитися і поверне душевну рівновагу.

Маленькі бажання

У кожного з нас є великі і маленькі бажання. Якщо для підняття настрою, ви не можете відправитися в кругосвітню подорож, порадуйте себе невеликим подарунком. Купіть смачний торт, модну річ або предмет інтер'єру – приємна дрібниця допоможе впоратися з будь-якими печалями.

Купіть що-небудь

Водні процедури

Щоб підбадьоритися і «змити» важкий день, прийміть контрастний душ або розслабтеся в теплій ванні з аромамаслами. Також хороший спосіб підняти собі настрій буде похід в басейн, лазню або сауну.

Зміна іміджу

Для представниць прекрасної статі хорошою антистресової терапією стане відвідування салону краси. Крім звичайних процедур, дозвольте майстру щось змінити у своєму вигляді – новий колір волосся чи нова стрижка допоможуть поглянути на себе з іншого боку, підняти не тільки настрій, але і самооцінку.

Улюблене заняття

Відкладіть всі справи на потім – у пригніченому стані все і без того валиться з рук. Краще приділіть час своєму хобі — зробіть те, що приносить вам задоволення і відновлює душевний спокій. Будь-яка творча діяльність звільняє вашу фантазію, допомагає відволіктися від повсякденних турбот і приносить радість від зробленого своїми руками.

Займіться улюбленою справою

Рішення хвилюючої проблеми

Іноді не виходить просто абстрагуватися від неприємностей і чекати, коли вони самі собою вирішаться. Бувають ситуації, коли необхідно проаналізувати проблему і знайти компроміс між нашими потребами і нашими бажаннями. Тверезий погляд на проблему з боку допоможе визначитися з подальшими діями або зрозуміти, що необхідно відмовитися від задуманого рухатись зовсім в іншому напрямку.

Хороший відпочинок

Причиною поганого настрою часто може бути звичайне перевтома. Як відомо, дорослій людині потрібно не менше 7-8 годин для відпочинку. Недолік сну приводить до придушення фізичної активності та станом хронічної втоми. Щоб відновити сили, відключіть всі гаджети і дозвольте собі тривалий сон. Можливо, вранці ви відчуєте себе набагато краще.

Відео: 20 способів швидко підняти собі настрій. Як завжди мати гарний настрій і бути на позитиві?