Прикмети про пляжі, море, морських мешканців. Тлумачення снів, побачених на відпочинку біля моря

Відпочинок біля води — це завжди чудово, але давайте розглянемо прикмети, пов'язані з пляжем і морем.

Пора року літо – час відпусток. І найчастіше ми всі їдемо на море. Однак, зараз поніжитися на сонечку можна не чекаючи літа. Якщо є можливість, то відправитися до моря і поніжитися під променями сонечка, можна і взимку. Давайте ознайомимося з основними прикметами, пов'язаними з пляжним відпочинком і супутніми умовами.

Прикмети на пляжі: цікаві трактування

Ще наші предки вважали, що море і океан впливає на життя людини. Вони можуть, як подарувати життя, так її і забрати. Ось саме через це ми часто можемо почути прикмети, які пов'язані з відпочинком на пляжі, водною стихією. Люди, які живуть поблизу морів і океанів, рибалки звикли творити морську гладінь, і на основі побаченого приймати рішення і здійснювати свої задумані плани.

На пляжі
 • Вставши рано-вранці зі сходом сонця на пляжі ви встали на гострий камінь – вас можуть очікувати вдалі фінансові операції, які принесуть прибуток або премію.
 • Порваний купальний костюм в перший день відпочинку – в найближчі дні ви зустрінете симпатичного незнайомця, і у вас буде пристрасний курортний роман.
 • Загублені сонцезахисні окуляри – приємних несподіванок варто очікувати від ваших друзів.
 • Лежачи на піску, хтось випадково через вас переступив. Слідкуйте за тим, що говорите і що розповідаєте, адже все, що сказано вами буде неправильно сприйняте. Хтось може пустити неприємні чутки про вас. Не обговорюйте вашу особисту життя з сторонніми людьми і неперевіреними часом друзями.
 • Монета, знайдена на пляжі, принесе достаток і буде радувати вас достатком круглий рік. Збережіть її в якості оберега.
 • Пісок в очах – можуть подзвонити з роботи і розповісти про проблеми, що виникли. Однак вашим співробітникам вимагає всього лише ваша словесна допомогу, напуття у вирішенні нагальної проблеми.
 • Перебуваючи у воді, несподівано потрапили під дощ – пляжний відпочинок позитивно вплине на ваше самопочуття і здоров'я.
 • Заснули на піску – сонячна і ясна погода буде радувати вас протягом усього відпустки.
 • Знайшли пляшку, яку хвиля викинула на берег – всіх намічених планів буде супроводжувати успіх. Пляшка зеленого кольору – чарівна, якщо загадати бажання, воно здійсниться.
До успіху
 • В морі купалася собачка і випадково набрызгала на вас – буде зустріч з незнайомою вам людиною, яка залишиться другом і буде підтримувати, спрямовувати всю вашу життя.
 • Втратили у воді годинник – всі переживання і проблеми відійдуть в сторону, у вас з'явиться більше вільного часу на себе. Близькі вам люди знімуть з вас багато зобов'язань.
 • Відкопали на пляжі скелет риби – на протязі цілого року у вас будуть постійні витрати. Слід вже зараз відкладати на чорний день.
 • Знайдете камінь, який буде для вас особливим, дуже вам сподобається. Промовте ваше найзаповітніше бажання йому і викиньте у море.

Повір'я, пов'язані з морськими мешканцями

 • Якщо перебуваючи в морі або на суші ви далеко побачите китів – застереження про небезпеку.
 • Велика кількість медуз вздовж берега каже, що весь день буде світить яскраве сонечко та погода буде теплою.
 • На кораблі вважалося, що почути крик альбатроса — це до великого шторму або стихійного лиха.
 • На вашу одяг випадково села чайка – настають події, які надихнуть вас проявити рішучість і більшу незалежність у планах, які ви давно задумали, але ніяк не могли здійснити.
 • Чайка спустилася на щоглу корабля – до холодного вітру.
 • Побачити чайку, яка гуляє по березі – не до добра.
 • Моряки вважали чайку священною твариною і вірили, що коли моряк вмирає, він стає птахом, яка буде назавжди вірна свої товаришам і в скрутну хвилину вбереже їх від біди.
Для моряків — священна

В давні часи існувало повір'я, що чайка — це жінка, яка так і не дочекалася чоловіка з плавання. Ось саме свято вірячи в ці прикмети, чайок ніколи не вбивали.

Чайка – попередження про небезпеку. Їх використовують, щоб сповістити людей про трагедії, про страждаючих по рибалкам дружин, про похованих близьких або друзів, постійно мандрівної душі потонулого людини. Якщо птах літає над хатиною, де живе сім'я рибака, вона провісниця швидкої біди. Коли команда корабля побачить у небі три чайки – чекайте смерті серед команди. Особливо небезпечним вважається символом, коли чайка зависла саме над головою.

Однак існують і приємні прикмети, пов'язані з чайкою:

 1. Місце, де водиться риба, показує саме чайка.
 2. Чайка приземляється на водну гладь – до ясної погоди.

Дельфін – символ удачі, везіння у всіх починаннях і плани, фінансового благополуччя. Якщо подружня пара побачить в море дельфіна, скоро у них з'явитися маля.

Коли ви пливете в море і поряд з вами пливуть дельфіни – удача буде супроводжувати вас протягом всього шляху. Лежачи на пляжі, ви побачите цих милих тварин у море – незабаром вас очікує благополуччя і щастя.

Зустріч з дельфіном означає:

 1. Прийдешній рік буде наповнений позитивними моментами.
 2. Всі проблеми зі здоров'ям залишаться позаду.
 3. Найближчим часом на вас чекають гарні новини.
 4. Якщо дельфіна побачить жінка в положенні – у неї народиться хлопчик.
Дуже хороший знак

Білий дельфін – символ успіху і просування по кар'єрних сходах, нові корисні зв'язки, укладення нових угод.

Тлумачення снів, побачених на відпочинку біля моря

 • Якщо уві сні ви побачите хвилі великих розмірів – зміни в житті не принесуть бажаного результату. Молодим дівчатам, в недалекому майбутньому, слід запастися терпінням, бо їх чекають конфлікти з коханими.
 • Брудна й каламутна вода – символізує проблеми зі здоров'ям і виникнення конфліктних ситуацій.
 • Світла та чиста вода – принесе вам удачу і умиротворення.

У завершенні пляжного відпочинку мандрівникам необхідно кинути монетку у воду, це послужить свого роду платою владики морів і океанів за незабутні моменти, проведені біля моря. Вони залишаться у вашій пам'яті на довгий час. Але, щоб прикмета спрацювала, монетка повинна у вас перебувати протягом тривалого часу, така монета наділена особливою енергією. Кинута монета в море принесе вам здоров'я.

Проаналізуйте сновидіння

З цією ж метою, додому можна привезти камінчики з пляжу – у вас залишиться багато сонячних і яскравих вражень, незабаром ви повернетеся туди знову.

Морські мушлі, привезені з моря, можна вважати талісманами, тому що вони володіють силою і мудрістю водної стихії. Однак, порожні морські раковини і корали символізують смерть. Залишати їх вдома не варто, особливо зберігати поблизу ліжка. Лише ви здатні змінити своє життя в кращу сторону, тому всі прикмети — це лише попередження!

Відео: Вірити в прикмети?