Молитви, замовляння, ритуали, щоб з роботи не звільнили: інструкція, слова

Якщо вам загрожує звільнення, то розгляньте запропоновані варіанти по збереженню вашого місця.

Зміст

Більшу частину життя люди проводять на роботі. Кожен переживає зміну трудового місця по-різному. Для деяких, це всього лише закономірність, а інші всіма силами намагаються утриматися на постійній посаді. Часом бувають обставини, коли роботодавцям необхідно скорочувати персонал, або ж начальник зриває на вас злість через своїх особистих проблем. У таких випадках вам зможуть допомогти кілька замовлянь і молитов, описаних в даній статті.

Змова, щоб з роботи не звільнили: слова

Кожен вид змови має свої тимчасові рамки. І здійснити його бажано як можна швидше, після того як ви дізналися, що вас збираються звільнити.

Для проведення ритуалу необхідні такі предмети:

 • чистий аркуш паперу
 • простий олівець
 • шматочок пластиліну
 • скляна пляшка
 • нитка
 • помада
 • велика ємність з водою або ванна

Покрокові вказівки:

 1. Візьміть середнього розміру аркуш паперу яскравого кольору (краще червоного або рожевого), так ви привернете удачу. На ньому напишіть красивим і зрозумілим почерком наступні слова:
Текст
 1. Червоною помадою нафарбуйте губи і поставте відбиток на папері, після чого загорніть лист трубочкою і перев'яжіть його ниткою. Відірвіть шматочок пластиліну і сформуйте з нього плоский коло, на зразок сургучу. Після чого приліпіть його на кінець нитки.
 2. Послання закрийте в пляшці. Самі залізьте у ванну або великий таз, киньте пляшку і збовтайте сильно воду. Витягніть руки і «ловіть» свою мрію.

Після завершення ритуалу, підіть на роботу неодмінно у червоній білизні, адже це основне правило.

Прості заговори, щоб з роботи не звільнили

Часто робляться змови на предмети, які пов'язані безпосередньо з начальником. Також це допоможе, якщо начальник дратівливий і має намір звільнити вас.

 • Змова на двері. Читають його на двері шефа, в чиїх руках тривалість вашої роботи.
 • Виберіть час, коли вас ніхто не потурбує і не відверне. Така умова дуже важлива, оскільки це може обернутися протилежною дією і вас звільнять.
 • Підійдіть до дверей шефа, прикладіть долоню і тихо прочитайте сильну молитву:
Сильна

Такі слова здатні закликати на допомогу могутність білої магії, щоб начальник був поблажливий і терпимо до вас.

Змова, щоб з роботи не звільнили на олівець начальника

Візьміть олівець, який використовує начальник. Після ритуалу його потрібно повернути власникові. На папірці напишіть наступні слова:

На олівець

Тепер цей предмет буде писати про вас тільки позитивно. Листок зі словами носити завжди з собою, і в разі недобрих подій, виймайте з кишені і перечитуйте. Проробляйте це у розумі, імітуючи голос керівника.

Змова, щоб з роботи не звільнили з бейджиком

Провести ритуал треба як і з олівцем шефа, але він буде більш дієвим. Візьміть ваш робочий бейджик і на зворотному боці напишіть заповітні слова:

Щоб не звільнили

Важливою умовою заклинання буде фотографія, яка повинна бути радісна. В такому випадку магія не змусить себе чекати. Якщо ж ваше відображення вам не подобається, то задумайтеся, чи дійсно про таку роботу ви мріяли все життя і чи варто далі продовжувати себе мучити.

Змова, щоб з роботи не звільнили на чашку

Простий у виконанні ритуал наділить вас спокоєм і впевненістю в собі.

 • Придбайте в магазині дуже красиву чашку: яскраву і мальовничу та пригожу. Прийшовши додому заговорите її і потім віднесіть на роботу.
 • Слова, з якими ви звертаєтеся до чашки, повинні бути з позитивними відгуками про роботу, світлими. Обов'язково підкресліть, що бажаєте залишитися на своїй посаді, уникнути скорочення. Просіть посприяти чашку в цьому.

Тепер рідина, яка потрапляє в чашку, наділяють чарівною силою і захистом.

