Карти Таро Манара — галерея, поради для тарологов: як з ними правильно працювати?

Ворожіння на картах Таро Манара досить специфічне, все через зображення на картах. Про що можна дізнатися за допомогою цієї колоди?

Ворожіння, з використанням карт Таро Манара – відомий метод, який дозволяє дізнатися про власних взаєминах з коханою людиною. Ця колода є однією з найкращих у розкладках на долю, любов. Що з себе представляють ці карти? Як можна собі допомогти, розклавши їх?

Карти Таро Манара: на які питання дадуть відповіді?

Розклади з використанням Таро Манара здатні залучати до себе, так як вони відверті. Адже люди у власних особистих справах не люблять неясних новин, інформації. Кожна людина намагається знати виключно правдиві, чіткі, не перебільшені дані, тим більше, якщо вони стосуються любовних відносин. Тема кохання, сексуальної зв'язку та відносин двох людей – головна спеціалізація даних карт.

Приховані і явні емоції, почуття, які людина не може зрозуміти, ви зможете розкрити за допомогою еротичних символів. Якщо ви намагаєтеся відшукати тільки правду, карти дозволять вам визначити можливе майбутнє, однак вони також можуть показати не дуже важливі події з минулого життя. Ви точно знайдете все, що вас цікавлять відповіді, відшукаєте причини, за яких виникають проблеми в житті та відносинах. Це відбудеться швидко, коли ви візьмете загадкові карти в руки.

Ворожіння

Гадання на кохання та почуття не займе у вас багато часу, однак перед розкладкою вам доведеться переконатися, що ви повністю готові до отримання всіх відповідей. Чи достатньо у вас сил і прагнення, щоб дізнатися істину? Карти вас не обдурять, отже, приготуйтеся до найнесподіваніших результатів.

Карти Таро Манара не зможуть вам дати відповіді на наступні питання:

 • Яке фінансове становище вас чекає.
 • Чи зможете розвинути власний бізнес чи ні.
 • Будуть у вас проблеми, пов'язані зі здоров'ям.
 • Які плани вас чекають у найближчому майбутньому.

Якщо ви думаєте тільки про матеріальні проблеми, карти вам взагалі не допоможуть. Вони здатні вказувати виключно на любовні відносини, а тому не згодяться в життєвих проблемах. Замість цього колода розставить всі пріоритети з другою половинкою, що улюблений відчуває до вас, які у нього плани. Ви повинні зрозуміти символіку Манара, але для цього вам знадобитися запастися завзятістю, бажанням у вивченні новітніх для вас пізнаннях. Тільки після цього ви зможете отримати «плоди», про яких так мріяли.

Всі карти вважаються символами тих чи інших відносин. Таро Манара можуть:

 • Відповідати на багато любовні питання.
 • Дозволяють зрозуміти приховані думки коханої людини.
 • Розібрати відносини, що виникли в любовному трикутнику.
 • Побачити нову зустріч.
 • Зрозуміти, чому коханий зраджує.
 • Виключити ризик появи 3-го людини у відносинах і так далі.
Карти

Професійні тарологи радять застосовувати еротичні карти новачкам та людям, які вже знайомі з більш складними картами Таро. Викладені розклади, отримані схеми дозволять вам поглянути у власне майбутнє. Ви самостійно зможете розтлумачити значення кожної карти, розберетеся зі спірними питаннями, які стосуються безпосередньо відносин, особистому житті. Давайте разом спробуємо розібратися, як саме можуть допомогти Таро Манара, які карти є у колоді і як вони можуть вплинути на зміст ворожіння.

Структура карт Таро Манара: як з ними правильно працювати?

Як було написано трохи вище, дані карти вважаються унікальним інструментом, завдяки якому можна розібратися в особистих стосунках, виявити головну суть подій, що відбуваються між коханими, дізнатися, які між людьми можуть відбуватися сексуальні проблеми.

Якщо у вас вийде набратися певного досвіду, карти зможете застосовувати, щоб проводити різні магічні ритуали. Після цього ви навчитеся залучати коханої людини, стати жіночними, сексуальніше, відкриєте для себе нові, раніше не бачені почуття, можливості.

