Що таке Хайп: переклад, як пояснити значення цього слова? Що означає слово Хайп на молодіжному мовою, в інтернеті? Що таке Хайп-проект, Хайп-гроші: значення. Що таке анти-хайп: значення

Визначення слів «хайп», «анти-хайп», «хайп-проект», «хайп-гроші». Їх значення та особливості використання.

Глобалізація і прогрес неминуче призвели до змішування культур і мов. З'являється відчуття причетності до спільної і слідування за масами.

Нові слова, модні тенденції в мові вікових груп призводять до поповнення мови фразами і значеннями. Важливо тільки зберегти свою індивідуальність, а не розтратити її в гонитві за визнанням у вузькому середовищі.

Продовжуючи розділ, присвячений розбору слів, їх значень, контексту застосування, поговоримо про «хайп» і «анти-хайп».

Що таке Хайп: переклад, як пояснити значення цього слова?

одне із значень слова «хайп»

Слово запозичене з англійської мови «hype», особливою популярністю користується серед молоді — московських хіпстерів. Є сленгом.

  • Прийшло воно з Сполучених Штатів, де вперше було використано в 20-х рр. минулого сторіччя у середовищі наркоманів у значенні разова доза. Пізніше слово прижилося у сфері реклами, і в даний час відображає основну стратегію роботи даної індустрії в Америці.
  • Його значення — ажіотаж, галас, нав'язлива реклама.
  • В сучасних реаліях словом «хайп» називають емоційне збудження навколо чого-небудь, підвищений інтерес, істерику, рекламний шум у медіа, що відбувається навколо чогось нового і очікуваного — сайту, гаджета, програми, особистості, події і т. п.
  • Інше значення має слово, яке має аналогічне вимову, але інше правопис мовою оригіналу. HYIP (ХАЙП) — "High yield investment programms", перекладається як "інвестиційні програми, що приносять високий дохід".
  • В індустрії моди існує окремий напрямок з назвою «хайп». Його представляють ряд світових брендів Thrasher, Palph Lauren, Stone Island,Tommy Hilfiger, Гоша Рубчинський.

Якщо з цього слова утворюється дієслово, його значення розширюється. Тобто «хайпить» — це піарити, рекламувати, розкручувати, роздмухувати галас, підігрівати ажіотаж, тусити, розводити шум.

Що означає слово Хайп на молодіжному мовою, в інтернеті?

на слайді напис «що таке хайп в молодіжному сленгу?»

Серед молоді «хайп» має багато значень: туса, двіжуха, популярність, модність, швидкий ризикований вид доходу, поклоніння, обожнювання.

В інтернет-просторі хайп використовується з хештегом «#» під фото, відео з цікавими людьми/подіями. Означає заклик до рекламування, просування. Або навпаки — під нудними провальними активностями словом «#хайпим» автор закликає підтримати анти-рекламну акцію з нотою сарказму.

Що таке Хайп-проект, Хайп-гроші: значення

чоловік заробив гроші на своєму хайп-проекті

Хайп-проект на звичному мовою — це афера, підприємство з високою прибутковістю і сумнівними гарантіями. Образ — фінансова піраміда шахрайського типу, де «старі» учасники збагачуються за рахунок «новачків».

Нижче визначення, яке дає Вікіпедія.

визначення хайп проекту з Вікіпедії

Хайп-гроші відповідно — ті грошові ресурси, що були отримані шляхом обману або високого ризику без особливих зусиль з боку автора проекту. Іншими словами, їх внесли довірливі новачки, загорілися ідеєю заробітку.

Що таке анти-хайп, анти-хайп в одязі: значення

слово «антихайп» на картинці

Розуміючи значення «хайпи», просто розібратися з ним, якщо застосовується приставка «анти». Побачивши «анти-хайп» у статті, на форумі в інтернеті, ви розумієте, що мова йде про щось провальному, нудному, не модному, не виправдав надії автора.

Анти-хайп — це рух проти всього модного, популярного, об'єднало музикантів і звичайних людей з рівнем доходу, що не дозволяє бути в «хайпи».

В контексті зовнішнього вигляду людини, її одягу, подібне висловлювання — це ярлик несмак, відсталості в плані модних тенденцій. Або спеціально підкресленого презирливого ставлення до тих, хто стежить за новинками і купує їх.

Отже, ми розглянули значення сленгового слова «хайп» і деяких його похідних. Визначили сферу їх використання, познайомилися з історією походження.

Відео: Що таке хайп?