Як дізнатися, хто дивився твої відео в ВК? Видно друзів ВК, які відео я дивлюся?

Хочете дізнатися, хто дивився ваші відео ВК, читайте статтю. У ній є всі способи, як це зробити.

ВКонтакте — це унікальна соцмережу. З її допомогою люди з усього світу можуть спілкуватися один з одним, а також викладати свої фото, музичні треки та відеозаписи.

 • Відео — це популярний розділ цієї соцмережі.
 • Якщо людина завантажує свої відеозаписи до себе в профіль, то йому завжди цікаво, хто їх переглядає.
 • Але можна відстежити, хто дивився відео в ВК? Відповідь на це питання ви знайдете в даній статті.

Як дізнатися, хто дивився твої відео в ВК?

Хочете більше дізнатися про відеозапису ВК, і про те, які з відеороликами можна виконувати дії, прочитайте статтю за цим посиланням на нашому сайті. Докладно про те, як видалити відео з контакту можна дізнатися з цієї статті.

Ваші завантажені відео ВК знаходяться у розділі «Відео». Потрапити в цей розділ можна з головної сторінки профілю. Відкрийте будь відеоролик. Тепер давайте розглянемо доступні способи, що дозволяють дізнатися, хто переглядав ролик на вашій сторінці.

Лічильники лайків, переглядів і коментарі — непряме підтвердження

Здається, що під кожним відеороликом повинна бути функція, що дозволяє дізнатися, хто переглядав цей контент.

 • Але такої функції ВК немає.
 • Тобто у користувачів цієї соцмережі немає можливості дізнатися, які друзі або просто випадкові користувачі могли переглянути відео.
 • Є лише непрямі докази цього факту.

До них відносяться наступні явні підтвердження:

Лічильники лайків, переглядів і коменти
 • Лічильник переглядів. Ви не можете побачити, хто дивився, але будете знати напевно, скільки людей дивилися це відео.
 • Лайки. Це точно ті люди, які подивились ролики і відзначили, що він їм подобається.
 • Поділилися. Якщо вашим відео хтось поділився з іншими користувачами або відправив його до себе на сторінку, то ви не побачите хто це зробив і зробив взагалі. Тому дана вкладка тільки несе в собі певну функцію, але ніякої інформації не дає.
 • Коментарі. Якщо до відео хтось залишив коментарі, ви будете бачити цих людей, а значить, будете впевнені, що саме вони точно подивилися ролик.

За допомогою вищеописаних способів можна відстежити хоча б когось, хто подивився ролик. Інших актуальних і доступних способів немає.

Додаток «Мої гості»

Є ще одна ідея, яка допоможе дізнатися, хто дивився ваші відео — це додаток «Мої гості». Існує безліч подібних додатків ВК, які допомагають дізнатися, хто заходив до вас на сторінку. Під ВКонтакте всі користувачі, в основному, заходять, щоб подивитися ваші фото і відео. Відповідно, якщо ви будете знати, хто заходить до вас в профіль, і будете припускати, що ці люди й переглядають відеоролики.

Програми «Мої гості»

Знайти додаток можна в розділі «Ігри»:

 • Наберіть в пошуку «Мої гості» і відкривайте із з'явився результату найпопулярніші програми.
 • Виберіть одне з них і користуйтеся.
 • Докладно про одному з таких популярних додатків ви дізнаєтеся зі статті за цим посиланням.
Запустіть додаток «Мої гості»

Принцип роботи цих додатків однаковий, тому можете вибрати будь-яку, яка вам сподобається. Популярність того чи іншого додатка говорить про те, що воно зручний для користування і показує всіх гостей вашої сторінки.

Видно друзів ВК, які відео я дивлюся в режимі онлайн?

Відео стіни

ВКонтакте — просунута соцмережу. Її розробники придумують різні нові функції і удосконалюють вже існуючі. Тут можна поставити в статус трек, який користувач слухає в даний момент, відстежити, кому він ставить лайки або пише коментарі. Але дізнатися, які відео переглядає людина в ВК в режимі онлайн неможливо.

Відео в профілі на стіні

Друзі можуть бачити, які відеозапису ви додаєте до себе в профіль, якщо не приховаєте їх налаштуваннями приватності. Доступні іншим користувачам будуть ті відео, які ви додаєте до себе на стіну. Загалом, друзі можуть дізнатися, що ви дивіться в режимі реального часу, якщо тільки самі захочете про це розповісти. Хакери навіть не придумали ще спеціальних програм, які б визначали, що ви переглядаєте в даний момент.

Цікаво: Існує така думка, що непрямі докази можуть розповісти більше про людину під ВКонтакте, ніж прямі факти. Тому всі вищеописані методи можуть бути більш дієвими, ніж якщо б ВК була спеціальна функція.

Подивіться відео нижче. Воно розповідає про програму, яка допомагає дізнатися статистику відвідування вашої сторінки. У підсумку виходить, що вашу сторінку дивиться набагато більше людей, ніж ви думаєте, а значить, і ваші відео переглядає набагато більше людей.

Відео: Очі — це статистика! Перегляди у ВКонтакте.