Сонник – бачити в сні ікону: значення сну. До чого сниться мити, дарувати, малювати, бачити, тримати, цілувати, молитися перед іконою Казанської Божої Матері, Богородиці, Миколи Чудотворця, Матрони, Ісуса Христа: тлумачення сну

Ікони у сні — символ єдності і сили. Сни, в більшості випадків, пророкують швидкий благополучний результат поточних справ, але деякі з них мають протилежне значення.

Зміст

Ікона як символ віри та душевності у цілому є позитивним знаком у сновидінні. Висловлюючи внутрішні сумніви і тривоги сновидця, правильності прийнятих рішень або їх помилковості. Значну роль відіграє стан ікони, лик, зображений на ній, а також ситуація.

Що трапиться, якщо приснилася ікона?

До чого сниться ікона?

Бачити уві сні ікону — ознака наближення періоду, добре підходить для починань, проектів. Вдасться знайти помічника, партнера або покровителя, які нададуть підтримку в майбутньому. Сумніви підуть і пристрасті вляжуться, настане пора умиротворення і спокою.

 • Ікона, яку сновидець тримає в обох руках, що символізує гарну, приємну новину, звістка, здатне змінити життя в кращу сторону.
 • Цілувати ікону — прийшов час, вдале для реалізації планів, про що бігали, буде досягнуто, а бажання здійснені. Стійкість душі, і тверда віра допоможуть встояти проти спокус.
 • Сон, у якому ікона впала, закликає ще раз поглянути на правильність суджень і планів. Десь закралася помилка, і вона здатна спричинити серйозні наслідки. Подібний сон бачать як правило, люди, які стоять перед вибором, розгублені чи розчаровані.
 • Якщо ікона уві сні була перевернута, сновидець дав привід судити про себе невірно, причому оцінка оточуючих щодо його помилкова.
 • Палаюча ікона означає щасливий випадок, який не можна упустити. Приплив внутрішніх сил допоможе використовувати надану можливість і отримати максимальний результат.
 • Плачуча ікона — заклик озирнутися, подивитися всередину себе, можливо, сновидець готовий зробити неоднозначний вчинок, про який потім доведеться шкодувати.
 • Якщо ікона уві сні стара, настав час згадати про родичів, сім'ї, саме зараз потрібна їх підтримка. Не потрібно забувати про них.
 • Приснився старовинна ікона — символ значних змін в сім'ї. Отримана новину спричинить за собою ряд змін.
 • Сон, у якому ікона каже, є в своєму роді повідомленням про те, що необхідно переглянути ставлення до життя, оточуючих. Можливо, воно далеко від правди і помилково. Іноді слова ікони уві сні дають настанову або закликають діяти.
 • Впала ікону в сні бачать часто люди, душі яких кипить внутрішня боротьба, їх розривають протиріччя. Сон застерігає від здійснення того, що суперечить голосу душі, помилки, яка виявиться фатальною.
 • Купувати ікону в сні — не варто підганяти долю і квапити події, інакше можна отримати протилежний результат. Потрібно навчитися об'єктивно оцінювати ситуацію і проявити терпіння.
 • Сон, у якому довелося мити ікону, означає сумніви і муки душі сновидця. Вчинки, скоєні в минулому, не даю йому спокою. Підсвідомо хочеться виправити помилку, очиститися духовно.
 • Дарувати ікону в сні — хтось потребує підтримки в реальному житті.
 • Якщо довелося малювати ікону, необхідно об'єктивно оцінити власні можливості, не потрібно починати справу, якщо відсутня компетентність у цьому питанні. Зайва самовпевненість, завищена самооцінка здатні спричинити неприємні наслідки.
 • Той, кому дарують ікону в сні, потребує підтримки близьких, але з якоїсь причини не хоче це визнати. Необхідно знайти спільну мову з родиною, вони нададуть необхідне заступництво.
 • Велика ікона обіцяє щаслива подія в родині і хороші вісті. За іншим тлумаченням, це знак заглянути всередину себе, і за пріоритетом матеріальних цінностей знайти такі почуття, як співчуття, любов.
 • Святі лики в чужому домі говорять про те, що близькі потребують допомоги.
 • Якщо уві сні вкрали ікону, треба насторожитися, переглянути ставлення оточуючих, хтось із них за маскою дружби намагається маніпулювати сновидцем, використовувати його у власних цілях.
 • Ікона в небі повідомляє про непрості часи, що настануть у житті, доведеться зібратися з силами для подолання майбутніх труднощів.
 • На стіні Святий лик на стіні говорить про внутрішньому спокої і душевної гармонії сновидця.
 • Золота ікона уві сні оберігає від небезпеки, яка обійде сновидця стороною, завдяки його внутрішньої вірі і праведному способу життя.
 • Срібна ікона — застерігає від спокус і закликає критично ставитися до всього.
 • Чорна ікона уві сні повідомляє про ризик помилитися, потрібно робити кожен крок продумано.
Золота ікона вбереже від неприємностей наяву.

