Ваза багатства: що це, яку вазу вибрати, чим заповнити? Ритуал по створенню вази багатства

Щоб бути багатим і успішним важливо не тільки успішно працювати, але і підтримувати дух символами. Про важливе талісман — вазі багатства і піде мова в статті.

Зараз стати багатим, досягнувши фінансової удачі, може не кожен. Але ви зможете ближче наблизитися до власної мрії, якщо самостійно створите вазу багатства.

Про секрет цієї вази люди змогли дізнатися зовсім недавно. Якщо ви також хочете її виготовити, наші поради та підказки допоможуть вам у цьому.

Ваза багатства: що це?

Кожна людина має власну заповітну мрію. Одні бажають стати відомим на всю планету, інші хочуть відвідати екзотичну країну, відправитися в кругосвітню подорож. Як би там ні було, щоб здійснилося, хоч і 50% всіх бажань, необхідні великі гроші. В результаті цього людина починає мріяти зовсім про інше, не про те, що було раніше. Людина починає думати про банальну, однак дуже важливою цінності – про гроші, а також про те, як навчитися їх залучати.

Магія, пов'язана з грошима, існує на нашій планеті кілька століть. Ще з давніх часів буддійські ченці вважали, що можна виготовити особливий талісман, що привертає до людини фінансову удачу в будь-якому починанні, багатство. Традиції фен-шуй досить тісно пов'язані з ритуалами, які прийшли з давніх годин.

ВАЖЛИВО: Ваза багатства – досить сильний символ матеріальної удачі. Вона може не тільки допомагати людині, який її створив, але і всім рідним. Такий талісман за власними функціями нагадує відомий «ріг достатку».

 • Людям відома одна старовинна легенда, в якій розповідається про рибака. Він рибалив біля річки Янцзи, і зміг зловити плоску вазу, призначену для квітів. Рибак намагався пристосувати посудину у власному господарстві, використовуючи його, як миску для домашньої тварини. Минув час, рибак зауважив, що їжа в посуді взагалі не закінчується, хоча собака постійно насичується.
 • Один раз дружина рибалки випадково упустила в посудину власну шпильку, яка була виконана з золота. Минуло зовсім мало часу, ваза наповнилася такими шпильками до країв. Після цього сімейна пара вирішила провести експеримент з монетками. Поклавши в вазу тільки одну монетку, вона з часом наповнилася повністю такими монетами.
 • Рибалка вирішив перенести чудову вазу в будинок. З того самого часу сім'я почала користуватися нею, щоб примножувати гроші, цінності. Однак подружжя не були жадібними, а тому власним багатством вони ділилися з потребуючими людьми.

Ритуал виготовлення вази багатства, яка може заповнювати будинок достатком, століття був доступний лише обраним людям. Ритуал могли виконувати буддійські ченці, імениті лікарі, судді. Час швидко минав, вчені змогли розшифрувати рукописи стародавніх ченців. І тільки після цього про секреті талісмана дізналися по всьому світу.

Для достатку

Ваза багатства – позитивний талісман для будь-якого житла. Ваза означає «постійний спокій», «гармонія в домі». Саме слово ваза, якщо перекладати з китайської мови, звучить «пін». Словосполучення «мир і спокій» теж має схоже звучання.

Крім того, ваза багатства входить в список найбільш затребуваних, доброчинних талісманів буддизму, які віддруковані на ногах Будди.

Яка судина використовувати для виготовлення вази багатства?

Спочатку ви повинні правильно вибрати посуд для отримання чарівного талісмана. Для нього підійде ваза:

 • Дута.
 • Пузата, зовні, як звичайна гарбуз.
 • Із дуже широким горлечком.
 • З наявністю кришки, великого підстави, з великим дном.

Ваза багатства вважається символом стрімкого потоку багатства. Але, якщо фінансове благополуччя буде проходити крізь маленьку шийку, воно буде завжди знаходиться всередині посудини, на дні, не покине його. Завдяки цьому багатство буде зберігатися в родині тривалі року.

Вибір вази

Для талісмана виберіть вазу:

 • Керамічну.
 • Порцелянову.
 • Металеву.

Так як ви будете виготовляти певну цінність, де будуть зберігатися ваші «багатства», то вона повинна володіти відповідним видом.

Ніколи не беріть для талісмана вазу зі скла. Вона може дуже легко впасти, а відтак розбитися. Але адже скляні осколки не приносять нічого доброго. Це стосується як фен-шую, так і народних прикмет. Ще не вибирайте посудину з пластика, так як він дуже банальний, щоб залучати гроші, удачу.

