Важливі друзі в ВК: принцип функції, що це означає? Як дізнатися, прибрати, подивитися, як зробити одну важливим ВК? Як формуються, визначаються і від чого залежать важливі друзі ВК? Як стати важливим другом ВК?

Хочете дізнатися, що означає важливі друзі ВК? Читайте статтю, буде цікаво.

Зверніть увагу на список своїх друзів ВК: одні друзі знаходяться в ньому вище, ніж інші.

 • Багато користувачів, які не знають, як відбувається формування цього списку, задаються різними питаннями: від чого це залежить, і чому одні друзі знаходяться на верхніх позиціях, а інші — в списку?
 • Вся справа в тому, що верхні позиції у списку друзів — це важливі друзі.
 • Як формується цей список, і що означає термін «важливі друзі», ви дізнаєтеся з цієї статті.

Важливі друзі в ВК: принцип функції — що це значить?

Важливі друзі ВК

Вам потрібно зайти в свій обліковий запис ВК, і відкрити вкладку «Друзі». Відразу з'явиться список ваших друзів. Верхні позиції — це ваші важливі приятелі. Що це таке:

 • Це ті люди, яким ви приділяєте найбільше уваги, ніж іншим: часто відвідуєте їх сторінку, постійно переписуєтесь, лайкаете фото, відео і залишаєте коментарі в їх записі.
 • Крім цього у цьому переліку, а він має назву саме список важливих товаришів, шанувальників, потрапляють ті ваші приятелі, яким ви нещодавно схвалили заявку в друзі.

У цій соцмережі це було придумано для того, щоб ви згадували про нових товаришів і писали їм листи, переглядали фото і відео, загалом робили все, що ВК роблять найкращі приятелі. Якщо ви не будете довго з цими товаришами спілкуватися, переглядати сторінки, лайкати фото і відео, то вони будуть переміщені на нижчі позиції переліку.

Як формуються, визначаються і від чого залежать важливі друзі ВК?

Сформувався список важливих друзів ВК

Як говорилося вище, перелік найважливіших для кожного користувача приятелів створюється на підставі того аспекту, кому ви проявляєте більше свого інтересу. Але ВК існує два показники, які впливають на той факт, хто з людей потрапляє на верхні рядки вашого списку друзів:

 • Активність обміну повідомленнями.
 • Нещодавно додані друзі.

В першому пункті, чим частіше ви переписуєтесь з людиною, а він вам відповідає, тим важливіше для вас він буде в рамках цієї соцмережі. У другому варіанті, сайт просто нагадує, що потрібно поспілкуватися з новим приятелем.

Важливі друзі ваших друзів

Чи все це до приятелів інших користувачів? Можна з упевненістю сказати, що ні. Перелік товаришів у іншої людини, якщо ви будете відвідувати його сторінку зі свого облікового запису, буде формуватися на підставі інформації про спільних друзів. Якщо спільних приятелів немає, тоді перелік створюється за датою створення сторінки або без використання якої-небудь системи — в хаотичному порядку.

Друзі, які перебувають у режимі реального часу

Щодо переліку приятелів, які зараз знаходяться у ВКонтакте в режимі реального часу, то сортування виконується так само як і в першому випадку. Грає роль саме «важливість» друга для вас. Але не забувайте, що ця «важливість» створюється саме з переліку тих людей, які зараз «сидять» ВК.

У вікні вкладки «Друзі» на головній сторінці вашого облікового запису, приятелі розташовуються у вільному порядку. Ви оновлюєте сторінку, і змінюється список в цьому вікні. Можливо, це так задумано спеціально, щоб ви згадали про старих друзів, і вирішили їм написати.

Додаток в телефоні

Важливі друзі ВК в мобільному додатку

У мобільному додатку ВК все зроблено більш зручно. Так, важливі приятелі тут вказані в списку, який має назву «Важливі». Правила розташування користувачів в цьому переліку в мобільному додатку такі ж, як і при створенні переліку на порталі, якщо заходити на нього з ПК.

Як дізнатися, подивитися, прибрати, як зробити одну важливим ВК?

Важливі друзі ВК

Дізнатися або подивитися, хто знаходиться у вас в переліку важливих приятелів, ви вже знаєте. Потрібно просто відкрити розділ «Друзі», і на самих верхніх рядках будуть знаходитися важливі для вас друзі. Це просто і цікаво спостерігати, як при активному спілкуванні з новим іншому, старі важливі друзі починають втрачати свої позиції, а нові, навпаки, набувають значимість.

Способи, як зробити одну важливим

Але іноді хочеться зробити людину важливим ВК. Такої спеціальної функції у ВК немає. Треба просто постійно переглядати сторінку цієї людини, спілкуватися з ним, лайкати фото і відео, писати коментарі. Загалом, ця людина дійсно має бути для вас важливим. Ось способи, які допоможуть підняти користувача в списку:

Перший метод — вдатися до хитрощів:

 • Спочатку приберіть людини з числа приятелів.
 • Через 5-7 днів знову додайте цього користувача в свій список.

Він відразу з'явиться на першому місці розділу «Друзі». Але пам'ятайте, якщо ви не будете з ним листуватися, то його позиції одразу впадуть — користувач з важливих пересунеться на нижні рядки.

