Заміж за бізнесмена — чи варто? Чим гарний шлюб за розрахунком і чому не варто виходити заміж за бізнесмена?

Багато дівчат хочуть щастя і багатого чоловіка. Але чи варто виходити заміж за бізнесмена і звідки беруться шлюби за розрахунком?

Зміст

Шлюби за розрахунком існували завжди. Такі союзи раніше дозволяли уникати воєн і конфліктів. Коли шлюб заснований на користь однієї з сторін, то таким чином можна швидко вирішити всі свої фінансові проблеми і жити на широку ногу, не докладаючи зусиль. Але от чи варто воно того? Чи варто виходити заміж за бізнесмена? Спробуємо розібратися в нашій статті.

Заміж за бізнесмена: чому не варто заводити стосунки з багатим чоловіком?

Заміж за бізнесмена

Як правило, дівчата уявляють собі бізнесменів як успішних чоловіків з грошима. Це щедрі коханці, які мало працюють і багато відпочивають, так і взагалі у них в житті все чудово.

От тільки насправді все абсолютно не так. Якщо вибрати такого чоловіка, то доведеться зіткнутися з багатьма проблемами і труднощами. Часто доводиться шкодувати про такий вибір, але, що поробиш, адже в такому шлюбі гроші важливіші, якщо, звичайно, ви його не любите.

 • Бізнес — це не робота

Точніше робота, але дещо іншого роду і вона сильно відрізняється від звичайної. Бути бізнесменом, значить жити цим і мислити відповідним чином. Наприклад, коли людина має професію і працює з нею, то він мислить лінійно і його зрозуміти дуже легко. А от бізнесмен відрізняється схильністю до експериментів, у нього постійно в голові багато думок і ідей, які не відпускають його ні на хвилину. Так, безумовно, бізнесмени вміють красиво залицятися, але от тільки у відносинах, а вже тим більше в шлюбі з ними важко.

 • Характер

Жоден подібний чоловік ніколи не стане поступливішим, як не намагайтеся. Навряд чи він став би таким успішним, якби прогинався під всіх. Ви можете спробувати, але у вас не вийде знайти легені людини. Бізнесмен завжди — важкий, вимоглива людина і не терпить компромісів. В бізнесі по-іншому не можна. І не треба думати, що він удома буде іншим. І це часто стає проблемою.

 • Графік роботи
Чоловік-бізнесмен

Де б ви не знаходилися, бізнесмен працює завжди. Навіть коли він відпочиває, він все одно працює. Навіть на побаченні він не забуває про роботу. Бізнес являє собою постійну розумову діяльність і бізнесменові не вдається перемикатися від роботи, як іншим.

Він постійно про щось думає, аналізує, прораховує ризики. Бізнес для такої людини — це невиліковний вірус.

Ще ви повинні розуміти, що бізнесмен не поділяє будні і вихідні. У нього кожен день робочий. Те ж саме стосується і часу доби. Існує таке поняття, зручний час для переговорів або угоди. І якщо ваш чоловік вважатиме, що йому в три години ночі в суботу зручно провести переговори, то він точно на них піде.

 • Цінності

Як ви розумієте, раз бізнесмен живе своїм дітищем, то для нього воно є головним у житті. Безперечно, у нього коли-небудь з'явиться дружина і діти, і для них він буде знаходити час, але поки цього не станеться, бізнес для нього важливіше всього. Навіть дітей вважають якимось бізнесом, а відносини з дівчиною — цікавим стартапом. Вони завжди ризиковані і не завжди можна відразу стверджувати, вийде сім'я чи ні. Так що, хоч бізнесмен і приділяє дівчині увагу, їй дістається його на порядок менше.

Часто дівчата думають, що у бізнесменів багато грошей і вони щедрі. Насправді, він точно більшу частину коштів не буде витрачати на красиві речі, походи в салони краси і так далі. Навіть якщо він заробляє мільйони, то тільки мала частина з них буде йти на особисті потреби, а велика частина буде вкладена в нові проекти.

Вся справа в тому, що бізнесмени творчі і трата грошей в це поняття не входить. Тому, коли вам подобається шуба і ви думаєте, що будете в ній карколомні, бізнесмен в цьому бачить 2-3 зарплати свого працівника або будь-яку упущену вигоду.

