Сонник – бачити в сні лікарні: значення сну. До чого сниться шукати, потрапити в лікарню, лежати, ходити, бігати, мити підлогу, робити операцію, працювати, жити, розмовляти з лікарем, побачити небіжчика, займати чергу в лікарні: тлумачення сну

Правильно розтлумачивши сон про лікарні, можна отримати ключ до вирішення серйозних проблем.

Зміст

У сновидіннях нерідко доводиться виконувати дивні, незвичайні дії або перебувати в малоприємних місцях. До таких нічним маренням можна віднести сни про лікарні, в якій перебував сам сновидець, хтось з його близьких або друзів. Від того, як розвивався сюжет сну про лікарні, буде залежати його тлумачення.

Лікарня сниться до нестійкого, хисткому матеріального і соціального положення.

До чого сниться лікарня?

Наяву образ будь-якого лікувального закладу зазвичай асоціюється з нездоровим станом, горем і болем, і ніяких позитивних емоцій не викликає. Сни, в яких довелося перебувати в лікарні, також не відрізняються радісними спогадами, однак можуть мати абсолютно різні тлумачення.

Найчастіше лікарня уві сні вказує на нестабільний психічний, соціальний чи матеріальний стан сновидця. Однак подібні нічні бачення покликані допомогти сновидінню знайти правильний вихід зі сформованої ситуації, змінити своє життя на краще.

 • бачити уві сні будівлю лікарні здалеку — до сприятливих змін, примирення з ворогами чи конкурентами, повернення боргу
 • перебувати всередині лікарні, бачити її палати, коридори, співробітників і пацієнтів — до появи в житті неприємностей, протистоянь, спорів, позовів
 • бачити в подробицях, як проходить операція в лікарні — до чудового подарунку долі, несподіваним приємним вістям або сюрпризу
 • підготовка до операції — незабаром доведеться зробити нелегкий вибір
 • самому проводити операцію в лікарні — до несподіваної вигоду від постійного справи
 • виписуватися з лікарні у сні — до подолання перешкод, зміни життя в кращу сторону
 • відвідувати в лікарні — поганий сон, пророчащий негативні зміни, розрив відносин або відсутність взаєморозуміння між дітьми і батьками
 • стоматологічна лікарня сниться до розчарувань в друзях
 • морг лікарні — розчарування в коханій людині
 • лікарня, з якої нещодавно виписався наяву, може попереджати про повернення хворобливого стану
 • працювати в лікарні — наближається період невпевненості і роздумів
 • безцільно бродити по лікарні або заблукати у відділенні — безуспішні спроби змінити щось в житті, позбавитися від зайвого, оновлення, безперервний пошук
 • жити в лікарні — до хвороби, травму
 • покинута або зруйнована лікарня — неприємності, погіршення здоров'я
 • кров у лікарні — в гості навідаються близькі друзі або родичі, що може відняти у сновидця багато сил і часу
 • піти з лікарні — незабаром вдасться позбавитися від недоброзичливців
 • пожежа у лікарні — новини про те, що хвилювало останнім часом
 • порожня лікарня — потреба в розумінні і підтримці
 • брудна лікарня — до сильних переживань, страху
 • мити підлоги в лікарні — до хвороби, якщо ганчірка, вода і самі підлоги були брудними; до тривалої плідної роботи — якщо вода і підлоги виявилися чистими.
Покинута лікарня уві сні обіцяє неприємності і погіршення самопочуття наяву.

Якщо вірити соннику Лоффа, то відділення лікарні, в якому був сновидець у своєму нічному видінні, грає важливу роль. Уві сні терапевтів відвідують люди, яким наяву не вистачає уваги, в реанімації виявляються ті, хто в житті намагається взяти те, що їм не може належати, а переживають про здоров'я близьких, як правило, бачать відділення швидкої допомоги.

До чого сниться лежати в лікарні?

Той, кому уві сні довелося лежати в лікарні, повинен на час змиритися з самотністю або нерозумінням з боку родичів і друзів. Період може супроводжуватися погіршенням настрою і самопочуття. Зневірятися не варто, адже труднощі будуть носити короткочасний характер, а те, наскільки швидко і якісно вдасться з ними впоратися, залежить від сили волі й стійкості духу сновидця.

Іноді сон, у якому довелося проходити лікування в лікарні, вказує на необхідність проведення цього заходу наяву. Якщо останнім часом справді похитнулося здоров'я, не варто відкладати візит до лікаря, адже навіть підсвідомість прямо натякає про це.