Другий спосіб — довгостроковий:

 • Ви повинні щодня, щогодини заходити спочатку в свій обліковий запис, а потім переходити на сторінку одного.
 • Важливо робити це саме через рубрику «Друзі».
 • Поступово, за допомогою вашої наполегливості, товариш підніметься на верхні рядки рейтингу в переліку друзів.

Третій спосіб — будьте активними на його сторінці:

 • Робіть все так само як і при використанні попереднього методу, але вам доведеться потрудитися.
 • Відвідуйте акаунт свого приятеля через рубрику «Друзі».
 • Пишіть коменти під його записами, лайкайте його пости, надсилайте листи, пишіть щось прикольне на стіні і робіть репости його записів.

Способи, як видалити людей із важливих друзів

Видаліть користувачі з друзів і відразу додайте знову

Якщо ви бажаєте прибрати користувачів з позиції важливих приятелів, то вибирайте будь-який з доступних способів:

Видалення людини з списку приятелів — але не варто переживати, це тільки на час:

 1. Зайдіть в перелік ваших товаришів по ВК.
 2. Приберіть користувача, якого ви хочете видалити з переліку важливих.
 3. Коли ви побачите кнопку «Скасувати» — натисніть відразу ж на неї. Але тільки відразу, а не через кілька днів. Якщо ви почекайте деякий час, а потім додасте товариша в друзі, він буде визначений системою, як новий друг і відразу потрапить на першу сходинку.
 4. Тепер натисніть F5 (оновлення), і ви побачите, що цей друг опуститься до 5-й або 12-й рядки, а може і нижче.

Важливо знати: Після таких дій, не тільки у вас цей товариш опуститься на нижні рядки, але і ви у нього також пропадете з переліку важливих. Якщо для вас це не критично, тоді дійте.

Зниження активності

Як говорилося вище, в список важливих приятелів потрапляють ті люди, по відношенню до яких ви проявляєте і ведете себе активно: заходьте на сторінку, лайкаете, репостите і так далі. Відповідно, щоб знизити позиції одного, потрібно зробити наступне:

 • Не відвідувати його аккаунт, не лайкати його записи, фото і відео. Не писати йому і не відповідати на його повідомлення.
 • Проявляти активність по відношенню до інших друзів. Але краще не «розпорошуватися» на багатьох користувачів, а віддати перевагу 2-3-му друзям. Тоді позиції небажаного одного впадуть.

Але доведеться трохи почекати, поки позиції знизяться до 7 днів.

Приховування новин

Приховайте новини користувача

Щоб знизити значимість небажаного одного, потрібно приховати його новини. Для цього виконайте наступне:

 • Зайдіть у профіль одного.
 • Натисніть на значок «три крапки», який знаходиться під його фото.
 • Потім виберіть у спадному меню пункт «Приховувати новини .....(ім'я)».

Якщо ваш друг часто пише пости, то ви можете у новинах відзначити його публікацію, як нецікаву. Система сприйме цю маніпуляцію, як небажання бачити цю людину в списку важливих, і знизить його позиції. Щоб це зробити, виконайте наступне:

 • Зайдіть в «Новини».
 • Знайдіть публікацію цієї людини.
 • Натисніть під цією публікацією «Мені це нецікаво».

Через час ви можете повернути все на місце. Ваш друг буде з'являтися в новинах, але його позиції збільшуватися не будуть.

Виставите відображення новин одного

Важливо знати: Якщо у вас не стоїть відображення новин від друзів, а тільки від спільнот, тоді зайдіть в новинний розділ і клацніть по «+» з правої сторони, як на картинці вище, виберіть пункт «Друзі».

Як стати важливим другом ВК?

Важливі друзі ВК

Щоб піднятися в чужому списку друзів, потрібно багато працювати і на це знадобиться деякий час. Частіше міняйте аватарки, ставте цікаві фотки — це допоможе зацікавити людину своєю персоною. Прочитайте статтю на нашому сайті, як поставити аватарку — цікаву, прикольну, подвійну, порожню і так далі. Такі фото у вашому профілі викличуть ажіотаж серед ваших друзів і ваша сторінка стане популярною, а значить, і ви будете у багатьох друзів на перших позиціях.

Інші важливі поради:

 1. Публікуйте багато цікавих записів, які будуть лайкати, переглядати і репостить.
 2. Якщо йдеться про конкретного користувача, то більше спілкуйтеся з ним.
 3. Видаліть людини з друзів, а через кілька днів додайте. Коли він вас додасть в друзі, ви опинитеся у цієї людини на першому місці в списку друзів.

Важливо: Що стосується 3-го пункту — часто так робити не варто, так як людини може це напружувати, і він може назавжди вас видалити з друзів. Для вас важливо, щоб він побачив ваше переміщення і помітив вас, чого ви добилися.

Тепер ви знаєте все про перелік рубрики «Важливі друзі». Сам цей перелік створюється в авторежимі, але ви можете вплинути на його ранжировку. Більше листуйтеся з людиною, переглядайте його сторінку, ставте «сердечка», робіть репости, і вже через пару днів людина буде стояти у списку важливих друзів. Удачі!

Відео: Як формується список друзів Вконтакте?