До чого сниться ікона Божої Матері, Богородиці?

Підтримку і заступництво обіцяє побачений лик Божої Матері, зображений на іконі. Вселяючи впевненість, вона обіцяє заступництво вищих сил нужденним. Можна впевнено братися за справу, все вийде.

Ікону Пресвятої Богородиці у сні бачать люди сумніваються. Насправді можна прийняте рішення було вірним, зараз ситуація вдала для втілення планів.

Ікона Божої Матері обіцяє підтримку і допомогу в починаннях.

До чого сниться церква та ікони?

Настав час відродити духовні цінності в душі, саме віра допоможе пережити нелегкий час.

Просвітлення, усвідомлення власних помилок пророкує нічне бачення, в якому свічки ставилися перед церковними іконами. Чим більше було ікон у церкві, тим складніше положення сновидця.

Зараз неприпустима безтурботність і легковажну поведінку. Результатом можуть стати великі неприємності.

До чого сниться ікона жінці, дівчині?

 • Для дівчини ікона у сні є дуже хорошим знаком, що обіцяє вдалий та щасливий шлюб, світлу любов.
 • Заміжній жінці сон пророкує благополуччя в сім'ї та народження здорових дітей. Сон можна вважати також благословенням понад прийнятого рішення.
 • Вагітних ікона уві сні закликає очистити совість, не тримати ні на кого зла, адже тільки відкинувши всі образи вийде побудувати життєрадісне майбутнє.
 • Незадовго моменту появи малюка, ікона може снитися, як знак божої допомоги в пологах. Після такого бачення майбутній мамі потрібно помолитися і попросити вищі сили не покидати її.
Ікона — добрий знак для жінки.

До чого сниться ікона чоловікові, хлопцеві?

 • Чоловікам ікона Богородиці закликає довести до кінця давно розпочате, момент сприяє цьому. Події, незавершені в минулому, гальмують рух вперед, але не варто намагатися змінити ситуацію, правильно буде прийняти її такою, як є і самому адаптуватися до неї.
 • Хлопцеві, який вирішив зробити пропозицію коханій дівчині, ікона сниться в знак благословення його думок і дій.
 • Якщо чоловікові приснився розбита ікона, найближчим часом йому слід проявити особливу обережність у справах. Також слід бути уважним на дорозі.
 • Багато перевернутих ікон в чоловічому сні попереджають про недоброзичливців, будують підступи за спиною. Всі слова і вчинки сновидця вони виставляють в іншому світлі, вичікуючи момент, коли зможуть завдати удар «у відкриту». Слід переглянути своє оточення і бути обережнішими у висловлюваннях.

До чого сниться ікона Миколи Чудотворця?

Сон обіцяє допомогу, потрібно лише щиро повірити в себе і свої здібності. Всі перешкоди вдасться подолати і залишитися при цьому з високо піднятою головою.

Мироточащая ікона Святого Миколая у сні дарує радість, віру в краще і обіцяє швидке виконання найпотаємніших бажань.

Молитися у сні перед ликом Чудотворця — до одужання, зцілення, духовного відродження, поліпшення відносин з близькими, відновлення. Як за життя Микола Чудотворець допомагав людям у найскладніших ситуаціях, так і у снах його лик з'являється, щоб захистити і заспокоїти.

Святий Миколай — покровитель моряків і мандрівників. Тому добрим знаменням перед відправкою в дорогу їм можна вважати появу святого уві сні, але тільки в тому випадку, якщо на іконі він виглядав спокійним і умиротвореним.

ВАЖЛИВО: Після того, як сон збудеться, потрібно сходити в церкву, помолитися і подякувати вищі сили за підтримку.

Ікона Миколи Чудотворця дарує надію на чудесне зцілення.

До чого сняться ікони святих?

Лики святих обіцяють підтримку людей, що володіють повноваженнями і владою, з їх допомогою будуть налагоджені перспективні контакти, настав час для здійснення задуманого.

Якщо на іконах зображені святі, знайомі сновидінню, ситуації опиняться не новими, якщо ж з ікон дивилися безліч незнайомих очей — з такими труднощами сновидець зіткнеться вперше, але йому під силу без праці розібратися з ними.