Якщо уві сні довелося лежати на лікарняному ліжку, то наяву треба якомога швидше відправитися на відпочинок. Накопичена фізична втома, в поєднанні з душевною, може стати причиною розвитку серйозного захворювання. Щоб цього уникнути, необхідно відновити сили.

Лежати в лікарні у сні — до самотності і нерозуміння наяву.

До чого сниться лікарня жінці, дівчині, вагітної?

Дівчата, які у сні часто бачать життя лікарні зсередини, включаючи роботу її персоналу, наяву прагнуть до розваг і не переносять тугу, самотність і нудьгу.

Молода незаміжня дівчина, яка побачила себе в сні у лікарні вагітної, наяву може розраховувати на отримання прибутку, поліпшення матеріального стану. Проте жінку, яка складається у відносинах, подібні сни можуть попереджати про проблеми у відносинах з партнером або інших неприємностях.

Іноді сон, в якому несподівано привиділася лікарня, є своєрідним сигналом організму, предчувствующего наближення хвороби. Однак, якщо лікарня приснилася вагітної, довго шукати таємний сенс не доведеться — майбутня мама просто дуже відповідально ставиться до свого становища і ретельно стежить за будь-якими змінами у своєму організмі.

Нерідко вагітним сняться прийоми у лікаря-гінеколога. Цим снам також не слід шукати розшифровку, адже, намагаючись не забути дату чергового планового відвідування фахівця, вагітна жінка може неодноразово згадувати про нього, а підсвідомість, у свою чергу, відгукується на її хвилювання подібними нічними видіннями.

Якщо жінці приснилося, що вона прийшла в лікарню, щоб зробити аборт, наяву вона, на жаль, незабаром розчарується в близькій людині.

Згідно тлумаченням Фрейда, лікарні часто сняться «холодним» жінкам, які не здатні отримувати задоволення від інтимної близькості з чоловіками.

Лікарні часто сняться дівчатам, які наяву люблять розваги.

До чого сниться лікарня чоловікові, хлопцеві?

Якщо чоловікові або хлопцю приснилося, що він проходить лікування в лікарні, то наяву доведеться на деякий час відмовитися від звичного способу життя і в чомусь ущемити себе. Якщо цього не зробити, можливі конфлікти з колегами, матеріальні труднощі, нерозуміння з боку близьких.

 • Робити уколи в лікарні — незабаром доведеться пережити образу чи приниження. Склалася ситуація надовго залишить в душі неприємний осад.
 • Здавати аналізи в лікарні — зайва турбота про власне здоров'я.
 • Відчувати себе хворим в лікарні — до знайомства з милою дівчиною, новим відносинам, закоханості.
Робити уколи в сні — негативний сон для чоловіка.

До чого сниться лікарня та лікарі?

Бачити лікарів в лікарні за роботою — зараз ймовірні затримки, затримки, нестикування, які стануть перешкодою на шляху до досягнення мети.

 • розмовляти з лікарем у лікарні — до успіху в кар'єрі, везінню
 • викликати лікаря з лікарні додому — велика ймовірність захворіти, слід поберегти здоров'я
 • боятися лікаря — до неприємної зустрічі
 • лікарі в білих халатах — організм сновидця виявиться беззахисною перед інфекційним захворюванням.
Перешкоди наяву чекають того, хто уві сні побачив лікарів у лікарні.

До чого померлий, небіжчик сниться в лікарні?

Не тільки неприємним, але і небезпечною можна назвати сон, у якому довелося находится разом з небіжчиком в одній лікарняній палаті. Таке нічне бачення обіцяє серйозні неприємності наяву.

 • Нові перспективи та можливості відкриються перед тим, хто побачив на своїй лікарняному ліжку небіжчика. Якщо померлий був чоловіком — перешкод у справах не виникне, жінкою — імовірні затримки і перешкоди.
 • Дізнатися небіжчика в лікарні — до горя, великих неприємностей, виплутатися з яких виявиться непросто.

До чого сниться потрапити в лікарню?

Несподівано потрапити в лікарню у сні — до інтриг, зради, небезпечних ситуацій. У близькому оточенні сновидця є людина, що не бажає йому добра. Найближчим часом потрібно постаратися виявити і припинити з ним будь-яке спілкування.

