Кодування від ожиріння і зайвої ваги: способи, протипоказання, побічні ефекти, особливості. Кодування від ожиріння за методом Довженка, Смелова. Дистанційна методика кодування від ожиріння

Огляд способів кодування від ожиріння.

Кодування від ожиріння набуває все більшу популярність. Це пов'язано з тим, що люди не хочуть витрачати величезну кількість власних сил і часу, а також нервів, для того щоб позбутися від харчової залежності. Саме для таких людей і призначена кодування. У цій статті ми розповімо про найпоширеніші способи кодування від ожиріння.

Особливості кодування від зайвої ваги: як це працює?

В більшості випадків цей метод використовується як крайній, і так сказати останній. Тобто зазвичай він популярний серед людей, які вже неодноразово намагалися знизити свою вагу, але у них нічого не вийшло. Цей метод на відміну від дієт, спорту, правильного харчування, вимагає мінімального участі самої людини. Тобто сама людина практично ніяких зусиль для того, щоб схуднути, не докладає. Тобто він не тренує свою силу волі, не робить величезну кількість фізичних вправ, а худне, так сказати, по клацанню.

Особливості:

 • Як працює кодування від ожиріння? Якщо говорити простими словами, то це впровадження в психіку людини за допомогою психотерапевта. Найчастіше людини вводять в гіпноз і в такому стані намагаються прищепити йому нові харчові звички або ж встановити заборону на певні продукти. Існує кілька методик, які відрізняються по своєму підходу, а також ефективності.
 • Найцікавіше, що допомагає кодування далеко не всім. Є люди, які погано піддаються психологічному навіювання, впливу, тому для них метод кодування є абсолютно неефективним. Для таких людей найбільш доступним способом схуднення є так званий метод маленького кроку.
 • Це зовсім не якась новомодна методика, або навіювання. Це своєрідний метод тренування сили волі, коли людина маленькими вчинками і кроками починає робити великі справи. Наприклад, під час кожного прийому їжі, людей не доїдає одну ложку. Або ж увечері відмовляє собі в одній цукерці.
 • Це свого роду маленькі перемоги, з яких потім складається великий результат. З кожним разом людина може обмежувати себе все більше і більше, тренуючи свою власну силу волі. Цей метод популярний тим, що не вимагає залучення психотерапевтів, або використання якихось новомодних дорогих дієт. Але при цьому людина сама всього домагається, тренуючи свою силу волі.
Складний вибір

Способи кодування від зайвої ваги та ожиріння

У кожній клініці застосовують свій метод.

Кодування від ожиріння за Довженка

Особливості:

 • Щодо методик кодування від ожиріння, то однією з найпопулярніших є кодування за методом Довженка. Ця методика використовується протягом 30 років, і підтверджена багатьма лікарями психотерапевтами. У ході проведення процедури людини вводять в стан легкого гіпнозу, і вселяють йому певну програму харчування. Людині вселяють, які продукти корисні, а які шкідливі. Завдяки такій кодуванні, людина починає дотримуватися навіяного режиму харчування.
 • Основна перевага у тому, що якщо людина протримається досить довго і буде дотримуватися цього режиму харчування, то в такому випадку навіяні харчові звички стають рефлекторними. І людина вже навіть після закінчення кодування здатний харчуватися правильно, з-за того, що звик до такого режиму і прийому певного виду їжі.
 • Методика досить м'яка, і допомагає прищепити правильні харчові звички. Тобто під гіпнозом людині нав'язується, що конкретна їжа є шкідливою, і викликається відраза до неї. Таким чином, людині просто не хочеться вживати конкретний вид їжі, з-за високої калорійності і з-за того, що вона використовувалася в коді.
 • Найчастіше прищеплюється відраза до жирної, солодкої їжі, яка відрізняється високим вмістом калорій, а також жирів. З часом людина звикає так харчуватися, і після того, як час кодування проходить, він продовжує жити нормальним життям.
Боротьба із зайвою вагою

Кодування від ожиріння за Смелову

Особливості:

 • Є й інший метод, який також досить часто використовується в клініках, практикуючих кодування від ожиріння. Це метод Смелова. В основі так зване вплив на певні центри головного мозку, які відповідають за отримання задоволення від їжі.
 • Ці центри регулюють почуття голоду, а також викликають апетит. При впливі на ці точки головного мозку, людина починає менше їсти, з-за того, що дані центри подають менше сигналів травному тракту про те, що хочуть їжі. Крім того, людина від прийому їжі отримує менше задоволення.
 • Таким чином ті люди, які багато їдять, для того щоб відчути так званий харчовий оргазм, відмовляються від їжі, з-за того, що вона більше не пов'язана з отриманням задоволення.
 • Цей метод є більш агресивним, тому як впливає на конкретні ділянки мозку і виховує не певні харчові звички, а виховує так званий страх від прийому деяких продуктів, а також позбавляє людину від отримання задоволення при прийомі їжі.
У дієтолога

Дистанційне кодування від ожиріння

Особливості:

 • Варто відзначити, що іноді деякі люди вдаються до кодування від ожиріння в домашніх умовах. Найчастіше для цих цілей використовується так званий метод телебачення.
 • Людина дистанційно, при перегляді диска або якогось відео, вводиться в легке стан гіпнозу, і при цьому позбавляється від проблем із зайвою вагою. Таким чином, через екран телевізора йому вселяє певні харчові звички, а також заборона на деякі види їжі.
 • Основний недолік в тому, що впровадження в психіку проводиться не під наглядом професіоналів, а дистанційно, що може викликати масу негативних наслідків.
Обжерливість

Ефективність кодування від ожиріння

Ефективність:

 • Кодування від ожиріння ефективно не у всіх випадках. Воно абсолютно не діє на людей, які погано піддаються навіюванню, психологічному впливу. Таким чином, людина виклавши пристойну суму грошей, не отримає ніякого результату.
 • Найсумніше, що зазвичай після розчарування і зриву, приходить серйозна депресія. Справа в тому, що людина частіше всього вдається до кодування, як до якоїсь крайней мере або паличку виручалочку, яка обов'язково дозволить позбутися від зайвих кілограмів.
 • Якщо людина не отримує результатів, він впадає в депресію, що змушує його ще більше заїдати власний страх. Таким чином, кодування від ожиріння є зворотна сторона. Людина може ще більше нашкодити собі, ніж принести якусь користь.
 • У разі ефективності кодування, людина поступово виховує в собі харчові звички, і виробляє любов до деяких продуктів, до яких раніше не відчував такої любові. При цьому виховується своєрідне відраза до шкідливої і висококалорійної їжі.
Правильне харчування

Протипоказання, побічні ефекти до проведення кодування від ожиріння

Варто зазначити, що у кодування від ожиріння є безліч протипоказань. Серед яких психічні захворювання, а також нервові розлади. Тобто, якщо спочатку психіка людини є нестабільною, йому в жодному разі не можна перебігати до кодування.

Справа в тому, що це може тільки погіршити ситуацію, і людина в підсумку замість того, щоб регулювати, зменшувати кількість їжі, починає ще більше її споживати. Серед протипоказань також інфекційні захворювання, загострення хронічних недуг, гіпертонія, а також злоякісні пухлини та новоутворення.

Боротьба із зайвою вагою

Варто відзначити, що кодування від ожиріння може викликати деякі побічні ефекти, а також не зовсім очікувані результати. Справа в тому, що максимальних результатів вдається досягти якраз людям, з великою кількістю зайвої ваги, ніж тим, у кого є всього лише кілька зайвих кілограмів. Крім того, кодування може призвести до розвитку булімії, а також анорексії.

Таким чином, організм може спрацьовувати сам проти себе. Тобто замість того, щоб адекватно оцінювати ситуацію, кількість прийомів їжі, людина впадає в крайнощі. До кодування він переїдає, а після кодування починає, навпаки, маніакально боротися з будь-яким бажанням поїсти. Це часто призводить до порушень стану здоров'я та дуже тяжких наслідків.

Обжерливість

Як бачите, кодування від ожиріння досить ефективний спосіб, який працює не у всіх випадках. При цьому має масу протипоказань, а також побічних ефектів. Перед тим як звернутися в клініку, варто розуміти, що це впровадження в підсвідомість, яке може вилитися деякими психічними захворюваннями, а також несподіваними ситуаціями з схудненням.

ВІДЕО: Кодування від ожиріння