Втрата обручки: прикмети. Що може статися, якщо втратити обручку, чи зрада?

Втратити кільце з весілля — це не тільки неприємно, але і розцінюється як негативна ознака. Як трактують прикмети втрату обручки?

Забобони з обручкою майже у кожного асоціюється з нещастям. Час, коли ви його втратили, зовсім не має значення. Або це сталося в день одруження, або після церемонії. Воно вже втрачено і нічого з цим не поробиш. На що вказує це подія, як вчинити, потрібно купувати нове кільце?

З цим кільцем може трапитися що завгодно: воно саме по собі загубиться, просто злетить з пальця, вас можуть пограбувати і вкрасти кільце. Навіть трапляється, що вони розколюються на 2 частини. Це все не дуже добре позначиться на сімейному житті.

Народні прикмети про втрату обручки

Згідно з народними прикметами, втрата кільця після одруження (або через невеликий період часу) – прикмета не дуже хороша. Це призведе до конфліктів і сварок, на грунті цього буде розлучення.

Хтось просто вважає, що слід бути гранично уважним, зупиняти вибір на більш надійних кільцях, сильно не махати руками, дивитися за речами. Говорити можна все, що завгодно, але ви ніяк не повлияете на той момент, коли кільце загубиться само по собі або його хтось вкраде, або воно лопне, зігнеться.

Весільні
  • Народне повір'я говорить: обручку впало і дало тріщину, це символізує, що шлюб молодих починає давати тріщину. З'явилися проблеми, з якими їм важко впоратися, сварки, недостатнє розуміння, скандали. В кінцевому результаті молоді люди розлучаться ворогами.
  • Існує багато повір'їв відносяться до обручці. В процесі одруження поспостерігайте, що робилося з кільцем. Якщо у когось з подружжя, воно випадково впало, є ймовірність подружньої зради. Міцність пари буде перевірятися саме зрадами.
  • При купівлі обручки в ювелірному магазині воно сиділо на вас ідеально, а вже на церемонії падає – це не до добра. Сім'я після цього буде існувати, але сімейного благополуччя і щастя їм не бачити. Можете вірити повір'ями, а можете – ні, але майже завжди вони здійснюються.
  • Як би чоловік з дружиною намагалися відновити відносини, уберегти любов і взаєморозуміння, пара все одно довго не буде. Буває, що наречений з нареченою просто скасовують весілля або розривають відносини, коли бачать, що кільця впали в ЗАГСІ.
  • Існують люди, які у процесі церемонії одруження раптом усвідомлюють, що вони різні люди і навряд чи їм вдасться прожити разом довго і щасливо. Різне можна зустріти в житті. І якщо це станеться з вами, то все може обернутися саме так.
Кільце може впасти

Хтось вірить, що обручка молоді повинні носити все життя, це символ того, що вони завжди будуть разом в будь-якій ситуації. Але трапляється всяке: колечко може розколотися, загубитися, його можуть вкрасти тощо. Найбільше з цього приводу буде переживати наречена. Що слід зробити в цьому випадку?

Якщо ви людина, яка не вірить ні в які прикмети, то йдіть в ювелірний магазин за новим кільцем. І зовсім не має значення, що обручка нове. Головне, що це воно у вас є. Зустрічаються і такі пари, які не люблять носити кільця, вони їм заважають, натирають або вони переживають, що втратять.

Після церемонії сталося так, що ви втратили обручку або воно впало – в парі будуть постійні сварки, чвари, непорозуміння. В родині будуть постійні конфлікти, які призведуть до розставання, і згодом до розлучення. До обручці слід ставитися дбайливо. Коли займаєтеся господарськими справами, знімайте його. Коли кільце втрачено назавжди, то це марновірство не обіцяє нічого хорошого.

Кільця можна втратити
  • Якщо обручка втратила чоловіка, то в недалекому майбутньому її чоловік може піти від неї. Це може бути пов'язано з розлученням, смертю або загибеллю. Якщо кільце втрачає чоловік, то його дружина може незабаром загинути.
  • Жінки більш довірливі, ніж чоловіки, тому повір'я та їх значення лякають їх. Більшості з них знайома ситуація, коли вони втрачали обручку за помилки. Але воно могло, загубиться, коли ви займалися домашніми справами, купалися у водоймі або просто міняли речі. А це нічого негативного точно не віщує.
  • Дружина дуже переживає, коли чоловік втрачає обручку. У цей момент вона вже на підсвідомому рівні знає, що розлучення не уникнути. Всупереч цьому існують пари, які до цього часу живуть разом, після втрати кільця. Звичайно, забобони існують, однак вони не завжди здійснюються. Просто варто бути обережними.

Щасливий і сильний шлюб залежить лише від людей, які в ньому складаються і просто втрачене кільце не може його зіпсувати. Іноді повір'я і діють, але трапляється, що це всього лише випадковість. Щоб уберегти себе, не знімайте кільця все життя.

  • Втрата обручки, так і втрата весільної обручки – поганий знак. Однак друге кільце володіє більшою силою, і тому наслідки будуть страшніше. Шлюб укладений не в церкві це всього-навсього – союз перед органами.
  • Вінчання це більш значуще значення. Це шлюб, який укладається на небесах, перед Богом. Багато хто після весілля йдуть відразу в церкву і вінчаються. Не поспішайте це робити, після довгих років життя ви самі зрозумієте, що вам це необхідно, і ваші душі на це йде усвідомлено. Після процедури вінчання, священик наставляє вас оберігати вінчальні кільця ретельно. Вони стоять на першому місці, ніж заручні.

Шлюб, який укладено перед Богом, не можна розірвати. Ви укладаєте його на все життя, аж до самої смерті. До цього варто підходити грунтовно, адже це серйозний крок. Тому люди, які приймають все близько до серця, починають лити сльози, думати тільки про погане, переживати, нервувати, втративши обручку. Проте все залежить тільки від вас. Навіть існування прийме не вплине на вас, якщо ви самі цього не захочете.

Ваш настрій і думки в голові зроблять все як треба вам. Якщо думки налаштовані на негатив, і ви відразу програмуєте себе на розлучення, так і станеться. Щоб все пішло добре, варто просто налаштуватися на позитивну хвилю і намагатися не думати про погане, а відпустити все. Підіть у ювелірний магазин і придбайте кільце. Позитивні думки допоможуть вам прожити довго і в згоді з вашим чоловіком (дружиною).

Втрата

Слабке місце людей у тому, що велика частина з них схиляються до поганого і налаштовують себе на сумний підсумок. Хороші думки впустити важко в такій ситуації, але все-таки варто спробувати, і з часом у вас це буде виходити все краще і краще.

Втратили обручки кільце – дурниця, підіть в ювелірний магазин і купуйте ще краще і милуйтеся ним. Шлюб не заснований на кільцях і повір'ях. Шлюб – це відносини, терпіння, увага один до одного, постійна робота. Якщо таке існує в парі, то їм нічого не завадить, і вони будуть жити в злагоді довго.

Відео: Погано чи втрачати обручку?