Знову ж таки, про графіку. Не варто навіть намагатися просити такого чоловіка провести час з сім'єю, якщо він має намір працювати. До того ж зазвичай бізнесмени мислять питаннями ефективності. Так що чоловікові буде простіше пропрацювати кілька місяців, і тільки потім відпочити на повну. Поважайте її вибір і звикайте до цього. Хоча, не варто думати, що і на відпочинку він буде поглинений вами цілком.

 • Важливість бізнесу
Важливість бізнесу

Часто бізнесмен не відключається від роботи, адже вона для нього важливіше всього. Навіть не треба питати, що для нього важливіше — ви або бізнес. Ви точно не виграєте в цій битві. До того ж, часто буває так, що біля такого чоловіка начебто і добре, але все одно залишаєшся самотнім.

 • Дружба

Бізнесмену колись просто так просиджувати час з друзями і бачиться він з ними тільки для обговорення справ. Ще рідше він бачиться з друзями своєї жінки. Щоб запитати як справи, йому вистачає лише одного дзвінка. Ще він вважає, що таке спілкування неефективно. Більш того, не варто чекати, що він буде їздити з вами до батьків, з тієї ж причини.

Заміж за бізнесмена: чи може чоловік заспокоїтися і відволіктися від бізнесу?

Бізнес передбачає постійний розвиток. Кожна мета може бути тільки проміжним, але не кінцевою. Так що пристрасть бізнесмена не пройде ніколи. А ось до дівчини вона легко зникає.

Бізнесмену завжди важливо, щоб життя була різноманітною і було куди розвиватися. Тут, до речі, для багатьох починаються складності. Вам доведеться шукати спосіб здивувати його, і тому доведеться постійно вдосконалюватися. І часто здається, що це простіше простого. Може бути, але не в тому випадку, якщо доведеться робити це постійно.

Заміж за бізнесмена: чого чекає чоловік від відносин і як з ним вибудовувати?

Чого чекає бізнесмен від відносин?

Деякі дівчата вважають, що бізнесменові потрібна красива жінка, яка і за собою последит і в хаті лад наведе. Це неправда! Для затишку він може і найняти прибиральницю, а приготує йому і кухарка. Найчастіше такі чоловіки навіть самі не знають, що їм потрібно.

І ще один момент. За бізнесменом завжди полює багато жінок. Адже всім хочеться влаштуватися зручніше і схопити вигідну партію. Так уже повелося, що жінки цінують розум і здатність забезпечувати сім'ю, а тому бізнесмени завжди виявляються найбільш привабливим варіантом. Тому недостатньо просто завоювати, треба ще й утримати. І це важливо лише для вас, тому що для нього бізнес завжди на першому місці.

Якщо ви все ж зважилися на шлюб з бізнесменом, то відразу будьте готові змагатися. І не з ким-небудь, а з його роботою. Щоб чоловікові завжди було цікаво з вами, вчіться новому, просіть, щоб він вас учив, стати цікавими і ніколи не зупиняйтеся. Тепер ви родина і ви повинні дивитися на речі однаково. Це не означає, що треба відмовитися від власного «Я». Просто тепер вона повинна важити ще більше.

Заміж за бізнесмена: звідки беруться шлюби за розрахунком — причини

Причини шлюбів за розрахунком

Не завжди шлюби укладаються з бізнесменами з любові. Найчастіше причина до смішного банальна — гроші. І тут навіть мови немає про те, щоб сім'я була щасливою. Так, жінка здатна створити його видимість, але любити такого чоловіка, вона навряд чи буде.

Давайте дізнаємося, чому виходять заміж за розрахунком або одружуються чоловіки і жінки.

Жінки

 • Виховання

Це перша причина. Коли мама виховує одна доньку і стикається з проблемами потреби і безгрошів'я, то вона намагається переконати дочку, що любити можна кого завгодно, а от заміж треба виходити за багатого. Так, безумовно, гроші вирішують безліч проблем, і нерідко їх брак є предметом для сварок.

Або ще один приклад. Мати не тільки нав'язує свої цінності, але ще й нареченого підбирає. І їй не дуже важливо, що там дочці подобається, а що — ні. Адже у нього є гроші і це головне.

