Чому сниться один і той ж людина — можливі причини

Сниться один і той ж людина — як трактують такий сон психологи і містики?

Коли кілька разів сниться один і той же сон, хто завгодно почне замислюватися: що це може означати? У цій статті ми постараємося поглянути на сон, в якому до нас приходить людина і з точки зору психології, і з точки зору містики.

Чому сниться один і той же чоловік: 9 причин

1. Якщо людина, яку ви бачите в сні, дійсно близький, а сюжети завжди різні, то такі сни не значать зовсім нічого. Крім того, що персонаж зі сну дуже для вас важливий.

2. Якщо людина, яка весь час вам сниться — близький, а сни завжди страшні, — то нічні бачення відображають, що ви турбуєтеся за того, хто сниться. І, швидше за все, у вас є для цього привід.

3. Якщо у вашому сні повторюється одна і та ж неприємна ситуація, то напевно вона «змальована» з якоїсь проблеми в житті. Причому в реальності питання ви розв'язати не можете. Наша підсвідомість, таким чином, дає нам необхідні підказки, щоб ми змогли все зробити правильно.

4. Сон, у якому сниться померлий родич — вважається одним з найважливіших, велика увага приділяється тому, що говорить або робить людина, вже пішов в інший світ. Погано, якщо небіжчик веде вас в ліс або по мосту через річку, — такий сон вважається передвісником смерті, але якщо ви не пішли з ним, то вдасться уникнути сумної долі. Погано, якщо померлий кличе вас з собою, це може означати, що ви про нього сумуєте, причому настільки, що не хочеться жити. Таке емоційний стан дійсно погано позначається на здоров'ї, а в Православ'ї вважається, що сильно сумувати за небіжчиком — гріх.

Сниться людина

5. Сон, у якому сниться померлий — не завжди попереджає про великих потрясінь або зміни. Іноді в своїх снах, ми просто подорожуємо по лабіринтах пам'яті. І важливий не той хто сниться, а сама ситуація і відчуття від неї. Приміром, якщо в реальності ви сильно втомлюєтеся, то побачена уві сні поїздка до улюбленої бабусі — можливо, просто образ, який мозок вибрав для того, щоб ви змогли розслабитися, хоча б у сні.

6. Повторювані сни, в яких сняться незнайомі люди, можна спробувати трактувати з позиції архетипів Юнга. Основоположник психоаналізу вважав, що в кожній людині живе безліч архетипів. Можливо, у своїх снах, ви спілкуєтеся, з неусвідомленою частиною свого «я», яка постає у сні у вигляді людини, з якимись яскраво вираженими якостями.

7. Люди, які вірять в магію і езотерику, вважають, що якщо постійно сниться один і той же чоловік, то між вами і ним існує енергетична зв'язок. Можливо той, хто вам сниться, багато думає про вас.

8. Деякі звичайні люди і відомі особистості розповідали про те, що бачили у снах незнайомця, а потім зустріли його в реальності.

9. Один із найбільш магічних і страшних варіантів: людина зі сну — прицепившийся до сплячого дух або інша нижча сутність, харчується живою людською енергією. Вважається, що нечисть може ховатися і з'являтися уві сні у вигляді знайомого або незнайомого людини, а також обманювати сплячого.

Трікстер — один з архетипів, описаних Юнгом. Тіньова сторона Героя. Один з образів у снах

Чому часто сниться один і той же чоловік: історії відомих особистостей

Деякі сни, в яких люди приходили до відомим сновидцам, виявилися віщими. Ми зібрали історії, які здалися нам найбільш цікавими. Можливо, вони наштовхнуть когось на думку про те, як правильно розтлумачити свій сон.

Чоловік з снів Олени Блаватської

Олена Блаватська — одна з найбільш загадкових і опальних жінок у світовій історії. Вона об'їздила половину світу, збираючи знання з областей релігії, духовних практик і практичної магії, а потім створила своє вчення, назване теософією. Одна з головних ідей теософії — у всіх світових релігій і вірувань є спільний корінь, давнє таємне вчення, яке ніби золота нитка пронизує писання. Іноді це споконвічне вчення проявляється у формі таємних братств, які виникають під різними іменами, в різний час, в різних куточках світу.

В юності дівчина не відрізнялася ніякими надприродними здатностями, але у снах до неї приходив якийсь чоловік із зовнішністю азіата, в білих одежах і тюрбані на голові. Він був її вчителем. Разюче, що через багато років, Блаватська дійсно зустріла його в одному з парків Лондона.

Олена Блаватська зустріла в реальності людини з снів

Навіщо Данте снився своєму синові?

Коли відомий поет і мислитель помер, виявилося, що його «Божественна комедія» не закінчена. Але через якийсь час син Данте побачив сон, в якому батько показав йому місце, де лежав інший, повний варіант рукопису.

Людина з труною з сну англійського лорда

Може ця історія — просто легенда, а може і ні. Одного разу англійському послові лорду Дюфферингу приснився сон, в якому він дивився на вулицю з вікна своєї Паризької квартири. По вулиці йшов чоловік і ніс... труна. Чоловік порівнявся з вікном лорда, заглянув у нього і загадково посміхнувся.

На цьому сон обірвався, а на наступний день лорд відправився на зустріч з дипломатами в один з паризьких ресторанів. Дюфферинг підійшов до ліфта і побачив перед собою обличчя ліфтера, який з посмішкою запрошував його в кабіну. Це був той самий чоловік з сну! Лорд пішов по сходах і, минаючи другий поверх, почув страшний гуркіт: ліфт обірвався, і всі, хто в ньому були, загинули.

Пророчий сон лорда — чому часто сниться один і той же чоловік

Жінка зі сну Наполеона

Одного разу, ще в ті часи, коли Наполеон не був правителем, йому приснився сон. Майбутній імператор побачив жінку, вона була неземної краси, але растрепана і в порване плаття. Красуня благала його про щось і припадала до ніг. Наполеону було шкода нещасну, і він її заспокоював. Йдучи, жінка подарувала йому кільце.

Полководець, був родом з Корсики, де дуже вірили у віщі сни, і він зміг сам розтлумачити своє нічне бачення. Йому судилося стати правителем Франції, а подароване кільце — магічний артефакт влади.

ВІДЕО: Повторювані сни — що про це думають сомнологи?

ВІДЕО: Віщі сни, думку екстрасенса Олени Курилової