Як змінювалися ідеали й стандарти жіночої краси за останні 100 років?

Жіноча краса з кожним десятиліттям перетерплювала зміни. Давайте уважніше розглянемо ідеали й стандарти того часу.

Жінки у всі віки були в центрі уваги. В кожне час виділялися особливі, притаманне саме конкретного віку, стандарти жіночої краси. Розвиток кінематографа стало тим поштовхом, з допомогою якого виникли ікони стилю. Цим жінкам наслідували, майже всі хотіли бути схожими на них.

Як змінювалися ідеали й стандарти жіночої краси за останні 100 років

Як же змінювалися стандарти жіночої краси?

1900 – Жінки Гібсона

Американський ілюстратор створив свій еталон краси, яким захоплювалися всі жінки світу. Це були досить худорляві дівчата з грудьми великого розміру і осикою талією. Тоді в моду ввійшов корсет, який допомагав зменшити ще більше талію.

Зменшуємо талію

1910 – Час перетворень

У той час еталоном жіночої привабливості була сором'язлива красуня з короткими кучерявими волоссям – Мері Пікфорд. Однак чоловіків це шокувало, коли після повернення з війни, на порозі хати зустрічали дружини з досить короткими стрижками. Після таких експериментів із зовнішністю, кардинально змінився і характер жінок. Вони стали розкутими і в спілкуванні, і в зовнішності. Стали робити макіяж. В німих кінострічках, того часу, знімалися жінки-вамп.

Короткі стрижки

1920 — Флепперы

На початку 20-х років жінки, які стежили за модними тенденціями, намагалися не відставати від ікон стилю, почали стригти волосся дуже коротко. Косметичні компанії випускають нові засоби допомагають дарувати «вічну молодість» і приховати те, що не подобатися або не відповідає еталону краси. В моду увійшли сукні з талією нижче стегон, які були досить короткими і прямими. Дівчата не комплектували і яскраво фарбувалися. Такими були дами епохи джазу.

Яскраво

1930 – Гламур

Це період струнких підтягнутих жінок, з довгими ногами, з правильними рисами обличчя, з кучерями, чарівними віями і ідеальними тонкими, як ниточка бровами. Всіма цими характеристиками мали кінодіви 30-х років – Джин Харлоу, неперевершена Марлен Дітріх, а також Грета Гарбо.

Гламурно

1940 – Жінки зі сталевим характером

Роки військових дій відбилися не тільки на зовнішності, якою мало приділяли уваги, але і на характері жінок, який перебрав чоловічі риси. Теж можна сказати і про голлівудських актрис – стриманість у них простежувалася у всьому.

Сильні

1950 – Акцент на жіночності

Епоха найбільшої актриси Одрі Хепберн, кіноактриси Джейн Менсфілд, «королева Голлівуду» Елізабет Тейлор, а також інші. Дівчата не виснажували себе дієтами, які нагадували їм про минулих голодних роках. Все було природно – стегна округлої форми, тонка талія і піднесена груди, довгі стрункі ноги і невеликі плечі.

Жіночно

1960 – Мініатюрні красуні

Худоба стала модною — це були стандарти жіночої краси того часу. Символом краси була неперевершена Твіггі і співачка Ненсі Сінатра. З того моменту стали популярні дієти, на які сідали, щоб стати хоч трішки схожими на кумирів і носити короткі спідниці, і мініатюрні сукні.

Міні

1970 – Жінки диско

Через 10 років всі забули про дієти і прозорою худорби, однак, не назавжди. У моді також були дівчата, але їх стрункість була досягнута аж ніяк не дієтами, а спортом та запальними танцями. Серед зірок всьому цьому відповідали – секс-символ Фэрра Фосетт, а також виконавиця блюзу і диско Донна Саммер.

Яскраві

1980 – Неперевершені королеви аеробіки

Жінки атлетичної зовнішності також демонстрували і в 80-ті роки і були стандартами жіночої краси. Аеробіка захопила світ, нею займалися і домогосподарки, і навіть зірки Мадонна і модель Грейс Джонс. Їм наслідували все, навіть намагалися копіювати божевільні зачіски того часу.

Атлетично

1990 – Дівчата подіуму

В моду знову входять стрункі форми, які пропагували супермоделі того часу – Наомі Кемпбелл, велична Сінді Кроуфорд, німкеня за походженням Клаудія Шиффер, а також Кейт Мосс. Британська супермодель Кейт Мосс стала законодавицею тренду «героїновий шик». Це ніяк не пов'язано з вживанням наркотиків, а більше з блідістю у зовнішності і надмірною худобою.

Модельно

2000 – Стрункі і смагляві

З новим тисячоліттям все кардинально змінюється. На зміну надмірну худобу приходить красиве випромінює здоров'я тіло з легким загаром. У моді була стрункість. Пишні форми і надмірна худорба відходять на другий план. Стиль в одязі також змінювався, з'явилися кофтинки, які відкривали животик, тому жінки строго стежили за своїм тілом і особливу увагу приділяли пресу.

Засмага і стрункість

2010 – Спокусливі пишні форми

За багато десятків років в моду знову увійшли жінки з пишними формами, у яких все гармонійно і навіть сексуально. Шанувальників у таких дівчат хоч відбавляй, адже не всім подобаються худі худі. Тепер щосили знімаються на обкладинках відомих журналів і беруть участь у показах моделі незвичайної форми.

Відео: Жіноча краса та її зміни