Прикмети, пов'язані зі смертю домашніх вихованців

Смерть домашніх улюбленців дуже негативно позначається на настрої всієї родини. Але нерідко з цією ситуацією також пов'язано чимало прикмет, про яких ви дізнаєтеся зі статті.

Навіть незначна подія в житті людини впливає не тільки на душевний стан, але і на події в житті. До таких можна віднести і смерть домашніх улюбленців.

Дивна поведінка тварин свідчить про швидкої смерті. Таким чином, вони намагаються попередити своїх господарів.

Прикмети, пов'язані зі смертю домашніх вихованців: смерть собаки

Смерть пса – це душевна травма для кожного члена сім'ї. Згідно думку езотериків, смерть домашньої тварини в основному не завжди просто сумна подія. Воно пов'язане з змінами у житті господаря або його рідних.

 • Експерти схиляються до думки, що раптова смерть собаки – це свого роду відведення нещастя від господарів та інших членів сім'ї. Але таке значення має лише смерть собаки від старості або хвороби. Якщо смерть сталася за незручності людини, то скоро йому доведеться за це поплатитися.
 • Собака загинула під колесами – це великий гріх, за яким слід розплата.
 • Езотерики в один голос твердять: вихованець навіть після смерті здатний помститися. У винуватця і членів його сім'ї можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Може трапитися і так, що причиною смерті стане автомобіль.
 • Щоб уберегти себе від неприємної долі варто покаятися перед обличчям Господа і поставити свічку в храмі за упокій, і за здоров'я всіх близьких, попросити священика сповідувати вас.
 • Якщо під колесами автомобіля загинула ваша власна собака, то згідно з прикметами, пов'язаними зі смертю домашніх вихованців, таким чином, вона віддала своє життя заради вашого спасіння від такої ж долі.
Про пса

Смерть тварини стала випадковістю, варто звернути увагу на забарвлення шерсті тварини і від цього робити відповідні висновки і тлумачення.

Чорний

Смерть домашнього вихованця темного забарвлення, за прикметами, пов'язаними зі смертю вихованців, допомогла звільнитися сім'ї від невідомої потойбічної сили. Ви позбудетеся від лихого ока і псування з боку недоброзичливців.

Якщо чаклуном було на вас наведений прокляття, то пес вас вберіг таким чином.

Чорний

Білий

Білий колір, хоч і символізує чистоту, але в даному випадку смерть улюбленця білого забарвлення обіцяє неприємності. Така подія передбачає:

 • Сімейні розбіжності і суперечки.
 • Розрив з коханим.
 • Смерть вірного друга.
 • Початок темної смуги, смутку і нерадісних подій.
 • Зрада коханої людини.

Рудий

Коли в будинку помирає пес з рудою шерстю – початок матеріальних проблем. У роботі вас чекають неприємності, аж до звільнення та розірвання контрактів і угод, які тягнуть за собою збитки. Люди, які коли-то у вас брали позику, навряд чи повернуть борг. Не виключаються втрати і крадіжки.

Вогненний пес – символ фінансового благополуччя. Згідно з прикметами, пов'язаними зі смертю домашніх вихованців, після його смерті вас чекають грошові втрати.

Рудий

Сірий

Пес димчастого кольору – охоронець домашнього вогнища, його загибель несе проблеми в домашньому господарстві і в повсякденному житті. Не виключені сварки з близькими, розлучення на тривалий час з кимось, виникнення конфліктних ситуацій в новоспеченій сім'ї та розбіжності між дітьми та їх батьками.

У дітей шкільного і підліткового віку – конфлікти з однолітками, проблеми в навчанні.

Надія після смерті домашнього улюбленця не згасає в серцях господарів, вони вірять, що ця подія принесе їм зміни в житті. Слідуючи повір'ями після смерті собаки, будь-які дії можуть бути епохальними.

Прикмети, пов'язані зі смертю домашніх вихованців: помер кіт

Ні для кого не секрет, що здавна кішка це священна тварина, що володіє магічною силою. Вона настільки самостійна, що право сама вибирати, кого любити і поважати, а кому виставляти свої кігті. Вона живе своїм власним особливим життям і так само вмирає по-особливому. Ці улюбленці під час свого існування і після смерті оточені величезною кількістю забобонів.