 • Кар'єрний ріст

Часто, коли дівчата вирішують побудувати кар'єру, і їм потрібна підтримка, то вони намагаються вибрати заможного чоловіка з високим статусом. Або надходять ще простіше і зачаровують начальника.

Це все дозволяє самореалізуватися в короткий термін, адже у неї тепер є рекомендація від високопоставленого людини. Якщо проходити такий шлях самостійно, то може піти все життя.

 • Любов до красивого життя
Любов до красивого життя

Незалежно від статусу, кожна дівчина хоче жити на широку ногу. Особливо часто цього хочуть панянки з малозабезпечених сімей.

Коли дівчина багата, то вона не уявляє собі бідної життя без грошей і тому їй потрібен відповідний наречений. Нерідко батьки для неї знаходять такого. Вони хочуть, щоб усю спадщину виявилося в безпеці від жадібних кавалерів.

Коли дівчина з небагатої сім'ї, то її прагнення вийти заміж за бізнесмена, може загнати її в золоту клітку. Чоловік, коли усвідомлює, які її наміри, може до неї почати ставитися відповідно.

А якщо вона не буде підкорятися, то він вижене її на вулицю без всього. Врятувати від цього може тільки шлюбний контракт, але навряд чи стане бізнесмен з вами ділитися навіть у цьому випадку.

Чоловіки

 • Прагнення жити безтурботно

Часто чоловіки, які не хочуть брати на себе відповідальність, шукають прості шляхи для благополучного життя. І найпростіший вихід — спокушання багатих дам.

Зазвичай вони звертають увагу на тих, що постарше. Вони вже успішні, але, як правило, нещасливі в особистому житті. Ще таких чоловіків називають альфонсами.

 • Кар'єрний ріст

Часто високопоставлені батьки переглядають для своїх дочок, чоловіків серед своїх співробітників. Натомість вони забезпечують їм кар'єрне зростання і успіх.

Як бачите, причини у всіх різні, але є сенс зазначити, що такий шлюб може бути благополучним. Незважаючи на це, досягти висот можна і своїми силами, а не жити з нелюбом. Адже любов безцінна і не варто розмінювати її на гроші.

Заміж за бізнесмена — достоїнства і недоліки шлюбу за розрахунком: огляд

Чим гарний шлюб за розрахунком?

У шлюбу з бізнесменом за розрахунком є свої особливості, а також переваги і недоліки. Почнемо з мінусів:

 • Насамперед, такі шлюби укладаються без взаємних почуттів і часто у одного з подружжя або навіть у обох немає ніякої симпатії
 • В такому шлюбі люди роками залишаються чужими і нічого не роблять для зближення
 • Жінки часто недооцінюють своїх майбутніх чоловіків і в результаті потрапляють, чи не в рабську залежність
 • Часто шлюб за розрахунком стає для дівчат «золотою кліткою»
 • При вступі в шлюб за розрахунком, багато чоловіків і жінки не перестають займатися своїми старими справами і не кидають захоплення. Тут залишається тільки терпіти
 • Часто жінки не витримують таких відносин, тому що чоловік до дружини починає ставитися як до фінансового вливання
 • Секс не приносить задоволення. Зазвичай це просто неприємна обов'язок

Незважаючи на це, шлюб за розрахунком може бути гарним:

 • Шлюб з розрахунку зазвичай вступають осмислено і з чітким усвідомленням можливих наслідків
 • Багато досягають хороших успіхів в такому шлюбі. Реалізують свої амбіції і поставлені цілі
 • В шлюбі за розрахунком подружжя не чекають один від одного нічого, і тому зазвичай немає докорів і ревнощів
 • Займатися сексом зовсім не обов'язково. Зазвичай це припиняється, як тільки настає вагітність
 • Зрада і байдужість не є приводом для розлучення

Ось так виглядає в реальності шлюб за розрахунком. І нехай ви навіть вступаєте в союз не по любові, а з якими-то своїми цілями. Однак, такі союзи виявляються довгостроковими стабільними і щасливими. А відсутність скандалів і взаємних претензій тільки зміцнює сім'ю.

Відео: Що краще шлюб за розрахунком або шлюб по любові?