Що таке родове прокляття: види. Як проявляється прокляття роду? Родове прокляття по жіночій і чоловічій лінії: як позбутися? Молитви і замовляння від родового прокляття

Види родових проклять і способи їх прибрати.

Родове прокляття — спосіб зробити цілого людського роду погано. Використовується в якості помсти після вчинення якогось тяжкого гріха. У цій статті ми розповімо, що таке родове прокляття, його види, а також способи порятунку.

Що таке прокляття роду і яке воно буває?

Варто відзначити, що магічне втручання може бути як по чоловічій, так і по жіночій лінії. Найчастіше воно наводиться за допомогою чорних магів і чаклунів. Звичайно, людина може зопалу проклясти чийсь рід, але зазвичай це не завжди працює. Руйнівні дії пов'язані саме з прокляттям, яке здійснюється за допомогою чорного мага і чаклуна, з застосуванням обрядів і ритуалів.

Основне завдання — зробити погано конкретній людині, а також всім його родичам по жіночій або чоловічій лінії. Тобто, найчастіше накладається за вчинення когось тяжкого злочину. Зазвичай мало хто накладає прокляття з-за якоїсь дрібної, побутової сварки. Це повинен бути якийсь істотний, важкий гріх. Може бути вбивство, чи знущання над кимось із членів сім'ї того, хто насилає псування.

Магія

Чоловіче родове прокляття

У представників сильної статі найчастіше це пов'язане з алкоголізмом, психічними захворюваннями, або можливою участю в ДТП. Тобто з покоління в покоління, батько, син, а потім онук, якимось дивним чином потрапляють в однакові неприємні ситуації, або хворіють якийсь однаковою хворобою.

Досить часто магічне втручання по чоловічій лінії зазвичай відбувається з усіма учасниками сімейства. Тобто з усіма хлопчиками, які народжуються у конкретної людини. Але іноді діє не на всіх, тобто наступне покоління не бере участь у прокляття, а потім з'являється наступний спадкоємець, який повністю піддається впливові магічних сил.

Психічні порушення

Родове прокляття по жіночій лінії

Втручання в жіночу долю здійснюється набагато частіше, ніж в чоловічу. Це пов'язано з тим, що дівчата є більш емоційними і яскраво реагують на будь-які образи, а також сварки. З-за цього люди часто стикаються з такою проблемою. Чоловіки у своїй більшості є більш стриманими, і можуть не звертати уваги на образи, і не настільки злі, щоб бажати нещастя, або смерть своїм ворогам.

По жіночій лінії магічне втручання виглядає дещо інакше. Зазвичай накладається на сферу романтичних стосунків, шлюбу, а також сімейних уз. Тобто людина, конкретно жінка, не може побудувати серйозних стосунків ні з ким, або ж ніхто не пропонує їй виходити заміж. Також часто прокляття на жіночу сім'ю і нащадків накладається безпосередньо на функцію дітонародження, виношування дитини.

Дуже часто у жінок з магічних маніпуляцій відбуваються складні пологи, в процесі яких жінка вмирає, або ж навпаки народжуються хворі діти, з важкими каліцтвами або інвалідністю. Однієї з різновидів подібного втручання є покривало вдови. Таким чином, всі чоловіки, з якими укладає відносини жінка, вмирають, або гинуть дуже дивним чином.

Утоплення

Ознаки родового прокляття

Ознаки:

 • В основному це залежить від того, на який чоловічий чи жіночий рід наведена така псування. Справа в тому, що проявлятися може абсолютно по-різному. У чоловіків зазвичай це пристрасть до алкоголю. Тобто чоловік дуже поволі спивається, потім спивається його син, а також онук. У підсумку це веде до деструктивності особистості і її руйнування. Досить часто чоловіки при впливі магії можуть страждати на шизофренію, іншими тяжкими порушеннями психіки. Які передаються від одного покоління до іншого.
 • Постійна бідність і злидні. Людина незважаючи на те, що багато працює, постійно потребує грошей. Тобто, у нього ніколи немає грошей, причому відчувається не просто гостра їх нестача, аж до нестачі їжі, яку потрібно годувати дітей.
 • Людина може постійно поневірятися і заводити нові стосунки. Тобто, у нього немає постійної пари, тому що йому дуже складно знайти собі другу половинку, з-за наявності магічного втручання. Зазвичай таке часто трапляється з жінками, які змушені часто міняти партнерів. Після того як жінка знаходить собі нового чоловіка, всього через кілька місяців вона змушена розходиться з-за непорозуміння. Таким чином, дуже часто народжуються небажані діти, які потім випробовують на собі дію родового прокляття.
 • Постійні хвороби. Причому найчастіше важкі хвороби. Тобто це не якась застуда, а серйозна недуга. Наприклад, усі чоловіки конкретного роду вмирають від серцевого нападу, або ДТП. Може спостерігатися якийсь певний тип онкології. Наприклад, рак шкіри, меланома. Всі чоловіки або жінки конкретного роду гинуть саме від раку конкретного органу або системи.
 • Постійні неприємності у всіх сферах життя. Людина є своєрідним магнітом для нещастя, а також неприємностей. Він вічно потрапляє в якісь ситуації, які багато обходять. Все це позначається на загальній якості життя, тобто людина все життя відчуває себе абсолютно нещасним, іноді це закінчується суїцидом. До речі, основним магічного втручання є як раз кілька смертей по чоловічій або жіночій лінії від самогубств. Також це може проявлятися вживанням великої кількості наркотиків. Рід чоловіка або жінки вмирає, або псує своє життя завдяки наркотиків.
 • Досить часто ознакою є погіршення відносин між членами сім'ї. Дуже часто родичі не спілкуються між собою, і бажають один одному зла. Зазвичай після зменшення магічного впливу і його зняття, відносини між родичами налагоджуються. Це пов'язано як раз з тим, що порушується енергетичний обмін, люди як би є хворими, але у фізичному плані не хворіють. Вони хворі емоційно, а також духовно. Це порушення аури, біополя. Найцікавіше, що-то зняття негативу на жіночий рід, здійснюється досить складно. Це пов'язано з надмірною злістю і емоційністю представниць прекрасної статі. З чоловіками все набагато простіше, що пов'язано з їх недовірою до потойбічних сил, а також більш спокійною вдачею. Хоча насправді чоловіки роблять набагато більше поганих вчинків, ніж жінки.
Магічний куля

Способи позбутися від родового прокляття

Зазвичай позбавляються від наслідків втручання чаклунів за допомогою магії. Тобто, необхідно також залучити чорну або білу магію для того, щоб позбутися втручання. Варто відзначити, що це більш тяжке ураження, ніж псування або пристріт. Тому що енергетика досить сильна і проводяться певні ритуали з метою навести це прокляття. Це величезний згусток негативної енергії, також страждання, яке переніс людина, насылающий негативну енергетику. Відповідно необхідно прикладати дуже багато зусиль, для того щоб від неї звільнитися.

Необхідно участь досвідченого мага або чаклуна. Не рідко звертаються за допомогою до церкви, а також храм. Вважається, що за допомогою молитви та Панове, можна позбавитися від наслідків чаклунства. На жаль, одним сеансом і походом до священнослужителів позбавитися від негативного впливу мага не вийде. Це постійна праця, а також необхідність прочитання величезної кількості молитов.

Ознаки

Варто звернути увагу, що можна абсолютно легко позбутися біди без допомоги мага тільки в тому випадку, якщо вплив несильно, і здійснювалося без допомоги особистих речей потерпілого. Що буде, якщо не зняти магічний вплив? Взагалі всі подібного роду втручання здійснюються на сім поколінь. Тобто на сьомому поколінні дія цього магічного втручання закінчується. Тому, якщо ви не хочете, щоб страждали ваші діти і онуки, варто зайнятися зняттям такого роду впливу. Деякі з втручань здійснюються на 13 поколінь.

Все це з'ясовується в індивідуальному випадку, і за допомогою досвідченого екстрасенса. Варто звернути увагу, що ні в якому разі для зняття подібного роду впливів не варто використовувати чорну магію. Оптимальним варіантом є використання молитви, а також церковної атрибутики. Все що пов'язано з церквою є світлим і добрим, при цьому не приносить ніякої шкоди ворогам.

Задзеркаллі

Як зняти родове прокляття за допомогою води?

