Цілюща енергетика каменів — камені, очищаючі енергетику, їх лікувальні властивості: фото. Як очистити камінь від чужої енергетики?

У цій статті є цікава інформація про цілющому впливі каменів на організм людини. Ви дізнаєтеся, як за допомогою натуральних каменів можна поліпшити своє здоров'я і душевний стан.

Все, що є в природі, створено не дарма. Живі й неживі істоти тісно взаємодіють між собою, залежать одне від одного. Помітна зв'язок між людиною, і камінням. Її відкрили ще в давнину. Спостережливі предки помітили, що мінерали природного походження здатні дарувати цілющу силу живим істотам.

Люди в цьому світі постійно відчувають дію, як позитивної, так негативної енергетики на собі. Різні захворювання мають властивість розвиватися із-за скупчення великої кількості негативу. Камені ж здатні зберігати позитив, а потім віддавати цей заряд для лікування недуг. В надрах природи існує безліч різноманітних мінералів. І кожен з них діє по своєму на клітини людського організму, змінюючи духовний заряд, і зцілюючи від конкретної патології.

Цілюща енергетика каменів: як вибрати лікувальний мінерал?

Ще в давнину наші предки цінували мінерали дорогоцінного походження. Їх звеличували не тільки унікальний зовнішній вигляд, ще їм зраджували особливі магічні характеристики. Цілителі помічали, що той чи інший самоцвіт мав певний вплив на хвору людину. Цікаво, що деякі мінерали мали вельми непривабливий вигляд, зате цілюща енергетика каменів була дуже велика.

Літотерапія

Вибирати мінерал для себе необхідно тільки за внутрішнім відчуттям. Коли ви будете його купувати, вам варто добре розглянути його, потримати в руці. Таким чином ви зрозумієте — це ваш камінь чи ні. Якщо ви хоч трохи відчули від мінералу неприємний холод або отримали негативний заряд, то це не ваша покупка. Відмовтеся від виробу. Беріть ті, які викликають у вас тільки позитив.

А як же бути, якщо ви будете вибирати виріб з каменями в інтернет-магазині. В цьому випадку вам доведеться довіритися джерел інформації, де описано, які камені краще всього підходять тому чи іншому індивідууму за знаком зодіаку. Ще не завадить вивчити, що за захворювання лікують мінерали.

Цілюща енергетика каменів — камені, очищаючі енергетику, їх властивості: фото

У східній медицині знахарі використовували для лікування хворого камені особливо часто, якщо захворювання було занедбаним. Вони знали, які мінерали здатні гармонізувати природні сили організму. Завдяки цьому люди повністю позбавлялися від найстійкіших недуг. Зараз теж практикується лікування камінням — цей процес іменується літотерапія. Але перш, ніж почати очищати своє тіло від недуг, необхідно знати всі тонкощі оздоровлення. Адже багато камені мають і зворотний ефект. При тривалому носінні їх у деяких людей загострюються хронічні патології.

 • Хто страждає частими мігренню, можуть вибирати собі в якості прикраси аметист.
Аметист
 • Для того, щоб вас не турбували хвороби горла (ангіни, фарингіти, ларингіти тощо), зупиніть свій вибір на гранаті або кошаче око.
Цілющі мінерали
 • Хвороби серця, зокрема — серцеву недостатність виліковують рубіни, корали.
Прикраси
 • Полегшити стан хворих з бронхіальною астмою, ревматизм допоможе малахіт.
Малахіт
 • А лікувати кашель, бронхіт, пневмонію допомагають жадеїт і зелений онікс.
Кольє з жадєїта, оніксу, амазоніту
 • Якщо у пацієнта проблеми з нирками, то справитися з ними допоможуть нефрити, місячний камінь.
Браслет з місячного каменя, нефриту і тигрового ока
 • Рани, які довго не загоюються і мають інфіковану природу краще лікувати сердоліком, гірським кришталем.
Природні мінерали
 • При ожирінні, надлишковій масі тіла носити браслети з оніксом, яшмою.
Яшма, чорний онікс
 • Захворювання ШКТ, зокрема патології жовчного міхура лікують кристали гірського кришталю.
Гірський кришталь
 • Гіпертонічні хвороби, захворювання ЦНС здатний звести нанівець обсидіан.
Обсидіан
 • Для профілактичних заходів з метою не допустити розвитку онкологічних хворобуй використовують родоніт.
Родоніт
 • Лікують хвороби суглобів — остеохондрози, артрози сердоліком, хризолітом.
Зелений хризоліт і помаранчевий сердолік
 • При болях у грудях — міжреберної невралгії застосовують малахітові камені, змійовик.
Шкатулка з каменів
 • Артроз (знову-таки), гострі вірусні інфекції різного походження добре лікують жадеїт, блакитний лазурит.
Браслет з блакитного лазуриту й жадеїту
 • При порушеннях гормонального характеру добре лікуватися топазом.
Топаз
 • Від депресії, поганого настрою вам допоможе літотерапія нефритом, рожевим кварцом.
Браслет із зеленого нефриту і рожевого кварцу

Цілюща енергетика каменів: камінь енергетик — яшма

Для того щоб налагодити душевну гармонію і зміцнити імунітет, носіть яшму. Цей мінерал універсальний. З його допомогою проводите простий ритуал. Так ви забудете, хто такі лікарі. Хвороби не будуть турбувати вас.