Еротична колода
 • Автор цих унікальних карт – Мило Манара. Сама колода ілюстрована досить своєрідно, багато з карт чимось схожі на знайомі всім комікси. І це не дивно, так як автором так все і було задумано.
 • Структура карт дуже нагадує структуру багатьох інших карт. У неї входить 22 старших аркана, а також 56 молодших аркана. Багато професійні тарологи вважають цю колоду «темної», оскільки вони думають, що карти можуть проводити негативну енергетику. Можливо, з картами не зможе працювати людина, що має стереотипи, сором'язливість.
 • Якщо ви не володієте забобонами, тоді завдяки эротизму, відкритості та розкутості карт ви зможете швидко познайомитися з суттю відносин між людьми, їхніми почуттями. Вам також буде дане рішення багатьох психологічних проблем.

Можливо, ви раніше вже зустрічалися з класичними картами. Тоді проблем, пов'язаних з розумінням Таро Манара у вас не з'явиться. Звичайно ж, є деякі моменти, але в цілому вони працюють зазвичай. Головний аспект цих карт – вони безпосередньо стосуються планетарного, астрологічного і зодіакального відповідності. Крім цього, автор вирішив внести в карти певні зміни. Тут замість звичайних лицарів виникли вершниці. Замість пажів тут присутні слуги. Подібні метаморфози підкреслюють те, що колода володіє жіночої енергетикою.

Розклади

Унікальні символи дають можливість зрозуміти карти, проявивши власну інтуїцію.

 • Розглянемо, наприклад, старшу карту колоди — «Блазень».
 • У звичайній трактуванні «Блазень» може бути символом спонтанності, безглуздя, навіть початок нового. У Таро Манара ця карта має схожим тлумаченням, але тут справа більше стосується маніпулювання, або цікавої гри.
 • «Блазень», як і в звичайних картах, зацікавлений у наслідках, оскільки він навіть без поняття, що наслідки можуть виникати.
 • Тепер візьмемо для прикладу карту «Вежа». У звичайній колоді карта може розповісти, що людину чекає в найближчому часі катастрофа, яка ще не ясно, чим може закінчитися.
 • Що ж може означати «Вежа» у Манара? Карта вважається символом холоду, темряви, дощу, безвиході. «Вежа» може стати для людини притулком або бути склепом. Карта може означати те, що ваші таємні фантазії, бажання є чимось нездійсненим, не відповідають всім нормам суспільства. Вашій волі заважають різні заборони, які можуть впливати на стосунки.
 • Подібним чином можна вивчати кожну карту в колоді. Володіючи подібною символікою, як у класичних карт Таро Манара здатні робити відсилання до будь-яких відносин.
Таролог

Галерея карт Таро Манара

Створена ця колода порівняно недавно. Однак вона вже змогла стати популярною серед всіх існуючих професійних езотериків.

Замість звичних питань, типу: «чи Зможу я знайти другу половинку?» або «чи Буде у мене в майбутньому весілля?», ви зможете задати зовсім інші, питання більш високого рівня. Наприклад, що можна поміняти в собі, щоб зустріти другу половинку, як правильно повести, щоб улюблений увійшов у ваше життя і так далі.

Відзначимо те, що під час застосування карт заборонено використовувати жорсткі правила. Ваша робота буде основа тільки на інтуїції. Є велика кількість книжок, за допомогою яких ви краще відчуєте кожну карту, розберетеся в них, символи, значення.

Галерея
 • Якщо ви подивіться на картинки карт, то такі зображення можуть у вас викликати незрозумілі відчуття. Спочатку багато елементів, наприклад, чоловічі органи, здадуться вам агресивними, грубими по відношенню до протилежної статі. Але, якщо ви придивіться уважніше до картинок з дівчатами, тоді помітите, що жінок влаштовують такі відносини, а агресія на чоловічих особи – тільки гра.
 • Іншими словами – зображення є відображеннями бажань, сексуального уяви, гри. Для того, щоб трактувати картинки, вам доведеться скористатися однією зі спеціальних книжок.

Є безліч різних методів ворожіння, ідеально підходящі саме для Таро Манара. Ви повинні вибрати той, який вам більше до душі. А можете випробувати відразу кілька, тільки поставтеся до процесу з усією відповідальністю.