Смерть котика
 • Загадка і граціозність у цих тварин залишається і після смерті. Досі невідомо куди відправляється душа кішки після смерті. Місце спочинку цих домашніх улюбленців знаходиться на середині між раєм і пеклом. Тому прикмета гласить – не роби погано кішкам! Вони злопам'ятні і пам'ятають всі образи, і коли ви будете на їхньому боці, вони вам все пригадають і розплата не забариться.
 • Не всі улюбленці думають про помсту. Є господарі, які любили кішок, але встигли нагрешить. Таких людей кішка постарається забрати до себе на небо.
 • Так само на правильне тлумачення смерті кішки грає роль її загибель, чи це була випадковість або нарочная загибель. Погано, коли сталася смерть тварини від умисного вбивства. Тим, хто вбив звіра, пророкують 7 років невдач. Ті, хто втопив кошенят – чекає самотність і злидні. Народилися варто прилаштувати кошенят в добрі руки або простерилізувати.

Смерть домашнього вихованця будинку: прикмети

Загадковість кішок не дає однозначного тлумачення їх смерті.

 • У часи наших предків, домашні улюбленці ніколи не залишалися довше одного року на одному місці. І особливо це відносилося до кішок. Вони могли на кілька днів піти пополювати і погуляти, а при настанні смерті повернутися в затишний куточок і померти. Це в основному траплялося поза домом. Коли кішка вмирала вдома, то за прикметами, пов'язаними зі смертю вихованців це носило негативний окрас. Удача навряд чи вам буде супроводжувати.
 • Сьогодні все по-іншому. Якщо господар живе в багатоповерховому будинку, то коту з працею вдасться вибратися, щоб знайти місце для спокійної смерті. Будь-яка подія, пов'язана зі смертю тварини тягне смуток втрати. Сьогодні ви навряд чи зустрінете господаря, який зможе підняти руку і винести вмирати тварина на смітник. Навіть цей випадок можна віднести до умисного вбивства, за яке людина згодом заплатить.
Смерть улюбленця
 • Однак є люди, які зовсім по-іншому тлумачать цю смерть. Кіт вмираючи будинку, згідно з прикметами, пов'язаними зі смертю вихованців, забирає з собою всі нещастя, які повинні випасти на господарів тварини. Вони уберігають від лихого ока, негативної енергії і злих духів. Навіть якщо негативна енергія настільки велика, вони все одно пожертвують своїми 9 життями заради щасливого існування своїх господарів. У Древній Русі домашні вихованці були під заступництвом Домовика.

Побачити померлого кота поза квартири: прикмети

Гуляючи в парковій зоні або на проїзній частині ви випадково побачили мертву кішку – не варто боятися. В цьому немає вашої провини. Є люди, які бачать у цій події, щось позитивне. Що саме?

Мертва кішка символізує:

 • Матеріальний прибуток.
 • Подорож.
 • Любов – вихованець мав білу шерсть.
 • Зустріч з людиною, яка бажає вам зла – вихованець чорний.

Підкинутий помер улюбленець: прикмети

У давні часи кішка була ритуальною твариною. Магічна сила звіра настільки велика, що навіть труп тварини наділений великою силою, яку використовують в чаклунстві. Він допомагає розбити любов, опустити людини до самих низів. Всі змови маги роблять над ще живим вихованцем, а потім душать його і підкидають недоброжелателю.

Навіть для людини, яка не вірить у надприродну силу, такий подарунок підірве душевний стан. Для песимістів і глибоко віруючих людей це відіб'ється нервовим зривом, безсонням, призведе до активації прокляття. Тільки віра здатна повернути прокляття проти вас. Прокляття не діє, якщо чорну кішку закопати потайки, де-небудь у дворі.

Не варто торкатися трупа, візьміть простирадло і загорніть кішку і винесіть її за межі ділянки і закопайте. Далі слід провести ритуал очищення і помитися під проточною водою. Промовте заклинання: «Від кого прийшло, до того і відійшло». Варто спробувати відразу ж забути про все, щоб прокляття не зачепило вас і пройшло стороною.

Вихованця можуть навіть підкинути

Якщо в будинку у вас є свята вода, помийте їй обличчя і скажіть молитву. Такий захист дуже сильна і не дасть пробратися до вас прокляття.

Якщо у вас є припущення, що хтось може зробити вам не добре, просто купіть кошеня, а краще підберіть з вулиці. Чому саме з вулиці? Так ви зробите добро, яке буде сильною захистом від зла.

І саме основне коштує менше думати про погане, про поганих прикмет, пов'язаних зі смертю вихованців. Домашнього улюбленця варто просто відпустити в новий світ і нове життя. Він приніс вам радість, не варто сумувати, там йому буде краще.

Домашній вихованець завжди набагато менше людину і йому потрібна велика захист і догляд. Так що бережіть їх!

Відео: Прикмети про смерть кішки