Цілюща енергетика каменів — розслабляючу вправу:

 • Вправа не займе багато часу. Коли прокидаєтеся, просто відразу не вставайте з ліжка. Ляжте на спину, заберіть подушку, розпрямите тіло і тільки після цього відкрийте очі.
 • Візьміть свій камінчик, розташуйте його на голові між бровами. Постарайтеся сконцентрувати увагу на камені. Кілька разів потягніться .
 • Ноги не відривайте від ліжка. Просто зробіть потягування правою, після лівою ногою, потім двома разом. Концентруйте увагу на мінералі.
 • Повторіть комплекс потягувань п'ять разів. І все, далі можете приступати до своїх справах.
Яшма

Завдяки такій зарядці, ви відчуєте прилив бадьорості на весь день. Ви помітите, як з часом у вас розвинеться витривалість, кровотік балансується. І якщо до цього були часті болі в спині, судоми кінцівок, то вони пройдуть. Ще нервова система не буде давати збоїв.

Цілюща енергетика каменів — лікування камінням

Для профілактики і терапії різноманітних захворювань корисно робити курси масажу мінералами. Якщо ви хочете проводити їх в домашніх умовах, то для початку зшийте з натуральної бавовняної тканини рукавичку, як продають в магазинах дрібниць для кухні в якості прихватки. З боку долоні зшийте кишеню, щоб туди викладати камені. Помістіть їх в кишеньку, зашейте прямим наметочним швом, щоб не випадали.

Цю рукавицю використовуйте для терапії недуг різного характеру. Вона зручна у застосуванні, особливо тоді, коли треба діяти точково на певний ділянку запалення. Терапевтичний вплив здійснюється масажними рухами, натисканнями на акупунктурні точки. Як відомо, саме вони і відповідають за функціонування різних органів у людини.

Цілюща енергетика каменів:

 1. При мігрені досить масажувати кисті рук біля великих пальців. Натискайте на ці точки по два-три рази в день, час масажу не повинна перевищувати п'яти хвилин.
 2. При гіпертонії слід по колу масажувати зону в районі правої грудей. Робіть процедуру два-три рази в день близько п'яти хвилин.
 3. При грипі почніть масажувати зовнішні частини очних яблук не з того боку, де ніс, а там де вони закінчуються. Процес робіть два-три рази в добу близько трьох хвилин.
 4. При нирковій недостатності помасажуйте по колу зону в районі попереку, натискайте рукавицею в центрі. Процедуру робіть по п'ять хвилин три рази на добу.
 5. При коліті помасажуйте в області чола над бровами, точніше над лівою. Час процедури близько трьох хвилин, по два рази на добу.
 6. При зубному болі впливайте на точку в районі верхньої губи, точніше прямо посередині над нею.
 7. При гіпергідрозі натискайте зону заховану за вушними раковинами.
 8. При радикуліті ефективно масування в районі болю. Досить двох разів на день по три хвилини впливу.
 9. При порушення місячного циклу робіть кругові рухи на лобовій частині, де починають свій ріст волосся.
 10. При ревматизмі натискайте на кисті рук в районі мізинця і безіменного пальця.
 11. При депресії масажуйте бічні зони колін три рази в день по три хвилини.
 12. При перевтомі робіть масаж мізинців на верхніх фалангах, поки не буде полегшення, але тривалість процедури не повинна перевищувати чотирьох хвилин.
 13. При порушеннях сну натисніть на вушні мочки, тривалість процесу чотири хвилини — раз в день.
Масаж камінням

Як очистити камінь від чужої енергетики?

В салонах використовують одні і ті ж камені на різних відвідувачів, тому після сеансу їх слід очищати. Використовуйте для цього крейда, зубний порошок. А після вимийте мильним розчином і змийте водою.

Є ще один метод — це позбавлення від негативної енергетики з допомогою солі або сольового розчину. Для першого способу — насипте сіль в ємність і занурте туди ваші камені. Залиште посудину на ніч. За цей час каміння пройдуть очищення.

Другий спосіб: розчиніть ложечку солі в чашці води, занурте туди камінчики, і залиште на ніч в розчині. Вранці промийте їх звичайною водою.

ВАЖЛИВО: Однак сіллю можна порушити структуру мінералів, тому використовувати даний метод не завжди ефективно. У таких випадках все ж краще просто промити самоцвіти під звичайною водою з-під крана і прочитати: Аум, Варуна – намах (дев'ять разів).

Багато вчені на підставі практичних прикладів стверджують, що камені мають цілий набір цілющих характеристик. Тому перш, ніж приступати до лікування мінералами, не завадить проконсультуватися з фахівцями-литотерапевтами. Вони на підставі ваших даних підберуть вам самоцвіти. І ви не тільки поправите здоров'я, а й поліпшите свій духовний стан за допомогою цілющої енергетики каменів.

Відео: Лікування камінням