Знімають прокляття кількома способами. Можна це здійснити за допомогою чаклунів і магів, також самостійно. Самостійний спосіб позбавлення від магічного втручання може бути можливий тільки в тому випадку, якщо вона недостатньо сильна. В іншому випадку без допомоги магів вам не обійтися. Для того щоб прибрати магічне втручання, необхідно виконати кілька простих дій.

Інструкція:

 • Проводиться маніпуляція з вівторка на середу. Причому це має бути з 17 по 28 місячний день. Тобто таке прокляття знімається всього один або два рази у місяць. Вам необхідно заздалегідь буде придбати деякі предмети. Придбайте в церкві кілька освячених свічок, а також святу введення. Прийдіть додому і в понеділок прочитайте кілька разів Антихриста.
 • Необхідно в ніч з вівторка на середу, бажано близько 12:00 ночі, виставити два дзеркала. Одне перед собою, друге за собою. Поряд біля нього виставляються три свічки таким чином, щоб ви виділи їх силуети в дзеркалі.
 • Ставиться тазик з водою, необхідно читати замовляння, нижче представлені його слова. Після прочитання слів необхідно кілька раз вмитися святою водою, яку ви приготували заздалегідь, і витертися подолом майки або комбінації. Необхідно проводити маніпуляцію в майці з трусами або в якийсь комбінації. При цьому одна умова — вони повинні перебувати на тілі саме два дні.
 • Це робиться для того, щоб річ просочилася вашою енергетикою. Необхідно витертися подолом майки, після цього почекати поки від свічок залишиться попіл, не включаючи світло. Гасити їх не можна, необхідно, щоб вони повністю вигоріли. Тепер одяг, яку ви з себе зніміть, необхідно буде закопати подалі від людей.
 • В першу неділю, після проведення маніпуляції, вам необхідно буде прийти в храм і придбати 12 священних свічок. Три з них ставиться Богородиці, три Ісуса, три Святому духу і три Пантелеймона Цілителя. Обов'язково подякуйте святих за те, що позбавляють вас від псування.
Чаклунство

Слова молитви:

В очі ясні, дивлюся, нікого не боюся. Ні демона, ні ворога, ні злого людини. Зі мною Господь, зі мною Дух Святий, зі мною Матінка Пресвята Богородиця. То не дзеркало переді мною, то щит Божий переді мною. То не дзеркало за спиною, то Божий щит за мною. Щитом оборонюся, щитом защищуся, нікого не боюся. Бог Господь зі мною, ангел за спиною, Богородиця наперед. Амінь.

Як зняти чоловіче родове прокляття?

Інструкція:

 • Впоратися можна також за допомогою ритуалу, який здійснюється в день святої Пасхи. У церкві існує така традиція, що всім бажаючим дають подзвонити у дзвони.
 • Необхідно піднятися до дзвонаря, разом зі своїми родичами, вас має бути троє. Тобто це відмінний спосіб позбутися від чоловічого прокляття. Тобто троє чоловіків піднімаються до дзвонаря і просять його 12 разів вдарити у дзвони.
 • При цьому необхідно разом взятися за мотузку і потрясти, щоб домогтися дзвону. Після цього необхідно дзвонаря дати по три пофарбованих яйця, і якісь невеликі гроші. Після цього на сходинках потрібно вимовити наступний змову.
Лялька Вуду

Змова:

Дзвін з небес, Христос воскрес! Смерть переміг, зруйнував пекло. Так і наш рід християнський, хрещений прощений, воскресне, смерть переможе, прокляття зруйнує. Як Церква Христова міцна, так і наш рід чоловічий буде міцний. Амінь. Амінь. Амінь.

Зверніть увагу, що впливу негативної енергії піддаються чутливі люди, які вірять в гіпноз та існування потойбічного світу. Зазвичай атеїсти не вірять в існування сторонніх і паралельних світів. Вони практичні не відчувають на собі вплив магії.

Це зовсім не означає, що немає необхідності відвідувати церкву. Однак можливе відвідування чаклунів, а також магів, більше є актом самозаспокоєння і самообману. Таким чином, досягається ефект плацебо, завдяки яким людина позбавляється від негативних думок, і відчуває себе очищеним.

ВІДЕО: Прокляття роду