Як було сказано вище, підійде металевий, керамічний, фарфоровий посуд. Бажано, щоб на ній були нанесені позитивні знаки, символіка багатства, удачі, фінансового успіху.

Наносити знаки

Залучити все хороше ви зможете за допомогою:

 • Фенікса.
 • Летючої миші.
 • Дракона.
 • Подвійного щасливого сайту.
 • Символів часів року і так далі.

Що можна покласти всередину вази багатства?

Спочатку визначитеся, для яких саме цілей ви зібралися робити вазу багатства, яких благ за допомогою вироби ви хочете досягти, оскільки від цього буде залежати, що ви будете розміщувати у вазу.

 • Якщо ви мрієте стати щасливим в особистому житті, покладіть маленьких качечок-мандаринок.
 • Якщо вам важливо володіти владою, тоді вам не обійтися без скіпетра Жуї. Даний предмет вважається символом могутності.
 • Якщо ви намагаєтеся піклуватися про власне здоров'я, виберіть гарбуз-гортанку.
Наповнюємо

Оскільки ваза вважається символом багатства, її люди використовують для того, щоб залучити гроші. По фен-шую ви повинні покласти всередину вази багатства деякі обов'язкові предмети:

 • Землю. Візьміть землю з тієї ділянки, де проживає успішна людина. Але пам'ятайте, що землю вам повинен власник ділянки дати самостійно, поклавши її в спеціальний мішечок. Крадькома цього робити не рекомендується. Наступне важлива умова – переконайтеся в тому, що людина вдалий у фінансах, в цілому є благополучним.
 • Якщо знайомого такого у вас немає, наберіть родючий грунт з якогось поля, зупиніть свій вибір на звичайному піску. Тут найважливіше, щоб пісок був чистеньким, перебував на енергетично позитивний місці. Вас хвилює скільки саме піску необхідно взяти? Рекомендуємо вам виходити від величини вази. Отвесьте стільки землі, щоб вона за обсягом займала не більше 30% загального розміру ємності.
 • Вам знадобиться взяти те, що дарує нам земля. Всього має бути 5 дарів, всі вони повинні представляти символи 5 стихій. Так, наприклад, символом води є чорні злаки (дикий рис, квасоля). Символ металу – рис, квасоля звичайна. Символом дерева прийнято вважати зелений горошок. А ось символом землі вважаються пшоно з кукурудзою. Ви повинні використовувати тільки добре висушені злаки, щоб вони не змогли швидко зіпсуватися, перебуваючи у вазі. Помістіть дари в невеликі мішечки або насипте їх безпосередньо в сам посудину.
 • Ваза багатства ніколи не обходиться без монет, паперових грошей, золотих злитків, жаби з монетою. Ці знаки вважаються загальновідомими, вони символізують багатство, процвітання. Якщо будете класти монетки, тоді краще виберіть вироби з міді або золота. Останній варіант вважається самим ідеальним. Це повинні бути китайські монетки, їх вам доведеться перев'язати червоною або золотою тасьмою. Можете ще взяти монету Багуа, яка приваблює благополуччя. Пам'ятайте про те, що монетки потрібно розмістити таким чином, щоб сторона з нанесеної «ян» і ієрогліфами дивилася до верху.

Що стосується паперових грошей, то радимо помістити в посудину купюри з 9 різних держав. Але виключіть з даного списку банкноти тих держав, де на сьогоднішній день відбуваються економічні проблеми. Ще помістіть у вазу багатства нову банківську картку, яку ви раніше ще не користувалися. Іноді можете поповнювати картку, тоді вона стане якоїсь магічної просоченням для посудини. Завдяки їй ваза буде безперебійно, ефективно працювати.

Тепер поговоримо про злитки, до них якихось особливих вимог немає. Виберіть срібні, золоті злитки різноманітних розмірів. Подвійну користь буде приносити ваза, якщо в неї ви помістіть злитки чистого золота та іншого дорогоцінного металу. Подібні метали володіють сильною магічною силою, а тому вони мають більшу ефективність впливу.