Слова до чашки можуть бути такі:

На чашку

Обіцянки, згадані в тексті, необхідно виконати.

Щоб начальник не прискіпувався: змова, щоб з роботи не звільнили

Візьміть ложку цукру і заговоріть його рівно опівночі. Цукор треба розсипати біля робочої двері начальника. Ваші взаємини змінюватися в позитивну сторону.

Цукровий

Молитва, щоб з роботи не звільнили

Дана молитва допоможе не тільки зберегти вам робоче місце, але і просунутися по кар'єрних сходах. Здатна вона захистити від недругів на роботі, заздрісників та інших ворогів.

 • Прийдіть в Божий храм, купіть п'ять свічок.
 • Запаліть усі свічки в церкві, крім двох.
 • Залиште їх на потім.
 • Встаньте біля Ікони Миколи Чудотворця. Саме там починайте читати слова молитви.
Чарівна

Прийдіть додому, і запаліть одну свічку, помолившись ще раз. Решту свічку використовуйте на наступний день на роботі. Знайдіть затишне місце і прочитайте молитву в третій раз.

ВАЖЛИВО: Після завершення магічних дій свічку заберіть і поставте на своєму робочому місці.

Молитва досить сильна і діє завжди.

Ритуал для збереження роботи із цвяхом

Різнобічний обряд, підійде як для того, щоб з роботи не звільнили, так і для вирішення інших виробничих проблем. Магічний предмет по можливості носіть з собою і діставайте при будь-якому зручному випадку. Діє безвідмовно і допомагає в будь-яких справах.

Проведіть наступні дії над цвяхом або болтом:

 1. Помедитуйте в позі лотоса близько 5 хвилин, у дванадцять годин ночі на третій робочий день. Уявляйте, що всі проблеми і невдачі вас покидають, очищаючи ваші думки і душу.
 2. Візьміть аркуш паперу і напишіть хвилюючу вас проблему: «Звільнення з улюбленої роботи». Подумки уявіть її: приходячи на роботу, керівник дає вам на підпис наказ про звільнення з ручкою.
 3. На папір викладіть вичищений і сяючий цвях. І уявіть, що ручка перетворюється у величезний болт, яким неможливо що-небудь підписати. Начальник розриває наказ, і ви продовжуєте працювати.

Прийшовши на службу згадайте про ритуал і знайте, ви тепер сильні, а також невразливі!

 • Якщо вас виживають недруги з вашої посади, це заклинання буде найдієвішим.
 • Візьміть 5 нових цвяхів великого розміру, 5 свічок товщиною не менше 2 см, молоток. Будьте впевнені в собі і сильно бажайте позитивного результату, тоді дія змови ви відчуєте швидко.
 • Поставте свічки навколо себе і молотком забийте в них цвяхи зі словами:
Для роботи

Свічки підпалювати не потрібно, але після завершення обряду, перев'яжіть їх все стрічкою. Прийшовши на роботу і сівши на своє звичайне місце, уявіть, що ці цвяхи прикріплюють вас до робочого стільця, і ніхто з ворогів не посміє вас зрушити.

Змова, щоб з роботи не звільнили на гроші

Коли буде зростаюча місяць візьміть гроші великого зразка. Сім разів прочитайте над ними заклинання і віднесіть на роботу.

 

На гроші

Заговорені гроші здатні зберегти за вами роботу і надати підвищення.

Молитва до Архангелу Михаїлу, щоб з роботи не звільнили

Зверніться з проханням про підтримку до Архангелу Михаїлу, якщо вам пригрозили звільненням. Його величають Архистратигом, одним з основних Ангелів небаченої сили. Допоможе вам уберегтися від багатьох проблем і сприяє у розвитку кар'єри.

До Святого

Перепишіть собі молитву і коли виникають негаразди, пов'язані з роботою або начальством, вимовте її три рази. Архангел Михайло дасть вам своє заступництво і захистить.

Успіх білої магії, залежить від віри в неї. Пам'ятайте, що використовуючи магічні ритуали, звертайтеся до них за допомогою лише з добрими намірами, інакше вони обернуться проти вас у подальшій долі.

Відео: Робочий змова