До чого сняться ікони в домі?

На думку більшості тлумачів, це гарний і світлий сон, пророчащий щастя, мир у хаті і родині, взаєморозуміння і прекрасні відносини між її членами, але і, в деяких випадках, неприємності:

 • ікони, розміщені на рівні очей — до поліпшення взаємин з чоловіком і дітьми
 • ікони під стелею — сильна зв'язок зі старшими родичами
 • ікони на підлозі — до психічного або фізичного нездоров'я когось із близьких.

Однак Ванга, навпаки, попереджала про можливі конфлікти тих, хто бачив уві сні ікони в своєму будинку.

Зі сну ікони в будинку, якщо їх насправді там немає — символ помилок і розчарувань.

Згідно соннику Ванги, ікони, розміщені в будинку, пророкують неприємності, розбіжності в сім'ї.

До чого сниться ікона Матрони?

Настав час виправити помилки, зроблені раніше. Особистісні якості допоможуть подолати труднощі. За іншим тлумаченням, небезпека, яка загрожувала сновидінню, обійшла його стороною, завдяки підтримці вищих сил.

Бачити, як мати дає дочки ікону Матрони — до швидкої весілля в родині. Шлюб буде вдалим і щасливим.

До чого сниться багато ікон?

Багато ікон пророкують чимало щасливих моментів у сімейному колі.

Багато різних ікон у церкві — до складних, важких часів. Навіть якщо сновидець не є віруючою людиною, що незабаром відбудеться щось, що призведе його до церкви, і Бог не відвернеться від нього.

Багато ікон у церкві пророкують сновидінню важкі часи.

До чого сниться молитися перед іконою?

Надії отримати необхідну підтримку не марні, партнери нададуть її. Тому, хто чекає допомоги від близьких, вона також буде надана.

Переглянувши своє ставлення до життя, сновидець отримає шанс виправити помилки минулого. Не варто упускати таку можливість, адже другий може і не бути.

Людям, схильним між моральним та матеріальним вибирати друге, молитви біля ікон сняться, щоб попередити про пастці. Слід більше уваги приділяти духовному, а не зосереджуватися тільки на досягнення фінансового успіху.

Молитися перед іконами, і при цьому торкатися чолом до землі — в будинку загубиться щось потрібне і важливе, знайти цю річ буде дуже складно.

До чого сниться знайти ікону?

Сон, який обіцяє успіх у всьому, але не треба поспішати, вибравши правильний момент вдасться досягти всього задуманого. Крім того сновидець зможе допомогти і підтримати близьких, які потребують його допомоги.

Силу сновидець знайде, допомагаючи іншим. Великодушність, проявлену ним, дозволить оточуючим помітити його благородство і доброту.

До чого сниться бачити ікони?

Зі сну ікони говорять про внутрішні переживання сновидця, його сумнівах у правильності вибору. В цьому випадку є сенс прислухатися до інтуїції.

Надія і віра додадуть сил, допоможуть піти по правильному шляху. Після такого сну можна не сумніватися, що незабаром всі справи налагодяться, складні питання нарешті вирішаться.

Тому, хто бачив ікони, варто прислухатися до своєї інтуїції.

До чого сниться ікона Ісуса Христа?

Ситуація сприяє втіленню планів. Здавалося б нездоланні бар'єри будуть взяті завдяки заступництву понад і внутрішнім силам сновидця.

Страждають від хвороби сон обіцяє швидке одужання, шукають — дарує надію.

До чого сниться ікона Казанської Божої Матері?

Сприятливий знак примирення і гармонії. Скандали і конфлікти залишаться в минулому, в родині і відносинах буде досягнута гармонія.

Людям у шлюбі ікона Казанської Божої Матері обіцяє щастя і народження дітей, а одиноким — зустріч другої половинки.

До чого сняться ікони та свічки?

Сон, характерний напередодні важливого вибору, внутрішня віра допоможе не помилитися і пройти випробування долі з честю. Можливо, сновидця підсвідомо обтяжує помилка минулих років. Зараз саме час її виправити.

Ікони і свічки символізують помилки минулого наяву.

Сни, в яких люди бачать ікони здебільшого відображають стан їх душі. Думки, переживання, страх помилки викликають таке сильне хвилювання, що на рівні підсвідомості втілюються у сні. Ікони як світлий символ віри застерігають, підбадьорюють або вселяють надію, все залежить від деталей.

Відео: Що значить побачена уві сні ікона?