Ворожіння на Таро Манара: важливі рекомендації

Хочете навчитися користуватися Таро Манара? Тоді вам доведеться з самого початку вивчити всі наші рекомендації:

 • Перед тим, як приступите до процедури передбачення, заспокойтеся внутрішньо. Якщо ви напружені, неспокійні, відволікаєтеся на якісь проблеми, позбудьтеся від усього цього. Постарайтеся розслабитися, усунути об'єкт роздратування. При будь-якій ситуації дратує подібна ситуація може негативно вплинути на бажаний результат.
 • Увійдіть в спокійний стан хоч раз. Запам'ятайте такий стан, оскільки воно стане для вас певним еталоном або навіть шаблоном. Саме його ви зможете потім відтворити, щоб стати спокійніше, врівноваженішими, підготуватися до процесу мислення, роздумів, навіть якщо ситуація екстремальна.
 • Якщо ви вирішили розглянути ту проблему, яка для вас досить важлива, а також близька за емоційним станом, тоді дані від перегляду обов'язково вплинуть на ваше майбутнє і ваших близьких. Ось з-за чого поради, зазначені у попередньому пункті, вважаються дуже важливими, хоч вони і важкі. Подумайте про навмисну помилку. Подібна ситуація теж відноситься до цього розряду.
Важливо дотримуватися рекомендацій

Тут теж можна дати деякі поради:

 1. Сформуйте всередині себе теза-відносин, використовуваний в даній ситуації. Вона може звучати наступним чином: «Я стежу за ситуацією, маю можливість її контролювати. Якщо мене щось не влаштовує, тоді я можу це виправити. Головна мета для мене – виявити всю правду, як вона мене зовсім не влаштує». Так, так воно і є, так як не можна змінити те, що відбувається зараз або відбувалося раніше. Однак можна змінити те, що станеться в майбутньому. Вам доведеться займатися такими змінами. Ви зможете користуватися тими техніками, які призначені саме для цієї мети.
 2. Можете піти від ситуації, закритися від неї. Насправді, подібні ситуації можуть створювати «люди-персонажі». Однак, якщо ви умовно замініть справжньої людини на «Х», тоді зможете усунути фактор, який вас взагалі не влаштовує.
 • Не варто сідати за стіл для ворожіння, не зібравшись і не приготувавшись до процесу. Для користування цими картами не ігноруйте даний рада. Якщо ви вирішили використовувати старші Аркани, тоді перетасуйте карти, потім запитайте: «чи Працює сама колода?».
 • Потім вам доведеться витягнути будь-яку карту. Якщо вона виявиться хороша, тоді нормально. Якщо карта буде поганий або коливної, тоді наведіть власні думки в порядок, відкиньте всі негативні емоції в сторону. Звичайно ж, дане питання вважається лише умовним.
 • Його ви зможете сформулювати по-іншому, наприклад, «Я повністю готова до ворожіння?» або щось схоже. Найважливішим вважається відповідь, так як він відображає ваш стан. Причому такою перевіркою можна користуватися, як перед ворожінням, так і під час процесу. Якщо ви вирішили використовувати всі карти, тоді відповідь зможете побачити на будь старшої карті.
 • Також за допомогою неї ви зможете отримати певну підказку. Наприклад, картинка з Дияволом символізує, що ви повністю готові отримувати інформацію, однак ви вже якоюсь мірою прив'язані до самого процесу. Будьте обережні. Звичайно ж, з даними картами ви зможете працювати, якщо розділіть старші від молодших. Однак цього робити не рекомендується, так як в такій ситуації ви не побачите повну картинку.
Карти

У різноманітних розкладах є певні схеми, які використовуються, щоб перевіряти якість інформації, що надійшла. Ними може користуватися не кожен, однак таке застосування дуже сильно збільшує якість даних. Всі моменти будуть показані в розкладках. Ви повинні знати, що потрібно перевірити всю інформацію, отриману від карт. Тим більше, якщо вам важливі тому, що завдяки їм ви хочете зробити важливий крок у майбутньому.

Відео: Огляд колоди