Термінова госпіталізація у сні означає потужний тиск на сновидіння наяву. Щоб зберегти власні нерви і здоров'я, потрібно позбутися від нього.

Універсальний сонник запевняє, що людина, чия професія наяву пов'язана з лікарнею, може не шукати розшифровку подібних сновидінь.

Той, хто приїхав у сні в лікарню на «Швидкій», наяву відчуває сильний тиск.

До чого сняться хворі люди в лікарні?

 • Багато важко хворих людей в лікарні у сні — здоров'я когось із близьких похитнеться, сновидінню доведеться докласти максимум зусиль, щоб допомогти родичеві перемогти хворобу.
 • Допомагати хворим в лікарні, доглядати за ними — попереду чекає радість, прилив життєвих сил.
 • Бачити в лікарні ліжка інших хворих порожніми — до самотності, почуття самотності та непотрібності. Період буде супроводжуватися втратою.

До чого сниться дитина, чоловік, мама, бабуся, родич, друг, подруга в лікарні?

Якщо уві сні у лікарні виявився власний дитина, наяву слід приділяти якомога більше уваги. Ймовірно, він замовчує про якісь неприємності. Крім того, найближчим часом потрібно бути максимально уважним за кермом.

Чоловік опинився в лікарні у сні — наяву ймовірно охолодження у відносинах. Дружині слід звернути увагу на здоров'я чоловіка наяву, якщо уві сні він привидівся виснаженим, втомленим чи хворим. Такими ж будуть рекомендації чоловікові, який побачив у сні свою хвору дружину в лікарні.

Той, хто уві сні побачив своїх батьків у лікарні, повинен наполягти на відвідування лікаря і наяву, адже сон попереджає про ймовірність погіршення їх здоров'я.

Сни, в яких хтось з близьких опинився в лікарні, означають тугу сновидця по цій людині або колишніх відносин з ним. Може бути, зараз немає можливості бути ближче до родича або ж втрачена колишня зв'язок з ним. Чим важче стан людини в лікарні у сні, тим глибше порушені почуття сновидця.

Дитина в лікарні у сні.

До чого сниться колишній в лікарні?

Сон, у якому марилося колишній чоловік або хлопець у лікарні, сам по собі символізує охолодження почуттів, погіршення відносин, відсутність розуміння. При цьому помилки з минулого не дають сновидице перевернути сторінку і жити далі.

Відвідувати колишнього в лікарні — в глибині душі дівчина не проти відновити стосунки, почати все спочатку.

До чого сниться психіатрична лікарня?

Психіатрична лікарня в сні вказує на підвищену дратівливість сновидця, його нестійке, виснажене психічний стан в даний період. Зараз бажано постаратися переосмислити власне життя, з'ясувати, що саме в ній ускладнює рух вперед і раз і назавжди позбутися від цього вантажу.

 • Відвідувати кого-то в психіатричній лікарні — до несподіваного зради, зради.
 • Сон, у якому довелось відчути себе в ролі пацієнта психіатричної лікарні, може вказувати на швидке важке розставання з партнером.
 • Чути крики пацієнтів психіатричної лікарні — втома не дає зробити правильний вибір.
 • Провідувати чоловіка в психлікарні — настають проблеми в подружніх стосунках.
Психіатрична лікарня в сні — символ дратівливості наяву.

До чого сниться чергу в лікарні?

Сама по собі чергу — символ затримки, відстрочки, тому розшифровувати сновидіння, в якому довелось побачити чергу у лікарні, слід зважаючи на це значення.

Того, хто уві сні терпляче сидів у черзі до лікаря, необхідно приділити увагу власному здоров'ю. Ймовірно, воно незабаром дасть збій, якщо продовжити жити і працювати «на знос».

Братися за кілька справ відразу і не доводити їх до кінця звично тим, хто бачить у сні, що він займає декілька черг у лікарні до різних лікарів одночасно. Потрібно постаратися розпрощатися з цією рисою. Для цього не варто братися за нову справу, не завершивши попередній.

Чергу в лікарні у сні — до затримок у житті.

В якому б вигляді не приснилася лікарня, впадати у відчай, а, тим більше, панікувати не варто — дуже часто подібні сновидіння всього лише виступають символом невирішених тривалих справ. Якщо лікарня уві сні з'являється неодноразово — необхідно виявити ці справи і постаратися поставити на них крапку.

Відео: До чого сниться лікарня?