Повна

З додаткових елементів для вази багатства вам варто вибрати такі предмети:

 • Кристали. Вони можуть залучати хорошу енергетику, розсіювати погану. Отже, якщо будуть присутні кристали, ваза багатства буде позитивно впливати на дію самого талісмана. Всього вам знадобиться взяти 5 кристалів, але, щоб вони за кольором були різними, відповідали стихіям.
 • Помістіть додатково у вазу багатства напівдорогоцінне каміння або натуральні мінерали, також 5 різних кольорів.
 • Наступний важливий елемент – божественна фігурка. Як правило, у вазу багатства містяться маленькі фігурки Хотея. Ви ж можете вибрати іншого улюбленого Бога, який уособлює багатство.
 • У вазу також необхідно помістити картинки із зображенням благ, про які ви мрієте. Виберіть знімок вдалого людини, фото величезного особняка, автомобілі, яхти. Будьте щирим у цьому момент, не обмежуйте власну фантазію. Не зупиняйте себе, навіть якщо у ваших мріях замок біля океану. Пам'ятайте завжди, що отримана ваза багатства буде тільки вашої, в ній будуть поміщати лише ваші мрії, фантазії, нехай вони здаються першого погляду нездійсненними.
 • Листочки з побажаннями. Не обмежуйтеся картинками власних благ. Тут важлива саме формулювання – точно пишіть те, що ви хочете, щоб бажання змогли відбити дари, які ви очікуєте від Всесвіту.
Монетами

Цей список не весь . Ви також зможете під час створення талісмана застосовувати і інші доповнення. Багато людей у вазу багатства кладуть талісмани у вигляді грошей, які зарекомендували себе з позитивної сторони, щоб вони налаштували вазу, і вона виконувала бажання власника. Наступний предмет, який підходить для виготовлення талісмана – паперові гроші, з намальованими на них червоними рунами. Вони вважаються символами багатства, благополуччя.

Ритуал виготовлення вази багатства

Перед тим, як станете наповнювати вазу різноманітними елементами, проведіть особливий ритуал очищення ємності. Ритуал необхідний, щоб прогнати з посудини злих духів, які змогли проникнути, коли ваза була розкрита. У проведенні цієї процедури вам не обійтися без ароматичних паличок.

Далі виконайте наступні маніпуляції:

 • Сядьте на підлогу в такому напрямку до вазі, яке вам здасться самим позитивним. Для кожної людини цей напрямок вважається індивідуальним.
 • Поверніть посудину символами, картинками так, щоб вони дивилися на вас.
 • Запаліть ароматичні палички, почистіть за допомогою диму вазу з кожної сторони, навіть всередині ємності. Також вам потрібно буде таким же способом очистити предмети, які будуть поміщатися всередині вази багатства.
 • Говоріть тихо молитву. Можете навіть сказати якісь слова, які прийдуть на розум. Тут дуже важливо, щоб ви вірили в те, що ритуал справді принесе результат і змогли відчути, що в посудину проникає ваша енергетика.
 • Коли очистіть вазу багатства, наповніть її позитивними елементами. Їх найменування можуть змінюватись, все залежить від ваших особистих переваг. Слідкуйте за тим, щоб у вазі перебували всі ті елементи, які безпосередньо стосуються 5 стихій.
Для достатку

Для створення вази-талісмана наповніть посудини наступними предметами, в тій послідовності, в якій ми вам пропонуємо.

Помістіть:

 • 3 монетки, незалежно від гідності. Перев'яжіть монетки червоною тасьмою.
 • Землю. Найголовніше, щоб вона не була крадена.
 • Кристали різноманітних кольорів.
 • 9 китайських монет (вони, як правило, прикріплюються до жабі-талісману).
 • Деякі знімки багатств. Тут вам доведеться проявити трохи фантазії.
 • Фігурку Хотея.
 • Жабу, яка приносить гроші. Монетки на ній не повинні бути присутніми.
 • Гілочку грошового дерева.
 • Гроші, тільки паперові. Пам'ятайте, що вони повинні бути привезені з інших країн.
 • Камені-самоцвіти, мінерали.
Наповнюємо

Коли наповніть вазу багатства, виконайте наступне:

 • Закрийте її кришкою.
 • Накрийте серветками 5 різних кольорів.
 • За допомогою 5 шнурків обв'яжіть вазу. Так ви зможете закрити вазу, запечатати її.
 • Далі вам доведеться провести ще один обряд очищення. Знову ж скористайтеся ароматичними паличками.

Зберігати вазу багатства можете в будь-якому затишному місці, наприклад, у власній спальні. Обов'язково сховайте посудину в шафі, щоб у ньому були відсутні завали, «гори» непотрібної одягу, дрібниць. Залиште вазу багатства там рівно на 1 рік.

Відео: Створення королівської вази багатства