Як розпізнати невидимку ВКонтакте: антиневидимка ВК — що це?

Ви хочете розпізнати невидимку ВК? Читайте поради та можливі способи в статті.

Як вам відомо, у ВКонтакте відображається останнім часом відвідування сторінки та онлайн в даний момент користувач чи ні. Але багатьом людям це не подобається, і щоб їх не турбували, коли вони сидять ВК, вони ставлять режим інкогніто. Що це таке і як включити такий режим, читайте в нашій статті за цим посиланням.

Якщо вам, навпаки, не подобається, коли користувач включає режим невидимки, тоді вам хочеться дізнатися, онлайн він зараз або в режимі інкогніто. У цій статті ми розглянемо, як розпізнати невидимку ВК.

Як розпізнати невидимку ВКонтакте?

Щоб розпізнати невидимку ВК, зіставте останню дату відвідування та інші дії людини в соцмережі

Насправді розпізнати невидимку просто, треба лише проявити трохи більше уваги.

Поради

Ось декілька порад:

 • Якщо ви бачите дату на сторінці користувача, що ніби він заходив в профіль, наприклад, 5 червня, а зараз 10 або 15 червня. При цьому він додає друзів або змінює якусь інформацію на сторінці, значить, він сидить онлайн в режимі інкогніто.
 • Спробуйте написати людині повідомлення. Якщо він його прочитає, значить, він знаходиться в режимі невидимки. Хоча цей спосіб може підвести, так як прочитати повідомлення можна і не відкриваючи його.
 • Якщо користувач заходить ВК на 15 хвилин не більш або навіть менше. Це означає, що він виконує вхід на сторінку, а потім включає режим інкогніто, щоб його не турбували.
 • Якщо ви знаєте, в яких групах сидить користувач, тоді перегляньте записи цих груп. Якщо він пише коментарі або робить пости, значить, він невидимка.
 • Відстежте активність людини ВК: час постів на стіні, коментарі на інших сторінках, лайки. Зіставте з часом останнього відвідування і стане все ясно.

Додаток «Кого лайкает мій друг»

ВКонтакте люди завжди лайкають фото своїх друзів, коменти або посади. Навіть якщо сидиш інкогніто, неможливо втриматися, щоб не лайкнути якусь запис. Тому за допомогою спеціальної програми можна дізнатися, що лайкает користувач, а значить, і побачити, в режимі невидимки він чи ні.

Знайдіть додаток через пошук в розділі «Ігри»
 • Додаток називається «Кого лайкает мій друг».
 • Знайти його можна в розділі «Ігри».
 • Введіть в пошуку назву і на наступній сторінці з'явиться іконка цього додатка.
Запустіть додаток
 • Натисніть на неї, відкриється сам додаток.
 • Запустіть програму, вставте id сторінки користувача і натисніть «Шукати».
 • На наступній сторінці, через декілька секунд, ви побачите кого лайкал користувач і коли. Порівняйте ці дані з його часом відвідування сторінки і робіть висновки.

Загалом, спробувати дізнатися, невидимка ВК користувач чи ні, можна. Але інформація, отримана за допомогою таких способів може бути не зовсім достовірною. Тому, розбираємося далі.

Антиневидимка ВК — що це?

Багато користувачі впевнені, що є такий додаток ВК, як Антиневидимка. Хочеться відразу сказати — такого додатка офіційно не існує. Впізнати людину, яка сидить ВК в режимі інкогніто, практично неможливо. Не існує ніяких скриптів і програм для визначення невидимки.

Якщо ви побачили пропозиції в інтернеті по впізнанню невидимки, не піддавайтеся — це шахраї. Їх основна мета — це ваша сторінка ВК, без якої ви можете залишитися, якщо поведетесь на рекламу. Крім цього можна скачати замість програми вірус на свій ПК.

У підсумку виходить, що точно дізнатися, сидить людина ВК, як невидимка чи ні, неможливо. Можна тільки здогадуватися, спираючись на свої спостереження. Але будемо сподіватися, що розробники ВК все-таки зроблять таку функцію в майбутньому.

Відео: Анти-невидимка ВКонтакте